Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Imilia ,nie marwt sie napewno to nic powaznego nie jest :-D Moze po prostu nie jest glodny ,a pije cos oprocz mleczka np.herbatka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pije herbatke ok 100 ml dziennie.. Nie no budzi sie na jedzenie placze ..je a nagle przestaje wyplowa denerweuje sie przy tym, glowa trzesie i szuka niby a zlapac nie umie eh :/ nie wiem jak to opisac..wygina sie przy tym jedzeniu szarpie strasznie :/ w dzien to mi je tylko po 40 gora 65 ml ..w nocy 3 razy potrafi zjesc ok 100 ml :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imili mój tak robi jak go brzuszek boli. Szarpie mnie za cyca, pręży się i popłakuje. Chce jeść, ale ucieka mu brodawka, macha główką, łyka powietrze i szuka jedzenia, a jednocześnie walczy z bólem brzuszka. Ale Twój się nie pręży jak na ból brzucha ehh... A może go gardło boli? Wtedy dziecko też nie chce jeść, tzn chce, ale się denerwuje bo boli przy przełykaniu. Nie przewiało go gdzieś na spacerze? Mam nadzieję, że lekarz coś zaradzi. Ja liczę na pomoc lekarza odnośnie robienia kupek. Bo mało ich jest i boli go brzuszek. Ale bąków za to puszcza dużo i bardzo często. Nie dam mu przecież koperku bo go rozerwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati moja kumpela pamietam tez miąła z synkiem podobne problemy, jakoś dotrwali chyba do pół roczku czy 10 m-cy i wtedy bodajże zaczął jeść te słoiczki, a dokałdnie te ze śliwką i wtedy kupy były jak granaty :D ha ha ha ha tzn strzelał je bez problemu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waikiki problem w tym, że on nie ma zatwardzeń. Tzn niby ma, bo w końcu kupki nie są za często, ale... czytałam, że u takiego malucha może być np 5 kup dziennie, a może być jedna na 5 dni. Ważne jest, by ta jedna była odpowiednio duża, miała prawidłową konsystencję i barwę. I u nas tak właśnie jest. Tylko nie trwa broń Boże 5 dni. Max 2,5 się zdarzyło, a jak potem walnął to w 3 pampersy łapałam :) No, ale pomiędzy kupkami męczy się biedaczek i nie wiem co na to poradzić właśnie. Dobra, kończę o kupach :) Imili napisz jak po wizycie u lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja juz po wizycie. Maly sobie zasypia wykapany i najedzony, Niestety powrocilo podejrzenie wady serduszka na usg wyszly ubytki międzyprzedsionkowe i miedzykomorowe eh w niedziele jedziemy do szpitala kardiologiczndego na badania i sie okaze. Na szczescie wczesnie wykryte i czytylam juz o tym ze nie jest takie grozne do pierwszego roku zycia powinien miec zrobiona operacje :( Moja kuzynka miala na to samo operacje z tym ze u niej wykryrto dopiero w 14 roku zycia ta wade. Poza tym kolki ma, Bedzie dostawal infacol. No i przepuchlina pepkowa sie robi ale lekarz nie mogl scisnac z pwoodu serduszka dopiero po wizycie u kardiologa bedzie mogl cos zrobic z tym :(.. Jezuuuuuuuuuuuuuuu jak mi ciezko teraz jeszcze bardziej samej. Przez te serduszko prawdopodobnie maly malo je i sie przy tym meczy :( bo to normalny objaw tej wady :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Kurcze napisalam wielkiego posta i mi go gdzies wcielo :-O Teraz skrotowo::classic_cool: Imilia kochana ,nie wiem co napisac ,nie marwt sie napewno wszystko bedzie dobrze ,napisz koniecznie w niedziele co powiedzieli lekarze ? Jestem z Toba myslami ,wiem ze jest ci ciezko teraz i zadne slowa nie pociesza cie ,ale jezeli masz ochote sie wygadac mozesz do mnie napisac na emeila lub tutaj na forum a napewno kazda z naas na swoj sposob cie wyslucha i moze w jakis sposob ci doradzi ....Dobrze ze poszlas z malym do lekarza ,sybka diagnoza ....Nie wiem co napisac wiec napisze krotko 3maj sie i sciskam cie mocno 😘 Moj maly dzisiaj wyspany juz o 06:30 teraz sobie mondrala spi a ja zaraz zabieram sie za sprzatanie ! Tutaj nowe zdjecia Fabianka-http://www.fmix.pl/slideshow/20408/39006 Pozdrawiam Zajrze pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co myslicie o tym ,zeby powymieniac sie Numerami GG? Zebysmy zawsze mieli ze soba kontakt ? W sumie znamy,sie juz bardzo dlugo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie.. No poczytalam sobie o tej wadzi i przynajmniej wiem ze zabieg jest bezpieczny w razie gdyby byla taka koneicznosc chociaz wiadomo stres jest i tak. Patrze na moja kruszynke i sobie mysle dlaczego on musi byc chory.. Niestety u mnie to rodzinne wiec trzeba bylo brac pod uwage, No w sumie podczas usg wtedy co mialam kardiolog mowil ze to nie jest w 100 % pewne ze jest wszystko ok bo wiadomo to jest jeszcze w ciazy i ze trzeba powtorzyc u dzidziusia juz jak sie urodzi..No wiec wyszlo ze bedzie trzeba .. Widac panstwowo w zyciu by mi tego nie wykryli bo maja wszystko w dupach ..taka zla jestem na nich ze masakra ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :) waikiki ;) ja miałam imieninki 👄 od teściowej szampana dostałam nawet :P co do gór....to nie słyszałam o tej kolejce na Rysy-ale nie wątpie ze tak było.... my w końcu w 6 osób jedziemy :) szkoła-już sie nie mogę doczekać...szkołą, praca, dom, dziecko-extra!!! a gg mam waikiki ;) fajnie macie z tymi szkrabami-Jeszce wam nie uciekają-chociaż Izy to pewnie niedługo zacznie :) :) ja dziś małego zawożę do mamy-tak jestem straszna matka-ale czasem chętnie się go pozbywam-chociaż dla kilku godzin spokoju. czyt. czasu na posprzątanie, prasowanie, pranie ..... Tera ma etap taty!Tata jest wogule the best, cały czas chodzi i żółwiki ze wszystkim robi-nawet 82 letni dziadek się nauczył :P ale jak się rano obudzi jak tornado małe...szczęście śpi w dzień jeszcze 3 godziny-ale nie ma sie co dziwić tyle energii spali.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imili - przytulam cię wirtualnie i trzymam kciuki. Mój młodszy brat też miał podejrzenie wady serduszka, i na podejrzeniu się skończyło :) a teraz z niego wielki i dorodny osiemnastolatek. Zresztą nawet gdyby okazało się, że serduszko nie jest zdrowe, to teraz pięknie te wszystkie rzeczy leczą. Moje gg: 6509919 - gdyby ktoś chciał pogadać. Jestem często ukryta ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imilka bedzie dobrze kochana!!!! zobaczysz, ze sie wszystko ułozy i maluszek bedzie zdrów jak ryba!!!!!! a przepuklina to nic groźnego, więc tym sie wcale nie martw :) a serduszko bedzie zdrowe na pewno...nawet jesli bedzie konieczna operacja to dobrze, ze teraz a nie jak będzie większy, tak jak piszesz... a niedługo mąż twój dołączy do was i bedzie Ci razniej. Tymczasem masz tu wsparcie duchowe w postaci naszego silnego babińca :) 🌻 Yza no ja Twój gg tez mam :D i mam Zabusie :P i mam Kalę :D :D :D i kati-kati :) :) a reszty nie mam :( 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belleteyn zapisałam sobie Twój nr i wysłałam Ci wiadomośc :) że ja to ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz padne... właśnie sie dowiedziałam,z ę mój szef (mysliwy z zamiłowania) był wczoraj an polowaniu i jak skonczył to wsiadł do auta ...hm...miał naładowana broń i mu wystrzeliła :o ma teraz dziure w dachu swojej pieknej terenówki!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D hahahaaahahaahahhahahhahaaa zważając, ze w ciągu ostatniego roku zmieniał auto 3 razy, bo raz po prostu wymienił na nowsze, a tym nowszym wjechał w drodze z polowania w cysterne, zmienił wtedy na inne nowe, a tamtym nowym wpadł po polowaniu do rowu ... i teraz miał kolejne auto i ma w nim dziuuure w dachuuuuuuuuuuu buahahahahaha :D :D :D co za idiot...mógł sobie łeb niechcący odstrzelić!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł :) Kati witaj :) Twoj maluszek słodziak! :D Iza Fabianek super duzy chłopak :D Imili kochana trzymam kciuki za Twojego Mikolajka 🌻 niech bedzie pod kontrola dobrego specjalisty i napewno bedzie OK, ja z malym chodze normalnie do osrodka zdrowia ale ma ta przepuklinke pachwinowa i wybieramy sie tez prywatnie, mamy namiar na zastpce ordynatora a niestety w tych czasach trzeba tylko tak... i szczerze naprawde wole zaplacic za wizyte, sobie nic nie kupic ale zeby maly byl pod dobra opieka... ja nie twierdze ze wszyscy lekarze tacy sa, ale cala ciaze tez bylam prywatnie i lekarz ze mna byl przy porodzie czulam sie psychicznie dobrze, a tak pewnie bylo by byle jak... pogoda sie spaprala humor tez mam taki sobie grrr Iza ja gg tez musze zalozyc niestety na 2 kompy jade bo ten sie wlecze ze masakra jakas, to wtedy chetnie sie wymienie znaczy numer juz mam tylko nie mam gg :) Waikiki heh dobre z ta dziura w dachu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imili cała rabatka dla Ciebie 🌼 🌼 🌼 ]kwiatek] 🌼 Trzymajcie się ciepło. Ja piszesz to narazie podejrzenie więc może dokładne badanie jednak wykluczy to schorzenie. Iza Fabianek jest już bardzo duży i jaki słodki :) Przystojniak z niego, no i ten uśmiech :) Jejku jak to szybko minęło. Mój gg jak by ktoś chciał 1607703 Yzulka witaj po przerwie (mojej oczywiście :) ) Nie dziwię Ci się, że czasem masz chęć chociaż na troszkę oddać Wojtusia pod opiekę komuś innemu. Mi jak kręgosłup wysiada od noszenia małego to idę na dół do mamy czy taty, zostawiam im małego mówiąc, że chciał na dół do dziadków przyjść :P belleteyn, waikiki cafka 🖐️ Szef ma super szczęście do aut :D Trzeba być mega zdolnym żeby przestrzelić sobie dach w aucie :D A u nas w miarę spokojna noc, ale Wiktor od godziny 3 w nocy budził się co godzinkę i jestem nie wyspana. Teraz leży w leżaczku i coś gada do maskotek, musiałam go odłożyć choć na chwilkę bo padam ze zmęczenia. Marudzi z bólu brzuszka, ziewa ze zmęczenia, ale usnąć nie może. Co przyśnie to zaraz się budzi. Miał tylko jedną pół godzinną drzemkę od 6.40!! Zawsze spał od 9 do teraz z przerwami na jedzenie, a dziś tragedia ze snem. Na dodatek pogoda straszna i nie wiem czy na spacer wyjdziemy w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cafka album sliczny...one sa piękne., baaardzo mi sie podobają te zdjęcia anny geddes czy jak ona tam ma ;) Yza no mógł :o kretyn Kati no wybitnie uzdolniony to mało powiedziane ;) he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati my na bol brzuszka podajemy sab simplex i olejek rozgrzewajacy z weledy pomaga :) moj cos dzisiaj jest marudny chyba na ta pogode mi samej chce sie spac ehh maluchy tez odczuwaja takie zmiany pogodowe na to wyglada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mu od kilku dni podaję Bobotic, ale nie widzę, żeby jakoś znacząco pomagał. A ten olejek Weleda to do kupienia w Polsce? Bo Sab to niemiecki, ale jest np czeska apteka internetowa która go sprzedaje. Ale dziś już przechodzi samego siebie, ręce mi odpadają, kręgosłup nawala. Nie wiem jak mu pomóc. Na leżaczku poleżał całe 10 min. Zjadł, poleżał w łóżeczku 3 min i płacz. Teraz leży na łóżku i znów marudzi. Ziewa, ale nie uśnie. A ja już padam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki cafka. Zmykam bo odłożyłam małego do łóżeczka, nie minęło 5 min i już płacz.Buu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :-) Ja tylko na chwilke ,bo moj synus jeszcze nie spi. My na kolki stosujemy Lefax do kazdej butelki i polozna polecila nam Posuzke na cieplo z pestek wisni http://www.tchibo.pl/is-bin/INTERSHOP.enfinity/eCS/Store/pl/-/PLN/TdPlDisplayProductInformation-Start?ProductSKU=0015461 dajemy ja na minutke do mikrofalowki i jak malego bolal brzuszek to dawalismy mu na brzuszek ,ale on w sumie mial 2 razy kolke. Aha moj gg 7131017 :-) My mamy wspolny z mezem ,wiec czasami on na nim siedzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha ten albumik Fajny :-) MOj Fabian ma Album pierwszego roku zycia :-) tez mam mozna dawac kosmyk wloskow ,i co wydarzylo sie przez caly rok w jego zyciu Fajny pomysl z tymi albumami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cafka ja mam ten sam tylko żółty Moje gg 6235552 dziewczyny napisałm wczoraj posta i widze że go nie ma buuuu ja jak zykle mam problemy z teściem szkod gadać Kati ja mam tak samo z małą nie chce leżeć i już czasem z karuzelka polezy 30min i koniec płacz i wiercenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moj maly dalej spi :) od 12 z mala przerwa bo kupka go obudzila :) w miedzy czasie napil sie 50 ml mleczka i nyna kurcze ta pogoda taka senna... fajna pamiatka taki album :) ale jakos nie mam dnia uzupelniac w sumie zaczelam ale jakos weny nie mam :o w ogole w domu zimno buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×