Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Kala kontakty najlepiej wysłac na serwer albo do pliku ściągnąć (import/eksport kontaktów :) ) cafka no wiertarka to dobry prezent :) ja chce mojemu kupić radio samochodowe,a le dopiero na 30ste urodziny w lutym a na gwiazdke mam problem... może perfumy mu kupie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :-) Super wiadomosc Imilia ,dobrze z Mikolajem lepiej :-) Zobaczysz jeszcze kilka dni ,i bedziecie znowu w domku razem . Dla wszystkich chorych,przeziebionych zycze duzo zdrowka :-) Kala poczekaj tak czasami sie dzieje w komunikatorze gg ale jak sie nie naprawi ....to nie wiem ...na przyszlosc mozesz zrobic Eksport listy kontaktow i one zawsze ci pozostana :-) Yzulka a jak ty sie czujesz? Waiki poczatek wakacji i maluszek bedzie z wami ....ale fajnie :-) Waikiki a co do prezentow nie wiesz jeszcze ...a swieta zblizaja sie bardzo szybko .Teraz mamy mikolaj wiec na mikolaja otrzymie odemnie sweter i woda po goleniu "playboy" Kala moze ta stronka cos ci pomoze http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic830576.html Ja dzisiaj wyszlam z maly na swieze powietre myslalam ze jest cieplo ,bo slonce swieci ,ale jest taki wiatr zimny ze temperatura robi sie o kilka stopni mniejsza ,ale pospacerowalismy pol godzinki starczy ,po poludniu znowu wyjdziemy :-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala odezwij sie na gg moje :) podasz mi od dziewczyn numery ;) ja sie ukrywam notorycznie :D ale jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej lasunie ;) Kala - kochana, Tomek się uparł, ze on mi wybierze coś z Twojej kolekcji :) Stwierdził, że tamto co ja bym chciała kolorystycznie nie pasi do mnie :O Wariat !!! :D:D:D Więc ma wybrać i mi coś innego kupić :) A niech mu będzie - będzie miał radochę :D Podaję moje gg - 1056149 - bo niczyjego nie mam :( Więc jak ktoś chce to niech się odezwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam dobrą wiadomość J. spadł alat do 500:) jeszcze trochę,bo dostępny 45,ale do jego 1620 co miał to i tak ładnie,po trzech tygodniach niestety teraz znowu go nie leczą obserwują i czekają na wyniki biopsji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kala widocznie ta wiadomość nie doleciała na gg o pieniążkach :P no widzisz jak z J coraz lepiej :) byle tak dalej i bedzie zdrów jak ryba :) Iza Rybnik no tak wypadnie jak wszystko dobrze pójdzie ;) a co do prezentów to mam mega problem :o chce mu kupić radio samochodowe ale dopiero na urodziny w lutym...a teraz to nie wiem... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może fajny zestaw:czapka,szalik i rękawiczki? czyta?to może fajną książkę? gra?to może fajną grę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wam:) Wy tu o prezentach :) ja nie wiem nie mysle jeszcze o tym wiem jedynie ze maly dostanie od chrzestnego na pol z babcia krzeselko do karmienia :)...bo stwierdzili ze jeszcze troche i sie przyda. Dzisiaj mi maly zjadl nawet 180 raz:) normalnie jak sie ciesze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IMILI TO SUPER ŻE JUŻ TAK SLICZNIE JE :) Kala mąż nie gra, ostatnio nawet nie czyta, bo czasu mu brakuje, ale książkę którą dostał w czerwcu na imieniny przeczytał szybciutko, bo to jego tematyka była... ;) a szalik dostał ładny rok temu od mojej mamy, rękawiczek nie nosi a ma 3 pary :D hm...może jednak mu perfumy kupie...jego ulubione, które mu zabrali na lotnisku jak wracalismy w styczniu z wakacji...zapomniał o nich i wsadził do plecaka podręcznego biedaczek i mu capnęłi...ale był zły....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) ale u nas wieje strasznie:( a J. nie ma nie cierpię takiej pogody:( miłych snów Wam życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :-) Duzo zdrowka dla wszystkich chorych ,i bedacych w szpitalach :-( U nas tez wczoraj tez mocno wialo ,dzisiaj tez ale juz o duzo duzo mniej :-) Wczoraj po poludniu odwiedzila nas Pani z miasta i przyniosla Fabiankowi prezenty m.in skarpetki,bluzka promocje do sklepu i na pampersy ,butelka i wiele wiele innych rzeczy ...przyszli jak sie urodzil teraz na pol roczku i jeszcze przyjda na roczek . A co do prezentu na swieta to wczoraj siedzac w komputerze jak mialam chwilke czasu wymyslilam ze kupie mezowi takie cos :http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=160357155212&ssPageName=STRK:MEWAX:IT My nie robimy sobie wielkich prezentow na swieta wolimy cos wiekszego kupic synusiowi ...jestem pewna ze preznt mu sie bardzo spodoba bo on uwielbia wszystko co jest zwiazane z Polska .... POzdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajne-takie coś innego:) tylko jeszcze buteleczkę czego polskiego-mocniejszego;) P. dr powiedziałą,że J. ma lepsze wyniki,gdyby wiedzieli co mu jest to by już szedł do domu,a tak musi siedzieć aż się dowiedzą .minimum do wyników biopsji,albo dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza Rybnik no jak dla patrioty to cudy prezent :) pewnie będąć za granica czasem tęskni za tym co polskie :) a ja znalazłam naprawde niedorogo te perfumy co mój mąż lubi...choc mnie czasem ten zapach podchodzi a czasem nie...zależy od dnia, ale wiem,ze to mu sprawi radość! a jestem pewna,ze nie odbierze tego źle jak mu kupie wersje testera (w brzydszym pudełku) http://www.iperfumy.pl/joop/joop-homme-tester-125-ml-woda-toaletowa/ już kiedyś zamawiałam na tej stronce perfumy i jestem z nich mega zadowolona...poza tym paczka za darmo idzie :) ale jeszcze musze mamie pomóc wymyslic prezent od rodziców dla niego :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waikiki,a z tej stronki brałaś te nasze?? mam nadzieję,że wyniki będą dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie Kala z tej stronki zamawiałam rok temu dla taty 1 milion paco rabane :) a z tej stronki co mi podawałaś przysłali Ci jakies próbki?????????? bo mi nie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tylko katalogi,próbek niet:( idę zaraz do kuzynki pilnować jej córeczkę,bo się rozchorowała:( więc dziś nie będzie wstawionych nowych fotek na galerii:( Yzulka nie wiem czy dochodzą moje wiadomości na gg,potrzebuję Twój adres(aby później wysłać to co chciałaś:) Cafka -sorki nie będzie nowych fotek jak obiecałam jutro coś wstawię miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TO BELLETYN SIE WSTRZYMAJ JESZCZE PRZED ODWIEDZINAMI...LEPIEJ, żeby ciebie nie zarazili :O ...no własnie pudełko i tak sie wyrzuca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wam Kala spoko, ja przesyłke wyśle jutro wiesz, znaczy wykorzystam do tego mame :) Iza fajny prezent :) my tez chyba kupimy sobie jakies drobiazgi bo wolimy coś małemu kupić... Imili no widzisz jak ładnie maly je :) niedługo prześcignie mojego :) ja już mojemu tyle perfumów kupilam że narazie mu styknie :P uwielbia Hugo Bosa :) z tymże ja prosze kuzynke ktora mieszka we Włoszech i mi przywozi bo tam taniej, ostatnio mi przywiozla damskiego hugo bosa i calvina claina, teraz w grudniu tez przyjezdza wiec moze ja poprosze znowu :) chyba ze ceny poszly w gore, wiec najpierw musze spytac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki Imili super że mały ma taki apetyt lada dzień będzie w domku zobaczysz Kala wiesz trzymam kciuki :) Bella to nigdzie nie jeżdzij siedż lepiej w domku Waikiki jak tam mdłosci ?? U nas minęły 4 miesiące od ur Zuzi powiem wam tak wiele sie zmieniło :) Mała zjada już kaszki bananowe, kleik z jabłuszkiem i waży 6,8kg hehehe Iza świtny prezent U nas Zuzia dostanie od moich rodziców krzesełko do karmienia, od nas hmm zestaw do jedzenia łyżeczka i miseczka, m dostanie perfumy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cafka no mój tez uwielbia poza tym zapachem co mu chce kupić bossa tego klasycznego, starego, takiego w przezroczystym flakonie z szarym czy tam srebrnym korkiem :) http://www.justascent.co.uk/images/Boss%20by%20Hugo%20Boss%205ml%20(Grey)%20men.jpg to jego 2 ulubione zapachy :) ale ja go jeszcze przekonałam do tego: http://www.geol.agh.edu.pl/~s205979/meskie/Wle-male.gif bo ja go uwielbiam!!!!!!!!! ZAbusia a mdłości :) juz prawie całkiem przeszły...więc nie było tego duzo i mnie nie męczyło na szczescie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny własnie zamówiłam te perfumiki dla męża na iperfumy.pl i po złożeniu zamówienia dali mi możliwość wybrania sobie spośród kilku próbek tej która mnie interesuje jako prezentu :) a w dodatku za to, ze zamawiam u nich 3 raz dostałam rabat 3% :) i wyszło mnie to 99zł :D he he ale miły ten sklep :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waikiki fajnie :) dbaja o klienta ;) http://www.kalendarz.ilf.pl/ :D Zabusia bardzo duzo rzeczy dajesz, ja daje narazie tylko kleik do mleka, herbatke rumiankowa i niedlugo pomysle o jakims sloiczku... mnie sie tez podoba zapach cacharel AMOR AMOR :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ma sporo markowych perfum, bo dostaję od taty, który zaopatruje się w wolnocłowych. Mój ostatni hit to: Diesel Fuel for Life Unlimited i DKNY Red Delicious. Małż ma z głowy prezent perfumowy, bo tata regularnie mi coś daje (ostatnio się nawet wzbraniałam, bo mam kilka flakoników, a psikać się nie ma kiedy). Z prezentów to został mi jeszcze dla taty i dla brata - bratu kupię pewnie książkę fantasy (bo on nietypowo dla swojego wieku jest molem ksiażkowym) albo płytę z szantami (bo uwielbia). A z tatą mam dylemat bo to jest abnegat odzieżowy (żadne krawaty, spinki nie wchodzą w grę), książek nie czyta, bo ma mało czasu - a jak już coś dorwie, to bierze od brata, za kosmetykami nie przepada (krem Wars i woda po goleniu Brutal wystarczą). Myślałam o zestawie słuchawkowym na bluetootha, ale okazało się, że właśnie sobie kupił. Pendrive dostał w zeszłym roku... Naprawdę nie wiem. Zabusia - duża ta Twoja Zuza już. Waikiki - sklep dba o klientkę :). Mój małż też lubi Hugo Bossa, ale mnie nie stać - czasem kupuję mu podróbki z firmy FM, są naprawdę niezłe jakościowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belleteyn ja tez kupuje czasem FM :) mam sprawdzony zapach damski :) to jest podróbka calvina kleina euphoria :) w Fm chyba 131 albo 133...hmmm...a może 113 jeju nie pamietam :o dziewczyny a powiedzcie mi kiedy zabrałyście męża pierwszy raz z soba do lekarza żeby zobaczył usg....???? bo ja mam z tym dylemat :O ktoś mi mówi, ze powinnam go już na nastepna wizyte zabrać...a ja mysle, ze on może jeszcze poczekać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×