Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wiqunia

stare panny czychają na naszych mężów

Polecane posty

Gość pokutnica
o pochwalam hmm bardzo mnie się podoba wypowiedź ,,,choć dzieci uczą tej miłości do świata i nakręcają ten magiczny krąg moim zdaniem dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak biedni cudowni mężowie otumanieni przez opetane ,rządne seksu stare panny....zgroza :) :) :) :) teraz wszystkie żony muszą uważać i nie wypuszczać samych żonkisiów po bułki bo niewiadomo czy za rogiem nie czai się napalona s.p. a on biedny taki bezbronny i niewinny.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem mężatką
i mam żonatego kochanka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plumczik
to fałszywa perspektywa, że lepsze 1 kochane niż tuzin niechcianych. Kobieta powinna zrobić wszystko by urodzić 2-3 dzieci i zapewnić im właciwe warunki rozwoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plumczik
arabkom jakoś nie pzreszkadz to że są biedne tylko rodzą na potęgę małych arabów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepsza marchewka od kija
"Kobieta powinna zrobić wszystko by urodzić 2-3 dzieci i zapewnić im właciwe warunki rozwoju. " moim zdaniem.... w Polsce to się wylkucza.... dziś posiadanie chodźby 1 dziecka jest postrzegane jako luksus....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to natnęliśmy się na rozne wyniki badan. ja wielokrotnie czytałam 35 roku życia :D ty chyba oszalałeś?! \"Kobieta powinna zrobić wszystko by urodzić 2-3 dzieci i zapewnić im właciwe warunki rozwoju.\" o co chodzi? :D poproszę o kolejną mądrą teorię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marynata w occie
Mężowie zdradzają swoje żonusie z młodszymi,ładniejszymi kobitkami,a nie ze starymi pannami.Starą to on ma żonkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem mężatką
I jestem starsza od mojego żonatego kochasia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ oczywiście! Etiopkom też nie przeszkadza, że sa biedne i rodzą kolejne dzieciątka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepsza marchewka od kija
po za tym coś mi się wydaje, że u Arabów o byt to dbają faceci a nie kobiety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokutnica
plumczik to tobie przydałaby się kobieta która zapewniłaby ci dobre warunki rozwoju-odepnij sobie trochę guziczków i odetchnij-radzę ci zakochaj się albo poznaj naprawdę jakąś kobietę wtedy nie będziesz widział pewnych spraw tak jak obecnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara panna to kobieta
po 27 roku życia, a już na pewno po 35-tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plumczuk
zagrożona, po 35-tym roku to wady genetyczne już narastają lawinowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niskie zarobki w państwie, rząd nic nie robi żeby to zmienić za to naklania naród do intensywnego rozpladniania się. Liczna rodzina przy niskich zarobkach = jeszcze większa bieda i marne szanse dla potostwa na zdobycie wyksztalcenia. W efekcie daje to slabe, niewyksztalcone spoleczeństwo - takim spoleczeństwem bardzo latwo sterować i do tego obecny rząd wlaśnie dąży! Większość państw muzulmańskich faktycznie jest fantastycznym dla tego przykladem!:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepsza marchewka od kija
ale mozliwość wystąpienia tych wad, to raczej problem w społeczeństwach malo rozwiniętych.... my w europie mamy dobrą opiekę medyczną, diagnostykę, badania prenatalne itd.... co pozwala kobietom rodzić zdrowe dzieci nawet po 40stce. wtedy kiedy są gotowe psychicznie...i mają czas i pieniądze na poświęcenie się tylko dobru dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plumczik
w sytuacjach krytycznych ni eliczy się wykształcenie tylko liczebność. Kiedy niewykształconych arabów będzie w europie 2 razy wiecej niż wykształconych arrabów nic nie uratuje nas przed ich władzą. B ędą panowali byle ak ale będą panowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepsza marchewka od kija
moim zdaniem w dzisiejszych czasach liczy się włąśnie wiedza przede wszystkim.... kto ma informacje i technologie.... ten ma władzę i pieniądze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plumczik
feministki wymyśliły chorą ideę pżnego macierzy ństwa. Oczywiście nasz medycyna pozwala na niwelowanie wielu wad ale po pierwsze nie wszystkich i po drugie ile to kosztuje szmalu ... A nie prościej rodzic wcześniej zdrowe dziedi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze piszesz marchewka! a wg plumczika: dla dobra świata większość (około 99%) kobiet ma siedzieć w domu, rodzić i wychowywać dzieci! czy tego chcą czy nie! czy mają na to środki czy nie. a stare panny no cóż... zbędny element społeczeństwa, który można wyeliminować. strach się bać :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba indywidualna sprawa ile kobieta ma dzieci i czy wogóle chce mieć ,jeśli świadomie rezygnuje z macieżyństwa to nic nam do tego plumcznik ,jak to kobieta powinna zrobic wszystko by miec 2 lub 3 dzieci?:O ------- co uważasz za wszystko ... i z jakiej racji to ma byc właściwe?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plumczik
gdyby arabowie pozostawali poza europą to nasze wykształcenie dawałoby szansę na opanowanie zagrożenia nawet w sytuacji naszej niedużej rozrodczości. Problem jest taki, że oni są wśród nas i mimo że nie jest ich za wielu bo okóło 5% to co 2-3 dziecko jest dzieckiem muzułman. To oznacza, że za kilkanście lat jestęsmy w krytycznych opałach, a z a 30-40 lat europa jest ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepsza marchewka od kija
tylko w jakim sensie prościej? w takim, że póżniej dziecko babcia wychowuje, bo rodzice muszę 12 godzin w pracy spedzać? czy w takim, że słabo wykształcona młoda matka będzie klepać biedę, karmić je wodą z mąką, nie będzie chodzić do lekarza.... i kogo w ten sposób wychowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plumczik
powtórzę bo nie dotarło do wszystkich: do 1968 roku to czy kobieta rodzi czy nie nie było jej prywatną sprawą czyli nie było prawie nigdy w historii. Być może że było przejściowo w społeczeństwie Amazonek ale ich już nie ma - wymarły bo sie nie rozmnażały dostartecznie. Tak kończą społeczeństwa, w których kobiety decydują o tym ile i kiedy urodzić. Wiem, że dla kobiet to brzmi szokująco ale nie było by tych problemów gdybuście mając wolność rodzenia nie nadużywały jej do nierodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie Jestem Stara Panna i...
..nie jestem ordynarna ale tym razem musze stwierdzic, ze.... zalozycielka topicu jest popierdolona. dziekuje za uwage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara panna joanna
czyhać pisze się przez samo h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plumczik
z arabami nie fobia ale świadomość szybko narastaj ących problemów. Jakoś nie mieści mi się w głowie sytuacja w ktorej katedra Notre Dame jest przeroboina na meczet, a Rzym ze swoimi zabytkami zostaje zrównany z ziemią jako stolica wiary z którą islam walczył od zarania. Los Częstochowty też nie byłby zbyt piękny ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skutkiem takiego myślenia jest tysiące niechcianych i niekochanych dzieci o których tak czesto słyszymy w mediach , a to tylko początek góry lodowej brak wykształcenia ,wiedzy ,środków do życia i klerykalne bzdury prowadzą nie do siły narodu i zwiększenia ludności ale wręcz przeciwnie - do zagłady i zacofaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepsza marchewka od kija
prawda jest taka, że nasze społeczeństwo jest właśnie dzięki kobietom na takim wysokim poziomie....dzięki ich pracy i rozwojowi... natomiast Europa zachodnia popełnia jeden błąd...ma zbyt wiele przywilejów socjalnych... zgadzam się powinno się promować rodziny, powinny być ulgi na dzieci, zapomogi dla dzieci, darmowe przedszkola, książki do szkoły, bezpłatne ubezpieczenia dla ciężarnych itd żeby zachęcić ludzi do zakładania rodzin... bo zgadzam się niż demograficzny to fakt! ale jak w moim niku.... na Boga, nic na siłę....nie cofajmy się do średniowiecza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×