Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

a czy w horoskopie pisało ze wymiguja sie od sprzatania?? a jednak ide tzn idziemy na rynek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale zescie sie opisaly :) ja dopiero wrocilam od tesciow, wczesniej bylam w szkole. Dostałam 5 :) a jutro do pracy :) suuuper :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstawac spiochyyy :) ja juz gotowa do pracy :) strasznie mi sie nie chce :( no ale takie jest zycie milego dnia papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wyzywać mi tu raków :P Zabusia super :) Jeśli uda sie z tymi imieninami to bedziecie mieć tak jak ja i mój tata- 28 czerwca - jego imieniny, 29 -moje urodziny :) Fajnie jest bo się jedną imprezę dla rodziny wyprawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatko-gratuluję 5:) ja do pracy nie idę,bo urlopuję:D wiem,wiem szczęściara ze mnie a co do czerwcowych to ja też jestem)dokładnie byłam prezentem na dzień ojca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe raki...mm ja tez mam raka..tzn mojego meza:)...uparty jak nie wiem... gagatka gratuluje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dziewczyny... rany jeszcze 25 dni i...... Rudziutka jak samopoczucie? Bo ja z tych nerw przez przygotowania najchetniej chcialabym sie juz obudzic 27 grudnia o 14 z obraczka na palcu i szykowac sie do wyjazdu w góry :D:D jestem juz zmęczona tym wszystkim..... buuu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 gr o 14 powiadasz....toż to na godzinę przed naszym ślubem :D Nieeeee to ja wybieram 29 gr po południu- będziemy wtedy w drodze do Paryża :) A tak na poważnie to nie stresuję sie za bardzo :) Czy Twój przyszły będzie mial płaszcz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczkia:)są super :) Dziewczyny:)juą za parę dni,za dni parę:) doszłam po Andrzejkach do siebie dopiero :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zleci wam szybko kochany ja nie wiem kiedy a juz dwa miesiace po za 3 dni minie... tez chcialam wtedy zeby bylo po heh..a teraz z checia chcialabym wrocic do tego magicznego dnia:)>. losie ten remont nam sie chyba nigdy nie skonczy juz by sie chcial pojsc na swoje:)...eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imili wszystko sie konczy :) remont tez :) ja jzu gotowa czekam na kolezanke ktora zgarnia mnie do pracy :) normalnie to bym pospala do 6:30 ale jak michal idzie na 7 to musze wstac przed 6 i mu zjesc zrobic. A tak bede musiala juz wstawac bo zmienia prace od przyszlego tygodnia i bedzie pracowal od 7do 15 od poniedzialku do piatku i w swoim zawodzie. A nie w markecie budowlanym swiatek, piatek nadal czekam na okres na dniach powinien nadejsc (wszystkie znaki na niebie na to wskazuja) no to lecem :) dzis moja sukienka idzie sobie ode mnie :( a potem ide kupic sobie okulary i na jakies mikolajowe zakupki no i pizza :) milego dzionka Wam życze kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudziutka, pytałaś mnie już o płaszcz =) i odpowiem Ci tak samo :) Chociaż... póki co nie jakiś mroźny ten nasz grudzień, więc może uda sie bez płaszcza =) z tym, że jesli A. będzie chciał to może założyć jesionkę, kupił niedawno taką do pupci i miał ją może ze 2 razy na sobie więc jest nowa i nie zniszczona :) zobaczymy, w razie czego to płaszcz ma, ale możen ie będzie musiał zakładać :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my sie chyba wybierzemy dziś na zakupy i rozejrzymy sie za tym płaszczem. Ehhhhh... W czwartek przymiarka :classic_cool: Będę molestować krawcową, zeby mi kiecę zwężyła, ale trzeb jej przyznać, że płaszczyk wymyśliła pierwsza klasa (ale ceny za niego jeszcze nie znam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, a jak wygląda spowiedź przedślubna...? czy można wyspowiadać się w innej parafii niż w tej w której bierze się slub? Bo my niestety tak musimy, nie wiem kiedy teraz bede w swojej rodzinnej miejscowości... i co do grzechów, pewnie jak wiekszość nie uważam za grzech tego że mieszkam z A od 3 lat i że z Nim sypiałam :D ale wg Kościoła to jest grzechem, więc powiem o tym ,boje sie tylk ożeby nie było jakiejś kichy i że ksiądz nie da mi rozgrzeszenia..ale kurcze no... są dużo gorsze zła na świecie, może nie będzie tak źle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogoda - Święta i Sylwester 2008/2009 Jaka będzie pogoda w Święta i Sylwestra 2008/2009? Wszystko wskazuje na to, że w tym roku znów zima ze śniegiem i mrozem ominie nasz kraj. Na miesiące od grudnia do lutego przewidywane są dodatnie temperatury i niewielkie, lokalne opady śniegu. W tym roku pogoda w grudniu będzie podobna do zeszłorocznej, czyli wysokie jak na ten miesiąc temperatury powyżej zera, aura przypominająca jesienną a nawet wiosenną (opady deszczu i deszczu ze śniegiem). Święta Bożego Narodzenia po raz kolejny będziemy obchodzić w większości kraju bez śniegu i przy dodatnich temperaturach. Sylwester i Nowy Rok oraz styczeń bez większych zmian i znów aura jak w zeszłym roku: temperatury powyżej zera i bez śniegu. :D:D:D:D nie no Rudziutka, masakra co?? :D ale dobrze, że mrozów nie będzie :P o ile się sprawdzi, haha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !!! U nas sniezno i bialo zima wrocila :)# Jutro mam wolne w pracy bo jedziemy do lekarza cíekawe czy wszystko ok ,,,ale wierze ze tak jest - Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to zaje....fajnie :P Pierdyle to jak po poerocie z podróży poślubnej nie będzie sie zanosiło na śnieg to zabieramy naszego fotografa z jego dziewczyną w góry -tam będzie suuuuper plener Co do spowiedzi- dostajesz karteczki, idziesz do dowolnego księdza (my mieliśmy z tym kołomyję- mieszkam z dala od \"mojej\" parafii, przed świetami nie będę gnać prawie 100km, żeby sie wyspowiadać u mnie. Ksiądz sie nie chciał poczatkowo zgodzić, ale na następnym spotkaniu wydał karteczki bez gadania. Ważna rzecz- powinno sie spowiadać z całego zycia, spowiedż przedślubna to nie może być \"Ostatni raz tydzień temu...nie zmówiłam rano paciorka, koniec\". Co do rozgrzeszenia- mieszkam z moim ponad rok, dziewicą nie jestem juz hoho i jeszcze trochę- jeśli pierwszy ksiadz nie da , idziemy do następnego. Tyle. Wkońcu sie którys zlituje :P Jak do tego wszystkiego podchodzimy- to juz dłuższa historia, obiecaliśmy sobie rok temu, w trakcie nauk, że wytrwamy do ślubu nie uprawiąjac seksu. No i nie wytrwalismy- bo ja nie wytrzymałam... Iza-Rybnik zazdroszczę zimy! Jak w ogóle znosisz ciażę? Podjadasz ogórki, wysyłasz w środku nocy męża po lody czekoladowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda ciaze Juz znosze lepiej poczatki byly straszne do 3 miesiace same nudnosci i ........ teraz samopoczucie juz lepsze ....moge jesc co tylko ze chce choc ostatnio jak zjadlam rybke to bylo ......:( :) Mam ten problem ze w nocy jestem sama ,bo maz ciagle pracuje w nocy ...wiec nigdzie go nie wysylam ...ale zdarza sie ze musi jechac wieczorem po sheka truskawkowego lub po truskawki choc teraz w zime jest z tym problem .... Tez sie ciesze ze zima do nas wrocila ...i ciagle sypie sniegiem mam nadzieje ze na swieta bedzie taka pogoda bo niestety w tym roku nie jedziemy do Polski do rodzicow na swietaa ale za to na Sylwestra przyjezdza moj brat. Uciekam robic sniadanko bo moj maz wraca z pracy a potem ja do pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Girls, wczoraj wybralismy obrączki:) Będą na Piątek... Powiem szczerze, że nie sądziłam że prawie sie bobijemy przy wyborze :D:D:D ja chciałam jedno, A drugie :P całe szczeście pan obsługujący był baardzo fajny i wyrozumiały, i tak powiedział że nie byliśmy najgorszą para, niektórzy wracają 4 razy w ciągu dnia i dopiero się decydują :D:D:D wybraliśmy takie: http://www.apart.pl/pl/obraczki,c,1,,159 ale w żółtym złocie i ta moja jest tak ciut szerzej chromkowana i z trzema cyrkoniami, a A. jest gładka, kasyczna... ;] i wygrawerowaliśmy sobie nasze imiona i datę ślubu (moje imie jest zdrobniale :P, to zresztą A. zaczął tak do mnie mówić;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yzulka, nie wiem jak jest u Ciebie, ale u mnei generalnie ze strony A prawie zero zainteresownaia ślubem ponad to co wymagane :D więc myslalam ze i w sprawe obraczek nie będzie za bardzo ingerował, a tu prosze, walka na śmierć i życie :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) Iza dziękuję za życzenia. Bardzo miło z Twojej strony. Nie odzywałam się tyle czasu bo troszkę czasu brak. D łapie zlecenia jak może, robi remont w domu w międzyczasie, a ja siedzę w pracy i ogarniam wszystko. Nie zawsze mam czas na pisanie na forum, a w domu neta brak. Mam jednak dobrą nowinę - na naszym forum pojawi się następny mały brzdąc :) Jestem w trakcie 7 tygodnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati-Kati ogromne gratulacje!!!! nie no nie moge, my z Rudziutką w strasznym tyle jesteśmy :D ale przynajmniej jak bedziemy świezymi mamusiami to Wy będziecie miały odchowane brzdące i będziemy miały się kogo radzić :D:D:D hehe, a powiedz, planowaliście troszkę, wcale czy bardzo? =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Planowaliśmy już od podróży poślubnej. Czyli 3 mies od ślubu (żeby organizm oczyścił się od tabletek). Niestety w pierwszym cyklu starań się nie udało, ale w drugim już tak. Także szybciutko :) D przeszczęśliwy :) A Ty jak się czujesz przed tak ważnym dniem? Nerwy już są? Pamiętam jak ja byłam tak blisko godziny 0 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ba... Nerwy mam jak cholerka.... Już bym chciała być po wszystkim. Dziś od rana robie rachunek sumienia przed pierwszą spowiedzia rpzedślubną i mam troche z tym kłopot, bo ze wszystkich moich grzechó są dwa których nie żałuję. To że zamieszkałam z a przed ślubem i że z nim spałam.... Ale chyba już postanowiłam że o tym nie powiem, tzn wyklepie wszystki grzechy powiem że za wszystkie bardzo zaluje bo tak faktycznie jest, postanawiam poprawe bo tak chcę i tyle. Najwyzej ksiądz mnie zapyta o te kwestie juz po wypowiedzenia zdania że żałuję...Kurde jakie to głupie, zalezy na jakeigo ksiedza sie trafi i juz mogą być inne interpretacje, do bani...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety nieciekawa jest ta spowiedź przedślubna. Mój D się bardzo jej bał, bo był troszkę na bakier z księżmi. Ale zabrałam go do naszego starego proboszcza, który wiedziałam, że go nie ochrzani za pewne rzeczy, ale pogada z nim, popyta i ogólnie będzie git. I tak na szczęście było. Siedział w tym konfesjonale dobre 20 min, ale wyszedł zadowolony. Podobno rozmawiali też o mnie :) Także jest tak jak mówisz - albo trafisz na super księdza, albo nie. najwyżej pójdziesz raz jeszcze do innego. Nie martw się więc, wszystko będzie dobrze :) A sukienka już w domu? Bukiet wybrany? Samochód zamówiony? Wszystko dopięte na ostatni guzik? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skąd :D:D ostatni guzik to będzie chyba dzień przed jak dobrze pójdzie :D tzn w kwiaciarni już byłam, ale ja sie jakso z kwiatami nie lubie i szczerze mówiąc nie wiem jaka będzie wiązanka, mam na to jeszcze 1,5 tygodnia wiec polukam w netku :D co do samochodu to tez czekamy na odpowiedz do niedzieli, ale w razie co nasz kamerzysta ma jakas limuzynke wiec luz... Co do gości tez jeszcze temat nie zamknięty, kurna nigdy nie chodziłam taka zdenerwowana jak rpzed ślubem to masakra jakaś... Chyba na dzisiejszą mszę i spowiedż wybiore się sama..Chciałabym to sobie jakoś po swojemu przeżyć i nie czuć na sobie wzroku A...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewuszki :) stwierdzam,ze Was zapytam bo jesteście teraz bardzo w temacie :) w przyszłym roku po wakacjach chce zacząc starania więc kiedy mam przerwać tabletki?? kati kati mówisz, ze 3 m-ce przed... bo tez tak myslałam, ale mój ginekolog powiedział, ze moge od razu po odstawieniu zaczynać... :o a i ile przed brac kwas foliowy?? a dawała któras z was swojemu mężowi salfazin...? tyle sie teraz mówi o tym,ze współczesne plemniki są leniwe ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×