Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

nusiaa ---> ja mówię \"narzeczony\" i ładnie brzmi :) ale też chciałabym mówić \"mąż\"...ale na wszystko trzeba czekać...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oleczko ja jestem z Warszawy ale moja mama jest z okolic RAdomia i tam mamy działkę więc często tam bywam. a co? może Ty jesteś z Radomia? niusia no cóż myślę, że mój narzeczony to jak najbardziej na miejscu żeby tak powiedzieć. choć faktycznie ładniej brzmi mój mąż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nusia-a ja mówię mąż a jak ktoś już dociekliwy to mówię że to w zasadzie narzeczony ale prawie jak mąż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zonqa....my też o nim myślimy :) jest z Oswięcimia, ale przyjezdza do miasta młodych...jest drogi, ale lepszego za te pieniądze nie widzieliśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, czy z nim rozmawiałaś....on jest dwa tygodnie w lipcu nad morzem i wowczas mozna przyjechac, by zrobic zdjęcia na plaży, które uważam za najpiękniejsze w jego galerii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem :) rozmawialam z nim na targach ślubnych...za sesję z 30 odbitkami i 2 lub 3 (nie pamiętam) portretami.... 1300zł...ale robi sesje od 800 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie w tych zdjeciach to podoba ze sa takie naturalne nie widac w nich pozowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak na razie nie widzieliśmy nikogo lepszego....mamy dużo jego fotek na plycie i te z plaży są bajeczne... Facet robi plener w tygodniu po ślubie, by młodzi byli już odprężeni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieczorkiem przeslę...:) jest ich dużo, więc musisz uzbroić się w cierliwość...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki dzieki a moze znac fajnego fotografa w warszawie ktory robi fotki w podobnym stylu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie ma za co dziękować, bo na płycie są prezentacje i ja nie umiem rozłożyć ich na pliki (zabieg celowy, by nie kopiowac), ale jak bardzo chcesz, przesle Ci zwyklą pocztą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwczyny a co wy myslicie o fotografie i kamerzysciew jednej osobie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idzie, ale baaaaaaaaardzo powoli, bo jeden plik mp3 ma ok. 18 MB.. Ja nie będę miała w ogóle kamerzysty... a o zdjecia ze ślubu poprosimy znajomych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie znowu :) Nie wiem o jakim fotografie mowicie - pogubilam sie w hurtowej ilosci postow :) - zagapilam sie i mam! :) mi sie np podobaja zdjecia Latoszka - www.latoszek.com a jego slubne http://www.fotogaleria.com.pl i my jego sobie zaklepalismy - ma wiele plenerow i fajnych miejsc - w Warszawie - do info dla Ciebei Zonqa :) i najchętniej też robi większość zdjęć po ślubie - ale my się chyba na to nie zdecydujemy - od nowa makijaż? fryzura? chyba, że druga sesja tak lajtowo - zobaczymy :) foto i film w jednym - trudno chyba będzie - oczywiście nie Wam, tylko jemu :) żeby to pogodzić.. My fotografa mamy, a kamerzysta - szukam znajomego znajomego - nie chce obarczac obowiazkiem naszych znajomych, ale chetnie zaplacilabym mniej nie profesjonaliscie jakiemus koledze moich znajomych - z reszta film chcemy krotki - nie lubie 2 godzinnych relacji z wesela - wole krotkie - reportazowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chcesz, to przesle Ci zdjecia mailem - ale pozniej troche, bo musze je jakos pozapisywac z tej stronki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie - flash - tak latwo ich nie zapisze, w domu moge sprobowac nad tym posiedziec..a moze uda Ci sie jednak to jakos otworzyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra poradze sobie tesciu zna sie na ych sprawach to mi to jakos zalatwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×