Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Ja tez mieszkam w Niemczech a dokladnie Stolberg-Aachen. Wesele(KOSCIELNY)mamy 19.lipiec.2008 . A co do ksiedza to....ostatnio pisalam z nim emaila....i wszytsko powiedzial mi co i jak....pozniej poszla tam moja mama....i nie mam zadnego problemu...nawett nie bed emusiala chodzic na nauki przedmalzenskie...wiec ksiadz jest naprawde wyrozumialy,przynajmniej nasz. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zazdrosnicax22x
A ja Wam powiem, ze Wam dziewczynki zazdroszcze, ze tak sobie planujecie juz :-) Tez jestem z rocznika 84, z chlopakiem jestesmy razem 6 lat (tak chlopakiem - na zareczyny jeszcze nie wpadl, a co tu dopiero o slubie mowic :P) Kiedys byly rozmowy...ze 3-4 lata temu...ale na rozmowach sie skonczylo...Wszyscy w okol pytaja kiedy slub, a ja wlasciwie nie wiem co im odpowiadac bo przeciez to nie odemnie zalezy ;-) Mi sie tam jakos wyjatkowo nie spieszy ale rodzina, znajomi mowia, ze takie dlugie zwiazki zazwyczaj koncza sie niczym...Czy tez slyszeliscie takie opinie??? Pozdrawiam Lilka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez slyszalam, ze dlugie zwiazki sa \"przechodzone\"... ale po co sie tym przejmowac? :) Jedna moja przyjaciolka jest z facetem od 9 lat... jak zaczynali miala 15 :P Zobaczymy jak to u nich bedzie... w przyszlym roku ona konczy studia, wiec moze cos sie ruszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiek89
cześć kochane :) widzę, że topic się rozkręcił :) my narazie nic nie załatwiamy :) jeszcze tyle czasu :) ale przygotowania są takie fajne :P sale mamy tylko zajętą u wujka :P a wczoraj oglądałam sobie sukienki :D wiem, że to za wcześnie hehe ale :P ... http://www.suknieagnes.pl/kolekcje/kol1-1-4.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zareczona
przegladalam dzisiaj tez suknie. Pikene sa z firmy Agnes.Polecam goraco...PS.I wcale nie za wczesnie.Hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy mozna te suknie mkupic w salonach w innych miastach? sa sliczne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a fujjjj
wstrętne te sukineki..jak nawet mzocie cos takie oglądac a co dopiero kupowac;((((( nie chciałbym mojej przyszlej zony widizec w takim paskudztwie;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co nas to obchodzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim. co do zwiazkow tzw.przechodzonych czy ja wiem.wydaje mi sie ze to wy sami powinni sie podjac decyzje o Slubie a nie ze wasi rodzice czy znajomi namawiaja was i wy postanowiliscie ...ze wiecej nie bedziecie o tym slyszec i wezniecie slub....bo wiem z kilku przykladow ze takie zwiazki koncza sie bardzo szybko Rozwodem choc nie musza. Wiem ze rodzice czetso namawiaja ze jak sie jest tak dlugo ze soba .,to mowia ze tak bez SLUBU. Jezeli wy sami chcecie tego slubu to go wezcie!!!!! Takie jest zdanie na moj temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BUHAHAHHAA
SLUB w 2008 roku:PPPPPPPPPP no to macie ejszce czekania...oj wspólczuje...ejjj kobity wy to macie nie zle w głowkach:P walniete:) moja kobieta mamnadzieje nie ejst taka walnieta jak wy,...i nie ebdzie mi piprzyc dwa lata przed slubem o tym i sramty:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Jestem zawalona nauką, niemam czasu na nic. A co do ślubnych przygotowań to nadal szukam zespołu. Pozdrawiam was kochane pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka bardzo mi przykro...ale mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze.3maj sie cieplutko.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez zycze powodzenia, bedziemy o Tobie myslaly cieplutko:) a jak wrocisz to szybciutko daj znac:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry wszystkim. zycze wam milego dnia....ja za chwilke uciekam do pracy odezwe sie wieczorem.3majcie sie.papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co u Was? u mnie jak na razie przygotowania w zawieszeniu, jakos nie mamy na nic czasu tylko sala jest zaklepana ale to chyba wystarczy a od stycznia reszta przygotowywan:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zareczona
Hejka! Ja dzisiaj ide wybirac jedzonko jakie bedzie na cywilnym w grudniu, bo robimy malutka imprezke dla rodzinki.Powiem Wam, ze juz przy cywilnym jest dosc duzo zalatwiania i latania. Z kazdym sie trzeba spotkac i obgadac co i jak. A co dopiero na koscielny...ale co tam. Zbieramy sily... Malutka! Powodzenia! Trzymam kciuki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zareczona
Izabela1982 a kiedy mialas cywilny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od i jak....
co tam dziewczyny? temat sie skonczyl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zareczona
Temat jest,ale widocznie Kobitki po prawie calym tygodniu pracy nie maja sily pisac.... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest restauracja emipir ale ona ma chyba strone w przebudowie bo ja tez próbowałam znależć i nic Izabela1982 a jak tam u Ciebie tyle jeszcze czasu mam wsumie ale nie moge sie juz doczekać, chce jak najwięcej pozałatwiać porezerwować a potem w przyszłym roku cała reszta podrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×