Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wiewiorka13

dla odmiany....szczęśliwe mężatki i szczęsliwi żonaci

Polecane posty

Monia-----oj ciutkę panikujesz:) 👄 spokojnie, ciężarne tez chorują:) bedzie dobrze, pojedziesz do lekarza, dostaniesz specjalne leki i wykurujesz się. A teraz usmiech i nie płakac mi tu:) M do mnie przed chwilą dzwonił. Był odwiedzic moją mamę. Mówił ze mam byc o nią spokojna, ze juz o wiele lepiej wygląda niz ostatnio. Jest energiczna, usmiecha sie, nieczesto ale jest juz jakis postęp:) rozmawia sensownie. Jest lepiej:) jak to usłyszałam poprawił mi sie humor od razu:) ciesze sie:) mam nadzieje ze jej stan nie pogorszy sie jak ciocia pojedzie do domu. Bo tego najbardziej sie boje:-O Natasza---miałas sie zrobic na czarnucha;-) Ejmi-----dzięki za rozmowe 👄 kochana Jestes dziewczynka :-) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natasza na ten weekend to sie zbytnio nie ciesze 3 egzaminy mnie czekają..:-O Monia wszystko bedzie dobrze..nie nakrecaj sie...zobaczysz ze lada dzien sie ebdzieszz tego smiala:):) wszystko dobrze bedzie.... przeciez ginka Ci mowila ze masz sie nie denerwowac;) Lada moment sie wszystko wyjasni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a WIdzę,że zinteresowanie rosnie,nie tylko u ciebie Ejmi. OTÓZ kochane ,sprzęcik super.Wyciska poty jak jasna ch.. A miamowicie ....hula-hop.hihi Poce sie jak swinia po chwili.Nasypalam sobie ryzu ,żeby obciązyć,bo bylo leciutkie.Brzuszek mój czuje to obciążenie.Mój mąz tylko kiwa glowa i zastanawia sie co ja jeszcze wymyślę.Ale w duchu podziwia moje samozaparcie,LECZ ciagle mnie gani za to ,że sie forsuje.I jak tu spokojnie ćwiczyc?:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Maluchy! A nas zasypalo! spadlo jakies 10 cm sniegu, na dworze jest -1, a pozamykali szkoly, zaklady pracy I lotnisko :) dla nich to kleska, te snieg! Ja czuje sie dobrze!Tez mam biegunke I male mdlosci, a poza ym nic wiecej! w przyszlym tyg. wybieram sie do lekarza! buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yasmin - do usług:) Kropelko - no to mnie zaskoczyłaś tym hulahopem:) Ja właśnie się styrałam przy odśniażaniu, bolą mnie rece jak diabli i cała jestem mokra:) Monia - oj biedaczko przestraszyłaś się nie na żarty:O Ale zobaczysz wszystko będzie dobrze! Wszystko się wyjaśni i wykurujesz się na dniach! Gawit - no właśnie słyszałam że taka tragedia w anglii z tym śniegiem:) Chyba oni to jeszcze śniegu nie widzieli!:) U nas spadło jakieś 10 cm i na szczeście już nie sypie, ale prognozy są nie ciekawe.. ma jeszcze sporo padać. Dziewczyny my mamy wesele w weekend i wcale nie mam ochoty na zabawe:O Ale pójśc musimy bo to moja dobra kumpela i nie chce robić jej przykrości, ja wiem jak to jest jak ktoś nie przyjedzie na wesele:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ejmi na weselicho trzeba iść. U nas też zaczyna padac,może dzieci będą miały śnieg na ferie,bo u nas są od poniedziałku.Robi się zimno i wogóle.Ale ja nie lubie zimy:( My potańczymy sobie na śledzika w lokalu.Znowu miłe spalanie tego co za wiele.Zostało jeszcze troche czasu do podbudowania kondycji. Mam zamiar sie bawic bardzo dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️ Ja tu tylko tak na chwilkę, bo jestem troche zmęczona. Pochwale się wam, że uczyłam się dziś jeździć skuterem śnieznym. Super sprawa, fajna zabawa itp. No i była też bitwa na śniezki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie zaraz ide lepic bałwana:-D koniec tygodnia a ja jestem tak zmeczona jak bym pracowała z 2 tyg bez przerwy:( musze sie polozyc. Potrzebuje tak z 12 godz snu. Ale dzis o 20 na TV2 leci znowu fajna komedia i pewnie nie poloze sie spac tylko bede ogladac:) a co tam, odespie kiedys tam:) w domu nie mam nic na obiad, nie chce mi sie isc na zakupy ani nic gotowac:-O nie jestem przykladną przyszlą zoną jak Wy. Zagonic mnie do kuchni jest naprawde ciezko. Ostatnio jak robiłam kotlety mielone myslałam chyba o czyms zupełnie innym bo wyszly takie paskudne ze nie dalo rady ich jesc, czyli gumowe i bez smaku. Nie wiem jak ja to zrobiłam ale to chyba ja tak tylko potarfie:-D a M sie ze mnie nabijał ale zeby zrobic mi przyjemnosc zjadł wszystkie:-D no nie musial sie tak poswięcac no ale ok, doceniam;-) Thahluant------witam Cię 🖐️ ja tam na bitwe na sniezki chyba sobie bym nie pozwoliła, od kilku miesiecy mam katar i wole nie ryzykowac. Jak juz zaczne chorowac to bedzie mnie trzymac nie wiem ile. Ejmi-----skarbie idz na to weselicho. Z reguly jest tak ze jak nie chce sie isc to okazuje sie potem ze zabawa była przednia:) zbieram sie powoli do domku, jest po 16 a ja siedze, jeszcze mnie zamkną w firmie i zostane tu do rana:-) chciałam Wa powiedziec ze jestem chyba od Was uzalezniona. No masakra, nie ma dnia zebym do was nie zajrzała, po prostu nie wytrzymam! :) M zawsze do mnie mówi jak mnie widzi przed komputerem \"co tam porabiasz łobuzie? na forum klepiesz? \" ;-) bualki dla was kochane szkraby 👄 trzymajcie sie dzielnie Monia-----zdrowiej szybciuchno 🌼 niech twój W zadba o Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropelko - a o jaki mecz chodzi? Chyba coś Ci się pomyliło bo ja nie oglądam meczy nie przepadam za tymi sprawami - jedyny sport jaki oglądam to łyżwiarstwo figurowe i skoki do wody:) No i czasami skoki narciarskie:) No na wesele idziemy, troche popląsamy, ale fajnie bo bedą moje koleżanki ze studiów więc towarzystwo bedzie fajne i sprawdzone. Tylko nie chce mi sie przebijac przez te wszystkie sniegi, mam troche so przejechania:O A powiem Wam, że mój mąż nie jest jakimś super tancerzem, ale ostatnio tańczy się nam bardzo dobrze, chyba z czasem małżeństwa dopasowują się również w tańcu. On też to zauważył i powiedział że tańczymy dużo lepiej niż kiedyś:) Cieszę się, bo teraz bardzo lubię z nim tańczyć:) W mojej rodzinie faceci tańczą świetnie począwszy od ojca skończywszy na braciach. Mamy az 4 wesela w tym roku, w tamtym mieliśmy 5 - wszyscy moi znajomi się chajtają - bo to w sumie taki wiek, mojego meża koledzy już dawno pożenieni, tak to jest jak jest spora różnica wiekowa:) Poza tym 17-stego idziemy potańczyć na impreze ostatową. A co trzeba korzystać z życia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha no i ja też pragnę zauważyć, że jestem uzależniona od Was kobitki:) bez was dzień to nie dzień:) Ale teraz kiedy mojego T nie ma to muszę się gdzieś komuś wygadać bo inaczej to chora bede:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B.ona, muszę, nie muszę, juz nie muszę....ale generalnie nie miałby jutro kto pracować, mojego szefa nie ma caly dzień, kierowca jest z nim, bo beda nosic meble na 4 piętro, a jestem jeszcze tylko ja w oddziale....nie bedzie kto miał jutro odbierac tel. Jestem na L4 do konca przyszego tyg. Lekarka niczego konkretnego mi nie przepisała, tylko podała listę leków bez recepty: Rutinoscorbin, wapno, sinupred (na katar), powyzej temp. 38,5 moge wziać Codipar- ale w ostateczności, Syrop Drosetux (homeopatyczny dla dzieci i gdyby mi się nasiliło, to Bioparox miejscowo- antybiotyk, ale to ostateczność. Własnie zjadłam talerz barszczu z uszkami z czochem i kłade sie spać. Przepraszam Was, ale muszę leżeć, jak trochę sie lepiej poczuję, to przyjde Was poczytać... dZIĘKUJE ZA TROSKĘ WASZA ZASMARKANA MONIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻Kuruj sie i dbaj o maleństwo. 🌻Ejmi pare wypowiedz wyżej podesłałam ci linka na pocieszenie i dlatego moje pytanie o mecz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tam panie w świecie słychac. Elcia ,jak tam ksiegowy po rozmowie?Jeszcze w jednym kawalku? Mam nadzieje,że poradzicie sobie z klopotami.Tymi w firmir i tymi z dorastajacą córcia.TAkie to uroki rodzicielstwa. A nasze przyszłe mamuśki czytajcie i sie uczcie.Na przyszlość jak znalazł:D:D Thahluant tylko cała i zdrowa wracaj z tego kursu i nie zgub sie znowu na dłużej. Zresztą i Fajna się zgubila i KINGA.aSIULA CHYBA SIE JESZCZE DOBRZE NIE ZADOMOWIŁA I NIE MA JEJ WIDAC.nO I CAŁA reszta naszych koleżanek też mogłaby sie odezwać.Chociaż łapką pomachać i dać znać ,że jeszcze istnieja. Pozdrawiam całą gromadke często i rególarnie zaglądajacych.Nie wymieniam z imienia ,o sie jeszcze pogubię,a nie chcę nikomu sprawić przykrości.👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia polecam herbatke z malinkami.Wygrzewaj sie w wyrku i odpoczywaj.Po tym śmiganiu po drabinach to ci sie przyda.👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:(:(:( Znowu skrzynka pusta.Ależ ja jestem niezauważalna z moja prośba.Cóż poczekam i może sie doczekam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropelko - już teraz kumam, nie miałąm czasu obejrzeć tego linku, dopiero teraz siadłam przed kompem, ale zaraz filmy więc zrobie to przed snem. Dużo czasu spędziłam nad poszukiwaniem podręczników dla mojego męża. I jakież było moje zadowolenie kiedy okazało się, że każa mu się uczyc z tych samych ksiązek które ja miałam na studiach:) Super połowa kosztów zostaje w kieszeni. Tylko kurcze ja widze że popisałam w tych podręcznikach ćwiczenia długopisem no i nie wiem jak on na to zareaguje.. poza tym ten kurs jest megatrudny, oni mają w 4 miesiace zrobić to co ja miałam podczas jednego roku studiów:O Nic dziwnego więc ze po 7 godzinach nauki mężulek przyszedł do pokoju i poszedł spać:) teraz już wie jaka ja byłam wykończona po całym dniu zajęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOBRANOC DZIEWUSZKI.KOLOROWYCH SNÓW:D:D:D Biegusiam pod prysznica i zaserwuję sobie piling kawowo-cynamonowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropelko:D ten mecz już widziałam wcześniej, mój mąż ciągle wynajduje śmieszne filmiki:) Mi tam nawet taki mecz nie sprawiłby przyjemności .. cóż patrzeć na te fajfusy - przecież w tym nie ma nić pięknego:P A jak się na niektórych patrzy to aż żałość bierze:) Rozwalili mnie Ci z pałkami:) Monia - życzę Ci Skarbie dużo zdrówka, odpoczywaj, dnaj o siebie:) Jutro wieczorem już będę miała mężusia przy sobie, oj nie podaruje mu tej nocy! Szkoda że jestesmy u rodziców nie będziemy mogli poszaleć, ale trzeba się cieszyć z tego co się ma:) Ja też mykam pod prysznic, potem tradycyjnie kksiążka przed snem i dobranocka:) Do jutra Kochany Babińcu:) P.S Elcia i jak tam klejnoty księgowego?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wisniowa prosze o Twoje zdjęcia!Ja swoje do Ciebie już wysłałam :) Teraz czekam na rewanzyk :) Moniu skarbeńku kuruj się kochana!Szybciutko zdrowiej i wracaj do nas! Dobranoc kobitki! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello kobitki:):) Thahluant witaka:) 🌼 udalo mi sie zasnac po ..spalam od 18.. do 20.20... wykapalam sie i siedze znowu w lozeczku... Gawit nio my tez tu po samo 5 pietro zasypani... Yasmin przepadla... tylko kropelka widze szaleje... Monia zdrowiej nam zdrowiej.. oby jak najszybciej:):) bo jak nie to wpier**ul :D:D:D 🌼 ..i w nawiązaniu do tych uzalezniej..to ja chyba tez:D ..nawet jesli nie pisze to zagladam, czy w razie nikt sie nie odezwal... z tym ze dzisiaj bylam wykonczona i dlatego po poludniu tak malo pisalam.. 🌼 ...Troszke sie zmartwilam, poniewaz pomimo, iz biore ta konską dawke nospy to mnie brzcuh dzisiaj pobolewal (chyba organizm sie przyzwyczaja) :o ale teraz juz jest ok to bylo pewnie dlatego ze sie troszke przemeczylam:O Kropelka mi sie filmik podobał:D:D:D:D kropelka zaraz cos wysle:D:D:D:D dopiero zauwazylam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 ..gawit ... 🌼 tak jest generale.. zaraz sier zamelduje na @ :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fotki poszły:D milych snow zycze..🌼 kropelka gawit Monia. yasmin, Elcia, ejmi, b.ona, natasza... 🌼 🌼 ..niech Wam sie przysni koszyczek wisni.. 🌼 :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wisniowa.. a mi sie śni kompot wiśniowy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D ok jak kto woli Ejmi.. 🌼 niech Wam sie przysni kompot z wisni.. albo powidła🌼 :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam :) dzis siedze w sekretariacie na zastepstwo, obu ten dzien szybko sie skonczyl;-) wczoraj M wrocil pozno, cos kolo polnocy, nawet nie pogadalismy a ja juz wymiekalam tak mi sie spac chcialo. Wisniowa----wprawdzie nie snily mi sie wisienki ale wczoraj szamalam rogaliki z wisienkami:-D a co do snu to dzis znowu snilo mi sie ze jestem w ciąży:). Musze sprawdzic w senniku co to oznacza. Moze to jakis dobry znak:) Monia----jak sie czujesz? 🌼 wszystko juz dobrze? kuleczka-----a jak u ciebie w szkolce? nadrobiłas zaleglosci? 🌼 moze w week umówimy sie na maraton telefoniczny hm? ;-) Ejmi co tam u Ciebie? :) 👄 buziaczki dla was 👄 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×