Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość boombastic

wygląd i budowa a udany sex

Polecane posty

Gość boombastic

Cześć, Tak sobie czytam te wszyskie posty w których piszczecie o wygladzie, rozmiarach itd i to mnie sproowkowalo do napisania tego co mysle. Mialem do czynienia z ok. 50 kobietami (mam 37 lat) . Nie chodzi o to, że chcę się chwalić ale o to, że mam pewne doswiadcznia i na tej podstawie moge conieco powiedziec. Najlepszy sex jaki pamietam bardzo czeto z kobietami, które swoim wyglądem odbiegały trochę od ideały lansowanego w mediach. Albo miały wyraźne pare kilo za duzo, albo bardzo mały biust, albo duzy i już wyraznie obwisły, ale nie byly super zgrabne, albo miały zbyt bardzo wystajce wargi sromowe itd itd długo by wymieniac. Ale kazda z nich miala w sobie to cos co powodowało, że wspominam sex z nimi bardzo mile. Z kolei laski, którym niewiele mozna było zarzucien co do wygladu czasem okazywały sie bezpłciowymi kłodami w łóżku i sex z nimi to żadna atrakcja. Wyglad naszego ciała to nie jeste jedyna i najwaznaiejsza rzecz. Liczy technika, zapał, odwaga, doświadczenie, otwartość na "nowe" i wiele wiele inncyh czynników. Bez przesady dzieciaki z tym przejowaniem sie małym ptaszkiem biustem czy paroma kilogramami w tą lub w tamtą stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama prawda
Mam podobne doświadczenia :-). Popieram w całej rozciągłości. Liczy się nie wygląd, ale to "coś" i sposób podejścia do sprawy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
święta racja..tylko mogłeś pominąć ten barwny opis zwisłych cycków i dup:D wiadomo nie ma ludzi idealnych zawsze sie coś znajdzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie by było gdyby tak myśleli chłopcy około 23 roku życia.... :O :O :O a tak a\'propos niedoskonałości.... ...spotykałam się kiedyś z piegowatym kolesiem i jego skóra była tak szorstka że mogłabym się o niego ocierać godzinami :D :D :D większość ludzi uważa piegi za skazę. ja do tamtej pory nie miałam o nich żadnego zdania. teraz jak mijam na ulicy przystojnego \'pieguska\' od razu robi mi się cieplej.... :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boombastic
No cóż, ja sam nie jestem idealnej budowy. Lekka nadwaga, troche widoczny brak ruchu (praca za biurkiem po 10 godz.) ale nie przejmuje sie tym. Mój penis też odbiega wymiarami od tych wymarzonych przez niektóre kobiety na tym forum (15 dł i 13,5 obowdu). Ale moje ciało nie jest moim wrogiem a przyjacielem i o to chodzi. Jak siebie akceptujesz (a to widac i czuc) to i Twoj partner bedzie cie akceptował. No i troche wiecej pomyslowosci i odwagi w wyrku a wszystko bedzie OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda super laski co najwięcej chłopakow przyciągaja okazują się zupełnie niezdolne do sexu to co że piekne ciało skoro tylko lezy i nic z siebie nie daje trzeba takie dziewczyny obskakiwac i zadowalać a one co najwyżej laskę robia od niechcenia i dupy dają w takiej pozycji która jest iom wygodna. A naprawde z takimi nie dokońca super modelkami to wszystko można taka mysli nie tylko o sobie ale traktuje cię tak by było ci dobrze i bys o niej pamietał i wrócił a taka \"piękna\" to sobie myśli że cio tydzień innego coraz fajniejszego chłopaka będzie mieć i tak przebieraja a potem te piekne w sklepach sprzedają i widac jak się starzeją!!! bo niestety z tego przebierania między chłopakami nie wiele wyszło i okazało się ze wygląd chlopaka to nie wszystko!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieprawda.......
gdy mialam mala nadwage nie potrafilam sie wystarczajaco rozluznic w czasie seksu, ciagle myslalam o swoim nieidealnym cialku i faldkach ktore robily sie w trakcie... rok temu wzielam sie za siebie, schudłam 10 kg (teraz waze 52 kg przy 167cm), caly czas systematycznie cwicze i mam naprawde ladne i jedrne cialo i dopiero teraz nic mnie nie blokuje ani w relacjach z ludzmi ani w czasie sexu, nie wstydze sie juz, czesto sama inicjuje sexik z moim facetem, jestem bardziej otwarta i szalona w łózku, czerpie przyjemnosc z seksu jak nigdy dotad:):) i moj facet mowi mi ze zawsze chcial miec taka kochanke:);P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnie a ja mam
duży temperament i wg dużo pomysłów ale jestem nieco puszysta i w kontaktach z facetami skupiam sie na wciąganiu brzucha niż na czymkolwiek innym:(:(:(:(to jest straszne:(:(:(a wszystkie diety mi bokiem wychodzą:P:P:P heh nie potrafie sie otworzyć i brak mi pewności siebie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość svennson
wiecie co zalezy jak kto lubi wygladac .... mi to jest obojetne ,, wazne ze ja dobrze czuje sie w moim ciele ... uwazam ze takie podejscie jest najlepsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie tutaj jest ...
miejsce na uczucie / Sex bez uczucia jest jalowy i nic nie znaczy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaaaa
A ja pomomo, że mam 26 lat nigdy sie nie kochałam. Zawsze czekałam na idealnego faceta, ktory by mnie całował, pieścił, a trafiałam na obleśne typy, które chciałby mnie przeleciec tylko dlatego, ze jestem ładna i zgrabna. Nie czepiajcie sie zgrabnych kobiet, cieszcie sie że one istnieją bo to w końcu dzieki nim twardnieja wam obwisłe penisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amalia_125
A ja uważam,że bardzo ważne jest wiedzieć,że moje ciało podoba się mojemu ukochanemu, że patrzenie na mnie sprawia mu przyjemność. W czasie seksu takie spojrzenia bardzo mnie podniecają, ale gdy widzę na sobie jego wzrok gdy budze się rano i widzę,że patrzy na mnie z czułością to niczego więcej nie potrzeba mi do szczęścia.. ... no może jednak ;-) ja to nazywam wzajemną sympatią naskórków... tak mam z moim ukochanym... czasem nie wiem czy większa jest między nami więź emocjonalna czy te szalone reakcje naszych naskórkow:-) ... mam tak po raz pierwszy w życiu i to jest niesamowite...nawet nie umiem się na niego gniewać, wystarczy,że mnie wezmie za rękę a jestem gotowa mu wszystko wybaczyć... jesteśmy ze sobą 1,5 roku i to ciągle działa.. Mam już za sobą sporo doświadczeń i wydawało mi się,że mało rzeczy w seksie może mnie zaskoczyć, ale przy nim czuje się ciągle głodna wrażeń, pomimo tego,że kochamy się często sam jego dotyk doprowadza mnie do podniecenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawnych wspomnień czar
nie tak dawnych w sumie ale czy nie uwazacie, ze tytul "Badzmy nadzy" pasowalby do takiego wlasnie topika?..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yo asik
ciesze sie ze ktos docenil przecietne kobietki:-) ale niestety to na te gorace laski faceci zwracaja uwage na ulicach i to o nich marza a nie o przecietnych babkach:-/ a takie super laski sa bardzo pewne siebie i mysla czesto tylko o sobie a nie o tym zeby faceta zaspokoic (ale nie chce uogolniac bo to przeciez nie regola)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuooooppppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laser
hmmm ja jestem zboczona, wioec dla mnie idealy nie sa pociagajace ;) tzn. jak moj facet dochowal sie brzuszka to mnie ten brzuszek podniecal bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atak z boku
Zgadzam się z tym że wygląd i budowa nie ma wpływu na to czy seks jest udany czy też nie. Tylko że zanim do tego dojdzie trzeba jakoś zwrócić na siebie uwagę. I tu bardzo przydaje się... wyglądać bardziej niż przeciętnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ktoś ma ochotę na wirtualny seks? Jestem Wiola, moją fotkę znajdziesz na http://sexphone.pl/5.html uwielbiam uprawiać gorące igraszki przez telefon, jeżeli jesteś zainteresowany rozmową ze mną to zadzwoń, obiecuję, że Cię nie zawiodę, będę dla Ciebie ile tylko zechcesz kochanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam kogoś na seks teleofn. Czasami aż za bardzo otwarta, czasami zaś nieśmiała brunetka, która niedawno ukończyła 21 lat z chęcią podzieli się swoimi pierwszymi doświadczeniami seksualnymi. Moje fotki są tutaj:http://sextelefon.co.pl/9.html Mam miły i ciepły głos, który opowie Ci o tym jak wyglądam i jakie uwielbiam pozycje seksualne w trakcie intymnych spotkań. Jeżeli tylko wykonasz do mnie telefonik opowiem Ci o tym wszystki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×