Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ostryga

co mam mysleć - dziwny facet

Polecane posty

To tylko moje skromne zdanie: 30-letni facet, który nie potrafi nazwać swoich uczuć jest dla mnie niedojrzały emocjonalnie. Z drugiej strony niezły z niego pozorant . Ułożył sobie całkiem wygodne życie. Wieczny kidult. Skłaniam sie , abyś TOPOLO przestała obdarowywać go upominkami, wtedy naprawdę sprawdzisz co jest wart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałem, że mówisz o dwudziestoparoletnim chłopaku, a nie o facecie po 30. :( Przestań go sponsorować, a przekonasz się, co tak naprawdę Was łączy. Zresztą Ty już chyba sama wyjaśniłaś nam (i sobie), jakie są między Wami relacji - jesteś dla niego mamuśką. Nie wiem, czy dobrze Cię zrozumiałem (pierwsza wypowiedź), ale seksu między Wami nie ma? Ani pożądania też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Racja, jak juz sponsorowac to po co typa po 30, lepiej mlodego, jurnego, przynajmniej pozytek bedzie z niego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko - no chyba, że Cię już seks nie interesuje i jest dobrze tak, jak jest. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do seksu, to on nie uznaję gry wstępnej, pozadałam go bardzo, więc nie było to potrzebne, ale po roku czasu,przez jego zachowanie moje pożądanie uległo wypaczeniu, i potrzebuję choćby pocałunku On nie ma potrzeb sekualnych libido 1, w łóżku bawi się moimi stopami, sciska palcami, dusi, obejmuję ... zachowuję się jak chłopiec 10 letni potem mocno mnie obejmuję , przytula i usypia... Jezu ! co ja robie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za takie szczegóły. Sama więc widzisz, że to nie jest to, czego Ty pragniesz, czego oczekujesz od faceta... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jak już uprawiamy sex, to jest mi oki, z moim byłym mężem nigdy, mówił, że jestem oziębła - g... prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmn....... Dziwne jak ludzie na własne życzenie potrafią swoje życie zamienić w pasmo nieszczęść. Topolo=> widzę ,że po roku czasu obudziłas się i podsomowujesz Wasz związek, sama widzisz,że więcej w nim - niż+ . Bilans jest oczywisty. Nikt nie powie Ci wprost zrób tak , a tak, bo Ty sama musisz wiedzieć czego chcesz. myślę, że na pewno znajdziesz kogoś , kto będzie odpowiadał Ci fizycznie i inne tam jeszcze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc, wziełam lampkę 1 szt. szampana z lodówki - zapytał dlaczego tylko jedną lampkę, - bo ty nie uznajesz żadnych libacji- powiedziałam - nie bądż taka - odpowiedział - też się chętnie napiję ( a nota bene jest naprany po jednym piwie, a dwa go całkiem rozkładają) - ok - powiedziałam i przyniosłam kieliszek - To co opijamy - zapytał - ja rocznicę, a ty co tam sobie chcesz ..... poczym wypiłam prawie c ałego szampana i się wstawiłam więc powiedziałam mu co o tym myślę i że spakuję mu zabawki i wyślę na jego podwórko, wtedy powiedział, że nie da się wyrzucić - nigdy poszliśmy na górę do sypialni - i nic... wtulił się i poszedł spać mówiąc, że jutro porozmawiamy Ja sama nie wiem, czy chcę znim skończyć, bo mi serce pęka jak o tym myślę......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to sie troszke pogubilem, bo o co wlasciwie chodzi w tym topiku, czy chcesz sie Topola tylko wyzalic? czy szukasz pomocy w podjeciu decyzji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja to bym chcial
taka stara dupe co mnie sponsoruje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest tak, jakbyś chciała wygonić z domu pieska, do którego się już (przez rok) przyzwyczaiłaś, karmiłaś, a on się do Ciebie łasił i merdał ogonkiem. To trudne, ale wykonalne, szczególnie że ten 30-letni facet ma gdzie pójść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozmawiałam na jego temat z moim lekarzem, on mówi abym dała szansę chłopakowi, bo jestem jego szansą na normalne zdrowe zycie, bo widzi w nim osobę niedostosowana emocjonalnie do zycia. A co to - ja matka teresa jestem? kocham go jak kobieta, a nie jak matka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w ogóle nie znam nikogo, nikogo z jego towarzystwa, rodziny, pracy, to też mnie wpienia, bo nie jestem trędowata, paskuda, pokraka smutne to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcale sie nie dziwię,że mężczyźni uważają kobiety za półmózgi,którym wszystko można wmówić. Takiego deliwenta kopnęłabym w d....... i wysłała na księżyc. Popaprańcom emockonalnym trzeba mówić stanowcze - NIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty decydujesz, co zrobisz. Ale pomyśl o sobie, o swoim życiu i oczekiwaniach. Jeśli lubisz matkować, zostań z nim... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę tak samo - nie jestem naiwna, wiem, że będę musiała podjąć ostateczną decyzję, bo związek ten mnie męczy, i nie jestem szczęśliwa A on powinien zacząć leczyć się ze swoich kompleksów i natręctw. to będzie trudne, ale nie mam wyjścia, okazja sama się zdarzy, kwestia czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"związek ten mnie męczy, i nie jestem szczęśliwa\" - no to chyba już wiesz, co powinnaś zrobić. A jak i kiedy - sama zadecydujesz. Powodzenia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na rozmowy i przytulanie będziesz miała czas po 80-tce. A teraz powinnaś mieć kogoś kto zapewni Ci dziki seks. W życiu trzeba być spełnionym na maksa. Nie wystarczy sportowe autko w garażu . Prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×