Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chanelka

CHANEL,LOUIS VUITTON!!!

Polecane posty

Gość chanelka

MACIE MOZE JAKIES TOREBKI NA SPRZEDANIE?CHODZI MI KONKRETNIE O WŁOSKIE MARKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chanelka
heheh no tak francuskie lae gafa heheh ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obciachary
tylko ubieraja sie w "firmowe podroby". I tak, ja was zjade, bo jestescie tandetne na maxa! Torebke-podrobe Luis'a widac na kilometr i lepiej kupic sobie NIE firmowa, a stylowa torbe niz podrobe, bo ludzie, ktorych stac na oryginaly smieja sie z was i jestescie tematem rozbawiajacym towarzystwo na kazdej imprezie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 18 letnie mamusie= patologia
kupie podrobki chanela i lv buhahaahaahhaha dobre bo padne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po co wydawac 90 dolcow jak w Claudi czy Naj mozecie ja kupic za 5zl jako dodatek,na to samo wyjdzie a i tak bedziecie wygladac obciachowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahahahhahahahahhahahaha
:D Ale obciachowe blachary!:D Torby Szanela!!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chanelka
DO WQSZYSTKICH LASEK wysmiewajacych sie z kupowania podrobek,nic wam do tego lubie takie ciuszki,jakbym miala kase to bym kupowala orginaly,ale niestety nie mam,a ciekawe jak wy wygladacie :/,twierdzac po wypowiedziach nie zaciekawie.pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chanelka
kristal__ zgadzam sie z toba.pozdro dla ciebie,ale okreslenie tych ziewczyn paniusiami to za duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chanelka-wyjelas mi to z ust! gdyby stac mnie bylo na oryginalne torebki LV,czy np Fendi to kupilabym,ale poniewaz az taka zamozna nie jestem kupie podrobke,bo sa swienie zrobione. nie wszystkie modele mi sie podobaja,wiec nie chodzi mi o to by kupic pierwszy lepszy model byleby mial znaczek wyzej wymienionych firm,niektore nawet za darmo bym nie chciala bo mnie sie nie podobaja. i tyle. nie chcesz kupowac to nie kupuj. zdaje sobie sprawe,ze niektorzy na ulicy poznaja ze to podrobka,a nawet gdybym miala oryginalna to tez by mysleli ze to podroba,bo ceny maja bardzo wysokie i malo kto moze miec je prosto z Francji. poza tym nie interesuje mnie co mysla inni,wyroslam juz z obgadywania co kto ma,ile to moglo kosztowac,zreszta nawet bedac nastolatka nie plotkowalam o innych. chanelka-podoba mi sie ten model co Tobie,ale u mnie w miescie widzialam chyba jeszcze fajniejsza torebeczke,nie ma jej na stronce. pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach,jeszcze jedno. gdyby podobala mi sie torebka z gazety za 5zl to kupilabym i nosila i miala w nosie czy to z gazety czy z butiku,za 5zl czy za 500zl,czy ma ja co druga osoba na ulicy,czy tylko ja. nosze to co lubie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tandeciary i
obciachary (jak juz ktos fajnie napisal:D) nosza podroby. Jesli nie stac was na oryginaly, to NIE KUPUJCIE podrob, bo wygladacie kretynski, smiesznie i zalosnie zarazem. Chcecie wygladac "bogato", a wygladacie tanio i zabawnie, bo na 1 rzut oka widac, ze macie podroby. Jakis cudem? A takim, ze 1) widac golym okiem, ze to JEST podroba po sposobie wykonania 2) caloksztalt (czyli ogolnie jak wygladacie) Wierzcie mi lub nie, ale nie znam nikogo kto nie smialby sie z dziewczyn kupujacych podroby. Lepiej kupic rzeczy ladna i gustowna NIEFIRMOWA, niz zenujaca podrobe, gdzie widac to na 1 rzut oka. Skoro jednak macie ochote na to, alby ludzie z was polewali to prosze kupujcie swoje SZANELKI :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytac kolezanko (lub kolego) umiesz!!!!?????????? chce kupic torebke bo podoba mi sie dany model,a nie dlatego,zeby szpanowac literkami na torebce!!!!!! wiesz szpanowac to ja nie musze,od kilku lat mam męza i dziecko,wiec mam troszke inne pojecie o kupowaniu roznych rzeczy niz niektore nastolatki czy dwudziestoparolatki. ubieram sie i kupuje dodatki nie po to by wyrwac faceta,czy pokazac sie dziewczynom na dyskotece,bo juz od dawna na nie nie chodze. jak moge to pozwalam sobie na drozsze ubrania czy dodatki,jesli mnie na nie nie stac nie kupuje. a jesli moge cos co mi sie podoba drogiego kuic taniej to kupuje. co ma tu dowartosciowanie?!!!!! jesli wedlug Ciebie torebka moze dowrtosciowac to mamy zupelnie inne pojecie o zyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaa...
Glupia jestes jak but kristal. Gdyby nie zalezalo ci na dowartosciowaniu kupowalabys NORMALNE torebki, ktorych modeli jest miliony i setki z nich fajne i gustowne. Tobie zalezy na falszywej "naklejce" aby wlasnie wszyscy widzieli, ze masz Chanel czy LV. Smieszna jestes jak cholera, bo sama sobie zaprzeczasz. Mam nadzieje, ze swojego dziecka nie wychowasz na takiego maniaka firm, chociazby podrobionych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie,ze kupie jak zechce! i mnie naprawde wisi co o mnie inni powiedza! i ja wcale nie chce zeby ktos myslal,ze mam oryginalna torbe,to tylko i wylacznie moja sprawa!!!! ludzie ktorzy sie polewaja (jak piszesz)z kogos kto ma podrobiona torebke (czyli min. Ty) kultura nie grzesza i to o nich zle swiadczy, a nie o tych co sobie kupili jakas podrobke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to na takich jak ty
kwitnie czarny biznes i ty tez dokladasz do tego swoja raczke, ze w tym beznadziejnym kraju zwanym Polska dzieje sie jak sie dzieje. Nie stac cie NIE kupuje!!! Boshe, kiedy ci plytcy ludzie zmienia mentalnosc to ja sie chyba juz w swoim zyciu nie doczekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolezanko droga po raz ostatni powtarzam nie masz prawa wpierniczac sie komus i mowic co powinien a co nie! a tym bardziej nie masz prawa mowic jak mam wychowac dziecko. troszke kultury! bo nie piszesz z smarkulą. wiecej dyskutowac nie bede na ten temat,blad zrobilam,ze w ogole zaczelam. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to na takich jak ty
wiec dziwie sie, ze majac tyle lat jestes tak bezmyslna i bezwyobrazni. I powtarzam jeszcze raz: jak ludzie w tym kraju beda myslec jak ty, ten kraj nigdy nie przestanie schodzic na psy. Skonczylam dyskusje. Zegnam i zycze zmadrzenia. Najwyzszy czas na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chanelka
kristal__ jeja ale nas tu nie lubia,hehehehehheheheheheheheheheehehehehehehehehe,WIECIE CO!!!WISI MI JAKIS MACIE ZDANIE NA TEMAT PODROBEK,JA I TAK BEDE JA KUPOWAC,BO MI ISE PODODBAJA ;)kristal__ POZDRO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka chanelka!!!!! ja tez bede nosic to co mi sie podoba i nie ma prawa nikogo interesowac co ktos inny kupuje! i rozumiesz,jeszcze cie osadzaja czy to dobrze czy zle! ale tupet! nikt nie pyta o zdanie,a tu tyle \"dobrych\" dusz do doradzania! wiec chanelka ja juz nie bede z nikim dyskutowac,ale wiesz nie wytrzymalam jak ktos sie wpiernicza w twoje zycie. na pewno kupie sobie buty,cichobiegi w butiku w moim miescie-podrobki,ale upatrzylam je juz bardzo dawno,sa brazowe,dobrze wykonane i pasuja rownie dobrze na wyjscie i na spacer z dzieckiem.takie uniwersalne,skromne,ale bardzo ladne,brazowe,cena bardzo przystepna. pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S-e-r-i-o-22
No skoro autorka topiku chce nabyc podrobe to chociaz powinna wiedziec cokolwiek na temat firmy, ktorej chamska podrobe zamierza nabyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S-e-r-i-o-22
chanelka - tylko nie rozpedz sie i do Francji sie z ta swoja podroba nie wybierz. Mozesz sie narazic nie tylko na smiesznosc, ale na spore klopoty jak urzednik celny poprosi Cie o certyfikat autentycznosci! SERIO!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S-e-r-i-o-22
"na pewno kupie sobie buty,cichobiegi w butiku w moim miescie-podrobki" Tylko jedno zdanie na ten temat - BUTY znanych projektantow sa : 1. po pierwsze dobrze wyprofilowane 2.ze skory, nie tylko z zewnetrznej strony!!! Podroby ze skora nie maja nic wspolego, srodek wylozony skaja lub innym badziewiem Raz w zyciu przymierzylam podrobe Diora - moje najtansze buty nie byly tak sztywne jak ta podroba. Mozesz daleko nie pospacerowac z dzieckiem w takim tanim obuwiu , wyprodukowanym w Chinach za jakies 4 zl LOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qrde ale wy jestescie
agresywne...to chyba ich sprawa co nosza nie wasza..powinnyscie sie najwyzej cieszyc ze macie temat do 'polewania' mi osobiscie torebki louis vuitton na przyklad bardzo sie podobaja ze wzgledu na wzorek, moze im tez i tylko dlatego chca je kupic nie mzoecie pojac ze ktos nie kupuje czegos zeby tym szpanowac tylko dlatego ze zwyczajnie mu sie to podoba? sama akurat nie wyszlabym z taka torebka, ale skoro one chca to czemu nie, wcale nie sa brzydkie, wiekszosc tych podrob jest zrobiona porzadnie i ze skory-normalna torebka a swoja droga a propos tych ktore tak sie oburzaly 'kradzieza'-ciekaa jestem czy wy nie macie w domu np na dysku ani jednej pirackiej mp3 czy filmu...jakos w to watpie jak w polsce ludzie beda zarabiac tyle ile we francji przy takim stosunku cen do plac to pewnie nie bedzie sie szerzyc u nas piractwo i wiekszosc pan bedzie wolala pozbierac na oryginal torebki chanela ktory mimo wszystko bedzie w ich mozliwosciach finansowych (chocby z zeszlego sezonu)niz kupic podrobe i wiecej taktu na przyszlosc bo to forum zginie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qrde ale wy jestescie
a tak przy okazji bo zapomnialam-czasem warto pochodzic po dobrych sklepach z używana odzieża bo ostatnio widzialam tam np z wygladu calkiem nowe, bez zadnych sladow uzywania oryginalne torebki chanela i dolce& gabbana za 150 zł, wiec czasem warto zajzec i miec oryginal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×