Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Babitek------> dzięki za odp. :-). No ja myślałam raczej o jakiejś dobrej wybielającej paście albo coś takiego. Zabieg jest nie na moją kieszeń. No i trzeba pamiętać, jak piszesz, ze może niszczyć szkliwo, jeśli jest jakoś podejrzanie wykonane albo podejrzanymi środkami. Więc chciałabym coś dobrego i nieszkodliwego. Na Allegro jest mnostwo takich środkow, ale nie wiem, czy są dobre. W ogóle w Niemczech taki zabieg wybielania jest bardzo popularny i ponoć dużo tańszy niż w Polsce (o dziwo!), bo nalezy do standardowych usług. U nas niestety nie. Co do gosci no to zgadzam się z Tobą. Młodzi powinni siedzieć z młodymi. U nas bedzie dość sporo mlodych, ale nie tak dużo, jak u was. U nas to będzie gdzieś 1/3 gosci, no może trochę więcej. Co do rodzin, to raczej u młodych to nie bedzie miało znaczenia- mogą siedzieć wszyscy razem. Natomiast starsi to lepiej, zeby siedzieli \"rodzinami\", bo wiadomo, jak się spotkają 2 ciotki to zawsze mają jakieś swoje tematy. A jakby tak siedzieli z różnych rodzin obok siebie, to już nie bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak chodzilam na aerobik...i szalalam z wygladem;) mode i bbb fajne byly takie paski wybielajace na zeby..... nie pamietam nazwy ale jest tylko jeden rodzaj...kazda z dziwczyn dla ktorych wyglad jako tako sie liczyl ich uzywala.... nie dzialaja odrazu ale wybielaja zeby naprawde pieknie.... z tanszych srodkow jest taki zestaw denivit cos kolo 30zł kosztuje tez jest niezly..aczkolwiek paski lepsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My standardowo bedziemy siedziec na srodku i obok nas swiadkowie i nasi rodzice po dwoch stronach.Reszta - mlodzi z mlodymi i starsi ze starszymi. Babitek!!! No przeciez ja tez stosuje....diete cud.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do drugiego pytania: Ada pare stronek temu podala swietny artykul..min wlasnie o sadzeniu gosciu-->swietny jest podanych tam kilka sposobow;) a co do znajomych..no rzeczywiscie sytuacja nieciekawa...ale jakos daje rade..uciekam w prace;)mamy switnych znajomych--ostatnio czesto sie spotykalismy ale sa z warszawy niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytajcie Jak posadzić gości weselnych przy weselnym stole? Istnieje kilka sposobów na posadzenie przy stole gości weselnych, które obowiązują niezależnie od kształtu i ustawienia stołów. Jednak to, co jest dla nich wszystkich wspólne to to, że podczas wesela najważniejsi są państwo młodzi. Dla nowożeńców zarezerwowane jest miejsce pośrodku sali weselnej. Im dalej od młodych tym miejsca mają mniejszą rangę. Jednak, nawet ktoś posadzony na końcu stołu lub sali nie powinien się czuć urażony - przecież samo zaproszenie na wesele jest nobilitacją. Gdy stoły są długie, prostokątne, ustawione w kształcie litery T lub U. Na ogół to jak zostaną posadzeni goście zależy od kształtu i ustawienia stołów na przyjęciu weselnym. Gdy stoły weselne są długie, prostokątne, ustawione w kształcie litery T lub U państwo młodzi powinni siedzieć pośrodku stołu. Najczęściej miejsca obok nich zajmują rodzice – obok panny młodej siada ojciec i matka pana młodego oraz świadek, zaś przy panu młodym siadają rodzice panny młodej i świadkowa. Według innej szkoły, obok panny młodej powinien siedzieć ojciec pana młodego i matka panny młodej oraz świadek, zaś koło pana młodego matka panny młodej, ojciec pana młodego i świadkowa. Zdarza się również, że bezpośrednio koło młodej pary siedzą świadkowie – w dowolnej konfiguracji, oraz że rodzice państwa młodych zasiadają naprzeciwko nich. Zasadą jest, że w środkowej części stołu, zaraz koło młodych, ich rodziców i świadków sadza się najbliższą rodzinę - najpierw seniorów, potem rodzeństwo. Gdy stoły są okrągłe lub małe prostokątne, to honorowym, najważniejszym stolikiem jest ten ustawiony naprzeciwko wejścia, przy którym siedzi młoda para. Czasem, dla wyróżnienia, gdy inne stoły są okrągłe, ten, przy którym siedzą państwo młodzi jest prostokątny. Dzielenie z młodymi stołu uznawane jest za wyróżnienienie. Przy tym ustawieniu stołów nie obowiązują sztywne zasady sadzania gości. Na ogół z młodymi siedzą ich rodzice, świadkowie i dziadkowie. Jednak, często bywa tak, że honorowy stół przeznaczony jest dla państwa młodych i ich przyjaciół. Wtedy rodzina zajmuje najbliższe, sąsiadujące stoły. Należy pamiętać, że przy stoliku młodych nikt nie powinien siedzieć tyłem do pozostałych gości, tak więc jest przy nim zawsze kilka miejsc wolnych. Dwie rodziny Najważniejszym problemem, z którym organizatorzy wesela muszą się uporać, jest takie posadzenie członków dwóch, nie znających się rodzin i przyjaciół młodych, żeby mogli się oni razem dobrze bawić. Odradzamy „integracji na siłę”, polegającej na sadzaniu na przemian, lub koniecznie obok siebie rodzin państwa młodych. Najważniejsze jednak, by nie faworyzować żadnej z rodzin. Gości najlepiej jest sadzać według jasnych kategorii, takich jak np. wiek – zdecydowanie lepiej jest posadzić wszystkich młodych koło siebie czy pokrewieństwo – członkowie poszczególnych rodzin, o wiele lepiej bawią się we własnym gronie. Zaproszeni powinni siedzieć na przemian: mężczyzna, kobieta, mężczyzna itd. Poza tym para młoda może przygotować osobny stół dla zaproszonych dzieci i osobny dla znajomych. Co ważne, organizatorzy wesela powinni wykazać się taktem i znajomością zaproszonych osób, by w żadnym wypadku nie posadzić koło siebie osób skłóconych czy rozwiedzionych. A gdy ci ostatni przyjdą ze swoimi nowymi partnerami i będą musieli siedzieć obok siebie, to grobowa atmosfera, przynajmniej w ich części stołu jest gwarantowana. Weselne stoły należy ustawić w taki sposób, aby goście mogli swobodnie zza nich wstawać. Jeśli wyjście będzie utrudnione, a goście będą wciąż potrącać sąsiadów, możecie być pewni, ze parkiet będzie pusty. Wizytówki By uniknąć zamieszania i bałaganu związanego z zasiadaniem gości do stołu warto przygotować wizytówki z imionami i nazwiskami gości, które kładzie się na talerzu zakąskowym, na serwetce albo stawia przed nakryciem, za sztućcami deserowymi. Miejsca zaproszonym gościom powinni wskazywać świadkowie lub osoby, które znają większość przybyłych. O tym jak i przy jakich stołach zostaną posadzeni goście weselni powinno przesądzić zdanie nowożeńców. Państwo młodzi nie muszą trzymać się sztywnych reguł - najlepiej, gdy posadzą gości według własnego uznania i wyobrażenia o dobrej zabawie. Przeciez to oni najlepiej znają swoich gości weselnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy to o te paski chodzi?: http://www.allegro.pl/item185891136_paski_wybielajace_crest_whitestrips_56_szt.html A do takich preparatów jakoś nie mam zaufania (jak myślicie?): http://www.allegro.pl/item184207289_white_smile_wybielacz_system_wybielenia_zebow.html A tu ponoć czarna pasta wybielająca zęby (ale czy dobra?): http://www.allegro.pl/item182331212_czarna_pasta_biale_zeby_hit_w_europie.html Myślicie, że takie środki działają, czy to tylko podpucha??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa Zareczona, co jadlas dobrego? :) Mi brak inwencji, oj brakkkkk. Czekam na odpowiedz od dwoch kolezanek, co jadly w czasie tej diety, bo na kabanosach z woda dlugo nie pociagne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Huczne wesele----> dzięki za info. Ciekawe :-). My raczej koło rodzicow to nie, predzej ze świadkami i znajomymi. A stoły u nas będą w literę U, więc bedziemy na środku. Nie wiedziałam natomiast, że na przeciwko młodych nikt nie powinien siedzieć, a to pewnie ze względu, żeby młodych dobrze było widać :-). Chociaż byłam na wesely, ze siedzieli na przeciwko i jakoś nic się nie stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dunia, to o czym pisalam to bylo wlasnie cos w stylu tej pierwszej aukcji, ktora znalazlas - ale nie wiem jaki byl sklad..kuszace, jelsi nie niszczy zebow, to ja tez bym chciala..To co Dunia, Ty pierwsza? ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na pewno przed weselem na coś się skuszę, może i nawet na te paski, chociaż drogie. Ale to tak ze 4 m-ce przed, teraz to nie ma sensu. Moja współlokatorka miała kiedyś taki wybielacz z Colgate taki z pedzelkiem, ale w sumie to nie wiem, czy był skuteczny. Teraz kuzynka na wesele, to zapytam, co stosowała (bo miała coś stosować na wybielenie ;-) ). P.s. a czy ściąganie kamienia też coś daje? Bo słyszałam, że coś takiego się robi, ale nie wiem, czy na wybielenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dunia - kamien jak najbardziej sie usuwa, ale niestety nie zmienia on koloru płytki zęba. Nalezy to robic, bo kamien uszkadza i zeby (szkliwo takze) i dziąsła - jest siedliskiem bakterii. U mnie zdejmowanie kamienia kosztuje ok 100pln (po 50 za górę i dół). Ale koloru zębów Ci to nie zmieni ni w ząb ;) Zareczona - obiady wydaja mi sie proste..ale dzis w sklepie idac do pracy szukalam czegos do przegryzienia w ciagu dnia i jakos kiepsko mi szlo :) ale wiem wiem - poczatki sa trudne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ja juz jestem z powrotem. Ja usadzimy gosci...u na szawsze jest tak ze mlodzi siedza na srodku sali obok nich siedza rodzice ,swiadkowie rodzentwo i reszta rodziny ...zawsze jest tak ze mlodzi siedza praktycznie w jednym rzedzie a starsi w drugim. Zareczona zrobilas mi smaka tymi zeberkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to się panny rozpisały...fiu fiu... Właśnie wróciłam ze szkoły...:( niech mi nikt nie mowi, że nauczyciele mało pracują i mają nie narzekać na finanse... :/ Wybielanie zębów popieram :) Ja mam jasne szkliwo, ale kawa i papierosy zostawiają osad...na co dzień używam pasty wybielającej, ale przed ślubem też chciałabym wybielić żelem lub paskami, poza tym od nowego roku rzucam palenie...by przygotować się do macierzyństwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spacja mam nadzieje ze jednak rzucisz skutecznie te papierosy hehe. Ja na dzis sie z wami juz zegnam ale jutro chyba bede pierwsza osobe ktora powie wam dzien dobry. A teraz zycze wam dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc :) Oczywiście, że rzucę, nie wyobrażam sobie w sukni ślubnej z papierochem...bleeee... Na razie jednak korzystam z ostatnich chwil z nałogiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dunia83/ mogę ci polecić świetną pastę. Kupuje się ją w aptekach, albo przez internet i nazywa się toto Email Diamant. Wygląd ma niezachęcający, ale naprawdę działa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny! babitek - sale u Rowdala jadę oglądać w przyszłym tygodniu. my z moim miśkiem spędzamy chyba najmniej czasu z Was wszystkich!marcin pracuje od 8-16 ja studiuję i nie pracuję ale mieszkamy 30 km od siebie i widujemy się tylko w wawie na mieście i to też co 2 lub 3 dni :-( co do diet to mi też się by przydała. jestem w miarę szczupła ale mam ogromny brzuch. pomyślcie tylko nogi jak patyki a do tego brzuch jak w 5 miesiącu ciąży. nie żartuję. u mnie wybielanie u dentysty kosztuje 500 zł i myślę, że to zrobię przed ślubem. a do tego mam dwa martwe zęby i myślę żeby na nie założyć licówki lub koronki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka_81 to tym bardziej często zaglądaj do nas, zawsze możesz wylać żale...Nie zastąpimy ukochanego, ale obiecujemy wsparcie i ciepłe myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh, ale nozki mnie bola od tancow, i tak dzien w dzien...uuuuu Malutka_81 - a ja wlasnie porzucilam Plemiona, gralam na kazdym swiecie, ale musialam zrezygnowac z gry, bo za bardzo mnie wciagnela :P heh milego wieczoru zycze :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam jeszcze przednocnie :) Belleteyn - jak zobaczylam zdjecie, przypomniala mi sie ta pasta - rozowa jest, nie pieni się i ma dziwny smak prawda? ale jest baaaaaaaardzo skuteczna - potwierdzam :) Gosiaczek - chetnie wyslucham opinii o Rowdalu, ale utwierdzam sie chyba przy Ostoi - znajomy mowil ze robil tam swoje wesele - nie bylo ani jednego potkniecia ze strony organizatorow - wszystko gralo w 100%, wiec to mi chyba wystarczy :) Malutka_81 - nie znam historii, ale wspolczuje serdecznie, 5 lat bujalam sie w zwiazku na odleglosc, w ktorym widywalismy sie bardzo rzadko - oj zle bylo, zle - mimo ze bylam mniejsza i po prostu mialam mniejsze potrzeby - nie potrzebowalam kogos obok siebie caly czas - taka rozlatana malolata ze mnie byla.. A zale - czasem takie wylane zmniejszaja sie znacznie, wiec uwazam, ze powinnas nas nimi topic dla wlasnego dobra! :) Ja tam nie mam nic przeciwko! Ja gram w Tibie - rowniez wciagnelo mnie okrutnie :) i takze przez to zamiast np szukac zespolu na wesele, siedze i gram do nocy :)) Ines.ka - podziwiam, naprawde.. Spijcie dobrze i kolorowych snow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam mniejsza? :) matko :) :) :) MLODSZA bylam, o! :) Pora chyba isc spac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ! Tak jak powiedzialam jestem pierwsza osoba ktora mowi mam dzis DZIEN DOBRY Ja zaraz zmykam do pracy,po pracy do sklepu bo moj maz wymslil ze zjadl by sobie salatke z kurczakiem musze kupic potrzebne skladniki(bede te salatke robic pierwszy raz) zycze wam milego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejjja nie nudzi sie
sie wam to????bleeeeeee przeciesz mamy kwieicen....do kona roku jescze 7 m-cy...a wy juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejjja nie nudzi sie
rybnik rybnik szkoda mi ciebie do twojego lsubu jakies 500 dni buhahahhahahahhahahahaahahha buahahhahahahahahha ale jaja kurde tyle do slubu aty tu wpsiujesz sie myse ze w grudniu jaksie wpsiszesz to wystraczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×