Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Hej hej waikiki my mamy takie http://www.allegro.pl/item871793074_lozeczko_ewelina_ii_teak_szuflada_mat_klups.html i jest ok. Co do lotu oj brrrrrrr ... wszystko ok ale ja to sie cholernie boje lecialam i do angli i do egiptu i i tak sie boje samolotow zawsze sobie cos wymysle albo przed samym lotem obejrze film o jakiejs katastrofie heh moj maz jak leci do norwegii samolotem to cala sie trzese.. nie lubie i tyle..chociaz zle nie jest i fajnie bo szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem za jest bardzo stabilne i wygodne porządnie wykonane oczywiście dokupiłam oczywiście materac taki kokosowo - grykowy i narazie mała śpi na górnym poziomie potem bedzie spac na dolnum ma odsuwany bok wiec nie bede sie bała że wyjdzie góra poprostu sobie odsunie i już fakt rozkładane i składane moze mu sie coś stać ale jak stoi cały czas jest ok ma budke i siatke przeciw muchom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imili :) my do norwegii lecieliśmy 1,5 godziny-wcześniej sobie takich bzdur nawkręcalam ze szok :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! Dziekuje za odpowiedzi dotyczace lotu samolotem ,ciekawe jak Fabianek to zniesie ,wiem ze trzeba dac pic (niby tak gadaja )dziecku przy starcie i ladowaniu (zatykanie uszow) Co do lozeczka my mamy 2 ...jedne w sypialni takie zwykle z Polski ,a drugie ma Fabianek w swoim pokoiku i wlasnie jest duze i mozna pozniej zrobic normalne lozko ...wydaje mi sie ze takie lozeczka sa praktyczne . Wczoraj troche sie zdenerwowalam ,bo nigdzie nie moglismy kupic sanek dla melego i zamowilismy w internecie w poniedzialek i Pan napisal ze do 48 godzin je wysyla ,wczoraj do nas dzwoni i mowi ze musimy czekac ok 3 tygodnie bo nigdzie nie ma sanek ...wiec my po prosilismy o zwort pieniedzy zaraz znowu jezdzilismy po sklepach za sankami ...ale jak zwykle NIE MAAAAAAAAAAAAAA sa zamowione ale nie wiadomo kiedy beda ... W katalogach dopiero pod koniec stycznia beda(nawet uzywanych nigdzie nie ma )CO ZA KRAJ juz sie pogodzilismy z tym ,az tu dzisiaj szwagierka dzwoni ze kolo przedszkola sa w sklepie sanki ...maz pojechal ale sa bez oparcia ...ale w koncu mamy sanki !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Katastrofa ...Co Zoneczki robicie dzisiaj na obiad bo ja nie mam zadnego pomyslu ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie ryba z frytkami i surówką. U nas tam sanki w każdym markecie są. Miałam kupić nawet chrześniakowi - ale zadzwoniłam i okazało się, już ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez dzisiaj zrobilam filety z ryby +salatka i ziemniaki , pomidorowke mialam wczoraj Fabianek ma kolejnego Ząbka ma juz ich 5 no i troche ma stan podgoraczkowy wiec ja zostalam z nim w domu a T pojechal na zakupy. Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dZiewczyny Darianka została mamą 25.12 ale heca i rocznikowo dołączyŁa córcia do naszych dzieci. gratulacjE Darianko piekna masz córcie GRATULACJE KOCHANA :) HURRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darianka urodzila coreczke!!!! :) GRATULACJE dla szczesliwych rodzicow!!!! Darianko jak tylko znajdziesz czas i sily to napisz co i jak :) a mala to sie chyba pospieszyla troszke :) ale super!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JUPIIIII Darianka została mamą ;) GRATULACJE czekamy na relacje ucałuj Anulke od ciotek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słodka jest :) widziałam na Nk :) gratulacje i szybko zdaj nam relacje z porodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie.. No tAK i Darianka ma corcie z wieku naszych maluchow:) Slodkosci...Gratulacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darianka GRATULACJE malutka jest sliczna ...i chyba mocno sie pospieszyla co ???????????Daj znac jak porod i wogole jak sie czujecie !!!!! U nas zima powrocila ,a wczoraj w sklepach MAKABRA nie bylo nic bo w wiadomosciach glosili ze dzisiaj maja byc sniezyce i Niemcy wariowali kupowali jak szaleni w sklepach nie bylo nic PUSTKA tak jak by koniec swiata bylo POzdrawiam i zycze milego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki :) Na wstępie życzę Wam szczęścia na 2010 rok :) No tak, malutka już z nami :) W Wigilię odeszły mi wody i pojechaliśmy rodzić. Poród trwał 18 godzin i szczerze powiedziawszy spodziewałam się czegoś gorszego. Nie było źle :) Ania urodziła się z wagą 2860 g i mierzyła 52 cm :) Malutka urodziła się w 34 tygodniu, ale lekarz stwierdził, że rozwinięta jest jak na 36 tc i nie wykazuje cech wcześniaczych :) W książeczce zdrowia też nam wpisali 36-ty :) No ale niestety mała miała wrodzone zapalenie płuc, bo ja miałam zbyt dużo kolonii bakterii Paciorkowca, a lekarze to zbagatelizowali :( Bo w inny przypadku zrobiliby mi cesarkę i mała by się nie zaraziła. Więc w szpitalu spędziłyśmy dwa tygodnie. Teraz już jest ok :) Mała zdrowa - wreszcie :) I od wczoraj jesteśmy w domku :) Pozdrawiam Was gorąco 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darianko super ze juz jest dobrze:) Anulka swietna:) i nareszcie w domku:)Teraz wam bedize rosla jak na drozdzach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darianko gratuluję! Dobrze, że już OK. Swoją drogą ładny miałaś prezent pod choinkę :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darianko no to mieliście świeta :D dobrze że z mala wszystko w porządku!! jest slodka :) dbajcie o siebie teraz i duzo odpoczywajcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łoooo kurdee jakie tu nowiny :) Darainak gratuluje !!!!!!!! :D dużo zdrówka dla Was!!!!!!!!!!!!!! he he ale mała zrobiła psikusa :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas sniegu na maxiora. chwale auto 4x4 :P w żłobku wiatrówka :/ jak będę chora....wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie tez przysypany cały świat masakra, porażka i paranoja w jednym ;) takiego sniegu to ja nie pamiętam...owszem padał kiedyś snieg, było go sporo, ale teraz jest go mega mega dużo!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belleteyn tak patrze na twój opis na gg i cały czas sie zastanawiam, czy Tobie znowu jakiś futrzak odszedł?????? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, ale przygarnęłam dla niego samiczkę - akurat w jego wieku ;). W czwartek koleżanka mi ją przywiezie. Ktoś musiał ją oddać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wam wszystkim :) u mnie też sniegu a sniegu, z malym nie wychodze bo wozkiem nie umiem sie poruszac w zaspach ;) wczoraj bylismy na szczepieniu zoltaczka maly dobrze to zniosl, zaplakal jak byl kluty ale za chwile sie juz smial :) na kontroli wszystko super, pani dr powiedziala ze maly juz bardzo ladnie trzyma glowke i podpiera sie na brzuszku nie chwial sie jak siedzial ogolnie bardzo dobry rozwoj :) mam juz wszystko co jest mozliwe dawac jesc oczywscie po trochu a nie wszystko naraz :) Iza chcialam napisac ze zrobilam dziś Twoja zupe z mielonym miesem :) zostalo mi miesa bo do spageti robilam, bardzo dobra w smaku ale to zalezy od przypraw kto jak lubi, nie dalam tylko groszku bo akurat nie mialam, ale ogolnie fajny i jak dla mnie nietypowy przepis :) jak maz zjadl to znaczy ze musi byc dobra :) Waikiki a jak sie masz Ty i Twoja dzidzia?? Belleteyn przykro mi... Kala kolczyki ekstra ale to juz w smsie napisalam :P powiedz czy zrobilabys mi takie jak te czarne w innym kolorze i moze byc inny ksztalt kamykow?? bo te czarne sa wypasne!! :) no i glownie chodzi mi o ta dlugosc :) Darianko a jak Twoja niunia sie sprawuje?? jak Ci przesypia noce? a jak z jedzonkiem czesto sie budzi? no skrobnij co tam u was :) jesli kogos pominelam to przepraszam :) a Gagatka to czemu sie nie odzywa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cafka dziekuje, dobrze. W przyszłym poniedzialek pójde do lekarza to może mi już powie jaka płeć :) ale tak sie zastanawiam, ze jak darianka sie rozpakowała, to chyba zostałam sama wśród Was jako ciężarówka :o hejjjj noooo niech któras dołączy :P kupiłam sobie spodnie ciążowe i sa super fajne - jeansowe takie ale super skrojone, ze ściągaczem na brzuch - mega wygodna i co za rozmiar cudowny - S :D ha ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×