Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Gagatku, z negatywnymi niespodziankami - tak to juz chyba jest w zyciu :) Jesli chodzi o dzieci i Adr, kiedys, jak rozmawialismy teoretycznie o dziecku/dzieciach to wydawalo sie takie odlegle, a od jakiegos czasu mowi o tym bardzo powaznie, tzn jakos nie czuje hipotetycznosci wywodu :D ale tak czy siak, oboje chcemy jeszcze poczekac. choc ja mam 27 a on 28 l. wiec 10 lat nie mamy ;) Gagatku, pozyczylabym Ci milej pracy, ale juz po grzybach :) Cafko, nie zniechecaj sie, trzymam kciuki, zeby znajoma znala fajnego kamerzyste :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatku, z negatywnymi niespodziankami - tak to juz chyba jest w zyciu :) Jesli chodzi o dzieci i Adr, kiedys, jak rozmawialismy teoretycznie o dziecku/dzieciach to wydawalo sie takie odlegle, a od jakiegos czasu mowi o tym bardzo powaznie, tzn jakos nie czuje hipotetycznosci wywodu :D ale tak czy siak, oboje chcemy jeszcze poczekac. choc ja mam 27 a on 28 l. wiec 10 lat nie mamy ;) Gagatku, pozyczylabym Ci milej pracy, ale juz po grzybach :) Cafko, nie zniechecaj sie, trzymam kciuki, zeby znajoma znala fajnego kamerzyste :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatku, z negatywnymi niespodziankami - tak to juz chyba jest w zyciu :) Jesli chodzi o dzieci i Adr, kiedys, jak rozmawialismy teoretycznie o dziecku/dzieciach to wydawalo sie takie odlegle, a od jakiegos czasu mowi o tym bardzo powaznie, tzn jakos nie czuje hipotetycznosci wywodu :D ale tak czy siak, oboje chcemy jeszcze poczekac. choc ja mam 27 a on 28 l. wiec 10 lat nie mamy ;) Gagatku, pozyczylabym Ci milej pracy, ale juz po grzybach :) Cafko, nie zniechecaj sie, trzymam kciuki, zeby znajoma znala fajnego kamerzyste :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waikiki-witam:)dobrze,że piszemy ,a nie mówimy to słuch niepotrzebny;P;)a tak na serio idź do laryngologa gratuluję zespołu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helol helo :-) nie bylo mnie kilka dni ale jestem jestem ;-) pozniej napisze cos wiecej teraz tylko sie witam cobyscie o mnie nie zapomnialy :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joł joł :) kobitki :) my o dzieciach na razie nie myslimy, wszak musze skonczyc moj przecudny kierunek, ktory w przyszłosci okaze sie bardzo pomocny i zapewni mi wielkei pieniadze, ze hohoho :) no i michal ma jeszcze 2 lata :o No chyba ze stanie sie tak a nie inaczej, bo chciałam zazywac tabletki ale jak sie okaze to co sie okaze to neiw iem czy bede mogła :o cafka zycze powodzenia w szukaniu, ja z fotografem umówiłam sie na piatek :o oby był ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
summer-jak test;)? gagatko -głowa do góry kasa będzie;) a jak to praca,że tak krótko dziś?napisz coś. Babitek-słyszałam,że wróciłaś późno. szalej \"pókiś wolna\";P;) waikiki-gratuluję zespołu:) calineczka-gratuluję fotografa:) Rybnik-Iza-mój żabek pobolewa(bo to kanałowo),więc uśmiercam swoje nerwy:( zastanawiam się nad etyką;)tego leczenia a podobno może boleć kilka dni kati 24- mój J. pyta jak długo miałaś aparat? ile masz lat? i czy mocne skrzywienia?pyta bo sam był na odlewie i ma mieć aparat założony, a że czasem nas podczyta to prosił bym zapytała:)jeśli możesz odp.:) mam dziś wieczórfilmowy-\"ziemiomorze\" dwie części:) do zobaczenia po lub jutro:) miłego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatku, kochana, ja wiesz ja jestem po Twoim kochanym kierunku i zapewnil mi takie kokosy, ze pracuje w informatyce :D:D:D nie zebym chciala Cie demotywowac :P pamietaj o naszej aferze ;) trzymam kciuki za foto :) Summer, przywitalas sie i zniknelas! karygodne! :P my tu zaklady juz poobstawialysmy, czy robilas test, czy nie! :) wlasnie, sluchajcie - mialysmy Wojtusia w drodze na topiku, teraz Yza sie rozpakowuje - albo juz rozpakowala i co? zero ciezarnych...ktora na ochotnika zasili ławkę ciężarówek? :) stan ciąż musi sie zgadzac! Yza dumnie dzwigala ten \'ciezar\', teraz pora na nastepczynie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kala321 🌻 troche boje się iść do tego chrzanionego laryngologa, bo czytałam, ze jak ktos nieumiejetnie zrobi płukanie uszu to jest to bardzo nieprzyjemne itp. gagatka 🌻 a przypomnij co Ty studiujesz? czy nie przypadkiem pedagogike? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waikiki, ale jak Ci nie przejdzie szybko, to lepiej jednak sie przejdz, po co masz sie meczyc.. oby Ci przeszlo samo :) a Gagatka bedzie politologiem :) jako i ja jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi mi o to zapładnianie na hura ;-) no no, jak mi nie przejdzie na dniach to na pewno sie udam - nie ma wyjścia! Głucha nie chce być!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitku Yza sie nam jeszcze nie rozpakowywała, Wojtus jeszcze nie chce wyjsc. waikiki lepiej nie mówic, no ale ja moze napisze :P politologie tzn. teraz to robie specializacje ale niew iem co, czy samorzad i polityka lokalna czy moze samorzad i prace socijalna!! Kazdy mówie co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki Ja na chwilke bo bede sie zajmowala kotuniem a pozniej You can dance :) Ogromne dzieki za \"kotkowe\" porady. Buziunie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Oj długo mnie nie było, a jak już chciałam coś napisać to mój komp strajkował Ja akurat siedzę teraz na OIOMie :) i jest super - dookoła same wcześniaki i czuję, że to jest to co chcę robić :) Załapałam, że Yza pojechała do szpitala ale co i jak już nie doczytałam (czy zaczęła już rodzić) jeśli tak to mocno trzymam kciuki :) Wszystkich ogromnie pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Oj długo mnie nie było, a jak już chciałam coś napisać to mój komp strajkował Ja akurat siedzę teraz na OIOMie :) i jest super - dookoła same wcześniaki i czuję, że to jest to co chcę robić :) Załapałam, że Yza pojechała do szpitala ale co i jak już nie doczytałam (czy zaczęła już rodzić) jeśli tak to mocno trzymam kciuki :) Wszystkich ogromnie pozdrawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Oj długo mnie nie było, a jak już chciałam coś napisać to mój komp strajkował Ja akurat siedzę teraz na OIOMie :) i jest super - dookoła same wcześniaki i czuję, że to jest to co chcę robić :) Załapałam, że Yza pojechała do szpitala ale co i jak już nie doczytałam (czy zaczęła już rodzić) jeśli tak to mocno trzymam kciuki :) Wszystkich ogromnie pozdrawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Oj długo mnie nie było, a jak już chciałam coś napisać to mój komp strajkował Ja akurat siedzę teraz na OIOMie :) i jest super - dookoła same wcześniaki i czuję, że to jest to co chcę robić :) Załapałam, że Yza pojechała do szpitala ale co i jak już nie doczytałam (czy zaczęła już rodzić) jeśli tak to mocno trzymam kciuki :) Wszystkich ogromnie pozdrawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
summer-jak test;)? gagatko -głowa do góry kasa będzie;) a jak to praca,że tak krótko dziś?napisz coś. Babitek-słyszałam,że wróciłaś późno. szalej \"pókiś wolna\";P;) waikiki-gratuluję zespołu:) calineczka-gratuluję fotografa:) Rybnik-Iza-mój żabek pobolewa(bo to kanałowo),więc uśmiercam swoje nerwy:( zastanawiam się nad etyką;)tego leczenia a podobno może boleć kilka dni kati 24- mój J. pyta jak długo miałaś aparat? ile masz lat? i czy mocne skrzywienia?pyta bo sam był na odlewie i ma mieć aparat założony, a że czasem nas podczyta to prosił bym zapytała:)jeśli możesz odp.:) mam dziś wieczórfilmowy-\"ziemiomorze\" dwie części:) do zobaczenia po lub jutro:) miłego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
summer-jak test;)? gagatko -głowa do góry kasa będzie;) a jak to praca,że tak krótko dziś?napisz coś. Babitek-słyszałam,że wróciłaś późno. szalej \"pókiś wolna\";P;) waikiki-gratuluję zespołu:) calineczka-gratuluję fotografa:) Rybnik-Iza-mój żabek pobolewa(bo to kanałowo),więc uśmiercam swoje nerwy:( zastanawiam się nad etyką;)tego leczenia a podobno może boleć kilka dni kati 24- mój J. pyta jak długo miałaś aparat? ile masz lat? i czy mocne skrzywienia?pyta bo sam był na odlewie i ma mieć aparat założony, a że czasem nas podczyta to prosił bym zapytała:)jeśli możesz odp.:) mam dziś wieczórfilmowy-\"ziemiomorze\" dwie części:) do zobaczenia po lub jutro:) miłego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm, no ja to nie lubie wystawac przed szereg :D dam Wam pierwszenstwo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh Kala, ja juz jetsem skazana na polowka :) szlaja sie ze mna..jedynie wyszalec sie moge, poki wlasnie dzidzi nie ma :) etyka leczenia kanalowego? :D:D:D cos Ty wachala? :P Jol Gosiaczku, dawno Cie kochana nie widzialam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie, apropo polowkow. powiedzcie mi, czy toczy sie u Was walka o pilota do tv? :) zwlaszcza wieczorami, jak juz lezymy w wyrku u nas regularnie...i wlasnie dzis przegralam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdania mi sie miejscami pozamienialy :) mialo byc - u nas regularnie, zwlaszcza wieczorami, jak juz lezymy w wyrku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×