Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Witajcie Cafka no moj maly te obiadki z kurczakiem lub cielecinka ladnie wcina:) narazie zjada po calym malym sloiczku i starczy mu na 3 godziny to. Oj zanim do duzego dojdziemy zejdzie:) Ladnie tez zjada z nestle z misiowego sadu jablko z bananem ..oraz z hippa gruszki williamsa...wczoraj mu kupilam z bobovity takie fajne musy sliwka z jablkiem dzisiaj sprobuje czy beda mu smakowac:) A do zoo fajnie by bylo wiosna jak juz cieplutko bedzie i troche sie zazieleni co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze gdzies w marcu powitamy wiosne:) :) czy z dziecmi czy bez to kwestia do obgadania ;) ale super by bylo po tylu latach pisania :) a jak reszta dziewczyn sie na to zapatruje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cafka ja jestem za jak tylko bedzie ładna pogoda bierzemy maluchy na spacer :) Imili moja też zajada cielecinke i indyka królka mam dostać od teścia to jej zronbie zupki owocki też zajada a wczoraj sama jej musy owocowe porobiłam dziś dostanie pierwszy słoiczek ;) Iza robe dziś twoją zupke :) już sie gotuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha jeszcze wam napisze byłam rano z Zuzią u chirurga w sparawie tego wędzidełka pod językiem i tylko sie wkurzyłam weszłyśmy poza kolejką bo maluchy do roku wchodzą poza kolejką a pan doktor dziwny jakiś nie wzbudził mojego zaufania kazał małą na wielkim stole połozyć zajrzał do buzi spytał czy ulewa ja powiedziałam że czasem pokiwał głowa i napisał skierowanie uwaga na OPERACJE szok kazał do ordynatora termin wyznaczyć ja spytałam czy to w narkozie a on że oczywiście bo to małe dziecko i pobyt ok 2-3 dni w szpitalu bo niewiadowmo jak zareaguje na narkoze wzięłąm karte i wyszłam nie zgodziłam sie bo mój brat miał roczeka jak mu to pani ortodonka chlasnęłą nawet nie wiedział keidy, mój szwgier miał to zrobione nożyczkami przez pediatre a ja mam dziecko na narkoze narażać oszleł i wróciłyśmy z miłym panem taksówkarzem do domku mam takiego co fotelik ma wygodny i duży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabusia daj znac jak zupka . A co do wezidelka moj maly mial to przecinanie w 2 dobtre swojego zycia w szpitalu ,zrobil to pediatra lekarz nozyczkami maly nawet tego nie czul !!!!!!!!!i pod zadna narkoza tego nie robili .... Zabusia idz do innego lekarza zobaczysz co powie ??? Na spotkanie ,fajnie by bylo ...ale jak dla mnie nie realne .... Uciekam ,sorki ze tak krotko ,ale chcialam tylko Zabusie poinformowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Izuś tak zrobie pójde do innego chirurga albo powiem to pediatrze bo ide 20 na szczepienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabusia ja tez bym poszla do innego lekarza!!! jak mojemu oczko lzawilo to pani w recepcji na gwalt szukalismy lekarza bo nie mielismy jeszcze kazala jechac do szpitala szok :o malemu oczko lzawilo a ja mam do szpitala jechac?? tylko sie wkurzylam wyszlam i znalezlizmy okuliste dala kropelki i do dzis spokuj bo kanalik sie przetkal... szok jak niektorzy podchodza do pewnych spraw :o a powiedz mi jak robisz te musy???? bo z owocow jeszcze nie robilam, kurcze troche sie boje bo wiadomo ze to wszystko pryskane mam jednego pana u mojej mamy na targu ma wszystko eko ale owocow nie ma niestety :( tylko warzywa prowadzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabusia ,podziwiam cie za prace nad sloikami dla malej :-) Moj maluszek nie chcial nic mojego jesc woli sloiczki ... Aha Mamuski ,jezeli nie macie w domu wanny ,ja niestety mam taki problem mamy w domu teraz tylko prysznic ...zakupilismy malemu taki basenik https://www.shoppoint24.de/images/produkte/1384-babywatch.jpg pasuje on do kazdego brodzika ...maly uwielbia sie w nim kapac.... Ja wlasnie przygotowalam obiadek ,Fabianek spi ,,,wiec mam troszeczke czasu Yzulka ,duzo duzo zdrowka !!! A gdzie Gagatka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fabianek teraz tak je wszystko z nami ... Jeszcze kilka tygodni i lecimy do Polski czy ktoras z was leciala juz samolotem ,ja troche se obawiam ...ale mysle ze bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha a co do powrotu do pracy ,to postanowilismy z mezem ze NIEEEEE, dopoki Synus nie pojdzie do przedszkola ,chyba ze wtedy juz bedzie drugie dziecko :-) Ja jestem tu zupelnie sama nie mam rodzicow a nawet tesciow a nie chce malego szybko do przedszkola dac a nawet zostawic przy opiekunce . Narazie bedzie pracowal tylko T

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cafka Tyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy znowu mnie podkupiłas :P :p :P Yza zdrowiej szybko :) współczuje choróbska :O kala czekam na różowe i kolejne czarne x2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza bardzo fajny ten basenik ale ja niestety tez mam wanne :( i gdyby mieszkanie bylo nasza wlasnoscia na pewno juz dawno bym zmienila na prysznic ale na to jeszcze musimy poczekac... Waikiki :) Iza ja leciałam samolotem :) super sprawa!! z dzidza nie bo nie bylo nawet okazji ale jak dobrze pojdzie to latem polecimy do mojej kuzynki do Wloch :) mnie sie bardzo lot podobal (lecielismy do Tunecji) turbulecji nie bylo :) ogolnie super sprawa, i lecialam w dzien i w nocy znaczy nad ranem i widzialam wschod slonca :) i w obie strony mialam widok przy oknie :) nie ma sie czego bac :) a moja mama jak leciala w lipcu samolotem to leciala w tych najwiekszych burzach co tak glosno bylo, i leciala z tylu i w sumie przespala te blyski a jak jej potem znajomi powiedzieli to chyba zawalu dostala bo ona sie strasznie boi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Cafka ,ja tez mam nadzieje ze bedzie wszystko dobrze ! Chyba ze odwolaja nam lot z powodu sniegu :-)MOj maluszek juz spi 3 godzine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam pewnie że na wiosnę,choć nie wiem jak to zrobię,aby do Was dojechać trzeba by było gdzieś pewnie przenocować Waikiki nie martw się zrobię Ci nowe czarne,bo tamte rzeczywiście cafka wzięła:) a co do lotu samolotem,to jak lecieliśmy do Grecji to kiepsko się czułam,bo lecieliśmy wysoko,a ja mam niskie ciśnienie i normalnie się lałam,ale jak się przespałam to było ok:) a z powrotem lecieliśmy niżej i było ok cały czas i piękne widoki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
świetny ten basenik,przypomnij mi o nim jak kiedyś będziemy mieli dzidzię:) udało mi się przesunąć zabieg na późniejszy termin:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza ja leciałam na dominikane 17 godzin i poza tym że człowiek sie już po pewnym czasie nudził to wszystko było ok...zero turbulencji luz bluz :) tyle, ze duzo zmian cisnienia, bo dwa międzylądowania...czyli 3 starty i 3 lądowania w jedną strone. za to jak leciałam do szkocji 2,5 h to czułam sie kiepsko... nie wiem od czego to zalezy. Ale Wy macie pewnie jakąś godzinke lotu, nie? więc mysle, ze nie będzie żadnych uniedogodnień. Ja powiem tylko tyle, ze przy lądowaniu musiałam koniecznie żuć gume albo żelki jeść, bo raz tego nie zrobiłam i myślałam,ze mi bębenek pęknie od zmian ciśnienia ...bolało jak choleraaaa - bałam sie ze nie wytrzymam. Za to mój mąż nie żuł i nic mu nie bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala a chciałas przełozyc ten zabieg???? ja jutro jade do wrocławia na małe zakupy zimowe i przy okiazji do multikina na avatara w 3d. obejrzymy bajuche, kupimy męzowi kurtke i mi spodnie, może buty i do domu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tam nic nie zulam i nic mi nie bylo owszem na poczatku gume do zucia mialam bo wszyscy wkolo mowili jak to zle jest i w ogole wiec wystrachana wzielam 2 gumy :D ale zanim wylecielismy w gore to juz mnie zeby bolaly :) i w sumie nic specjalnego nie robilam, slyszalam tez zeby pepek plastrem zakryc ale wydaje mi sie ze to wszysko zalezy od organizmu i jak czlowiek toleruje takie zmiany cisnienia... Kala to w sumie paczuszke mozesz wyslac :) na maila Ci podam adres:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cafka o tym zaklejaniu pępka to nie słyszałam nigdy :D he he he he a ja przy starcie nie maiłam takich problemów, tylko przy lądowaniach raczej :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Waikiki chciałam przełożyć,bo 27 mam rezonans(to był termin zabiegu),więc operację przełożyłam o kilka dni,bo na rezonans minimum pół roku znów bym czekała cafko-ok tylko napisz mi jeszcze raz wszystko co chcesz i adres:)na meila wstawiłam nowe na galerii,proszę o opinie,co myślicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza super basenik nam sie przyda bo mamy prysznic co do musów cafka to gotuje np dwa duze jabłka lobo pokrojone w kostke w nieduzej ilosci soku jabłkowego dla dzieci jak zmieknie to miksuje z 2 łyzkami kleiku ryzowego i gotowe czasem dodaje tez banana lub jagody mrożone jak bedzie za rzadkie dodaj kleiku a jak zageste to soku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny tak sobie oglądałam dzisiaj łóżeczka w necie i kurde myślałam o takim z szufladą na dole...ale widze, ze takie z i bez różnią sie i to znacznie w cenie...chyba już daruje sobie tą szufladę :o a Wy macie jakieś rady co do łóżeczek?? jakie macie dla Waszych maluszków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waikiki ja mam turystyczne i jest super dopoki mala spi na górnym poziomie na dole mam posciel dla niej jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waikiki :) my mamy łożeczko tapczanik-kosztowało troskze ale mody moze je mieć do 7 lat nawet-ale oczywiście już je rozwalił-4 dzieci w nim spała i on oczywiście musiał rozwalić. takie co mniej wiecej : http://pliki.sklep.meble.pl/gfx/mebelkipl2/sklep_oferta/26213/1195059008.jpg tylko mamy ciemne dkręca sie potem boki i jest ok co do lotu to i ja miałam obawy i 17 godzin...ło matko bym się chyba zanudzila na śmeirć!! ledwo 1,5 godziny wytrzymałam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabusia to ja nawet nie wiedziałam,z e w tych turystycznych mozna poziom podnosić :o myślałam,z e one sa takie głebokie hm..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yza hm... no to jest mądra sprawa z tym tapczanikiem :) no lot był długi i nudny... ale warto było...teraz wspominam ten wyjazd jak sen ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waikiki ja np. bym nie zamienila zwykłego łozeczka. mam pozyczone drewniane super mocne, materacyk tylko kupilam, tesciowa sie uparla na turystyczne bo twierdzila ze maly w nim bedzie spal no niestety moze raz w nim spal a po jakims tam zlozeniu sie rozwalilo a dala za nie prawie 200zl!! :o wiec maly juz nawet w nim w ogrodku na powietrzu nie posiedzi... dla mnie drewniane jest stabilne i tylko te zdaje u nas egzamin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas turystyczne tez nie zdało egzaminu-dla mnie jest dobre raz na jakiś czas, ale do spania non stop raczej nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×