Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

emilko to ten czas tak leci ze juz wyjechał masakra wróci szybko zobaczysz a mały zajmie kazda wolna chwilke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja tylko na chwilke :-) Yzulka wszystkiego dobrego dla twojego meza i jak tam znalezliscie autko :-) Imilia ....no to juz szkoda ,,,,ale napewno czas szybko zleci i wkrotce bedziecie znoowu razem 3maj sie :-) Zabusia jutro wasza malenka konczy juz miesiac jak ten czas szybko leci .... Spacja super ....pisz do nas czesciej gratulacje U nas wszystko dobrze moj maly skonczyl juz 3 miesiace i dzis dostal pierwsza lyzeczke JABLUSZKA ,ale mu smmakowalo :-) POZDRAWIAM I UCIEKAM .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :) dupa nie wie jaki...poprostu go sikene!!1 wie tylko ze terenówka z 4x4... a waikiki co do córeczki...dziś rano Sławek się obudził i mówi:za 2 lata che mieć kolejne go maluszka.... to mu powiedziałem :se zrób!!! bałagan identycznie jak gagatki, ubrania też mu są nie potrzebne. ja sama mu kupuje ciuchy-przynajmniej mam lepszy gust niż on :P rozumiecie za 3 tyg. z hakiem jedziemy a nie mamy czym!!! która ma skypa?? muszę żale wylać ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yza to on sobie też pewnie tak zrobi - jak Cioe złapie to nawet nie będziesz wiedziała kiedy Cię za..pyli :) he he he no Yzaaa a ty nie chcesz rodzeństwa dla Wojtusia??? nie gadaj :P on nie może byc jedynak!!!!! o nie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waikiki!! takiego jak Wojtek!!! to mały tyran, terrorysta!! jest tak słoko kochany ze czasem chce go wyściskać, a za chwile broi...dziewczyny jak ja z nim wyjdę na podwórko to nie ma ze sobie usiądę na ławce...o nie!! on 3 minuty na huśtawce, potem psy tresuje, potem wkłada paluchy do klatki z królikami, potem rozgania kury teściowej-lękliwe się zrobiły ;P -jak chce iść z nim w lewo, to on idzie w prawo-po 5 sekundach się wraca i tak w kółko, nigdy nie pójdzie ścieżką/drogą tylko zawsze po krzakach, tam gdzie jest trudniej. dziś przyszła kumpela z córeczka-maluchy spędzają ze soba juz prawie 2 tyd. ale Wojtek nie pozwala jej bawić się swoimi zabawkami, zresztą u nich jest to samo, fakt nie bije już je, ale wchodzi na głowę, spycha z rowweru...pośle go do przedszkola żeby jakąś resocjalizację przeszedł!!! wcale nie przebywa ze swoimi rówieśnikami i nie potrafi sie dzielić zabawkami. ja cały dzień mówię "zostaw, nie rusz, niewolno, przestań, uspokój się, bądź grzeczny" i tak do znudzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatka-witaj w gronie mężatek ,którego mąż nic nie potrzebuje do ubrania:)mój też jak sobie nie ustalił wcześniej że będzie mierzył,to nie mierzy:(:P,a jak już coś mierzy to max 2-3 pary i koniec jak nie pasuje to już na dziś koniec mierzenia:P ach ci faceci:) Waikiki-ja tak samo pomyslałam :"naukowy... ciekawe" Imilii-szybko zleci,ani się oglądniesz.Choć podziwiam:) ale fajnie,że mu pasują rzeczy w kłębek ,masz mniej prasowania:) Yzulka ja mam skype:)może podasz mi dane to się odezwę:) może teraz poznaje świat,a później będzie grzeczny i ułożony.Ale chyba lepiej taki ,niż jakby siedział i bawił się jednym samochodzikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waikiki-ty chyba masz dziś urodzinki? Uśmiechu w każdej sekundzie, radości w każdej minucie, przyjaźni w każdej godzinie, szczęścia każdego dnia, miłości przez całe życie! ode mnie i J.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chyba nie masz,ale czemu wskoczyła mi wiadomość na pocztę z hi5:( ale i tak życzenia niech się spełnią:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hEJ MOJA KRUSZYNKA DZIŚ KONCZY MIESIĄC NAWET NIE WIEM KIEDY TO ZLECIAŁO juz znamy przyczyne złego samopoczucia Zuzien ki to ropiejąca szczepionka na rączce dostała czopki uspokajające i powinno byc dobrze zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chyba nie masz,ale czemu wskoczyła mi wiadomość na pocztę z hi5 ale i tak życzenia niech się spełnią [url=http://www.suwaczek.pl/ ]http://www.suwaczek.pl/cache/88bc53df80.png chciała poprawic tylko date swoich urodzin :) Pseudonim ........Imię............. Data ur............ Data ślubu gagatka..........Agata..........16.02.1985............2.08.2008 Rybnik-Iza.......Izabela.....13.05.1982............ .19.07.2008 cafka.............Magda..........15.06.1984........... 7.06.2008 ZABUSIA25.......Marta.........24.06.1983...........1 9.07.2008 kala321...........Kamila..........23.06.1978 ...........3.05.2008 Belleteyn_.....Małgorzata.....14.08.1984...........16 .08.2008 waikiki............Ewa............23.08.1983...........23.08.2008 Yzulka...........Iza...........30.06.1984...............30.08.2008 imili86..........Emilia ............27.08.1986.............4.10.2008 Darianka.........Daria.........14.09.1984.......... ..29.03.2008 Imilii szybko zleci zobaczysz - to tylko caly wrzesien, troche sierpnia i troche października :) a ja powinnam komis samochodowy założyc, wczorak tesciom w ciagu 1,5 godziny sprzedalam auto :) nasze poszło w 4 h. nno naukowy, naukowy taki jak kamasutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kala ;) ale masz fajny suwaczek :) kala, znajde Cie na skypie po adresie @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka to masz chyba talent do handlu autami!!! ;) może tak sobie podorabiasz???? :D kala bardzo dziękuje za zyczonka!!! ale urodzin nie mam jeszcze ...jeszcze do niedzieli mam 25 lat ha ha ha ha yza no tez jestem zdania jak kala, ze fajniej taki łobuziak, niż smętny i osowiały ćmok ;) (bez obrazy dla grzecznych dzieci) yza ale masz racje, przedszkole może go nauczyc pokory ;) tylko jak juz pójdzie to pytaj go, niech Ci duzo opowiada o tym co sie tam dzieje...bo czasem mogą się zdarzać walnięte przedszkolanki... al;e jak zaczniesz studia to sie juz sama wyczulisz na pewne rzeczy ;) dziewczyny byłam dzis na kontroli u lekarza - u ginka ;) jest super! torbiel sie wchłoneła i jest elegancko! czekam na męża i heja!!!!!!! ha ha ha men mój dopiero w czwartek bedzie, ale do owlulacji, a nawet do paru dni po...bo nigdy nic nie wiadomo...bedziemy sie seksić jak zwierzaki hi hi hi może coś nam z tego wyjdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w czwartek na 13;30 ide do mojego przystojnego, mega seksownego dentystyyyyyyyyyyyyyyyyyy aaaaaaaaaaaaaaaaaaa ha ha ha ha ale mam radoche :D ale tak na serio to mi sie cos psuje miedzy 5 a 6 :( bo boli przy piciu zimnego, przy słodkim też :o więc na bank cos tam sie złego dzieje! trzeba zainterweniowac i pan Doktor musi mi znowu wsadzić do buzi! wiertło rzecz jana! ha ha ha ha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waikiki:) super, więc do pracy się beirzcie i to ostro!!!!!!!!!! a co do zebów 😭 wczoraj w nocy wzięłam az dwa kenatole tak mnie bolały-kurde 3 godziny się męczyłam, az w koncu zaczęłam sobie zeba masować szczoteczką i to uśmierzyło ból.... a i samochód wybrany ;P tj. jeszcez facet musi odpowiedzieć na pare pytań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yzulka-nie znajdziesz mnie,bo mam wspólny z J. i przez niego rozmawiam np z Kati (oj dawno już nie rozmawiałyśmy) Waikiki-życzonka nie zaszkodzą:P,a super że się wchłonęła ta torbiel,a tyle strachu było,więcej ufności w opatrzność Bożą, tylko pamiętaj... nie na jeża;):Poj,oj waikiki ty się rozbestwiłaś tu maż ,tam dentysta...;) Yzulka i w końcu jakie autko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala :) ❤️ Yza no no :D a na marginesie to uważaj, bo ...trzyletnie dzieci gryzą z siłą dorosłych psów!!!! więc z Wojtkiem nie zaczynaj :o http://future.wp.pl/kat,111396,title,Trzyletnie-dzieci-gryza-z-sila-doroslych-psow,wid,11407109,wiadomosc.html?ticaid=1897a&_ticrsn=5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje wakiki-młody jak mnie raz dziabnął to myślałam ze go palne!! a on jeszcze mocno trzymał i się trząsł-tak swoją złość pokazywał!!! a jeszcze 2 lat nie ma.... autko-KIA sportage -chcieliśmy suzuki,a le roczniki powyżej 2000 są drogie-śmiesznie drogie. to autko jest k. Poznania, wiec z łodzi to autostradka i luzik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spojrzałam na suwaczek kali-belleteyn:🌼 z okazji pierwszej rocznicy :) a teraz waikiki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waikiki-nie po tą...ma do wymiany kilka rzeczy, do tego ubezpieczenie jest na miesiąc..wiecie co koszmar kupić auto!!! a do wyjazdu zostało troszkę ponad 3 tyg....na taczce mnie małz zawiezie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie zboczuszki :P Wczoraj probowalam wieczorem napisac ale jak zwykle mi sie skasowalo a juz sily nie mialam od nowa pisac wszystkiego. Gagatka Ty to sie bierz za jakis interes dobry handlowiec z Ciebie bedzie:) masz zadadtki:) Yza popieram zdanie dziewczyn ze fajnie miec lobuziaka malego niz takiego zamulacza:P nie obrazajac spokojnych dzieci..ale przynajmniej idzie sie posmiac z ciekawych pomyslow takich dzieciaczkow..:)..a Twoj Wojtus to ma ich wiele...No i poza tym to super ze w koncu samochod wybrany:) Waikiki super ze juz jest wszystko ok..to teraz nic tylko sie brac za dziki sex bez trzymanki heh:P No i nie szalej tak..hehe przystojny dentysta no no:P No a ja wlasnie skonczylam skrecac lezaczek bujaczek bo dzisiaj mi przyszedl...wsadzilam malego i momentalnie zasnal:) heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imilii-przeczytałam tylko to: "Witajcie zboczuszki Wczoraj probowalam wieczorem ..."-i się uśmiechnęłam,bo kogo nazywasz zboczuszki,skoro sama wczoraj wieczorem....;P:) a dopiero później przeczytałam dalej;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yza spokojnie! kupicie do tego czasu na [pewno! mój kiedys miał tydzien na kupno auta -tyle było do naszego wyjazdu. Ale miałam stresa ale dał rade, a to auto nadal jeździ w rodzinie, bo je mamie swojej odsprzedał :) imili no bez trzymanki :D he he będzie przyjemnie...niech no tylko mąż wróci w czwartek ;) a ten lezaczek to chyba zaklinaczek jest...hm...czarodziejski -dzidziulka Ci usypia :D zobaczcie jakie małe marzenia maja dzieci w Polsce http://www.akukurodzina.pl/dzieciece_marzenia.html nie mam duzo kasy, ale tak sie zastanawiam czy nie pomóc tym z mojego województwa - chłopcu co chce drukarkę, albo dziewczynce co marzy o rolkach z ochraniaczami... szkoda mi tych dzieciaczków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yzulka dzięki za życzenia :). Właśnie z okazji rocznicy i moich urodzin byliśmy na małym wypadzie nad jezioro - fotka na NK :). Opaliłam się, wykąpałam, obżarłam pstragiem (uwielbiaaaam!).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro jedziemy po autko :) a te marzenia-to kropla w wodzie, bo dzieci jest o wiele, wiele więcej :( moje marzenie to takie-niech ktoś spłaci za ans kredyt :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jasne ja i zboczona hehe :).. wyglodniala bo juz tyle bez a tu jeszcze do konca pazdziernika trzeba wytrzymac oj ostatnim razem trzy tygodnie przed porodem no to 6 tygodni temu i gdziew tam do czego..biedny mezulek wytrzymac juz nie umial az szkoda mi go bylo no ale co ja moglam poradzic...w sumie jakos moglam ale co ja mam byc poszkodowana hehe a on zadoowlony niech czeka ze mna:P{ Yzula no to super ze juz jutro kupujecie autko waikiki chcialoby sie pomoc wszystkim dzieciom jak sie tak patrzy jakie maja marzenia... Yza moje marzenia oj..niech nam ktos kupi mieszkanie 3 pokojowe albo wybuduje dom hehe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:).. ja juz sobie od 5.10 na nogach bo maly sie budzi o tej godzinie i potem przez nastepne 3 godzinhy nie chce spac dopiero mi zasnal wiec ja sobie sprzatam w mieszkaniu :) Ide z nim dzisiaj do lekarza z tymi plesniawkami bo Aphtin nie pomogl dalej ma i byc moze przez to jest taki marudny..nie wiem juz sama eh :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imili moja Zuzka jest marudna z powodu szczepionki tej co dostała w szpitalu i dostała czopki uspokajające

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×