Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Po pierwsze jest roznica ....wiekszosc z nas dopiero bedzie mialo meza...wiec raczej dziennie sie nie widza... A po drugie przeciez istnieje inne rzeczy ....np.praca.... A jezeli wy lubicie oboje przesiadywac na forumm prosze bardzo tylko powiedz mi dlaczego akurat wybralas ten temat?? Aha i lepiej by bylo jak bys sie zameldowala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żono Psychologa...my siedzimy tam, gdzie porusza się sprawy dla nas interesujące... Nie mam ochoty inaczej spędzać wieczoru, bo jestem półprzytomna (co na pewno wnioskujesz z moich wypowiedzi ;) )... taki piatkowy wieczór bardzo mi odpowiada: ja odpoczywająca tu w miłym towarzystwie, a kilkanaście centymetrów dalej moje Kochanie z książką :) może zaproponujesz jakieś atrakcje, bo uzurpujesz sobie prawo do dawania rad...dobrych rad... a tak w ogole to, co Twój mąż o Tobie sądzi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra maciek jestem
chcialem sie posmiac..juz spadam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam wrażenie, że czujesz niedosyt po tym, jak swój ślub zaplanowałaś w tempie ekspresowym i na wariackich papierach, dlatego tu siedzisz....taka moja diagnoza dotycząca Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiadomo ze slub z pospiechem jest inny niz taki ktory jest planowany...nasz slub cywilny tez byl w sumie na szybko ...i teraz wiem ze jak bysmy troszke wiecej poczekali ...byl by zupelnie inny....tylko wiem jedno ....nie zamienilabym mojego meza na nikogo innego... A co do \"psychologa\"tylko tyle umiesz powiedziec ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybnik - dzieki za linki - ale pewnie poczekam, az wymysle jakiegos znajomka jednak - kolega z pracy ma wielu kolegow, pasjonatow filmowych, wiec moze ktorys bedzie chcial :) dziw sie nam i tak :D spa_cja - wg mnie bardzo sluszne podejscie. zgadzam sie, ze to nie sa decyzje na podjecie w godzine..ja ciagle nie wiem, ktora z religii jest mi najblizsza - pomieszalabym je troche ;) gorszysz - coz, ja tez ;) nie wszystkie macki to dobre chlopaki? :D ja tam swojego ukochanego tez nie podmienie..na razie ;) Rybnik - spij slodko! i trzymaj sie dzielnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka_81 Ty wracaj szybciutko zdrowa, byśmy mogły wspólnie do 7 czerwca odliczać :) Trzymamy kciuki, na pewno się uda!!!! Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka - powodzenia - nie wiem, czego sie zyczy? trzymaj sie dzielnie w kazdym razie i wracaj szybko w pelni sil! I ja kciuki trzymam! a teraz spac pora - w koncu mam sie jutro wyspac i odespac zaleglosci..Spa_cja - dobranoc i kolorowych snow :) wszystkim innym, jeszcze obecnym (tym ukrytym pomaranczowym takze) dobrej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka trzymaj sie dzien dobry dziewczyny ?? gdzie sie podziewacie jeszcze spicie?? J awlasnie pije kawe,troche ogarnelam mieszkanie,teraz czekam na meza az sie obudzi a potem na wielkie zakupy bo wlodowce tylko swiatlo hehe Zycze wam milego weekendu my zostalismy zaproszeni na grila ale jakos nam sie nie chce mielismy ciezki tydzien i dlatego ...posiedzimy sobie w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że naprawdę z powodu chwilowej nieobecności zupełnie wypadłam z głownego nurtu - no i dziewczyny udzielające się też się pozmieniały. Ależ mnie wnerwia ktoś taki, kto bzdury wypisuje a na forum ślubne wpada po co? Nie wiadomo - najpewniej w celu przysrania komuś, bo przecież dzień bez zrobienia komuś przykrości jest dniem straconym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitek/ ja mam trochę podobną sytuację do ciebie tzn. mam wszystkie sakramenty, ale od kościoła odeszłam dawno temu, jeszcze w liceum. Czeka mnie niedługo spowiedź - i nie wyobrażam sobie mówić o takich szczególach. Postraszono mnie też, że mogę nie dostać rozgrzeszenia (seks przedmałżeński - wiadomo), a i z chęcią poprawy u mnie kiepsko :-/. Ma ktoś jakieś dobre rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam ludzi, ktorzy nigdy w zyciu nie spowiadali sie z seksu przedmalzenskiego i znam ksiadza, ktory uwaza to za wyrazanie milosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo! Stronka moja. U nas juz dawno po klotni. Trwala 3godz i po krzyku. Zaraz ma przyjsc wynajemca naszego starego mieszkania. Ide dalej przygotowywac to i tamto, zeby sie przy zdawaniu nikt nie przyczepil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam sobotnio i leniwie :) Belleteyn_ - prawdą jest to, co mówisz - mozna bez wiekszych staran nie dostac rozgrzeszenia - wiele osob mi mowilo. Ale od seksu przedmalzenskiego gorsze jest mieszkanie pod jednym dachem - jeden z ciezszych grzechow (hę?) Za to wlasnie znajoma dostala rozgrzeszenie WARUNKOWE, wyobrazasz sobie? A co z tym zrobic? Hmmm, brac slub koscielny i spowiadac sie klamiac zeby nie miec klopotu? - wydaje sie bez sensu Nie klamac na spowiedzi i nie dostac rozgrzeszenia - nie moc przystapic do slubu (zdarzalo sie) - jeszcze bardziej bez sensu Wygonic narzeczonego z domu - niech sobie hotel wynajmie, zeby moc sie wyspowiadac szczerze i dostac rozgrzeszenie bez klopotu? - no jassssssne ;) I wiesz co, na razie o tym nie mysle - ale tez bede w kropce. Mam nadzieje, ze jakis nowy nurt myslenia tchnie we mnie ksiadz z ktorym sobie pogadam...nadzieja, nadzieja ;) Zareczona - eh, chcialabym na takiego ksiedza trafic - ale rzaaadko sie zdarza. Dobrze ze sie nie klocicie juz i wszystko gra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny w ten cieplutki dzionek:) widze, ze rozmowa zeszla na temat spowiedzi. A jak to wyglada jesli ktos jest po cywilnym slubie - wiec jest malzenstem, wiec powinien dostac rozgrzeszenie na slub koscielny, bo przeciez jest prawnie jest juz malzenstwem, moze mieszkac razem i uprawiac seks? jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm... slub cywilny - jest sie malzenstwem w swietle prawa. wiec jesli slub konkordatowy - jest polaczeniem prawa koscielnego z cywilnym, wiec powinny ich tez obowiazywac. a teraz wpadki ze slubow- na dobry humor:) http://video.interia.pl/obejrzyj,film,50464,sortuj,sm,st,53764,pozycja,2,%C5%9Bluby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze wkroczylyscie na temat spowiedzi....szczerze powiedziawszy to nie pamietam kiedy juz bylam.... wiadomo ze zyjac na slubie cywilnym....nie mozesz isc do komuni to po co isc na spowiedz....a swoja droga uwazam to za bezsens przeciez biarac slub jestes zarowno mezem jak i zona....ale coz takie jest prawo.... My niedawno wrocilismy z zakupow ,jestem wykonczona....teraz kapiel...a pozniej moze wybierzemy sie na spacer na miasto i moze :) na puchar lodow z owocami i bita smietana :) mniam mniam. Znow dzwonila szwgaierka czy nie przyjdziemy jednak na tego grila....zalezy jej bardzo....powiedzialam jej ...ze jezeli nie bedziemy mieli nic do roboty to przyjdziemy....tez wsumie nie chce tam isc....bo beda tam od nich znajomi....a ja jednym z nich pisalam na gg i tak sie pozanalismy i pogadalismy i doszlismy do wniskow ze w sumie troszeczke sie znamy....ale to inna historia. U nas za oknem upal...ale jak za wieje wiatr to zimno i nie wiadomo jak sie ubrac. Na te linki wejde pozniej,jak bede miec wiecej czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ines.ka - w swietle prawa tak, ale nie w oczach kosciola - slub konkordatowy ma Tobie (nam) ulatwic zycie - zebys z kosciola nie biegla do urzedu, ale dla kosciola ma znaczenie wylacznie slub koscielny (tak samo z rozwodami - mozesz wziac rozwod w urzedzie i juz nie bedziesz w malzenstwie, ale w kosciele nadal pozostaniesz mezatką), wiec w oczach kosciola jestes taka sama grzesznica, jak np ja :) (z calym szacunkiem :) ) Coz, wydaje mi sie, ze pewne rzeczy trzeba przemilczec..bo innego wyjscia nie widze :) a jesli znajde inne - od razu sie z Wami podziele :) bylismy dzis obejrzec nasza sale - dzis tam jest wesele, bylismy zobaczyc, jak wyglada z dekoracja, jak sa nakryte stoly, jak wyglada jedzenie - baaaardzo mi sie wszystko podobalo. wiec juz na pewno - sale mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babitek fajnie ze sala wam sie spodobala. my niedawno wrocilismy z spaceru....teraz mala kolacja pozniej \"kryminalni\"jakies winko i jeszcze jakis filmik....a pozniej spanko...zycze wam milego wieczoru.... gdzie sie podzialyscie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesze sie dziewczyny ze mialyscie mily dzionek:)ja tez mialam mily ale za to pracowity a co najgorsze skonczy sie dopiero o 22.00 ale to jeszcze u mnie 2 godzininki i 20 minutek:)dam rade...fajnie Babitek ze sala wam sie podoba..co do obrzedow koscielnych to jestem za..ale jesli chodzi o spowiedz itp to sa elementy ktore mnie irytuja...ale to inna bajka... przedstaiwe wam moje dziecko www.zapatrzona83.blog.interia.pl zapraszam:)przy okazji wam sie wizualnie pokaze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zastygłam przed tv :) juz nie pamietam kiedy tak ostatnio..w ogole nie mam czasu, ciagle cos..i dzis wylaczylam sie ze wszystkiego i swietnie mi z tym :) sala - widzielismy ja juz - ale taką sote ;) i podobala nam sie, ale chcielismy sie upewnic, i przyznam, ze dzis jak sobie patrzylismy na to wsztstko - nie bylo sie do czego przyczepic :) pieknie podane jedzenie, dekoracje takie, jak bym chciala, bardzo sie ciesze :) kasiatko - tak dlugo pracujesz? a spowiedz - hmm, przyznam, ze oprocz tego mnie irytuje jeszcze cala masa tego, co z kosciolem zwiazane..ale coz - idealnie byc nie moze ;) na bloga na pewno zajrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Babitek:)troszke dlugo bo dzis akurat to byl caly dzien...pracuje w hotelu ze swoim lubym..i mieszkamy na tylach hotelu..mamy swoje male mieszkanko..ale wiesz jak to jest ciagle w pracy..jest troszke wolnego..mozna jechac nad morze, odpoczac itp isc na zakupy...ale teraz jak zaczal sie sezon..oj to czasami dlugo sie pracuje..dobrze ze w gre wchodzi roznorodna praca..bo jakbym miala w kolko robic jedno i to samo to bym zwariowala..:)dobranoc kolrowych snow dla was dziewczyny:)pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×