Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

a dziekuje za opinie:) no ja nie chcialam trenu bo jakos nie podoba mi sie po podpieciu jedynie jak jest rozlozony dlatego mialam welon dwuczesciowy do kosciola dlugi a na sali juz byl krotki.. wiesz wydaje mi sie ze skromniejsze suknei sa bardziej chodliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciałam porady
ale Twoja jest skromna. mnie sie wydaje, ze to moze byc kwestia tego trenu, jednak wiele osob chce go miec, tym bardziej, ze widzialam taka suknie jak Ty masz z trenem, na allegro byla wystawiona i wygladala jeszcze piekniej. Nie martw sie, komus musi wpasc po prostu w oko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałabym porady moja suknia miała tren i jakos nie moge sprzedać hehe moze dlatego ze na duże cycki :) Imili super że Miki juz taki duży ;) zuzia waży 7 wiec goni chłopak goni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki korzystajcie poki wasze pociechy sa male, moaj chrzesnica bedzie miala juz prawie 11 i taki klocek wcale fajnie sie nie nosi. A jak strojnisia :) wystarczy ubrac jej korale i opaske na glowe (koniecznie niebieska) jest wniebowzięta i juz jej nic nie potrzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) głosiki oddane na galerii:) ja w domku tule się do męża i nadrabiam za cały tydzień:) w poniedziałek wracam rano prosto na zabiegi jutro więcej napiszę pa miłej soboty ja swoją suknię miałam szytą na miarę,a zostawiam dla potomnych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej troche mnie tu nie bylo, ale to dlatego ze nas nie bylo i nie mialam dostpu do neta... Pierwsze co Kala nie wiem czy to przeczytasz ale, dopiero we wtorek odbiore przesylke bo do srody bylismy w domu ale od czwartku nas nie bylo,a listonosz zostawil awizo, wiec maz dopiero we wtorek odbierze z poczty przesylke bo inaczej sie nie dalo niestety... nie wiem co tam pisalyscie bo od razu weszlam i pisze posta zebyscie nie myslaly ze ucieklam hehe u nas w porzadku, maly rosnie, w ogole to sie tak rozgadał ze hoho, nowe "słowa" uuuhhh, yhhh, jeee, iiiii, łuuuu bardzo przeciąga i rozne takie inne :) dzisiaj wypil nowa herbatke jablka z melisa i bardzo mu smakowala :) w ogole kupilam mu kaszke ryzowo mleczna o smaku bananowym ciekawe czy podlapie :) narobilam dzisiaj z mama zakupow dla malego kosmetyki, czape z uszami wielkimi na zime wyglada w niej slodko :) dla mojej chrzesnicy perfum z hany montany i blyszczyk, na urodziny dostala juz rajstopy i bluze z hany montany bo teraz jakis szal jest na to :) i tak minela mi sobota, jutro nudy :) pozniej was poczytam, maly zasnal to ja ide cos wszamac :) w ogole musze nadrobic zaleglosci w necie bo dawno mnie tu nie bylo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) a ja sie ogromnie nudze, Michal pojechal do szkoly, a ja nie wiem co mam robic. Na nic nie mam ochoty, na ksiazke, na tv siedze na necie i sie peletam po nim. Cafka tak szla jest z hannah!! My dla chrzesnicy M. kupilismy zestaw 12 długopisów zelowych, notesik, ołowek, temperówka - wszystko z nią. Szkoda tylko ze do tej pory nie przyszlo, a zamowialam we wtorek. Mam nadzieje ze w poniedzialek dojdzie, bo to bedzie juz 7!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojoj ale tu pusto znowu sie zrobilo... pierwsze co to chcialam naszemu małemu Mikołajkowi złozyc zyczonka :) niech rosnie duzy i zdrowy :) Kati spoznione zyczonka urodzinowe 🌻 a mi sie tak nic nie chce ze szok... a Waikiki gdzie sie podziewa?? mam nadzieje ze u niej wszystko ok, ktos cos wie?? Gagatka tak szal z ta haną jest, ja kiedys szalalam na punkcie backstreet boys :P tez mialam bluzy koszulki i w ogole wsyztsko z nimi :D a tak sie w Nicku kochalam hehe, na drugim miejscu byl Brian :P zycze milej niedzieli wszystkim!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc cafka :) Miki wszystkiego dobrego :) ja mam dzis 28 dc i niestety czekam na wstrętną @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatka 🖐️ :) no tak @ wstretna rzecz, ale trzeba przetrzymac ;) nic ide pod prysznic, mama malego pobawi potem obiad i obijanie sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Miki wszystkiego najlepszego:) u nas jak się wali to się wali już mam dość jabyłam na komisji trafiłam na taką babę,która stwierdziłą ,że 1 stycznia mam iść do pracy:( a 20 miałam mieć zabieg,jednakże nie mogę na niego iść...a długo by opowiadać .Dno totalne jeszcze J. źle się czuje po tych lekach co dostaje,wczoraj po 1 w nocy jechaliśmy na pogotowie:( dziś dalej źle,też dużo bymówić...kiedy to się skończy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kala biedactwo moje, pewenie cieżko Wam teraz!! Nie wiem co napisac!! ehhh cafka wolalabym zeby nie przyszla @ ale pewnie przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala trzymaj sie kochana 🌻 wierze ze wam sie wszystko dobrze pouklada!! Gagatka kto wie moze na swieta bedzie surprise?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cafka bardzo bym chciala, ale @ zbliza sie wielkimi krokami, niestety. wiecie co sie dzieje z waikiki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Kala kochana trzymaj sie bedzie dobrze.. Gagatko trzymam kciuki zeby jednak okres nie przyszedl ja tez mialam objawy jak na okres a jednak nie przyszedl:) wiec moze faktycznie na swieta prezent bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam pytanko a raczej prosze o porade :) chce komus kupic kadzidełko i podstawka nie jako prezent ale jako taki upominek bo wiem ze ten ktos to lubi, nie jest to bliska osoba ale bardzo sympatyczna i chcialam zapytac jako ze nie mam pojecia jaki zapach lubi co polecacie z zapachow?? jak zapytam o zapach to ta osoba sie kapnie a nie chcialabym tego :) kiedys pamietam kupilam dawnemu chlopakowi za czasow liceum zapach opium i to byl strzal w 10 :) no ale teraz to jest inna osoba i nie chlopak ;) po prostu tak z czystej sympatii :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cafka nie mam pojecia :( nie pomoge Ci niestety!! a ja myslalam ze kupie tacie portfel, a ostatnio sie wydało ze ma jeszcze z tamtego roku nowy ode mnie tez dostal i nie uzywa!! ehhh teraz to nie wiem, moze kupie mu zegarek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cedrowy lub sandałowe lubiłam zanim się dowiedziałam,że wytwarzają one jakieś związki rakotwórcze,od tego czasu stop na kadzidełka jest ciężko:( dziś kilka ataków,jutro ma dzwonić do dr z akademii a ja rano muszę wracać do sanatorium:( chętnie bym nie jechała,ale muszę niestety ostatnio nic się nie udaje mam dość tego całego zusu i lekarzy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam zaraz jadę z powrotem do sanatorium:(,teraz to w ogóle tam nie chce być jak z J. jest źle:(niestety nic nie moge zrobić:( życzę Wam aby był to miły tydzień,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala 🌻 dzięki dziewczyny za odzew w sprawie kadzidełka :) a u mnie pogoda do bani. Mały właśnie zasnął to ja mam czas coś zrobić. a co tam u naszej reszty słychac?? żonki odezwijcie sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej Mła leży i rozrabia w łóżeczku M w pracy a ja przez tą pogode senna jestem jak mops Kala bedzie dobrze musi być kochana trzymaj sie Imili kurcze wczoraj przespalismy prawie cały dzień z małą i nie zdążyłam złożyć życzeń Mikusiowi uściskaj go odemnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic wpadłam zobaczyc czy cos wiecej napisane ale niestety nie, ja bede uciekac bo do mojej mamy przyjezdza dzisiaj kuzynka ta z Włoch wiec jeszcze troche mieszkanie musze ogarnac i zjesc obiad :) maly ma dzisiaj z wczoraj marchewke z ziemniakiem :) wczoraj ładnie nawet zjadł nie duzo bo 2 lyzki ale dla niego to i tak sukces bo strasznie mi tym pluł a wczoraj jakos polykał :) wiec moze cos z tego bedzie... a mam pytanie do mam jak wy rozkładacie jedzenie maluchom? znaczy chodzi mi to ze jak dzisiaj dziecko dostaje obiad, to deserek tez dajecie albo kaszke?? bo ja narazie nie mieszam zeby rewolucji w brzuszku mojemu nie zrobic wiec narazie go ucze, no ale niedlugo mam zamiar podac normalnie obiad deserek jakis, a jak wy macie to rozplanowane?? ze jak dajecie cos co juz dziecko przyjelo to razem z nowoscia? bo ja jakos ciemna w tych sprawach jestem :P pozdrawiam was wszystkie zonki i mamusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa i mam nadzieje ze u Waikiki wszystko Ok, bo coś się nie odzywa... kochana czekamy na wiadomość od Ciebie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej.. Zabusia dziekujemy za zyczenia:) usciskam. Cafka ja jak podaje to na razie tez nei mieszam wlasnie...raz mu daje jabluszko raz banana i wczoraj dostal pierwszy raz mloda marchewke z ziemniakami..zjadl 4 lyzeczki nawet nie najgorzej potem za jakis czas jak juz ladnie zobaczymy co lubi najbardziej bede dawala i deserek i obiadek.. i probowalismy sinlac no i zauwazylam ze malemu smakuje ...tylko dzisiaj mamusia kaleka i wywalila miske z krzeselka do karmienia na podloge hehe bylam cala brudna i maly i podloga :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no wlasnie waikiki where are you? kurcze co u niej nic sie nie odzywa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×