Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wiewiorka13

dla odmiany....szczęśliwe mężatki i szczęsliwi żonaci

Polecane posty

Magda - bardzo chętnie wsiadłabym do pociągu i nawet byle jakiego.. tylko kurka albo czasu brak albo kasy brak..a Kraków przepiękny:) A co do topiku to my już od dość dawna z dziewczynami myślałyśmy żeby założyć jakieś forum gdzie miałyby wstęp tylko osoby zalogowane i nikt by nam tam nie śmiecił (mogłybyśmy sobie pozwolić na zupełną szczerość).... ale wtedy nie przybywałoby nowych osób a my jednak jesteśmy otwarte na nowe znajomości i rotacja osób jest wskazana jak najbardziej. chociaż ja udzielam się na innym topiku gdzie jest nas stałych osób tylko 7 i już ciągniemy topik ponad rok:) I nadal jest bardzo fajnie - na szczęście tam pomarańcze nie robią syfu. Administratorzy kafeterii to dziwacy - tak mi kiedyś Kuleczka napisała dlatego nie drążyłyśmy tematu tego IP ale był czas że mocno nam to zachodziło za skórę i stąd te podejrzenia. Z czasem to sie uspokoiło... może kiedyś to się komuś znudzi takie gnojenie ludzi:O Chociaż głupcy sien ie rodzą..sami się sieją:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj widze,że przymiarki detektywistychne trwają:D Wydaje mi sie ,że te pomarańcze to znudów to robią,a te nasze reakcje tylko je prowokują.Chca bardzo zwrócic na siebie uwagę,wiec wydaje mi sie,że nie ma co tego wiecej komentować.Ominac i póśc dalej. Pozdrawiam was wszystkie i śle buziaki. Mam nadzieje,że z Yasminka dobrze i nie zanudzi sie wtym szpitalu. Witam nowe szczęściary i namawiam do rozmówek. Śmigam sie popocic troszke,póki mala spi. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnia najświeższa wiadomość od Yasmin - czuje sie zdecydowanie lepiej, jest znaczna poprawa, nic ją już nie boli! Czeka tylko na badania i może jutro już ją wypiszą:D Cudownie prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ejmi super ze Yasminka czuje sie juz db:)ciesze sie ze niebawem wychodzi ze szpitala i bedzie tu z nami na forum:) Magam tak chcemy sprawdzic to IP wiec napisz prosze jak to zrobic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć Dziewczyny Na poprzednim forum na którym pisałam poprosilismy administratorkę o sprawdzenie osoby piszącej na czerwono i faktycznie jest w stanie to sprawdzić...wtedy też okazalo sie kim ona jest. Nie wiem jednak czy jest sens, skoro i tak zlałysmy sprawę ciepłym moczem.... Ja nie muszę niczego sprawdzać, ja to wiem na pewno.... Wszystko pozałatwiane, TV kupione, meżulek się ucieszy, bo wszystko załatwilam wzorowo. Transport w sobotę. Przed chwilka walczylam z kleszczem na mojej ręce, bo wróciłysmy z Kamą ze spaceru i ja wycieralam...nie zdążył się wpić. Bling, pisałas coś o kebabach, ja dziś sobie pozwoliłam na jednego. Mamy tu niedaleko takie kebaby robione z cielęciny- najlepsze w Katowicach. Tak na wypadek, żeby uzupelnic białko i zelazo. Rano badali mi też cukier, ciekawe jakie było, jak tak zasłablam. Yasminka Was pozdrawia, czeka jeszcze na wymiki posiewu moczu. Kroplowki dają swoje, juz ją nic nie boli i nawet chumorek dopisuje... Uciekam odpoczywać, buzka M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadam zaglądnąć:) Cieszę się zę yasmin się już dobrze czuje. Zaraz będę miała - mam nadzieję jakieś wieści od Ani i Bartusia.Jak tylko coś to wam przekaże. Witam nowo przybyłe:) Ciszę się że jesteście szczęśliwe - tak ja my:D.Narazie zmykam - wpadne potem buziale:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naris Monia - pozdrów Yasminke i powiedz jej że z niecierpliwością czekamy na jej powót 😘 dla naszej Emilki.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowo przybyłe osóbki :) Monia ja też chcę zdjęcia, jeśli jeszcze ich nie wysłałaś :) A co IP to ja już rozmawiałam o tym z kuleczką, że my na cały dom mamy jedno IP, a komputery są 4. Każdy z moich współlokatorówzna kafeterię, znaja nasze forum, czasami się zemnie z tego powodu naśmiewali i ja nie mam pewności, że któreś z nich czegos tu nie pisze :( Ale też byłabym za sprawdzeniem IP :) Przynajmniej wiedziałabym wtedy co za szuja ze mna mieszka :) ;) Oczywiście żartuje, bo przecież my wiemy kto to ;) Z drugiej strony czy warto to roztrząsać i robić aferę? No w każdym bądź razie ja siędostosuję do tego co postanowicie :) Buziaki :) Zajrzę jeszcze wieczorkiem :) Papapa 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gawitku, iskierko, wysłałam...widocznie nie dotaro, poszlo też so Bling i B.onej, także do kropelki...hmmm, chyba jeszcze raz wyślę.... Przekażę Yasmince....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gawitku i reszta wymienionych przeze mnie kobietek, dajcie znać czy doszły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gawitku - odezwij się słonko do mnie na gg - pilnie potrzebuję pomocy osobistej......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiadomośc z ostatniej chwili Ania i Bartuś jutro wychodzą do domciu!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć Wam, Yasmin nie wyjdzie jutro ze szpitala, najprawdopodobniej dopiero w poniedziałak ją wypuszczą. Czeka nadal na wyniki posiewu moczu. Caluje Was wszystkie i pozdrawia... Ciociu Emilko, zyczymy Ci szybkiego powrotu do zdrowia... Perełka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i wspaniała wiadomośc na początek dnia.Właśnie doczytalam,że Ania i Bartuś szykuja sie do domku.:D:D:D:D:D:D:D:D:D Szkoda tylko ,że Yasmin jeszcze polezy.Ale to może jej wyjśc tylko na dobre.Zastanawiam sie jak na ten szpital zareagowala jej siostra. Pozdrawiam serdecznie. A,Monia fotki dostalam ,dziekuje bardzo.Maleństwo widze rośnie:D🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie ciesze sie że Ania i Bartus juz wracaja do domu:) wybaczcie chcialam zapytac gdzie Yasmin a tu czytam widocznie niedoczytalam mam nadzieje że wszytsko ok ... zmartwilam sie cos pobolewa mnie gardziolko a do tego wczoraj dzien taki trudny ... mala musiala to odreagowac ze ja zostawilam i byla troche agresywna wieczorem a mianowicie gryzla i krzyczala ...ale dalismy sobie z tym rade. pozdrawiam Was ide sie wypluskac bo zaraz moje zlotko sie obudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropelko nie wiem czy wiesz ale wysłałam ci maila.... przeczytaj no i działaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za fotki. Pozdrawiam wszystkie osobki serdecznie. Ciesze sie ze nasze zguby szpitane juz czuja sie lepiej. Ja wlasnie obejrzalam ,tylko mnie kochaj i lece do domku. Buzki i milego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Szkoda, że forum upadło :( A może warto byłoby je odnowić?przecież chyba są jeszcze jakieś szczęśliwe mężatki?Tamte sobie poszły, ale może znajdą się jakieś inne? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nareszcie
moderatorzy zrobili porządek z osobami niezyczliwymi i niewychowanymi. To przez was upadło forum brawo administratorzy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny! Dawno mnie nie było i zajrzałam wczoraj i przeżyłam mały szok!!! Myślałam, że naprawdę dacie za wygraną i topik zniknie. Ale widzę, że jednak wszystko wróciło do normy, na stronach zrobiło się czyściej i wpisujecie się. Pozdrawiam serdecznie papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Thahluant - dałyśmy za wygraną... te wpisy są tylko okazjonalne i myślę, że nie należy się nimi sugerować. My już tu nie wrócimy...a topik został wyczyszczony dla nowych chętnych, którzy chcą pisać o swoim szczęściu:) Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia ni mam do ciebie żadnego innego kontaktu a bardzo mi zalezy na jakimś kontakcie do ciebie więc proszę żebyś mi podąła numer gg jak możesz albo mila z góry dziękuję:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
A co mi tam :) Odświeżę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też odświeżę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×