Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Hej hej. Spatinku idę :D:D:D Co do sterylizacji to kotkę można sterylizowac juz po pierwszej rujce. A jezeli później to tydzień po rujce :) Aha, pierwsza ruja występuje na ogół kiedy kicia ma pół roku :) No to tyle. W razie pytań lub niejasności pytaj :D:D:D:D Życzę Wam miłej nocki i kolorowych snów :D pa pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heyka, jestem padnieta po pracy, na ta chwile moge tylko powiedziec ze to powazna operacja, i wolalabym sie czegos dowiedziec po slubie niz przed... poza tym: kolonoskopia, rektoskopia, anoskopia, itd.- nie zycze nawet wrogom...heh co sadzicie o tym fotografie: http://www.tandem.digfot.com/ milej nocki zycze 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam z pracy :D (zahaczajac o przyjaciol) nadal kciuki za Yze, ciekawe jak Jej idzie :) mam nadzieje, ze wszystko w porzadku.. Summer - i co i co? :):) Kala - przyznalam wczoraj bez bicia, ze nie udalo mi sie przeczytac zaleglosci dokladnie, staralam sie przejrzec, ale wiele pominelam niestety.. fajny dentysta, dzieki ktoremu jestes o jeden zab biedniejsza :( Janne - najlepiej w wieku 5-6 miesiecy sterylizowac kotke (ok miesiaca przed pierwsza ruja), dlatego, ze wtedy nie ma ryzyka guzow na sutkach. ale jesli kotka jest starsza, nadal powinno sie ja wysterylizowac - bez wzgledu na wiek. tylko wtedy to jakos miedzy rujami - byc moze tak, jak mowi Darianka Hrabianka :) - tego juz nie pamietam. no to ja chyba tez juz ide do wyrka :) spijcie dobrze dziewczynki, do jutra 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Calineczka, ja wiem, ze to powazna operacja..i niestety dlugo sie dochodzi do siebie..uroki cudownych badan ukladu pokarmowego znam tez niestety z autopsji, dlatego nie zazdroszcze. z tego, co piszesz wynika, ze w moim wypadku to roznica taka, ze inne jelitko :( ale mam nadzieje, ze bedzie dobrze..zdrowka Ci zycze! fotograf bardzo fajny, zdjecia z pomyslem. wg mnie nie przesadzone, w sam raz, ciekawe i bardzo ladne. fajne koncepcje. drogi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa, Calineczka, nie zastanawialas sie nad tymi badaniami pod narkoza? w przychodni gastrologicznej, w ktorej ja sie lecze mozna tak zrobic..oszczedza wieeeele stresu i meczarni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Energia mnie jeszcze nie opuscila od wczoraj. wstalam jakies 1,5 godziny przed budzikiem i kombinuje. Wcinam tosty z wielka iloscia sera. Jak tak dalej pojdzie to test bedzie konieczny. Haha. Zarty zartami. W sumie to chcialam tylko powiedzien Dzien dobry i do Calineczki25, ze fotografa wypasiony. Taki jest wlasnie ulubiony moj styl fotografowania. Nasz fotograf tez bedzie w podobnym stylu. Ile za tego trzeba zaplacic? Podsune Wam jeszcze jeden pomysl. Mysmy z moim Lobuzem zamowili u naszego fotografa zdjecie na plotnie. Chcemy dac potem do wielkiej ramy i powiesic w sypialni. Ps. Moja kotka byla sterelizowana przed pierwsza ruja jak miala rzeczewiscie pare miesiecy.Teraz juz nie pamietam dokladnie, bo ma chyba z 15 lat, jest bez zebow i na diecie, bo ma chore nerki. I okazalo sie po 12 latach, ze jestem na nia uczulona. Dobrze, ze od 3 lat nie mieszkam w domku. No to lece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam panie:) i co jak z porodem? jak testy:);) lecę do pracy,dziś cięzki dzionek:)będę wieczorem.Miłego dnia wszystkim:) i maluszkowi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!! chyba nie będę w stanie nadrobic tego wszystkiego, co pisałayscie ostatnie 2 tygodnie :-o niby juz wyzdrowiałam, ale po zapaleniu uszu pozostała mi lekka głuchota :-o tzn zalgło mi w uszach i słabo słyszę 😭 najgorsze, że nie chce mi to przejść i chyba bedę musiała iść do laryngologa na płukanie uszu :-( a co tam u Was sie działo?? jak mnie nie było?? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
calineczka - duzo duzo duzo zdrówka Ci życzę!!!!!!! zdrowie ma sie jedno i leżenie w szpitalu to nic przyjemnego - sama wiem1 ale bądź dobrej myśli, pozytywne nastawienie duzo znaczy!! a co z nasza Yzą?? bo nie moge sie doszukac, doczytać... Czy ona już rodzi????? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yza pisze mi ze cala noc nie spała i ze ma skurcze non sto, ma nadzieje ze lekarze dadza jej cos na wywolanie poprodu i ze dzis juz urodzi :) Do mnie dzwonili przed chwila zebym przyszla na 9 szkoda ze wczesniej nie zadzwonili!! Dlatego nie ide :o w kulki sobie leca i tyle. Nie moge w nocy zasnac :o rano nie moge sie dobudzic :o błedne koło. Calineczka nie zazdroszcze opercji. ja w ogole nie znosze szpitali, lekarzy :o Babitku ładnie to sie wraca po pracy :) Waikiki zdrowiej nam szybciutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...no na pewno! Gdyby juz urodziła, to by miała juz z górki ;-) a tak sie męczy biedna! Ale jak ma skurcze to znaczy że już niedługo bedzie rozwiązanie ;-) :-D moja głuchota meczy mnie szalenie!!!!! ale... jestes bardzo radosna i szczęsliwa, bo udało mi sie znaleźć fajny zespół z wolnym moim terminem :-D normalnie az skakałam z radości!!!!!!!!! dobrze, ze z tamtym smętnym nie podpisaliśmy żadnej umowy ani nic, to teraz zadzwonimy i coś naściemniamy, że rezygnujemy. Oni i tak nie wykazywali najmniejszego zaangazowania w tą sprawe. a teraz mam zespół, co jest żywy, kulturalny (nie pija podobno na weselu) i nie robia długich przerw. Polecił mi go mój fotograf, no to chyba musi być ok, przeciez fotograf jak bywa na tylu weselach, to też ma porównanie jak kto gra! nie? ale jestem happy! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Calineczka 🌻 super fotograf!! Jedynie nie podobały mi się te zdjęcia na placu zabaw, ale tak to baaaaaardzo ładne!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :) Waikiki no widzisz jak wam sie udało z zespołem, ja mialam tak samo w najmniej spodziewanym momencie znalezlismy :) zdrowka zycze 🌻 Gagatka no bez sensu ze dzwonia do Ciebie kilka minut przed 9 ze masz byc na 9 ehh... Babitek fajnie sie wraca z pracy ;) Calineczka bedzie wszystko dobrze 🌻 dzisiaj dzwonie do kamerzysty ciekawe czy bedzie mial wolny termin a jak nie to znowu szukanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waikiki to gratuluje zespołu :) moj zespól polecił mi Pan z mojego lokalu :) o oni byli tez bardzo zadwoloeni bo lubia tam grac :) moim tez podobno nie pija ;) sie okaze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze loguje sie na naszej klasie bo kolezanka mi linka wysłala ale tak chodzi, ze szok!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Gagatka tez ogladalam bo chcialam weselicho zobaczyc ;) no kamerzysta niczego sobie :P ale nie tak powaznie moj ponoc jest super, polecila mi go moja kolezanka kosmetyczka ktora bedzie mnie malowac na slub, zreszta widzialam plyte z jej wesela i musze powiedziec ze naprawde super, para młoda zawsze na pierwszym miejscu i o to chyba chodzi, te wszystkie \"dodaki\" z głowa dobrane a nie co 5 minut na plycie serduszka zdjecia itd, dam znac czy udalo mi sie zalatwic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatka patrzałam teraz na tego twojego fotografa tez mi sie podoba! śliczne zdjęcia robi!! Bardzo fajnych wybrałyście fotografów! Mój tez jest podobno dobry (ufam przyjaciółce, która mi go poleca) ale strone swoją ma zupełnie nie związana z fotografią ślubna tylko jakies reportaże z np. woodstoku, albo z kalwarii zebrzydowskiej, albo jakieś dziwne portrety ;-) cafka 🌻 powodzenia z załatwieniem kamerzysty gagatka 🌻 tak, ten kamerzysta na wspólnej to przesadził - zatłukła bym takiego! gagatka portal nasza-klasa ma ciągle przeciążenia, bo bardzo duzo juz ludzi ma tam konta i codziennie praktycznie wchodzą na ta stronke. Najgorzej jest po południu i wieczorem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz czytma ze dzisiaj jest Dzien Pozdrowien.. wiec pozdrawiam was kochane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waikiki łądne zdjecia, od reszty dziewczyn tez mi sie podobaja :) dzieki za pozdrowienia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waikiki Twoj fotograf tez super :) No to kochane tez was pozdrwaiam serdecznie i dziekuje za pozdrowienia :) A babitek wczoraj sie włoczył po noacach i teraz spi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) ale duzo napisalyscie jeszcze mam chwilke wiec ide was poczytac a potem uciekam do pracy.Wczorajsza wizyta u dentysta minela dobrze ...nic nam nie robila ...bo nie trzebabylo.:) Kala jak tam Twoj zabek ? Babitek ciesze sie ze wyjazd sie udal :) Calineczka kochana 3maj sie ...w sumie nie wiem co mam napisac jest mi przykro i mam nadzieje ze wszystko przebiegnie bez zbednych komplikacji ....Jestem z Toba ...nie zamarwtiaj sie :( Yza ...mama nadzieje ze dlugo cie nie bed emeczyc wiec zycze ci udanego porodu ...i 3mam kciuki za ciebie. Tak Darianka mojmaz ma na imie Tomek :) No wlasnie Summer co u ciebie? Zareczona ciesze sie razem z Toba ze jedziecie do Polski :)I nie zazdroszcze grypy zoladkowej tez ja przechodzilam rok temu. Calineczka Twojego fotografa zobacze pozniej bo niestety brak mi czasu teraz. Sorki ze nie doczytalam was do konca ale musze juz uciekac do pracy wiec milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ale jestem dzis spiaca, masakrycznie.. Jol Zareczona, na smacznego juz pewnie za pozno ;) ja tez uwazam, ze fotograf Calineczki bardzo fajny styl ma, i moj tez jest podobny :) no i dlatego go wybralam :) pomysl z plotnem jest fajny, ale mozna to zrobic tez kiedykolwiek, tzn zamowic niezaleznie od zdjec slubnych. Jol Kala, milego dnia i Tobie :) Jol Waikiki, mnie nie bylo poltora tygodnia i tez mi sie nie udalo nadrobic - przejrzalam tylko, ale zostalam juz 2 razy zlapana na brakach ;) zdrowka kochana! :) a co sie dzialo - ja chyba nie jestem odpowiednia osoba na opowiadanie, bo i ja nie wiem :) ja siedzialam w niemczech na urlopie :) Jol Gagatku, oczywiscie usciski dla Yzy :) o 9 dzwonili, zebys przyszla na 9? :D dobrzy sa.. ja tez nie cierpie lekarzy i szpitali..ale jak trzeba to trzeba :( A z pracy - no nie oplacalo mi sie jechac do domu, pojechalismy prosto do chinczyka po obiad i do przyjaciol :) Gagatku, Bysiek tez bardzo fajny :) tez robi bardzo fajne fotki :) Waikiki, gratuluje nowego zespolu :) juz sie nie musisz tamtym stresowac :) Jol Cafka, powodzenia u kamerzysty :) A co bylo z kamerzysta na wspolnej? Waikiki, no na tej drugiej stronce faktycznie niewiele widac,ale portrety na pierwszej sa bardzo fajne, wiec slubne pewnie tez :) No to ja znowu pokaze swojego :D http://fotogaleria.com.pl/index_pl.html Gagatku, cos Ty, w pracy od rana siedze z oczami na zapalki :D Jol Iza, zaspalas nam kochana :) milego dnia i Tobie :) Noooo, to w takim razie i ja Was pozdrawiam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to nam sie Babitek urlopował! :-D fajnie - zazdroszcze! tez bym chetnie sie pourlopowała :-) tak Babitku 🌻 z tym zespołem to byłam bardzo zdenerwowana, bo tamten poprzedni nie podobał mi się, ale mój narzeczony machnął juz na to ręką, powiedział \"niech juz bedzie, a jak nie chcesz tak bardzo tego zespołu to musimy przełożyć wesele na 2009 bo juz wszyscy co dzwonimy mają na 2008 pozajmowane terminy\" a ja znowu nie chciałam przekładac jeszcze na rok później ...i juz szukałam z resztką sił i nadzieji, ale mi mój fotograf pomógł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×