Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ostryga

co mam mysleć - dziwny facet

Polecane posty

..i mozesz już odpuścić, chyba, ze chcesz być zapisana w annały i inne publikacje poświęcone tejże...facet ma braki, jest niedostosowany społecznie a Ty robisz za mecenasa nauki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elektron jest cząstką elementarną Pojęcie cząstki elementarne wprowadzono w latach 1930 - 1935 i oznaczało ono elektron, proton, neutron i kwant gamma. W tamtych czasach uznawano, że cała materia zbudowana jest z tych cząstek. (...) obecnie znanych jest ponad 200 takich cząstek. 😠...czyli nie wiesz, ze jesteś cząstką elementarną :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem! zamesze myslalem, ze jestem tylko czlowiekiem, a Ty mi takie tu jakies historie opowiadas kosmiczne...zastanow sie dziewczynko zastanow....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie poczytalam i dochodze do wniosku, ze Topolo marnujesz sie przy tym facecie. Stac Cie na pewno na kogos lepszego..facet nie pamieta o twych urodzinach, nie stara sie pielegnowac tego zwiazku..w uczuciach tez jest pogubiony..brac to on umie, a dawac?..nie za bardzo. czy kiedykolwiek zaskoczyl Cie czyms milym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tark troszke nawet sie rymuje, jakby nie wraznie powiedziec to wcale nie slychac tego \"em\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz Topola, spadam stąd...nie chcą mnie tu....od siebie powiem: spróbuj go wyslac z tego kraju, bo zagranicą ludzie nauki mają o wiele lepiej, tak więc pa :)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć jak tam wasze elektronowe kremówki? co słychać, u mnie nic, A CHYBA ZE TO wczoraj powiedziałam ,że wxiełam proszek nasenny i zaraz odejdę - to on zaczą się przysuwać i mnie ..... no i co? skończyło się seksem , a ja byłam już pół przytomna, Chciałam zażartować, że prawia jak gómowa lalka ( prawie robi różnicę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Topolo! Topolo! W sumie czasem liczy się cel , jaki osiagasz , choć droga zawiła i nie taka jak powinna byc. Mimo wszystko życzę Tobie mądrych życiowych wyborów. Moje zdanie już znasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×