Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

kati Ty masz dziś urodzinki?? wszystkieeeeeeeeeeeego najlepszego, zdrówka i radości i kupe miłości 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję waikiki :) Co do starań o dziecko to mój gin mówił tak. Pół roku przed początkiem starań zacząć brać kwas foliowy. Co do tabletek to czytam że są dwie szkoły. Wiadome jest, że w pierwszym cyklu po odstawieniu tabletek łatwiej jest zajść w ciążę, jednak jest też większe prawdopodobieństwo zajścia w ciążę mnogą. Lekarz mi tego nie proponował, gdyż organizm jeszcze nie wyczyścił się z tych chormonów tabletkowych, a poza tym ciąża mnoga częściej jest narażona na ryzyko, płody są mniejsze itd. Kazał więc mi odczekać minimum 2 miesiące i wtedy zacząć starania, gdy okres się już ureguluje, organizm wyczyści itd. Poczekaliśmy więc 3 mies i zaczęliśmy starania. To zdanie mojego gina akurat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kati wszystkiego dobrego!!!!! I gratuluję maluszka, al;ez zostalam w tyle :) A co do ksieży- zgadzam sie w 100% unusual nam tez jeszcze daleko do ostatniego guzika....Macie zamiar jakos podkreslić nastrój świąteczny? My chcieliśmy sanie (nie znalazłam w okolicy nikogo, kto by je miał, zreszta ten śnieg ) sztuczne ognie po wyjściu z kościoła - zrobi sie już ciemnawo (ty;le, że to drogie pierońsko) A obraczki ladne :) Yzulka a wy mieliscie inne obrączki do cywilnego i kościelnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kati-kati :) przede wszystkim kochana szczere gratulacje :) fajnie jestes kolejna ciezarówka na naszym slubnym forum :) a poza tym wszystkiego naj najnaj naj z okazji urodzinke :) 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 na kiedy masz termin? chyba kolo czerwca?? 🌼🌼 ja chyba musze przestac chodzic w takich luznych bluzkach bo juz pare osob mi sie pyta czy oby na pewno nie chce im czegos powiedziec :D a ja dzis dostalam okres (wlasciwie to w nocy juz dostalam ale nie chcialo mi sie wstawac i se tak lezalam z okresm bez niczego co moglo mnie zabezpeiczyc - ja to jestm ostatnio leniwa strasznie. my bysmy chcieli dzidzie na pewno w przyszlym roku :) mi nie wiadomo czy umowe przedluza ;/ michal wlasnie zmienil prace. wiec na razie nie mamy co mysles o Jagodce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sprawie obraczek bylismy cvhyba jacys inni - bo wybarlismy za pierwszym razem i bez kłotni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My tez spokojnie :) Parę wzorów mi sie podobalo takich "niemęskich" :P więc sobie musiałam darować Ale fakt faktem, dla M wybór ringów to był jedenz niewielu momentów, kiedy się wysilał w sprawach ślubnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My jak wybieraliśmy obrączki to początkowo się spieraliśmy, łagodnie dość, no i nic nam się razem nie podobało. I zobaczyliśmy te.... no i już nie było gadania - tylko te i żadne inne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny :) Termin mam na 26 lipca. My obrączki wybraliśmy bardzo szybko i bez kłótni. Staliśmy i każde - a może te, a może te, oooo te. I tak zostało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati wszystkiego najlepszego w dniu urodzin i Gratulacje ...Fajnie jest nas coraz to wiecej :) MY tez obraczki wybralismy bardzo szybko i nie klocilismy sie spodobaly nam sie te same :) U nas nadal jeszcze bialo i sniezno .... Tak sie cieszylam ze na Sylwestra przyjedzie moj brat a teraz sie okazalo ze nie przyjedzie :( szkoda ale napewno przyjedzie latem :) Milego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Kati nareszcie..:) hehe...Gartuluje dzidzi..:)...no i wszystkiego naj.. no no chyba wszystieg prawie w jednym czasie pracowalysmy nad brzdacami tzn my tak bardziej na co bedzie niz planowane hehe..:) o tabletkavch nic nie powiem bo nigdy nie bralam... a kwas foliowy zaczelam brac dopiero jak sie dowiedzialam ze w ciazy jestem tzn test jak wykazal bo niestety bylo nie planowane dziecko :) w planach bylo o wiele pozniej heh..choc tez nie moge powiedziec bysmy cos robili w kierunku takim by go nie bylo hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam-ja dalej urlopuję:) kati- w końcu:),teraz mogę pytać nawet jak gg wysiądzie,co u Ciebie:P a urodzinki-miłęj ,szalonej zabawy,tylko nie pij:P;) soczek soczek i jeszcze raz soczek dziewczyny już niedługo Wasze śluby:) podziwiam Was za ślub zimą:)-ja nie cierpię zimna,ale ze śniegiem może być bajecznie ja właśnie zostałam kolejny raz ciocią-moja sis dziś urodziła Kacperka-super się cieszę teraz tylko ja z moich sióstr nie mam dzieci,znów zacznie się dopytywanie...:P o nas... a co do spowiedzi-idź lepiej do Księdza ,którego znasz i który Ciebie zna-łatwiej będzie i pełniej albo jeśli nie chcesz idź do takiego z polecenia-może ktoś z Twoich znajomych zna,kogoś kto pomoże Ci oczyścić serce tak,aby nie tylko ciałem ,ale i duchem przeżyć tak ważny dzień w życiu,tak ważny sakrament:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co wy razem te dzieci majstrowałyście??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? co wchodzę na forum to nowy człowieczek:) kati:)gratuluję :)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo :) ja tak kukam z rana :) zaraz wychodze do pracy :) hurrrraaa :D a potem ide kupic okulary i moze plaszcz :) a potem jedziemy z mikołajem :) milego dzionka :) papa a tak na marginesie dzis nie powinnam isc do pracy bo mam jaskre analna-nie widze mozliwosci przytoczenia swojego tyłka do pracy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) U mnie zima w pelni minus 5 a ja mialam w planach mycie okna w sypialni :( Zaraz musze wyjsc ,musze isc do Polaka na targ po ogorki kiszone bo mam ochote na zupe ogorkowa ....ale trzeba sie najpierw cieplo ubrac :) A po poludniu wizyta u lekarza ...dzisiaj wolne w pracy ale za to jutro na 8 rano :) Pozdrawiam . Ja was tez dziewczyny podziwiam za slub zima ...choc nie ukrywam ze napewno sa fajne zdjecia z pleneru jak jest sniezno i bialo .... Ciekawe jak nasz -Glupolek to juz chyba 8 miesiac bedzie :) Odezwij sie do nas :) milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki raz jeszcze wszystkim za życzenia i za gratulacje :) To dziecko to nam tak samo wyszło :p wiecie - bo to był nasz pierwszy raz, nie wiedzieliśmy o zabezpieczeniach itd. Bo przed ślubem to my nigdy nie tego tam ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kati nie ściemniej:P ale ja ci wierzę,że to pierwszy...ale dzieciak a nie raz:P a J. mówi,że mam przestać \"bajki opowiadać\",bo cię zna i nie wierzy:P my dzisiaj mieliśmy dzień z przygodami:) byliśmy na wycieczce w Fromborku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ściemniam. Serio serio :D A Ty pisz co w tym Fromborku zobaczyłaś. Udał się wypad? Nie ma Cię na gg więc pewnie odsypiasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis mikołaj :) a moj pojechal sobie do szkoły i wroci jutro :( ja juz niestety wstałam bo zaraz musze isc na uczelnie a tak mi sei fajowo spało :) wczoraj odebralam oklulary ( chcialam sobie czasami zalozyc zebby mi oczy odpoczely po soczewkach) i za taka chwileprzykemnosci zaplacilam prawie 400 zł :( (dobrze ze sukienke sprzedalam) milej soboty Wam zycze :) odpoczywajcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Ja tez juz dzisiaj na nogach ,juz nie moglam dluzej wytrzymac w lozku ....Ale i dobrze troche posprzatam zrobie sniadanko a potem musze obudzic meza bo jedziemy do Dortmundu na urodziny. Dzisiaj Mikolajki ...Zycze wam Milutkiego dnia a Gdy Mikołaj Was ominie, zróbcie na wieczór smutną minę, bo to obowiązek Świętych by przynościć nam prezenty! Ja juz otrzymalam prezent od mojego meza zaraz jak wrocil z pracy :) Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i ja mikołajkowo:) dziś też jedziemy na ur ale trochę nam smutno,bo urlop się kończy i w poniedziałek do pracy trzeba będzie iść:( ale na trochę,bo niedługo święta:) a potem nieszczęsny remanent:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tam w mikolajkowy wieczor??? ja siedze sama :( zero planów michal przyjedzie dopeiro jutro kolo 20 :( jednym slowem nuda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Płodny ten rok-kolejna moja kumpela w ciąży-widać,nie ma co robić w długie zimowe wieczory :P A mnie dziś odwiedzili panowie policjanci -w sprawie kradzieży która miała miejsce w dniu ślubu....3 mc-y po a teraz jak zimno to zachciało im się mnie ciągać po komisariatach...fuck Skończyłam jazdy-czekam na egzamin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yzulka a kiedy masz termin? u mnie nawet nie plodny tylko obfity w sluby - ale pewnie bedzie kolejny plodny :) ja wydepilowalam sobie nozki :) teraz sie ciut powyginam :) a potem moze jakas maseczka na mordeczke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w przyszłym tygodniu idę złożyć papiery.w lodzi jak się zda teorię to na pierwszą(mam nadzieję,ze ostatnią :) teorię czeka się tydzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tarnowie to troszke dluzej trwa :) gdzie Wy wszystkie sie podziewacie ze nie piszecie :( ja dzis ide do szkoly na 13 az na spotkanie z pania promotor (pewenie potrwa z 20 minut maksyamlnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem:) A ja od września(października) do szkoły idę-muszę tylko jakiś ciekawy kierunek wybrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatko-ja odsypiałam wczorajszą imprezkę,szłam spać przed 6 więc sama rozumiesz,a dziś czuję się jakby mni traktor przejechał...a jutro do pracy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×