Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

gagtku tak bardzo cieszysz się, że idziesz do pracy? Podziwiam ;) Własnie wróciłam ze swojej i padam na pychol...W mikołajki siadł prąd i siedzieliśmy sobie 2 godz na nic-nie-robieniu i sie integrowalismy. Także wróciła mi wiara w Mikołaja :) Yzulka powodzenia na egzaminie :) Zostało nam jeszcze 3 tygodnie. Byliśmy u spowiedzi, zawieżlismy papierki, miałam próbna fryzurę i makijaż (fryz sie srednio udała tzn ja sie sobie nawet podobałam, ale narzeczony stwierdził, ze musi byc inaczej). Powoli zaczynam sie stresować (ale bynajmniej od tego nie chudnę :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobietki:) No Rudziutka, jeszcze 3 tygodnie, czy to w ogóle do Ciebei dociera?? Bo do mnie wcale, to tylko 3 TYGODNIE!!! My do spowiedzi idziemy dziś lub jutro, a z księzulkiem jesteśmy umówieni na środę, pójdziemy z naszymi świadkami chyba :) Tzn niby nie trzeba, tylko trzeba podać ich personalia, ale jak mogą i mają czas to ich zabierzemy:) Niech się oswajają:) Ten ksiądz, który się nami \"opiekuje\" jest superr... :) Niby umówieni byliśmy z nim na czwartek zeszły i nawet wyjechaliśmy do rodzinnej miejscowości po pracy ale A źle się poczuł noi musieliśmy zawracać. Poszliśmy w sobotę, dopadliśmy go w zakrystii, trwała msza:) wyszedł do nas, my w ogole juz wczesniej zauważylismy ze impresska sie szykuje, bo rekolekcje, a on wyszedł do nas sie z nami umówić na inny termin i dał nam po czekoladowym mikołaju :D:D Chcielibyśmy, żeby nam udzielał ślubu zapytamy go w środę :) Co do płatności to dajemy mu 3 stówy... pytałam koleżanki która brała ślub w tej samej parafii i dawali 200, ale to 2 lata temu, wiec chyba ok... A pani organistka zgarnela 450!!! bo ja sobie zażyczyłam chórek, ale fuck nie spodziewała msie że to będzie aż tyle forsy, masakra... a jeszcze kościelnemu trzeba bedzie coś odpalić... W sobotę odebrałam też suknię...dziewczyny... suknia jest skromna, tzn ma dość bogatą koronkę, ale jest zarazem delikatna... jak załozyłam rękawiczki takie za łokieć i welon...normalnie cudo :D:D:D jestem bardzo zadowolona z całości, tylko troche sztywno sie czulam z tym \"czymś\" na głowie :D ale jest super... Podwiązkę dostałam gratis (biała z biebieską kokardką) i stroik do włosów ale nie wiem czy go wykorzystam;) W najbliższy weekend będzie próbne czesanie i makijaż plus ewentualne zabiegi i kosmetyczki :D acha, no i pewnie się ufarbuję, jakiś baleyage czy cuś :D Mamy deadline z listą gości do następnego poniedziałku... :) Słuchajcie, ja już nastepnego ndia po weselu chcę lecieć do fryzjera się obciąć :D ciekawe czy m isię to uda ale chciałabym już mieć nową fryzurkę na wyjazd w górki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sie właśnie zastanawiam nad pasemkami, ale moje włosy dostały trochę w kosć i są w nienajlepszej formie :( chyba sobie odpuszczę... Zazdroszczę Wam fajnego ksiedza, nasz jest starym, skostniałym "panem na włościach" (czyli taki typ, który siedzi jeszcze mentalnie w czasach Reymonta i myśli, że wsioki będą go slepo słuchać). Chętnie poszłabym do innej parafii, ale za licencję sie też buli, w jednej miejscowosci mieszkają 2 babcie, rodzice i wujek z rodziną- nie chcę im kłopotów narobic :O A co masz na ramionach? Futerko czy płaszczyk? To, że są TYLKO 3 tygodnie do mnie absolutnie nie dociera....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie mam nic :D Tzn planuję coś z długimi rekawami i krótkie tak do talii albo nawet przed:) Mamy już na oku wypozyczalnei futerek, wybeirzemy sie tam mysle w najblizsza sobote:) No moje wlosy tez nie sa super, sa dlugie i bardzo cienkie i to podejrzewam ze przez ta dlugosc, jak je zetne to moze troche odżyją... Rudziutka, a co sie robi z pierscionkie mzareczynowym po slubie? tzn gdzie mam go nalozyc przed slubem, bo teraz nosze go tam gdzie sie nosi obraczke..hehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam praktycznie- nosiłam pierścionek na środkowym palcu (to nic, że niezgodnie z tradycja :) ) Ty możesz przełożyć na lewą rękę Śleczę na necie w poszukiwaniu fryzury i kicha. Same koki albo proste włosy, jak juz sie trafia jakieś kręcone, to fryz jest olbrzymia (photoshop? ) i na pewno na mojej "mniejszej objetości" efekt będzie znikomy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczynki, to już naprawdę tylko 3 tygodnie, a nawet już niecałe :) Jak ten czas goni. Ruda widzę, że już praktycznie wszystko dopięte macie - fryzura i makijaż próbny był, spowiedź też, papiery zawiezione. Coraz bliżej, coraz bliżej :) Pokaż fotkę sukienki, jeśli masz :) unusual super, że będziecie mieli fajnego księdza. Trzymam kciuki, żeby się zgodził. Nam się udało i mięliśmy tego, co chcieliśmy. Opowiadał kawały podczas mszy, zwracał się do nas z tekstami \"Darek... boisz się?\" itd :D Masz jakąś fotkę sukni? Jak tak to wklej proszę. Podwiązkę załóż koniecznie - musi być coś niebieskiego w stroju panny młodej :) Co do zmiany fryzury to ja też pobiegłam praktycznie od razu na ścięcie :) Długo zapuszczałam włosy, żeby można było coś ładnego wykombinować i już miałam dość więc ścięłam szybciutko. Od ślubu minęło pół roku, a ja już mam chyba 3 razy ścinane włosy coraz krócej i krócej - teraz mam tak do brody, a miałam za łopatki na ślubie :) Ach kobieta zmienną jest :D Ja dziś odebrałam wyniki tych pierwszych badań. Mocz ok, morfologia ok, cukier ok, hiv-a nie ma, kiły nie ma, toxo nie ma. Normalnie wszystko perfekt :) Strasznie się cieszę i wieczorkiem biegnę do gina na wizytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fotki być może będę miała w srodę (może wreszcie nie zapomnę ...sierota ze mnie, ale to z wrażenia :) ). kati, okazie zdrowia, a po co biegniesz do gina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po co? Może nie przeczytałaś kilka str wcześniej, ale rośnie we mnie fasolka, taka tyci tyci :D No i muszę pójść, założyć w końcu kartę ciąży itd. Nie zapomnij aparatu. Pochwal się sukienką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to, ze masz lokatora to wiem, ale sie zastanawaiłam co sie jeszcze po potwierdzeniu u gina robi na samym początku ciąży...:) Bom zielona w tym temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No na początku potwierdzają ciążę i wysyłają właśnie na te wszystkie badania. No i idę dziś do gina, żeby zobaczył wyniki, założył w końcu kartę ciąży itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, tak naprawdę to luzacki ksiądz i kamerzysta to juz sukces :D:D:D Mam zdjęcia ale w domku w laptopie, ewentualnie mogę poinstruować... Wejdzcie na www.suknie-slubne.waw.pl, wybierzcie kolekcje contrast i model 909 :) tylko u mnei będzie bez kwiatka :P bo taki dziwaczny :) i koronka czysto biala a tam jest chyba delikatnie złotawa czy jakoś tak.... Poza tym to chyba ją zrobiłam za długą i sie zabije :D:D boje sie wykonywac w niej gwaltownych szybkich ruchów bo moge na cos nadepnac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
unusual albo jestem ślepa, albo nie widać żadnych cyferek.... moja bedzie na bazie (bo trudno powiedziec, ze ta- wprowadziłam wiele zmian) http://www.suknievogue.pl/papilio2007/03.html Po kolei- nie będzie kwiatka, pasek pod biustem oraz koronka w kolorze cappucino, sama koronka w skos (od samego dołu sukni do wysokości biodra- czyli sporo jej przybyło), ramiączka również nia obszyte, lekko tylko drapowane. Do tego płaszczyk i etola :) We włosach storczyki, welonu i rękawiczek niet :) Ciekawe czy po takim galimatiasie możecie sobie toto wyobrazić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
unusual mam nadzieję, że się nie obrazisz. Wycięłam Twoją suknię i wkleiłam do fotosika, żeby między innymi ruda mogła zobaczyć. Oto ona: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/bd23a69a35d95a23.html Mierzyłam podobną sukienkę, bardzo podoba mi się taki krój. Ogólnie jest śliczna :) ruda jeśli będzie tak wyglądała jak ta w mojej wyobraźni to będzie cudo :) Już ta, co pokazałaś baaaardzo mi się podoba. niestety mój biust nie prezentowałby się w niej ładnie. Śliczne te Wasze kiecki. Gratuluję wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany podobne te nasze suknie :D :D :D Tylko moja nieco bardziej zaznacza biodra :) Tak więc- gratuluję wyboru :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati - luz;) Rudziutka, no to ja też gratuluję wyboru :P hehe ale sie złożyło, co? :D a cyferki były w prawych dolnyh rogach gapulku ;) miałam chwilę, że po wybraniu tej kiecki przestała m isie podobać :/ ale po założeniu wszystkich dodatków, moge szczerze powiedzieć, że ejstem zadowolona :D:D mam tylko problem z A... kupił sobie garnitur ale nie bylo w komplecie kamizelki. I że on w ogole kamizelki nie chce, tylko krawat... :/ A ja bym chciala zeby dokupil jasna kamizelke i mial musznik... kurna to on nie chce... wszyscy inni goscie beda mieli krawaty i chcialam zeby wygladal wyjatkowo... ja to sie z Nim mam... Poza tym... Dziewczyn yczy Wy tez sie tak przed slubem klociliscie ze swoimi facetami? :D boze, bo my to teraz średnio co 2 dni az do znudzenia, katastrofa :D:D dziwne to jest, ale czasem jak patrze na A. to ogarnia mnie jakaś złość :D:D:D a przecież go Kocham :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
unusual kłótnie to normalka. Niby się nie denerwujecie, ale jednak tak. Facet też to przeżywa mocno. Co do garnituru i kamizelki to może pokaż mu stronki z garniturami ślubnymi, ale tymi, na których każdy model ma właśnie musznik i kamizelkę i powiedz, że to jest właśnie ślubna moda i tak ma być. Musi się wyróżniać wśród gości, że to tak bardziej dostojnie itd. Może niech przymierzy mimo wszystko i niech go trochę panie w salonie pochwalą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mi sie otwierała strona bez suwaka (nie wiem czemu- moze mam jakas starawą wersje explerera) i sie cyferki nie mieściły (zdjecia nie były w całosci) Jak facet nie chce kamizelki to daj mu spokoj....to tylko detal, jak ma sie żle czuć, albo mają byc kłótnie z tego powodu to nie warto... A my ostatnio jak 2 gołąbki :) Idziemy niedługo na koncert rockowy :classic_cool: się wyszalejemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati, może i to byłby sposób:) tylko, że zastanawiam się właśnie KIEDY uda nam sie razem teraz wybrac na zakupki. Cały ten tydzień mamy zaplanowany... Masakra :D ani chwili wytchnienia chciałabym mieć JEDEN dzień tylk odla siebie kiedy będe mogła sie zanurzyć pod kołdrą i wyłącze się ze świata... szkoda że to tylko marzenia póki co ehh :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda, a powiedz... jak było na spowiedzi?? ja sie cholernie boje, sa 3 grzechy ktorych nie zaluje i kicha... ze zamieszkalismy ze sie bzykalismy no i antykoncepcja... nie wiem co z tym zrobic, nie powiedziec? a jak powiem wszystko i nie dostane rozgrzeszenia to sie będe bujac po ksiedzach i szukać który da... blech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A masz jakiegoś fajnego księdza w pobliżu? Warto uderzyć do duszpasterstwa akademickiego- tam juz niejedną rzecz widzieli/słyszeli. Ja bardzo zażenowana mówię o tym naszym mieszkaniu, współżyciu a ksiądz znosi to bez mrugniecia powieką. W końcu spytał, czy nie było aborcji i czy używałam środków wczesnoporonnych- tu mogłam szczerze odpowiedzieć, ze tak. Powiedział, że gdyby to mialo miejsce to nie dostałabym rozgrzeszenia. Ogólnie- nie było żle, a baliśmy sie strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My niestety idziemy w warszawie i nie znamy tu żadnego kompletnie księdza... Trudno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:)...no szybko wam leci czas kochane do slubow:)..i szybko bedzie lecial po:)... ja ide za tydzien w srode z wynikami badan...a karte ciazy juz mam :)...zobaczymy znowu nasze malenstwo:D...jeszcze niedawno czekalam na slub a teraz czekam na nowego czlonka naszej rodziny :)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo to taka nagła Panika nas chyba ogarneła :D:D:D my dziś w ogole pierwszy raz do poradni idziemy, już sie wojowniczo nastawiam, na dyskusje itd :D bo slyszalam ze w poradniach ostro bywa, a pewnie jeszcze nas tam opierdzielą że przychodzimy 3 tygodnie przed ślubem :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh my w poradni w ogole nie bylismy zalatwilismy sobie papierek za 20 zl ze ukonczylismy normalnie zaswiadczenie dostalismy itp itd...ale nie mielismy kiedy chodzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
unusual na pewno ominie Cię robienie wykresiku, ale zjebka raczej nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×