Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Rudziutka, co mnie ominie? Słuchajcie, psozliśmy do tej poradni wczoraj :D Pukamy, wchodzimy...siedzą jakieś 3 młode osoby w ogóle nie wiedziałam która to pani prowadząca :D mówimy nieśmiało, że my do poradni, a ona \"Państwo chcieli się umówić\" a ja \"A to trzeba się umawiać??\" :D:D:D:D i umówiliśmy się na za tydzień, ale spoko, mrugała oczkami, więc pewnie za jednym razem nam te 3 spotkania załatwi ;) hehe, ale widać, że to taka flądra, młoda co prawda, ale taka że strach się bać :D ale kupimy jej z A jakąś bąąąbonierke czy coś i niech nam zaliczy na raz wszystko ;) myślę, że nie będzie problemu ;) Dziś spowiedź...oszaleję :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak to co- robienie wykresu temperatury. Na to trzeba miesiac poświęcić (żeby był cykl) więc raczej Wam to darują, zadowoleni nie będą. My mielismy 2 spotkania, prowadził je facet, bylo nawet miło, bez zmuszania do czegokolwiek (no poza wykresem, ale to juz standard), bez wciskania kitu itp itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. Co do poradni to nam żadnych wykresów robić nie kazali. Prowadziła to taka babka która tłumaczyła nam o tym, jak cudowna jest instytucja małżeństwa, jak należy dbać o siebie i współmałżonka itd, a sama jest po rozwodzie :D Potem zaczęła się gadka na temat antykoncepcji i właśnie naturalnych metod planowania rodziny. Powiedziała tylko jak się robi taki wykres, że warto obserwować swoje ciało itd. Dała broszurki i tyle. unusual życzę spokojnej spowiedzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba sobie na kartce te grzechy pospisuję bo tak na tą chwile to niewiele przychodzi mi do głowy, taki anioł ze mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam wreszcie fotki :) Niezbyt udane ale jak któraś chce to dawajcie maile :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie byliśmy na spowiedzi! Oczywiście mój A nagle sie źle poczuł i \"ojej Misiu pójdzmy w niedzielę\" ja mówię ok ale to Ty się będziesz dziś księdzu tłumaczył czemu to olewamy... Pewnie zbierzemy niezły opiernicz, mimo że ksiądz jest super, ale nie wywiązaliśmy sie z \"umowy\". Chociaż.. moi mzdaniem powinna być jedna spowieź, to głupie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda suknia bardzo ładna i do twarzy Ci w niej :) gratuluję wyboru :) unusual słyszałam, że czasem jest tylko jedna spowiedź, ale nie wiem w jakich przypadkach. My mieliśmy dwie. Pierwsza miesiąc przed ślubem, a druga w tygodniu ślubu. Na szczęście poszły gładko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałam kiedyś wypowiedź pewnego księdza na temat tych spowiedzi, stwierdził, że to tylko biurokratyzacja kościoła i nic więcej :D te karteczki, podpisy, bzdury... i moim zdaniem to prawda... Whatever, dziś spotkanie z księdzem może nie zapyta o spowiedź;) a jak zapyta to niech A się tłumaczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my mielismy tez dwie spowiedzi jedna w sierpniu na jakies 1,5 miesiaca przed druga dzien przed.... jedna spowiedz przedslubna jest podobno jak sie mieszka razem a powiedzialo sie ksiedzu wczesniej przed spowiedzią.. no my jak bralismy kartki do spowiedzi to nasz ksiadz nam powiedzial ze ne wie po co w ogole to jest...ze wie jak ktos podchodzi do tematu slubu powaznie to sam pojdzie do spowiedzi...ale niestety musi miec w papierach te kartki.. ale spowiedz jak kazda inna naprawde...niczym sie nie rozni..przynajmniej jak my trafilismy bylismy u dwoch roznych ksiezy w dwoch roznych miastach oddalonych od siebie o 300 km i jedna i druga wygladaly tak samo jka kazda inna spowiedz...takze niema sie czym stresowac :) Ruda sukienka sliczna naprawde Ci pasuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ! Ja tez po prosze o zdjecia moj emeil ...izabela37@wp.pl wielkie dzieki. My nie potrzebowalismy kartek do spowiedzi bo tutaj w Niemczech jest wspolna spowiedz i ksiadz mowil ze nie potrzebujemy kartek nawet swiadkowie nic nie potrzebowali nie wiem czy tak jest zawsze jak ktos jest zagranica czy tylko nam zrobil wyjatek.- pozdrawiam was i uciekam zrobic kolacje.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda:) bomba-poważnie!Piękna sukni i pasuje bardzo do Twoich włosów :P Bardzo mi się pod biustem krój podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yzulka nawet nie wiesz jak mi humor poprawiłaś! duża bużka dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yzulka nawet nie wiesz jak mi humor poprawiłaś! duża bużka dla Ciebie....bo już mi gupie myśli przychodziły :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda - wyglądasz jak mała księżniczka:D. Suknia śliczna, oryginalna, nie przesadzona, kolor super pasuje do Twojego kolorytu :D. Jest stresik???? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belle to ja chciałam uniknąć księżniczki a Ty mi tak ;) Dzięki za wszystkie pozytywne komentarze (Tobie tez kati kochana🌼) bo wiecie jak to jest z babami..... :) Czasem sobie coś ubzdura....A suknie sobie wybrałam sama, przerobiłam według własnych upodobań wzór i lekki stresik czy aby nie przesadziłam.... Stres przedślubny oprócz w/w włączył się ostatnio przy rozmowie z mama (po raz enty musiałam tłumaczyć, ze nie chcemy grajka na poprawinach i sie pokłóciłyśmy :O ) Najlepiej ze wszystkich trzyma sie narzeczony (a to jego pierwsze wesele i od razu z nim w roli głównje), potem ja, potem moja mama, na końcu moja świadkowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda rzeczywiscie sukienka bardzo sliczna i slicznie w niej wygladasz do twarzy ci. Milego dnia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam pytanie odnośnie organisty. Przyjdzie w niedzielę i chciałby wiedzieć, co chcemy by zagrał. A my nie wiemy co chcemy:O na poczatku jest marsz Mendelhsona (czy jak to się pisze), na końcu Ave Maria (spiewaczki u nas niet wiec nie wiem czy wyjdzie ładnie...) na pewno w trakcie mszy koledy..... Jakieś propozycje? Help!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Rudziutka, sukienunia super, Tobie bardzo pasuje:) Ale ja jednak jestem za samą bielą :D taaka jestem staroświecka w tych sprawach;) U mnie na mszy będzie chórek młodych dziewczyn:) tzn..to się schola chyba anzywa :D Tata akurat mój załatwiał sprawy z organistką, zwinela 450 zł co za zdzieruchy... A jeszcze kościelnemu pewnie 50-100 zł i księdzu 250 damy, bez przesady faken... i w sobotę jestem umówiona z moją kolezanką która 2 lata temu też śpiewała w tym chórku i mamy wybierać pioseneczki i psalm =) Zastanawiam się też czy nie wybrać czytania na liturgię słowa... hymmm jest tego sporawo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam-podczytuję was regularnie,ale nie zawsze starcza czasu na odpisywanie ruda-co ci doradzić?nie wiem co organista zna?my mieliśmy \"Ave Maria\",\"Majesty\",\"Największa jest miłość\"-opracowanie ps o miłości-piękne,ale nie wiemczy on ma nutymyślę,że kolędy jak najbardziej.Może być też\"Oto są baranki młode\"-to powinien znać nie wiem niech on ci coś poleci,napewno będzie ładnie:),w końcu to nie pierwszy jego ślub na którym gra ja też poproszę zdjęcie:kala321@wp.pl dzielnie znosicie te przygotowania:) my nie kłóciliśmy się,ale denerwowało mnie trochę,że J. się wg mnie nie angażował wcześniej(ale to wyglądało tak tylko z mojej strony,bo on na swój sposób przeżywał wszystko.Często mężczyźni nie okazuję tego zewnętrznie,że się denerwują,a my mylimy to z tym ,że się nie interesują.Tak było w moim wypadku:) pewnie będzie śnieg i piękne zdjęcia będą.Jeszcze tylko wy dwie i będzie zdjęcio-album z naszych zdjęć forimkowiczek.:)Kto się deklarował z tym?jestem ciekawa jak to wyjdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane! moje jedyne współtowarzyszki w tym ciężkim okresie :D:D:D Bylismy wczoraj w tej poradni =) Spoczko, pani nam chwilkę potłumaczyła o naturalnej metodzie planowania rodziny, hm, nawet to ciekawe, faktycznie już wiem o co chodzi z tym wykresem :D:D musieliśmy to sami rozwiązywać na kilku przykładach ;] A. szlo to doskonale! Spotkamy sie jeszcze tylko raz z ta pania i da nam 2 podpisy, także nie musimy być 3 razy ;) W sumie nie bylo tak strasznie jak słyszałam i czytałam o tym hehe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baa, nawet kupilismy broszurkę o tych wszystkich owulacjach sracjach za 9 pln :D:D:D:D to była inicjatywa A... ;] zakoczył mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niee!!! to my przepłacilismy!!! :D:D:D ale w warszawie wiadomo, wszystko 2 razy droższe =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×