Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

czesc :) to ja :P Yza to miałas popieprzony dzien :) a z lekarzami to paranoja !! Ja juz wstałam, jem sniadanie i zaraz do koscioła ide!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł :P ja juz \"zaliczyłam\" kosciol, niestety do niedzieli siedze sama :( potowarzyszy mi ktos?? Kala witaj :) a moze pokazesz nam swoja suknie? :) Yza tylko nam sie tutaj nie denerwuj!! bo przeciez malenstwo najwazniejsze, a nie warto sie denerwowac i to jeszcze przez lekarzy, wiec oszczedzaj sie 🌻 no i pewnie sama na topicu dzisiaj pobede :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej!!! No ja do kościólka idę na 18 więc mam jeszcze kupę czasu :) Yza - bez nerwów - dzisiaj odpoczywaj po wczorajszych przebojach!! Witam nową kolerzankę :) Ślub w maju więc już tak niedaleko :) babitku - powiedz jak się pojawisz czy dlugo te sakramenty trwały?? cafka - ja do soboty będę sama :( gagatko - 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Gosiaczku, no ja sie troche poobijam, w sumie to szukam pracy i przegladam rozne oferty, czasem nawet wysle cv ;) no i zagladam na kafe... byle do soboty bo w sobote juz moge szalec typu sprzatanie itd, a teraz ani nic zrobic, tylko siedziec i jesc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo :) ja tez juz aliczyłam kościół :) teraz siedze i czekam na obiad, potem kawusia i pewnie na cmentarze pojde!! Dzis moje włosy odmówiły posłuszenstwa i sie nie wyprostowały!! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no gagatka ja cmentarz tez juz zaliczylam, teraz objadam sie kinderkami :) i obiadek niestety sama sobie musze zrobic, ale dobrze ze chociaz rosol mama ugotowala :) wiec pierwsze danie mam z głowy. mi sie ostatnio fajnie prostuje wlosy, jak wyprostuje to uzywam albo tego jedwabiu, albo jest z avonu taki olejek na zniszczone koncowki i wtedy sa one takie miekkie :) a na takiej pogodzie to wiadomo jak wlosy sie zachowuja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba tez musze sobie zakupic jedwab albo coik tekaiego do włosów!! Ja mam zupke jarzynowa, i sznycleki ktore sobie robiłam wczoaj sama!! A jutro zaserwuje sobie fryteczki, a co tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja z tych nudow to mysle co by tu zrobic na spedzenie miło 5 lat Razem :D mysle ze gdzies poza domem, to napewno, ale mysle nad czyms oryginalnym :) niestety trzeba kombinowac jak sie nie ma swojego gniazdka:( moze macie jakies fajne pomysly? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cafka mi nic fajnego do głowy nie przychodzi!! My 4 listopada bedziemy miec 4,5 roku razem!! Ale zleciało!! Pamietam drugi pocałunek :P (bo pierwszego nie byłam w stanie, zreszta nie bylismy jeszcze wtedy razem!!) :):) ale zleciało!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :) ja dzis mam cierpienia brzychowego ciag dalszy..co za los Gosiaczku, generalnie to byla msza cala, ktora trwala ok godziny, tyle, ze w jej trakcie ksiadz mowil bardzo duzo personalnie do mnie, i naprawde mowil pieknie, opowiadal o symbolice sakramentow, co oznacza krzyzmo, skad jest, zapalona swieca, pozniej sie smial, powiedzial zebym juz ja zgasila, a ona nie chciala zgasnac :) a mowil wczesniej, ze to plomien w sercu, o ktory trzeba bardzo dbac, bo tak jak plomien swiecy, latwo go zgasic w zyciu i smial sie, ze jednak ten moj plomien chyba nie jest taki wątły i latwy do zgaszenia :) pozniej opowiadal o albie - ktora mialam na sobie (tu tez bylo wesolo - albe sie dobiera na wzrost i nie bylo w kosciele ani jednej dla mnie, wszystkie byly za duze :D mozna je bylo o polowe skrocic ;), w koncu znalazla sie jedna krotka). no a same sakramenty, gdybym je wyciagnela z mszy, trwaly moze z 20-25 minut. Nam mija 5 lat 9 listopada (niedawno mi to uswiadomila przyjaciolka, bo jakos oboje nie bardzo znalismy date konkretna ;) ) witaj Kala Yza, Ty pamietaj, ze masz absolutny zakaz stresowania sie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie. dawno nie zagladalm, ale szczerze mowiac jakos mnie opuscila euforia przygotowan i na pewien czas zupelnie przestalam o tym temacie myslec... ale powoli chyba musimy z pewnymi rzeczami ruszyc bo czas biegnie jak szalony. zabralam sie za (internetowe na razie) przegladanie sukienek, wybralam dwa salony gdzie chce sie wybrac, mysle ze w grudniu/styczniu. intensywnie dyskutujemy nad modyfikowaniem menu. i tyle :-) czyli nie za duzo ale jak wam napisalam, mialam przestoj. no i musimy sie zabrac za sporzadzenie w miare ostatecznej liczby gosci i zamowic zaproszenia. chcemy zamowic razem w nadrukiem przez internet a kilka zamowimy pustych, zeby ewentualnie dopisac gosci w ostatniej chwili z listy rezerwowe. aha, no i ustalilismy ze obraczki beda najprostsze, zolte zloto. marcinowi zostawiam wybor szerokosci :-) poza tym u nas mnostwo pracy, marcin praktycznie nie bywa w domu ale jeszcze ten miesiac i pozniej moze juz bedzie lepiej. ostatnio tesciowa mowila nam, za na jakims tam weselu mlodzi sobie zazyczyli zamiast kwiatow ksiazki.... nie wiem co wy o tym sadzicie, ale ja jednak wole kwiaty. wiadomo, psuja sie ale jednak nadaja temu jaki czar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Babitki i Sumerki :D Ja lece na obiad :) Ja zamiast kwiatów chciałabym kupony lotto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Babitku i Summer :) no Babitku to całkiem przyjemnie mialas :) fajnie ze masz juz to za soba!! kciuki pomogly ;) my za miesiac mamy 5 latek :D kolacja bedzie napewno, nie wiem moze gdzies pojedziemy ;) smacznego Gagatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa jeszcze sie od razu wytlumacze ze nie nadrobilam tego co napisalyscie poza ostatnimi stronami :-) yza - prosze sie nie stresowac :-) kurtka bedzie juz niedlugo dobra :-) a lekarzami sie nie przejmuj, ja niestety tez ostatnio mam maraton po roznych lekarzach, zlecili mi tysiac badan wiec oprocz tego ze zapier.... w pracy to jeszcze to. i niestety tez sie wkurzam, bo panstwowo to kaza czekac nie wiadomo jak dlugo, chyba ze cos sie zalatwia po znajomosci no albo jak sie zaplaci... wtedy termin jest na nastepny dzien :-D chore to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kala321
hej,witam wszystkie panie :) ja dopiero wstałam wykorzystałam,że jestem sama i odsypiam pracę:) jestem umówiona z rodzinką na 14, więc teraz kąpiel i śniedanko.Później szybko co na siebie włożyć i bieg :) Cafka-sukienkę pokaże obiecuję jak będzie uszyta,bo na razie tylko materiał leży w szafie.Będzie to prosta sukienka,gładka,biała i welon krótki do pasa max.Jedyną dekoracją będzie ładny dekold i ...ja ;) gagatka 85-jedwab pomaga bardzo,ale znalazłam i wypróbowałam jedwab z Gliss Kur(ekspresowa odżywka regeneracyjna płynny jedwab),jest duża ,więc wychodzi o niebo taniej niż ten mały biały jedwab.I nie obciąża tak włosów.Spróbuj? można go używać codziennie. Cafka-my też kombinowaliśmy jak nie mieliśmy mieszkanka.Najczęściej było to kino,kolacja z deserem,spacer-teraz miło to oboje wspominamy,bo rzadko udaje nam się tak zaplanować,aby połączyć wszystko razem z tygodniem pracy,finansamii siłami ;)częściej lądujemy w ...wiesz co mam na myśli summer-my też zdecydowaliśmy się na proste obrączki.A jaki masz pomysł na menu,bo ja w tym momencie stanęłam.Jarek ma dużo czasu,a ja już bym chciała iść coś ustalić do restauracji . Może dziewczyny macie jakiś pomysł co do menu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala to czekamy z niecierpliwoscia na fotki :) wiesz z jednej strony jest fajnie tak kombinowac, bo zawsze sie przy tym powyglupiamy i jest co wspominac, no ale z drugiej chcialoby sie byc juz na swoim i bardzo bym chciala zeby to juz nastapilo w przyszlym roku, ale dopiero pojdziemy sie dowiadywac jak z tymi szansami na mieszkanie... Obraczki tez bedziemy miec proste, a menu? w restauracji dali mi przykladowe menu ze wszystkim co oni podaja, jest tego bardzo duzo, tak wiec bedzie z czego wybierac :) na razie nie myslimy o tym bo i tak w resturacji 2 tygodnie przed sie zglasza i sie ustala co i jak... wiec po co teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kala321
Yza-fajniemasz,ja już też bym chciała dzidzię:)wkoło wszyscy biegają z dziećmi,moja najlepsza koleżanka-świadkowa właśnie 2 dni temu powiedziała,że będzie miała 2-go dzidzię.A my nic? wszystko będzie dobrze.Ostatnio jak biegaliśmy z Jarkiem za garniturem,też sobie poprawiłam humor nowym sweterkiem. a co do "zamiast" kwiatów byłam na ślubach gzie były maskotki,słodycze(przeznaczone potem na szpital,dom dziecka) , a także kupony lotto.Ale ja chyba też wolę kwiaty:)co z tego,że zwiędną.Lubie kwiaty i nie chcę mieć myślenia facetów którzy uważają(niektórzy),że szkoda kasy bo i tak zwiędną.30-go mieliśmy 3 rocznicę zaręczyn i dostałam storczyki,bardzo mnie to ucieszył:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz po :) a widze ze tu dyskusja trwa :) moj michal stwierdzil zeby juz teraz kupowac obraczki bo podobno złoto ma zdrozec!! A ja wolałabym juz teraz kupic alkohol!! Po 6 jedziemy do takiej jednej hurtowani (tylko mamy sie nie chwalic ze nie mamy firmy) a potem kumpel moze nam załatwi :) My nie wszystkim zamierzamy mowic ze chcemy kupony, tylko znajomym i najblizszej rodzinie, bo kwiatkow tez troche chciałabym dostac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostanio spotkałam sie z kumpelami z dawnej pracy (juz rok tam nie pracuje) i troche mi sie przykro zrobiło!! Jedna stwierdziła, ze ona na moim miejscu by sie nie hajtała, najpierw skonczyła by szkole a potem dopiero by myslala moze o małzenstwie. Pozatymplanowanie slubu bez pracy to jest dziecinne (to ostatnie zdanie inie było powiedziane wprost do mnei,a le sie domysliłam). Choc co prawda mam prace, moze nie taka jak one ale to co zarbiam nie wydaje na głupoty tylko odkładam!! Choc podejrzem ze w głebi duszy tez by tego chciała, a tak to zakłada maske!! No ale sie nie bede tym przejmowac, najwazniesze ze my chcemy :) i rodzice to akceptuja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem Gagatka :P nie przejmuj sie, bo nie ma czym, inni cale zycie nie pracuja i zyja w szczesliwych rodzinach!! wiesz Gagatka, ja mam taki przypadek z tesciowa, czasami mnie tak wkurza 😡 ze szok!! wiec jak pracowalam to było OK wszystko ze slubem bo mam prace i pieniadze, ale to ze polowa wyplaty szla mi na paliwo bo dojezdzalam do innego miasta sie nie liczylo dla niej, ale mniejsza z tym, bo zmierzam do tego ze w momencie kiedy sie zwolnilam z tej pracy, to w momencie zmienila zdanie, ze gdzie my planujemy slub i wesele, kiedy ja nie mam pracy, jak to tak i w ogole??!! jak to sobie wyobrazamy tak zyc, czyli dala mi do zrozumienia ze mnie cale zycie bedzie utrzymywal jej syn a moj przyszły mąz :o wiec olalam sprawe i robimy po swojemu, ale jest to przykre kiedy ktos zamiast pomoc i wesprzec kopie dolki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi sie powoli udziela swiateczny nastroj. Wczoraj uszylam dwa obrusy na nasz wielki stol (180 cm dlugosci) a dzisiaj mam w planie pobuszowac po necie i podpatrzec dekoracje. Moja kolezanka rok temu cudnie sobie u stroila mieszkanie- jak na filmach. Az mi zaparlo dech w piersiach. Wiec w tym roku , mam obiecana od mezy zywa choinke i chce zrobic sliczna dekoracje. A pierdolek jest do wyboru do koloru. Aha za miesiac cupujemy wodke. Jaka polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatka bylam u lekarza i robilam test. Mam podobno jakas cysta, ktoa robi mi takie kuku, ze nie mam @. Cafka. Czy Twoja tesciowa jest tez moja tesciowa? Bo cos mi sie teksty juz o uszy obily. Co za wredne babska. Nie stresuje sie. Moja tesciowa ma czworke dzieci i wiecie co powiedziala? Ze chcialaby cofnac czas i ich nie miec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh Cafka no właśnie :o przykre to jest i tyle!! Ja chce jakas tanią :) tzn nie az tak tania, ale w miare dobra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to nie zazdrosze Wam tesciowych, moja poki co jest oki :) i to ona pierwsza dowiedziala sie o naszym slubie i trzymała kciuki zaby wszysttko sie udało!! :) najbardziej wkurza mnie w niej to ze strasznie oszczedna jest, czasami wychjodzi z niej sknera!! Ale swoja droga chciałabym sie obd niej tego nauczyc, bo gdby nie ona to by nie mieli duzo rzeczy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cysta to torbiel, ale nie kazda cysta jest zlosliwa. Podobno moja nie jest. Bierze sie od zaburzen hormonalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×