Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wiewiorka13

dla odmiany....szczęśliwe mężatki i szczęsliwi żonaci

Polecane posty

widzę, że tu wiosenno - świąteczne porządki nastały :) Eh mnie to czeka jutro, ale na szczęście tylko nasz pokój :) Dom posprzątali jak my byliśmy w POlsce :)Chyba nie chcieli robić mi dodatkowego kłopotu, chociaż ja lubię sprzątać ;) Dziś tak pomału zaczęłam rozglądać się za pracą!Ale nie widzę nic dla siebie :( Ja muszę mieć pracę od 6 do 14 lub od 22 do 6, bo popołudniami zapisałam się do szkoły angielskiego!Wolałabym prace na nocną zmianę, bo: 1. przyzwyczaiłam się już do tego, 2. P. pracuje na nocki, a więc nie chciałabym się z nim mijać :) I chciałabym prace w której naprawdę trzeba pracowac, bo wtedy szybko mija czas :) Najgorzej to jest jak nie ma co robić, bo ja jestem tym jeszcze bardziej zmęczona niż normalną robotą! Nie umiem i nie lubie ściemniać :) W poniedziałek z kolegą wyruszamy do sąsiedniego miasta!może tam będzie coś ciekawego :) Pozdrawiam kobitki! Trzymajcie się :) Dobrej nocy i miłej soboty życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nogi mi odpadaja,bieganina na całego Ale jeszcze spadam porobić tradycyjne brzuszki. Doranoc kobitki.Miluśkich snow:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuleczka - nie wpadłabś posprzatac do mnie?? bo mnie jakos nie chce najśc ochota:P. Okien nie myje - bo zaraz po świętach mają mi prxyjśc je wymieniac - więc stwierdziłąm ze mam to daleko w poważaniu - bo i tak na nic mi to skoro będą za moment nowe:) Więc największy problem sprzątania przedświątecznego mam z głowy - i całe szczęście:D. bling - z papierów to się dzisja o dziwo szybko wykaraskałam - ale i tak padam na dziubek. Jestem zmęczona i oczy same mi się zamykają. Własnie wóciłam z nabozeństwa, jem kolacje i ide z Julka spac. W poniedziałek ide zapisac moją małą latorośl do przedszkola:) - nareszcie troche dychne:P. Ale wredna matka ze mnie co??:P We wtorek mam wizyte u mojego gina, a przedtem ide do pracy i czeka mnie pracowity dzień - to znaczy bardziej niz zwykle bo mam same trasy objazdowe - więc spędze pewnie ze 5 godzin za kólkiem....jakies urzędy, sądy i inne instytucje państwowe - tak się złożyło że to ja jestem od czarnej roboty:P. Ale moje chłopaki nie mają kiedy tego pozałatwiać - oni tez maja zamęt i kołomyje w pracy. A potem już wonlne przedświąteczne więc odetchniemy troszeczku:) monia - ja tez jutro jade wcześniej do Chorzowa na konferencje więc tez się nie wyspię. Znowu. Ale nic straconego - nadrobie w wolne dni:). Życzę miłych i udanych zakupów. A na giełdzie naprawde mozna czasami fajne rzeczy kupić - kuzynka mojego J tam pracuje na jednym ze stoisk. A jeśli chodzi o kupowaniew butów - to ja tez mam bzika na ten temat:). hihihi:D Alez się rozpisałam:) Lece spac. DOBRANOC i KOLOROWYCH SNÓW 🌼 😘 🌼 - i miłęgo weekenda wam życzę:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jeszcze mi się przypomniało coś odośnie butów :) i torebek :) Gdybym miała za dużo kasy to tą nadwyżkę wydwałabym właśnie na buty i torebki :) Uwielbiam to! Mogłabym mieć do każdego ubrania inną torebkę i inne buty :), ale cóż fundusze nie pozwalają :( I tak butów stoi pełna szafa, a i torebeczek nie mało :) Aczkolweik teraz w Polsce widziałam taką śliczną, czerwoną, lakierowaną :) Piękna była i nie wiem czy nie poproszę mamy, żeby mi ją przywiozła jak będą do nas lecieć :) Tu w Anglii mają bardzo brzydkie torby!Tanie, ale nic specjalnego!Za to mają duży wybór butów, ale omijam te sklepy z daleka, bo bym w nich utknęła na ładnych parę godzin :) Eh no to sie rozpisałam o moim bziku :) Jeszcze raz dobrej nocki :) PS. Czy ta pieruńska reklama orange zniknie w końcu z kafeterii? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Dzińdybry\" wszystkim;) 🌼 Ja już nie śpię co ostatnio otey porze nie jest rzadkościa:) Wczoraj poszłam do pracy z myślą, że cały dzień przesiedzę za biurkiem, a tu niespodzianka... Ok 11, czy 12 szef poprosił mnie abym powpłacała wypłaty w banku ( ze względu, że to firma budowlana pracownikom w delegacji zależy często aby pieniądze wpłacać bezpośrednio do banku, a nie robić przelewy przez internet..) Więc ok 13.30 mialam powpłacane, skoczyłam jeszcze do Urzędu S i tak o 14 miałam już wolne... normalnie pracuję do 16:) D też miał wczoraj wolne, więc sobie poszaeliśmy:P no i kupilam sobie taką brązowąkurtkę? Żakiet? Ale ze skayki..pamietam jak oglądałam podobne w oresyu kiedyś...ale cena była wtedy podwójna:D:D Więc się wtedy wstrzymałam, a coś takiuego szybko wychodzi..z obrotu, także nie ma co przepłacać:) Bling jak tam siostra..lepiej...?? Nie zaraziła Cie?? Mnie coś dzisiaj w nocy jakby gorączka chciała złapać, ale sie chyba nie dałam:D Elcia..5 GODZIN Z AKÓŁKIEM RZECZYWIŚCIE JEST WYCZERPUJĄCE...proszę uważaj na siebie i wystrezgaj sie Łobuzów za kierownicą:) Ja też w przyszłym tygodniu wybieram się do gina...Mam badzieję, że z perełką wszystko dobrze.. kropelka..podziwiam Twoje zawzięcie z aerobikiem..brzuzkami Gawit..z tymi butami, to chyba jest silniejsze po prostu ode mnie..:O Marzą mi się jeszcze czerwone buty i torebka tez:D Powodzenia w poszukiwaniu pracy. Heh..a odnośnie sprzątania, to też się ciesze, że nie muszę sie rozczulać.. w wynajmowanym zawsze łatwiej zlać sprawe..robi się tylko to co naprawde trzeba:D:D no w końcu mniej chęci, niż na własnym:O No.. to chyba wszystko..zaraz coś zjem... Życzę Wam miłego dnia...👄 Acha... zapomniałam dodać, że jedziemy do moich rodziców z D, takżewrócę pewnie w poniedziałek prosto do pracy:) Bedziemy leniuchować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście w powyższej wypowiedzi wcięło mi literkę \"s\" miało być brzuszkami:) Gawit..jeszcze mi sie przypomniało/..reklame z orange może i zmienią.... hehs tylko na co ..może na plus gsm??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny życzę Wam miłego i spokojnego weekendu. Ja zaraz się pakuje i spadamy do Kozienic. Odezwę się po egzaminie:) Buziaczki 👄 🖐️ MoniaKat 🌻 Elcia🌻 Yasmin🌻 Gawit🌻 Bling🌻 Kinia 🌻 Kropelka 🌻 Kuleczka 🌻 B.ona 🌻 Wiśniowa 🌻 Thahluant 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok...ja wyjezdzam do rodziców bede w poniedziałek:):) Zycze zdanych egzaminow./.. udanych porządków... efektywnych aerobikow... :D:D Papasie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się chyba nie będę rozpisywać, bo w domciu znowu jestem sama. Mój R jest w szpitalu (nic powaznego) i jest mi troche smutno bo to weekend. A tak miło zaczął się dzień. Rano kawa z mężem, potem bardzo udane zakupy. A teraz pozostaje mi TV i książka MoniaKat hehe ja też uwielbiam buty i paski. Jak mój R widzi kolejny pasek to tylko mów ZNOWU PASEK? BlingBling tak mogę powiedzieć, że na razie wróciłam! Do nastepnego kursu a może w końcu i jakiejś pracy? A co do świąt to faktycznie spędzę je bardzo rodzinnie. Jedziemy do mojej rodzinnej miejscowości gdzie mam dużo bardzo fajnych, znajomych i rodzinkę a do tego czeka mnie całkiem fajnie zapowiadająca się impreza:D Kropelka hihi widzę, że nie tylko mi się zakupy udały:D Kuleczka a że ja sama w domku to czwartkowy aerobik zamieniłam na spacer z córka po sklepach Gawit to chyba z Ciebie bardzo pracowita pszczółka Eelcia tego biegania po urzędach to ci współczuję, ale dasz radę :) Wisniwa a ja sama z córką w domci:(:(:( Ejmi powodzenia na egzaminie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wpadam tylko powiedziec że myślę o was i jestem z wami:)) Miłego weekenda życzę. Ejmi - powodzenia na egzaminie 🌼 trzymam za ciebie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć Dziewczyny Ja tylko na chwilkę, mieliśmy bardzo pracowity dzień, znów od 6 na nogach, moze jutro uda mi się troche poleniuchować.... Weszłam żeby życzyć Wam słodkich snów oraz dodac otuchy Ejmi- Słonko, trzymam kciuki jutro od 9 przez 5 godzin:) Będzie dobrze..... Jutro sie rozpiszę Buziaki M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ejmi kidy wyniki.Jak odrazu,to chwal sie:D Wesołego Prima Aprilisa:D:D::D:D:D::D:D:D:D::D:D Zmieniamy autko:D Buziaczki dla was kolezaneczki i udanej niedzielki życzę! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jestem po egzaminie.. załamana!... powiem tak - było wyk**wiście cieżko, pilnowali jak jaksna cholera, lżej było na maturze. Zadania zrobiłam - mam nadzieje że dobrze, a co do testów no to cóż jeden mi się trafił ok a drugi był popieprzony strasznie. Generalnie to obawiam się mocno czy w ogóle to zdam. Jestem niezadowolona bardzo:( Poza tym 2 ludzi wywalili z egzmainu bo ściągali a pare osób wpisali na czarną liste - tych którzy próbowali ściągać, przy następnym podejściu do egzaminu mają 100% obstawe i kontrole Wyniki za 2 tygodnie(!!)... jeszcze mnie nerwy trzymają... i czekają mnie znowu 2 tygodnie nerwówki o wynik - ale myśle że czeka mnie jeszcze jedno podejście. Zchrzaniłam jeden z testów. No ale będzie co ma być teraz już niczego nie zmienie. Teraz odpoczywam bo mi łeb pęka, wyrobiłam się godzine przed czasem końca egzaminu ale mimo to podam na pysk. Dziękuje Wam za Wasze kciuki:) Jesteście kochane!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh tyle się napisałam i wszystko mi wcięło :( Złośliwość rzeczy martwych! 😡 Zajrzę później, bo teraz już muszę uciekać! Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) przede wszystkim Ejmi:)wpadlam na cafe jak burza i od razu szukalam twego wpisu a propo\'s egzaminu:)nic sie nie martw swoje zrobilas teraz co ma byc to bedzie:)dalas z siebie wszystko i jestem z ciebie dumna!!!:)buziaki thahluant ruch to ruch:D czy aerobik czy spacer z coreczka:)a razem z pociecha na pewno laczy sie przyjemne z pozytecznym:) dzwonila dzis moja bratowa i braciszek-byli dzis na usg, wszystko jest ok jak to powiedziala pani gin dzidzia rozwija sie ksiazkowo:D-72 mm czyli kawal baby albo chlopa hihi;), za 6 tygodni bedzie wiadomo czy to chlopiec czy dziewczynka o ile bobas nie wypnie sie tyleczkiem;)a jak wy sie czujecie nasze przyszle mamusie??:) a ja martwie sie o mego M:(, zaczal sie sezon motocyklowy a moje kochanie smiga motorkiem, sprawil sobie w zeszlym roku sliczne niebieskie kawasaki:)za ktore moglby kupic niezlej klasy autko:Oale to bylo jego marzenie i juz....:O, ma tu swoja grupke znajomych tak samo pokreconych na punkcie scigantow jak i on smigaja po miescie i za miastem a ja za kazdym razem ,, robie w portki,, ze strachu czy wroci w jednym kawalku...mozna powiedziec dawcy nerek...;Oco prawda sama jezdze po miescie na motorze razem z nim ale ze mna jezdzi niezbyt szybko no i po miescie jest ok:),razem z nim jezdzi jedna dziewczyna na kilkunastu chlopa i cosik zaczyna ona swirowac do mojego skarba....rozmowy na gg telefony na kom czy ma pozyczyc kask itp itd..wrrr ojj jestem coraz bardziej zazdrosna:( pogoda dzis piekna a ja mialam wczoraj pobudke o 4.30 rano bo pracowalam na rynku za kolezanke a dzis pobudka po 6 bo dzis do pracy tez mialam ale na gielde samochodowa, dzien zaliczam do udanych:) dziewczynki odezwijcie sie, mamusie napiszcie jak sie czujecie i cala reszta panienek:)pozdrawiam serdecznie wpadne wieczorkiem po ,,tancu z gwiazdami,,:)buziaki:*👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrej nocki! Miałam napisać coś więcej, ale nie mam siły :( To była dziwna niedziela :( na koniec dnia, jakby było mało, to pokłociłam się z P :( :(:(:(:( Mam nadzieje, że jutro będzie lepiej :( Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra!Siły wróciły :) i z P. jest dobrze :) Eh kobieta zmienną jest :) Czasami to mam ochotę udusić tego mojego mężulka, ale jak patrzy na mnie tymi swoimi oczkami to wymiękam :) Jak chcę się na niego dłużej gniewać to nie mogę mu w oczy patrzeć :)Jak coś nabroi to później robi minkę i oczka jak smutny piesek i jak tu mu nie wybaczyć? :) No, ale dość tych hymnów pochwalnych na cześć P :D Teraz już na serio dobrej nocki życzę! PS. kuleczko,a cóż to za smutna minka na gg?Przejmujesz się pasją swojego ukochanego?I tą babką, która się do niego przystawia? Jeśli tak to pokaż jej kto tu rządzi :) Jeździj ze swoim ukochanym jak najwięcej :) Reszta \"dobrych rad\" jak sie stykniemy na gg, bo nie chcę, żeby mi tu \"pomarańczowe koleżanki\" znów się przyczepiały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć słoneczka kochane - witam po weekendzie w słoneczny poniedziałkowy poranek i jestem niezmiennie szczęśliwa dzisiaj - Zostałam ciocią - moja siostra urodziła w nocy. mała ma na imię Natalka, wazyła 2600 i ma 50 cm długości - troszku malutka - ale jests nasza i kochana!!!!!! A po południu jade ją zobaczyć i pobyć troche przy siostrze:)) Wpadne potem bo teraz jade do pzredszkola zapisac moją maleńką istotke - majaca 98 cm i ważącą jakieś 14 kg:D..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim:) Ja dziś wreszciesie wyspałam.. pierwszy raz od tygodnia:D Pogoda piękna, aż chce się żyć:)Dziś mam w planach tylko leniuszkowanie i plotkowanie z rodzicami:) Na jutro umówiłam się z koleżankami ze studiów, staram się jak najlepiej wykorzystać ten wolny czas. A w środe wracam do siebie. W czwartek nareszcie ide do fryzjera zrobić porządek z moimi włosami. No a potem święta. Mój mąż dostał piatek wolny więc troszke wiecej czasu spędzimy razem. Bardzo siez tego cieszę:) Buziaczki dla wszystkich i miłego dnia zyczę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Wam MOJE DROGIE:) Mało mnie tu ostatnio, ale korzystałam, że tak pięknie jest na dworze i niedzielę spedziłam u rodziców... Elcia, gratuluję CIOTKA:) na święta już siostra będzie w domku- ale fajnie im się ułożyło:) Ejmi- teraz to tylko pozostaje Ci czekać. Już teraz nic nie zmienisz- a my z Perełką jesteśmy dumne z cioci Emilki:) Kuleczka- nie przejmuj się- najlepszy sposób- albo olewać laskę i jeżdzić razem z Twoim Mężczyzną, albo wręcz przeciwnie- starać się z nią zaprzyjażnić- i wtedy pokazać jej, ze Twój Mężczyzna należy tylko od Ciebie......Cwana bestia jesteś, wiec sobie poradzisz... Gawitku, a co piszałać, napisz jeszcze raz??? Buziaki dla Was Wiśniowa- nie wiem ile mam par butów- jak byłam panną, to mogłam kupowac bez przerwy- teraz są też inne wydatki. A poza tym stwierdzam, że nie stać mnie na tanie buty..... Miłego dzionka M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yasmin, jak sie czujesz, jak badania??? Martwię sie o Ciebie...jesli nie możesz lub nie chceszum, to daj znać na Gadulcu...Nie wszyscy z tego Topiku Cię potępiają, sa też tacy, którzy dobrze Ci życzą.... Proszę, odezwij się M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem Kropelko, znów włączyła się moje Empatia- to pozwala mi stawać w czyimś położeniu i czyjejś obronie..... Nie chcę wracać do tego tematu... M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czerwien w modzie w tym sezonie, prawda? Hm no to ja juz sie moge nie zaopatrzac w ten kolorek,bo mam torebke a do nie i sportowe i eleganckie butki i nawet kilka szmatek. Tylko teraz jest problem z waga i musze ja zrzucic zeby w cokolwiek sie wcisnac. Usciski dla wszystkich.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey wpadlam sie tylko przywitac w tak piekny dzien:) Umowilam sie na czwartek..z ginka... Malenstwo szaleje... takze mam nadzieje, ze wszystko bedzie dobrze.. Piozdrawiam Was ciepło..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam kochane moje za to nie poczytałam was jeszcze ale myślę o was i wieczorkiem nadrobuie zaległości... .Ejmi - nie martw się dałaś z siebie wszystko na eegzaminie i wiem ze będzie dobrze:)) Ja jestem dzisja zalatana, sklepy zakupy dla siostry iostatnie i lece teraz do szpitala... Buziaki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrowaśki:D A my ciagle czekamy na rodzinne maleństwo, Bratanica jeszcze nie urodzila.Dzidźka czeka chyba na dziadka,bo wraca dopiero przed samymi świetami zBelgii.Brat moj bedzie dziadkiem,normalnie nie wierzę:D:D:D:D:D Caluski👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×