Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

joł :) chyba wpadłam w kryzys, zrobie sobie kawusi, zagram w kurnika a potem odwiedze babcie i siąde znów do pisania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) http://www.byebe.com/en/?n=pl Dziewczyny nie musicie już czekać ,aż zobaczycie jak wygląda wasze dziecko-sprawdźcie to tutaj :) Wpiszcie swoje imie i partnera... pees.ja się chyba na kolejne nie zdecyduje .... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak wpisałam nasze imiona po angielsku to wyszedł mały obrażalski (ska), a jak po polsku to super radosny bobas :) Fajna zabawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatku gratulejszyn :) ( z powodu sukni, ale dzieciak tez słodki :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry. Yzulka fajna i smieszna strona nam nawet wyszla super dzidzia http://www.byebe.com/en/c/?n=pl&v%5B%5D=izabela&v%5B%5D=tomasz&Submit=Find+Out%21 Gagatko gratuluje sprzedania sukienki. Ja wczoraj mialam wolne ale bylam bardziej zmeczona niz bym byla w pracy ,robilam swiateczne porzadki w kuchni ..... Ale dzisiaj chyba juz do pracy :( A tak mi sie nie chce:( Pozdrawiam i zycze milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) mi sie dzis nic nie chce, boli mnie glowa!! A tu trzeba pisac prace i uczyc sie na egzamin :( a co u Was?? ruda wiem dzieciak przesłodki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś mamy 4 rocznicę pierwszego spotkania, mój przyszły oświadczył mi sie równo rok temu, a ślub dokładnie za miesiąc :) It is a happy day :) Lubie liczbę 27

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda:)migusiem zleciało:) gagtka:) i ja się za moją muszę wsiąść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja sukienke ogladala pierwsza dziewczyna wczoraj i jeszcze wczoraj dala mi znac ze ja bierze :) opuscilam na niej az 50 zł i poszła w świat hehe :) tzn w przenosni bo do 2 tygodni bedzie jeszzce u mnie :) fajnie ze ja sprzedalam, choc powiem Wam w tajemnicy ze szkoda mi sie jej troszke zrobiło :( tak mi sie podobala :( tak w niej slicznie wygladalam :( ehhhhhh zal ja sprzedawac :( no ale za to kupie sobie plaszcz na zime i okulary :) troszke sie poobijalam teraz ide ogarnac kuchni i zabieram sie za pisanie pracy i trzeba sie pouczyc - ehhhh ruda ja kiedys w liceum mialam taki dzien \"27\" bo moj numer w dzienniku byl 27, byla akurat dzien 27, do szkoly jezdzilam autobusem nr 27 i z sprawdzianu dostalm 27 punktów :) jak tam sie nasze mamusie czuja?? ja cierpliwie powtarzam cierpliwie czekam na okres, na razie bola mnie cycki (czy cycki bola na ciaze??? ) a cycki zawsze byly pierwsze w bolesciach przed okresem, potem dolaczal brzuch i zaczynala sie jazda !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
postanowilam sie dzis nie uczyc, nie pisac pracy - w koncu jestem na chorobowym i cos od zycia mi sie nalezy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Za chwilke uciekam do pracy .U nas dzisiaj taka mala rocznica 10 lat jak jestesmy razem :) Ciekawe czy moj malzonek bedzie pamietal ,choc juz mamy duzo tych rocznic zeby pamietac ...najwazniejsze zeby pamietal rocznice slubu i moje urodziny haha. Dzisiaj idziemy odebrac umowe z nowego mieszkania,i jak wszystko bedzie dobrze to bedziemy sie przeprowadzac ale nie w lutym jak na poczatku myslelismy tylko 1 marca :) pozdrawiam milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) co tam ?? Ja staram sie uczyc, ale marnie mi to wychodzi - zaraz wydrukuje sciagi - bede spokojniejsza troche :) i koniec mojego chorobowego :( jutro i w niedziele do szkoly, a od poniedziałku praca :( A wy ciężarówki nie wybieracie sie na chorobowe? Ruda jak tam emocje??? To juz decydujący i ostatni miesiac trwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wy dzis mało rozmowne 😭 daje ostatnia szanse notatkom :) zwlaszcza ze cisza w domu a potem drukuje sciagi, sklejam i koniec nauki :) obym zaliczyla go jakos (nie ukrywam ze pasowałby 5 -- marzyciel)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1,8 cm pęcherzyk 8mm dzidzia termin na 15 lipca 6tyd i 5 dzień wdlg USG Serduszko już bije :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabusia -super,jak fajnie:)nowe życie ja też czekam z niecierpliwością moja sis na dniach rodzi,termin ma na 3 grudnia:) gagatko-powodzenia jutro:) ty do pracy ,a my z J. ostatni dzień jutro w pracy i potem tydzień urlopu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabusia:)to może na urodzinki sobie prezencik zrobisz:) No ja urodziłam wcześniej dwa tygodnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh zabusia to widze ze w podobnych dniach bedziemy rodzic bo ja na 13 lipca:) chociaz wolalabym na 21 bo bym prezent mezowi sprawila bo ma 21 lipca urodziny hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) ja od 2 w domu :) egzamin był nawet spoko :) mysle ze 4 bede miec :P teraz sprzatam, potem chyba pojdziemy do knajpy :0 a jak nie to kupimy sok bananowy dodamy aroniówke i bedziemy sobie pic :D a Wy jakie macie plany? chyba trzeba zrobic kalendarz która kiedy rodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na wieczór Andrzejkowy mam taki plan: sok,tabasco i wódka-będzie lanie ;P jedziemy do mojej kuzynki-oj będzie się działo:) dziewczyny fajne terminy-małe raczki będą może :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my idziemy na ur:) właśnie wróciłam z pracy a potem...urlop tygodniowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka/ ja też mam w chałupie kawał Raka... I dochodzę do wniosku, że wcale nie są takie miłe i spokojne jak piszą w horoskopach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×