Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

:) Yza trzyma sie dzielnie :) boli ja troche,a le cieszy sie ze juz jest blizej niz dalej :) Jutro bede miec pyszny obiadek :) uszka z barszczem (wlasnie skonczyłam robic uszka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem ciekawa czy Summer robiła test ciazowy :) mam nadzieje ze tak i ze podzieli sie infomracja ;) mam tez nadzieje ze zwabie ja tutaj telepatycznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojeja :) ale fajnie, że Wojtuś się pcha na świat :) Gorąca atmosfera na topiku się zrobiła :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
summer o ile sie nie myle ma marcina :) a rzeczywiscie miała robic test w poniedziałek :) ciekawe jak tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin jest moj :P no jestem ciekawa jaki wynik oby pozytywny :D a ta cisza moze oznaczac \"cos\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cafka, ja też tak pomyślalam, że skoro cisza to może oznacza, że dzidzia w brzuszku :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra niech bedzie Gagatka :P Summer odezwij sie!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D Darianka ja czuje cos w powietrzu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie by było jakby summer była mamą :) Byłybysmy kolejnymi ciociami kafeteryjnymi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka już jestem:) ale napisałyście:D Babitku nie uważnie czytałaś:)ja już byłam u dentysty i rozpoczęłam leczenie kanałowe:(teraz to dopiero się zacznie i to przez nieuwagę innego dentysty-\"pozbyłam \"się ząbka:( calineczka-ale niedowiarek z Ciebie przecież czytamy Twoje posty także:) ja też robię sama zaproszenia:) cafka-kup brystol do zaproszeń A-4 są różne ecru,białe,wytłaczane,gładkie itd i dodatki w pasmanterii kwiatki-różyczki,taśma z organzy,złote, srebne,bordowe(jakie chcesz),perełki,obrączki z metra,serduszka z metra.Czasem taniej różyczki w bukiecikach w sklepach ze szkłem i piaskiem i ozdobami(nie wiem gdzie u was takie sklepy 9ale u nas jest ich pełno(takie dekoracje w szkle ) i tam można taki bukiecik różne kolory kupić za grosze, a potem tylko poobcinać:) dużo taniej wychodzi-miłej zabawy przy robieniu zaproszeń Darinko fajny kotek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Lobuziary.Klikacie i klikacie o takich waznych rzeczach, ze nie moglam ominac zadnego postu. Heheh YZA!!! Slonce powodzenia i szybkiego urodzenia zycze. Czekam na wiesci i na fotke oczywicie. U mnie jak zwykle duzo sie dzieje. Czasem sama nie nadazam. Jak na razie dotrzymuje swojej wtorkowej obietnicy i chodze na silownie i saune....a potem solariu. Cos dla ciala i dla ducha. Dzisiaj nawet zazyczylam sobie u mojej kolezanki fryzjerki, zeby mi zrobila loczki. Az sie umiechnelam na swoj widok w lustrze. jakies 5 lat mniej. A maz to az zawarczal w pozytywnym slowa znaczeniu jak mnie zobaczyl. Hi Humor na najwyzszym poziomie. Poza tym za tydzien o tej porze bede juz w Polsce na buchtach z jagodami u mamy. Calineczka trzymam kciuki za operacje i duzo zdrowka. Ja w piatek wyladowalam u lekarza i grypa zoladkowa. Ochydztwo. Panuje u nas ten wirus. A wodke tez kupimy za tydzien jak wpadniemy do Polski. Planujemy Absolwenta lub Wyborowa. Moze jak trafimy na promocje w realu to wezmiemy Pana Tadeusza z sokiem za 20 zl. Podobno w realu jest jeszcze taniej niz w makro. Pozdrawiam wszystkie przyszle....zycze udanego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesio i roki-też świetne:) Calineczko-co za operacja?coś poważnego? kati-fajne zwierzaki.:) my prawdopodobnie do Grecji,bo jest w Uni i nie trzeba paszportów,bo akurat kończą nam się w tym rokui byłyby dodatkowe koszty:( ale Grecja bardzo nam pasuje:) kocurku-kupimy sobie z J. to winko co polecałaś i zrobimy w domu degustację;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrowionka ode mnie też dla \"mamusi\" o ile pamiętam u mnie w rodzinie i wsród znajomych to najdłuższy poród-czyli od skórczów początkowych do głośnego\"aaaaa\"trwał 48 godzin,ale bywały też 5 godzinne więc powodzenia i czekamy na wieści:) polećcie jakiś fajny film na dvd na wieczór?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala ja nie wiem jakie filmy lubicie, u mnie jest tak ze filmy akcji horrory i te inne sciaga moj M. a ja sciagam komedie :) teraz sciagam \"tydzien kawalerski\" ponoc fajna komedia polecał mi ja przyszły szwagier wiec sie okaze jaki ma gust :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok zobaczymy idę do wypożyczalni jak będą mieli to wezmę:) lubimy komedie i obyczajowe,ja lubię też na myślenie, a J. filmy akcji. wogóle filmy z tym czymś;P a gdzie reszta panien uciekła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala to miłego ogladania :) Summer kochana no nie trzymaj nas tyle w niepewnosci!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala to miłego ogladania :) Summer kochana no nie trzymaj nas tyle w niepewnosci!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala to miłego ogladania :) Summer kochana no nie trzymaj nas tyle w niepewnosci!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wzięłam inny,bo J.jutro nie będzie to będę mogła wieczorem oglądać(taki baśniowy-a J. takich nie lubi:() a tego nie zapisałam tytułu i jak doszliśmy z Jarkiem rozmawiając zapomniałam tytułu;) gapa ze mnie;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jak ja zobacze ten filmik to powiem Ci Kala czy jest fajny ;) dzisiaj ogladałam \"wpadke\" bardzo fajny filmik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Gagatka - mam kotek Luna sie wabi, powiedz mi czy orientujesz sie kiedy mozna zrobic sterylizacje? Tez nie lubilam kotow, ale sie przekonalam ;) Zaraz zaczne czytac reszte postow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do zaproszen, tez ogladalam, ale jak dla mnei wzytskie sa takie nijakie,bezplciowe heh, po prostu na jedno kopyto. Jak macie jakies super wzory to podeslijcie mi tutaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oglądanie zostawiam na jutrzejszy wieczór gdy będę sama.J. jedzie do rodziców:(nie lubię spać sama:( 🖐️ idę spać,bo rano do pracy,a jutro ciężki dzień:( w pracy, a potem pilnuję dwóch szkrabów koleżanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ide spac :) dobranoc dziewczynki :) Yza juz nic nie pisała :) Janne ja dostałam koty juz po, wiec na ten temat nie mam pojecia :0 Ale moze Darianka bedzie wiedziec :) summer odezwij sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×