Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

juz mna to zawładneło :( z jednej strony wiem,z e raczej jeszcze chyba byc w ciąży nie moge, a z drugiej sobie wkręcam, ze moze jestem :o dalej mamuski piszcie mi tu jakie objawy miałyście, zebym wiedziała co mu sie dziac, by miec podstawy do przypuszczeń!!!!!!! oprócz bólu piersi i mdłości to co sie jeszcze dzieje?? a na samym poczatku (ten pierwszy m-c gdy czekacie na okres i go nie ma) jest coś charakterystycznego?? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) U nas stara bieda ;) Dzidzia rośnie, brzuszek rośnie, jestem już w 18 tygodniu, czas zapierdziela jak szalony :) belleteyn_ , waikiki - ale macie fajnie z tym szukaniem odpowiedniej działeczki :) Tez bym chciała, ale ... może kiedyś, póki co musimy mieszkać w bloku :) Nie jest źle, ale fajnie byłoby mieć swój kawałek ziemi :) YZULKA - mój mężo też do romantyków nie należy, hehe. Szkoda, bo czasem chciałabym żeby mnie gdzieś zaprosił na jakąś np. fajną kolację, bo jak do tej pory to jakieś wypady to tylko dzięki mojej inicjatywie :D imili - super, że Wasz mąż i tatuś przyjedzie szybciej :) A to niespodzianka fajowa, pewno nie możesz się już doczekać, co? :) A praca na zimę z pewnością się znajdzie, 3mam kciuki :) gagatka - ja jesieni nie czuję, ale za to Tomek co wyleziemy na zewnątrz to gada - ooooooo, już jesień czuję w powietrzu :D waikiki - mnie bolały piersi strasznie, już tydzień po zapłodnieniu. Urosły też jakoś tak dziwnie, jakby napęczniały :D No i miałam 2 razy takie gwałtowne osłabienie, aż mi mroczki latały przed oczami a towarzyszyły temu wymioty. Mdłości nie miałam, dopiero po kilku tygodniach przylazły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darianka witaj!!!!!! to mówisz, ze z cyckami to juz na poczatku sie zaczyna dziac :) hm.... no mam wrażenie, ze sa większe ale nie bolą póki co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może to tylko moje złudne wrażenie :o a może to efekt owulacji... :( cholera nie wiem... ale dzis wieczór jeszcze zadziałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waikiki - to i u mnie są :). Darianko - dobrze że u Was dobrze :D. Eh, zafiksowałam się na tą działkę, ale jak popatrzyliśmy na mapę to niestety dojazd jest kiepski - lepszą trasą to będzie 35 km do miasta :(. No i lotnisko powstaje w poblizu (nie bezpośrednim, ale jednak). Eh, zobaczymy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny WITAJCIE u mnie wszystko dobrze jestesmy zdrowi Bartus mój kochany jest coraz mądrzejszym i starszy 17 sierpnia skonczyl pół roczku ma juz 4 zęby :) trzy ja znalazlam a mój mąż jeden :) chodze do pracy nadal choc od 7 lipca mamy z męzem obje urlop dopiero dwa ty mąz a ja o tydień dłużej trzy tygodnie z moim kochanym synkiem będę i jedziemy na tydzień nad morze do rodzinki :) pojedziemy z Bartuiem do Łeby :) choc robi coraz chłodniej a dzien sie zaczyna robic coraz krótszy. Mamuski kochane wasze dzieci wszystkie są wspaniałe i śliczne a jak szybko rosną mogę przynajmniej zdjęcia pooglądać na nk śliczne. w środe następne szczepienie przeciw pneumokokom i znowu 260 zł ale co tam aby Bartus byl zdrów i zostanie sie jeszcze jedno szczepienie ciekawa jestem ile wazy teraz nasz synek ? POZDROWIENIA DLA WAS KOCHANE I DZIECI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej ;) waikiki :) co do objawów ciążowych: -kłucie w podbrzuszu -mdłości -ból piersi -senność życzę Ci tego z całęgo serca bo wiem ze bardo chcesz :) fajne macie z działkami-w sumie ja też ;P bo dostaliśmy od moich rodziców-a w zasadzie dostaniemy ;) glupolek ;) my też szczepiliśmy na pneumokoki-3 dawko po 260 zł....no cóż :) kupiliśmy routera i teraz koniec z awantura o kompa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
belleteyn ojjjj to kurde z słupem nie ma co :o kiszka :( ale szukajcie, na pewno się coś trafi!!!! mój to szuka pytając miejscowych ludzi - zaczepia ich na balkonieczy ogródku, jeździ po okolicy i wypatruje tablicy z telefonem, albo co... tak znajduje lepsze dzialki niż w necie ;) głupolek a te bez dzieci to co??? :( 😭 ;) Yza dzięki za odpowiedź!!!! no własnie mnie kurde kuje w podbrzuszu i sie wkęcam... jak mi to teraz napisałas to mam zonk!!! bo myslałam, ze przy ciąży nie ma kłucia i sie głowie i głowie czemu mnie kuje jak nigdy mnie tak nie kuło :o ale może tylko sobie wkręcam... hm... nie wiem... jakos mi sie lekko e łbie kreci ;) a maz wczoraj tez stwierdził,z e mi piersi nabrzmiały -tak sam z siebie. Nie pytałam o to!!! ale nie bolą :o ale może to ciąża urojona!!!!!!!!!! :D buahahahaha pożyjemy zobaczymy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waikiki a słyszałaś o czyms takim jak test \ciążowy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yza a wiesz, ze obiło mi sie cos o uszy ;) :P ha ha ha ha zrobie zrobie! ale poczekam jeszcze pare dni, bo nie wiem czy nie jest za wczesnie jeszcze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :-) -My dzisiaj idziemy z malym na bilans U4 ,ciekawe ile moj kochany synus wazy ? -Yzulka ,napewno rozmowa Slawkowi z Toba pomogla ,a wasze wakacje beda najlepsze w zyciu zobaczysz,moze on tak odreagowuje smierc ojca....i napewno te jego picie to Chwilowe :-) Co tam Wojtus porabia,bo dawno o nim nie pisalas? -Imilia ,moze to rzeczywiscie ta szczepionka,dziwie sie bo u nas wszystkie szczepionki ktore do tej pory dostawal ,to wlasnie wszystkie do picia i uwazam ze to lepiej,moj tez byl marudny ale tylko wtedy kiedy byl glodny (jak karmilam piersia).Ciesze sie ze Twoj Karol wraca do domku ,a praca napewno jakas sie znajdzie,3mam kciuki ...A jak dzisiaj Twoj Mikolajek???? Moj wczoraj byl marudny ale tylko dlatego ze nie zasnol o godzinie 18 i przeciagnal sobie spanko i pozniej placze bo nie moze zasnac ... -Gagatka u nas to rornie jednego dnia jesien innego dnia lato ,dzis naprzyklad jest cieplo ale wieje wiatr i z maly bylam tylko chwilke na spacerku bo on nie lubi czapeczek ......:-( -Cafka ....Ja uzywam Lafex ale jest to prawie to samo co Sab Simlax i tez daje do kazdej butelki i jak narazie moj Fabi nie mial zadnych kolek ,naprawde jest to dobre choc w Polsce nie osiagalne ,choc polozna mowila mi zeby nie dawac do kazdej butelki bo dziecko sie przyzwyczaja :-( Ale ja tak robie po swojemu. Belleteyn i Waikiki ...powodzenia w dzialkach :-) Waikiki jezeli jestes po terminie @ a nadal nie masz ,radze zrobic test a nie bedziesz zyla w niepewnosci ....Ja z moich pierwszych objawow ciazy to bylo: przedewszystkim sennosc i zawroty glowy ...nic mnie nie klulo i nie bolalo no i przestala mi smakowac kawa ....3mam kciuki i daj szybciutko znac . Darianka Kupa czasu dobrze ze dzidzia rosnie ... Glupolek-Twoj Bartus to juz dorosly chlopak :-) Co u was wszystkich slychac ?Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybnik Iza :) jeszcze nie jestem po terminie @ i dlatego jeszcze na spokojnie chce poczekac troszke :) moze sobie za bardzo nawkręcałam ;) ale na wszelki wypadek napiszcie mi jaki test polecacie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waikik :) ja robiłam test z dzidziusiem Quick View czy jakos się nazywa. Iza ;) ja nie pisze dzś o moim synu-mam go dość na dziś! od rana zrobił Jakieś 30 km-po pokoju!!! do tego się drze-nie ze płacze-po prostu się drze!!!! teraz myje podłoge swoją nową bluzeczką- a ja naprawdę...ech nie ch sobie to robi przynajmniej 5 s spokoju jest!!! laski-ja bym chyba teraz ocipiała przy drugim takim :o czekam na malża i jadę sobie kupić spodnie-tak na poprawe nastroju :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waiki....ja robilam najtanszy test jaki zakupilam tutaj w drogeri. Oczywiscie zrobilam 2 razy zeby sie upewnic. Yzulka ty to masz dnie z Twoim Wojtusiem ....on teraz sie wyszaleje a pozniej bedzie grzecznym chlopakiem ,choc nie zazdroszcze i wierze ze napewno nie bylo by ci latwo ,z dwojka :-) Moj slodko sobie jeszcze spi .... Yzulka milych zakupkow..a Tobie waiki powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waikiki - ja robiłam 2 testy, w odstępie 2 dni :) Brałam zawsze w aptece najtańsze :) I mimo, że podejrzewałam ciążę to czekałam na to aż minie termin przewidywanej miesiączki, bo nie chciałam się rozczarować. A test zrobiłam po 6 dniach od spodziewanego terminu. 3mam kciuki :) Rybnik-Iza Twj synuś, też pewnie zacznie biegać i broić lada moment. W końcu tak ten czas szybko leci :) YZULKA ja tez sobie kupiłam dziś spodnie, na allegro, tyle że nie na poprawę nastroju, a z musu, bo mi się wszystkie ciasne zrobiły w brzuchu i ciążowe zakupiłam. A Wojtusia daj do mnie, bo mi trzeba podogi pomyć :P :D A ja czekam na odp. znajomych którzy mają do nas przyjechać. W ubiegłym tygodniu w poniedziałek zadzwonili i powiedzieli, że przyjadą do nas w piątek. W czwartek zadzwonili i przełożyli przyjazd na sobotę po południu. No więc my na zakupy, żeby się przygotować na ich przyjazd. A w sobotę rano zadzwonili i zmienili datę przyjazdu na środę - czyli jutro. Wkur.... się niemiłosiernie. Co mogłam to pomroziłam, żeby się nie popsuło, ale i tak szkoda zachodu na te zakupy. No i teraz czekam aż mi potwierdzą że jednak będą. Są to nasi znajomi jeszcze z Bydgoszczy, nie widzieliśmy się już sporo czasu, ale jeżeli dziś zadzwonią przekładać to powiem, żeby już w ogóle nie przyjeżdżali. Ach... ludzie są nieodpowiedzialni. Mam wrażenie, że oni tylko dla połażenia po plaży przyjeżdżają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za odpowiedzi ;) darianka tez mam zamiar poczekac na termin @... ale za 5-6 dni jak zrobie test to już powinno byc wiadomo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yza z całego serca zycze Ci córki na przyszłośc ;) chociaz kurde te dziewuszyska czasem jeszcze gorsze są!!!! ;) hm...myje podłogę nowa bluzeczką :o rozumiem twoją frustrację!!!!! tez ma maluch pomysły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yza kiedys własnie słyszałam, ze ten Quick View nie jest drogi a dobry! Rybnik Iza az pozazdrościc takiego grzecznego synka!!!! Darianka a jak sie czujesz?? lepiej już??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waikiki moj Fabian jest grzeczny bo jest malutki ,ale jak bedzie w wieku Wojtusia Yzulki to tez wam bede napewno pisac tak jak teraz Yzulka ... Dobra ja zmykam sie ubierac i przygotowac malego bo na 14:30 mamy termin na bilans pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waikik ;) uspokój się dobrze ;P z tą córeczka narazie :P miałam kupić spodnie,a le nie kupiłam..... w góry za to jedziemy nie w 6-stke tylko w 7 osób..... a potem nad morze-chyba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Darianko kupeeeeeeeeeee lat:) Jak sie czujesz? .. Eh rozumiem twoje zdenerwowanie z powodu przeklAdania wizyty nie lubie czegos takiego mozna raz ale bez przesady a jeszcze bardziej nie lubie spoznialstwa :/ Yza a ja tam tez Ci zycze dziewczynki a co:P niech Wojtus ma z kim rozrabiac...i w ogole zamiast sie cieszyc bo ktos podlogi myje za Ciebie to Ty sie na biedaczka denerwujesz heh:) normalnie jak nic chlopak musi miec siostre :) No a poza tym to hmmm nie w 6 a w 7??? czy my o czyms nie wiemy ?? Waikiki trzymam kciuki zebys byla w ciazy.. Ja robilam tez jakos 6 dni po ..pierwszy zrobilam dzien przed wyszedl negatywnie a ten drugi 6 dni po to nie zdaRZylam majtek zalozyc a juz dwie kreski byly hehe :P Iza i jak po bilansie? Maly pewnie rosnie jak na drozdzach:) A Mikolajek dzisiaj hmmm na razie grzeczny..Wlasnie z poczatku go taki placz bral 3 razy na dzien teraz tylko raz miedzy 16-17 i trwa z dwie godziny eh :(.. Ale w czwartek ide prywatnie do lekarza zobaczymy bo ja juz piernicze panstwowo..jak poszlam i mowie objawy malego itp itd a ta do mnie "jak to dziecko moze mu goraco moze cos tam moze cos tam jak to dziecko" No goraco to mu na pewno nie jest bo nie przegrzewam i ubieram odpowiednio do pogody.. Jakos dzisiejszy dzien i jutrzejszy wytrzymam z jego popoludniowym palczem ..Ale az przykro sie patrzy jak maly cierpi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imili nawet majtek nie zdązyłaś załozyć :D Yza ale sie rozhustałas ;P z gór nad morze!!! hm...tylko pozazdrościć!!!!!! Rybnik Iza no nie wiem...ja jak byłam w wieku Fabianka to nie byłam grzeczna!!! mama miała ze mną nocne przeboje -bardzo to niemiło wspomina!!!!!!! chyba byłam bardzo okropna, skoro na drugie sie nie zdecydowali ;) ha ha ha żart!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe waikiki ja tez jak bylam mala bylam okropna tez podbno dawalam popalic mamie i tacie ..nie umialam spokojnie w lozeczku polezec tyhlko zaraz placz jak sama bylam jak nikt do mnie nie mowil heh..w ogole porod ze mna mama miala ciezki tez wywolywany i sie bala ze z bratem to od razu cc sobie zalatwila.. :) Mowi ze maly to ten placz to chyba po mnie ma hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :-) Wiec po Bilansie dobrze maly wazy 6540 i ma 65 cm lekarz powiedzial ze jak na swoj wiek jest strasznie duzy i dlatego zaproponowal nam ,abysmy chodzili z malym na gimnastyka ....bo wtedy bedzie bardziej stabilny .... Tym razem dostal 2 zastrzyki do nozki /szczepionki ale mocno plakal i dzisiaj albo do 3 dni moze goraczkowac .....:-(Teraz spi a potem kapanie i znowu spanko. Yzulka czy my o czyms nie wiemy ....czemu nie kupilas spodni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze nie zapeszajac dzisiaj mam pierwszy dzien bez atakow malego...mam nadzieje ze mu sie na noc nie przerzuci ale dzis bylo ok:) Iza no to fajnie Fabian juz wazy:) eh kiedy Miki taki bedzie :)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez domysłów mi tu proszę :P waikiki ;) musisz być w ciąży-Darianka berło musi komuś oddać :) spodnie nie kupiłam bo mi się "od podobały".....ale chyab jutro po nie pojadę :D dziś miałam wypłatę :P skończyłem prace o 20-ale kisiłąm się jescze dobre 20 minut...bo domofon sie rozwalił i mogłam dzwonić zeby przyszli po klucze-do jutra nawet ...aż w koncu wpadłam na genialny plan i poszłam po wizytówke z numerem kom. szefa... morze i góry...słuchajcie jedziemy w 5 osób z Lodzi...na paliwo(gaz) wyjdzie około 70 zł...do podziału na 5-ke....z Krakowa przyjeżdża dwóch kolegów. a potem jedziemy z Zakopca do Gdańska-wyjdzie na paliwo około 140 zł-też do podziału, a noclegi mamy tam za darmo-co prawda na 2 dni-ale dobre i to :) I NIE NIE JESTEM W CIĄŻY :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) Waikiki ja zrobilam test Quixx ile kosztował nie pamietam, zrobiłam go po tygodniu jak nie dostalam okresu, objawy? hmm ja CI powiem tak, my wiemy kiedy sie zaplodnilismy :D wiec ja mniej wiecej wiedzialam co i jak no i na poczatku nie mialam zadnych objawow procz braku okresu, no i moj zauwazyl ze niby piersi mi sie zmienily, ja tam nic nie widzialam ;) pozniej bylo tak ze duzo sikałam, brak apetytu, jazda busem byla dla mnie koszmarem zwlaszcza rano! no i mdlosci z tym ze mnie nie meczyly az tak bardzo do 10 policze :) to u mnie tyle :) pamietam ten dzien kiedy robilam test w wc u tesciow :D:D pozniej caly dzien trudno mi bylo wytrzymac zeby mojemu powiedziec :D Darianka no nie fajnie z tymi znajomymi, ja nie cierpie jak ktos cos tyle razy przekłada, jak sie umawiam to sie umawiam i juz! Imili fajnie ze Twoj maly grzeczny :) moj jak narazie tez owszem czasem ma rozne fazy ale przynajmniej juz na brzuszku dluzej lezy nie placzac! :D tylko ze cyca juz nie lapie i musze odciagac buu, jeszcze z miesiac pociagne i tylko butla zostanie, potem wroce do tabletek... :) Iza super ze maly rosniejak na drozdzach :) my dzisiaj mielismy pierwsze usg bioderek i pani doktor powiedziala ze super :) i ciesze sie ze dawalam druga pieluszke bo jak wychodzilam ze szpitala to maly mial niedojrzale bioderka i polozna powiedziala ze po co mam dawac, a ja i tak swoje zrobilam i dzisiaj na usg pani doktor powiedziala zeby jeszcze miesiac dawac tak profilaktycznie wiec ciesze sie ze wszystko gra :) a szczepionki ehh szkoda gadac moj tak plakal ze serce pekalo :( za miesiac mamy 2 dawke pneumokokow... Yzulka jak ja Ci zazdroszcze wyjazdu!!!! no nic uciekam do malego spac :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×