Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Eh, ja dziś cały dzień zakuwałam i załatwiałam sprawy na uczelni. Cafka - narobiłaś mi ochoty na ciacho :-(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja też bym jakiegos dobrego ciacha zjadła heheh My zmagamy się z pracą obrona 29 czerwca :/ Co do slubu to początkiem czerwca wreszcie wpłacimy zaliczke za sale hurra Ale sie nas tu dużo zrobiło fajnie Pozdrawiam Ps. Jakby ktoś znał jakiegoś fajnego taniego kamerzyste z okolic Sosnowca dajcie namiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ineska jestem w identycznej sytuacji....jestem przemęczona kosmicznie i od 2 tygodni mam katar, który w moim zawodzie jest fatalna oznaką choróbska, poniewaz nie moge mówić, a na tyjm moja praca polega ;) W weekend nie odpocznę, bo musze przygotować preze3ntację i zajęcia monitorowane... nawet suwak ustawiłam, który odlicza dni do wakacji... Zdrowia! ines...ZDROWIA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Nie tylko Wy jestescie przemeczone. Ja od poczatku maja mam urwanie glowy z powodu remontu. Wszystko by bylo dobrze, tylko, ze obydwoje pracujemy i do tego sami remontujemy. Mam dosc.Przedwczoraj moje nerwy,zmeczenie i stres przedmiesiaczkowy wyplynely mi lzami. Beczalam jak male dziecko. Na szczecie jest mi juz lepiej. Ale magnezik tez nic nie pomaga. Udanego wieczorku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabrałam się za czytanie początków tego topiku :-) uśmiałam się trochę bo ciężkie były te początki :-) cafka - a w jakiej miejscowości te wesele??może Ci coś pomożemy z tym zespołem :-) idę jeść późny obiadek ineska - kurczę odpocznij troszeczkę bo może Ty jesteś przemęczona - może jakiś urlop??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis pisalam ostatni egzamin i mam nadzieje ze juz tylko pisanie pracy dyplomowej i obrona rozghladam sie za nowa uczelnia fotografem kamerzysta i panelami:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiaczku86 ja przedwczoraj też czytałam cały topic od początku i faktycznie początki były trudne, ale fajnie, że razem przez te wszystkie przygotowania mozemy przejść. Ja nie mam przyjaciółki, która mogłaby doradzić więc Wasze rady są nieocenione:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam dziewczynki:)przepraszam ze tak rzadko zagladam..obecuje poprawe..ale u mnie w zyciu same zawirowania...ech co zrobic...co dzien cos nowego wyskakuje..hehe az sie boje wstawac bo nie wiem co mnie znowu zaskoczy:( inus powinnas odpoczac...na to zawsze powinien sie znalezc czas:)spokojnie wszystko pozalatwiacie z przeprowadzka, ze slubem..zobaczysz..nie stresuj sie tak bardzo..a z ta reka to ja bym poszla do lekarza...bo to raczej nienaturalne zeby reka byla zdretwiala...wiec udaj sie do lekarza:(koniecznie:( Belletyn wszystko z praca ladnie zalatwicie...zobaczysz, ty tez Zabusiu ..zobaczycie ze czas plynie do przodu i sie z wszystkim upracie...z remontem tez Zareczona:)a potem bedziecie podziwiac Efekt:) ja z koleji nie wiem na czym stoje..za duzo zmian...mowie wam...jakos nie koncza sie..czasami sie zastanwaim czym nas zycie doswiadczysz..a najgorsze jest to ze nie sadzilam ze kiedys na wlasnej skorze odczujemy skutki rasizmu:(ehh dzis mi sie plakac chce..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiatko! Ty dobry duszku. Zycie to codzienne zmiany - dokladnie wszystkiego. No mam nadzieje, ze meza bedziemy miec na stale. Hi Wlasnie bylam sama na dlugim spacerku. Wiecie, ze juz chyba rok nie bylam sama na spacerku? Mezus poszedl na trening, a ja postanowilam przemyslec pare spraw. Za duzo nie pomyslalam, bo przez pol drogi myslalam o lodach. Tak szczerze powiedziawszy to ostatnio trudno idzie mi logiczne myslenie. Najpierw wpadam na pomysl a dopiero pozniej mysle czy to w ogole dobry pomysl. Taka roztrzepana jestem. Jest tu jeszcze jakas dobra wrozka, ktora podpowie jak sobie radzic z wszystkimi zyciowymi niespodziankami???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:)) ale dlugo mnie nie bylo musze od jutra nadrobic zaleglosci w przeczytaniu co pisalyscie:) ja za niecala godzine jade na ten moj okropny egzamin panstwowy.....mam mega stracha i raczej nastawienie porazki:( na pisemnym mam 75pytan 56-zdane i pozniej 8 na ustnym.....ustny makabra....tyle materialu:( no ale zobaczymy...trzymajcie sie dam znac ale nie wiem kiedy bo egzamin moze sie skonczyc nawet po 22ej pozdrowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Dziewczyny ktore sa przemeczona zrobcie sobie relaksujaca wode w wannie i sie odrelaksujcie. My wlasnie jutro jedziemy na basen sie odrelaksowac. Kurcze dzisiaj wolne a ja spac nie moglam. Wczoraj siedzac na allegro pozamawialismy troche rzeczy na wesele ,ale sie ciesze ...my nie chcielismy zadnych wyraznych rzeczy takie zwykle bo najbardziej nam sie spodobaly. Wiec tak mamy zamowione ZAPROSZENIA KSIEGE GOSCI PLANSZE WESELNE TABLICE REJESTRACYJNE ETYKIETKI NA WODKE Teraz tesciowa bedzie czekac na paczki a my jak przyjedziemy latem zabierzemy tylko ze soba ksiege gosci i zaproszenia. Wczoraj tez tak ukradkiem patrzylam na sukienki slubne i wywnioskowalam ze mam taki sam gust jak moj malzonek.:) Dziewczyny duzo zdrowka dla was. Ja tez odliczam juz dni do Polski HURRAAAAA Jeszcze tylko 29 dni i jedziemy do Polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POBUDKAAA :) ja sobie piję poranna kawusie :] Ciacho zwykłe ( jasne ciasto z wiorkami czekoladowymi i polewa czekoladowa) kupne z quetkera (nie wiem jak sie to pisze ;)) nie chciało mi sie robić i poszłam na łatwizne, a tak w ogole to zgapiłam je kiedyś od teściowej bo też kiedyś robiła ;) nie wiedzialam ze taka ochote na ciasto w Was obudze :D Ines.ka, nie martw sie to napewno nic poważnego, głowa do góry i nie dołuj się, może to przez pogode bo jest taka kijowa, nie martw sie 🌻 Zabusia, okolice sosnowca, hmm ja okolice katowic :P gosiaczek, intersuje mnie śląsk, dalej nie no ewentualnie żywiec beskidy ;) kasiątko, Ty też sie nie dołuj dla Ciebie rownież 🌻 Rybnik z tym basenem to dobry pomysł, ja nie byłam chyba na basenie 2 lata!! szok! i w tym roku kupiłam sobie fajniutki stroj i postanowiłam ze nie odpuszcze i bylismy juz kilka razy na krytym i była bomba :D zjezdzalnie i te sprawy hihi :) POLECAM!! az lepiej sie człowiek czuje... Niusia ja tez trzymam i daj znac jak Ci poszło!! a tak na koniec to dziewczynki WSZYSTKIEGO NAJlepszego z okazji Dnia Dziecka :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam poranne ptaszki:)ja znowu do pracy...a nie chce mi sie tam isc bo atmosfera do chrzanu..nie wiesz komu ufac, co powiedziec..a do tego amy rasistki w pracy, zreszta co ja mowie moj szfe tez jest rasista..chociaz potrafi cie skolowac...tak ze sie zastanwaisz czy wogole masz racje, ale ostatnio za duzo sie stalo..lukasz sie wczoraj bardzo pozarl z szefem naszym...i ogolnie bylo nerwowo..ale jeszcze 24 dni i do domu..i napewno tu juz nie wrocimy:)to jedyna rzecz ktora trzyma mnie przy zyciu... Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Dziecka:)jestescie duze ale kiedys bylysmy dziecmi co?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiątko, nie przejmuj się, bo nie warto, mój Mężulek był sam zagranicą i tez przyzył koszmar, nawet nie chce do tego wracac bo az mi źle :( On był sam, w sensie beze mnie, nie miał przy sobie bliskiej osoby, a Wy macie siebie, wiec to jest ogromny PLUS!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny jak sie ciesze ze to juz prawie weekend :) choc pogoda taka sobie. nusia trzymam kciuki bedzie dobrze :) kasiatka jak milo papatrzec na twoj nowy suwaczek juz tak niewiele pozostalo do waszego slubu :) rybnik ja na basenie nie bylam juz oj nie pamietam kiedy ostatnio :( a wybudowali nowy basen wiec trzeba bedzie pomyslec ineska dobrze dziewczyny radza jestes przepracowana tym bardziej ze robisz to co lubisz i napewno angazujesz sie i wkladasz w to cale swoje serce odpocznij troche wez wolne moze jakis masaz pomoze tobie. wczoraj tata kupil truskawki naadlam sie za wszystkie czasy zaraz szybko zrobilam wczoraj galaretke z truskawkami.:) a dzis planuje zrobic sernik na zimno. popoludniu idziemy z misiem na dzialke i bedziemy kapac basen pogoda w sam raz na kopanie:) ale sie rozpisalam pozdrawiam Was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My wlasnie uwielbiamy jezdzic na basen . Przynajmniej raz na miesiac musimy jechac ,ale jak pogoda dopisuje i jest lato to co weekend jezdzimy na jezioro. Szukalam wlasnie stronki z tego basenu gdzie chcemy sie wybrac ...ale nie ma niestety zadnej galerii. Na jednym basenie co ostatnio bylismy wygladalo tak: http://www.aquana.de/Freizeitbad/galerie.htm# Kliknijcie na aparat fotograficzny Ja wlasnie sprzatam sypialnie i czekam na meza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki! Ja mam dziś wolne i niestety nie mogłam spać. :( Poza tym mój Miś dziś wraca do domu i się strasznie cieszę. Dziewczyny, a te przemęczenie i drżenie rąk może być spowodowane brakiem potasu, sam magnez nie pomoże. Pomidorki wcinajcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny na jaka stronke moge wrzucic zdjęcie? oprocz fotosika sa jakies jeszcze? pokaze wam wiazanke jaką bym chciała mieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm pierwszy raz wklejam fotki, widze ze jakies 2 linki mi weszły, ale pierwszy mi działą, wiec taka wiązanka mi sie podoba, może nie taki kolor ale taki kształt ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Zabka :) nie wiem czemu, ale jakoś nie chce takiego standardowego bukietu z róż, nie ze mi sie nie podoba, bo wszystkie są super, ale to jest wyjątkowy dzien i chcialabym miec wyjątkową wiązanke ;) a ta jest taka inna zaraz mi wpadła w oko jak szukałam, wiec to chyba jakiś znak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak masz rację, jak się coś od razu spodoba to lepiej dalej nie szukać. A masz już pomysł na sukienkę? Czy zaczęłaś od bukietu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za sukienką sie jeszcze nie rozglądałam tak na poważnie, nie mam jakiegoś typu, bo z reguły jak podoba mi sie góra to dół jest brzydki i na odwrót, na początku przyszłego roku zacznę sie rozglądać bo teraz wydaje mi sie nie ma sensu, zresztą dopóki nie przymierze sukni i nie zobacze jak w niej wyglądam to nie mogę się nastawiac na ta jedna konkretną, wiec mam na to jeszcze czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dlaczego takie zdziwienie ze kalie? :P ja nie wiem jakie to będa kwiatty, mozna to na wiele sposobów zrobic, bardzo podoba mi sie to w jaki sposob jest bukiet zrobiony, bo ładnie sie komponuja te kwiaty i kolory, ale czy ja bede chciala pomaranczowy bukiet? nie wiem, nie w moim stylu, mozna zastapic innym kwiatkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem zdzwiona ze kalie :( dlatego ze kalie to kwiaty smierci wiem ja nie wierze w przesady ale jakos na te kwiaty jestem uczulona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybnik, ja tez wierze troche w zabobony ;) dlatego nie wiem jeszcze co to bedzie za kwiatek, bo napewno bedzie róza a drugi hmm... ?? ale bardzo mi sie podoba ten układ, wiec chyba zostanie Ten...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×