Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wiewiorka13

dla odmiany....szczęśliwe mężatki i szczęsliwi żonaci

Polecane posty

hej ale mój mały brzdąc dziś kopie,że o rany..A z Jasia to jestem taka dumna,że zrobiłam mu dyplom za odwagę i dzielność,no i upiłam mały samochodzik ;). thahluant--fajnie,że jesteś.Napisz coś o Dominice :) a mężusia masz fajnego? Kinga--mycha pamiętaj o przepisie na bananowe ciasto :) A gawit pewnie juz w Polsce :) buziaki gorące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupiłam oczywiście :D nie upijam mojego dziecka...jeszcze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annah - no napewno twój syneczek zadowlony ;) O przepisiku pamietam i juz ci go dodaje 🌼 Potzrebujesz około 55 g masła, około 115 g cukru pudru, 1 jajo, 2 duze albo 3 małe banany rozdrobnione na puree, około 225 mąki pszennej z otrębami, pół łyżeczki soli i 3 łyzki joguru. Trzeba dokładnie rozetrzec masło z cukrem, az nabierze takiej puszystej konsystencji. Potem dodac roztrzepane jajko z puree z bananów. Na przemian dodawac przesiana mąke z solą i jogurtem ( mąka z otrębami daje super kontrast do gładkiej konsystencji puree z bananów ;) ). Ciasto przełożyć do nasmarowanej masłem blaszki do bieczenia i piec około godziny w piekarniku w temperaturze 180 stopni. Szczegónie smakowite sa kawałki placka posmarowane masłem i miodem, posypane rozdrobnionymi orzechami ;) Polecam ;) I życze smacznego :) Jak zrobisz to powiedz czy smakowało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki kochana,brzmi smakowicie :) a jogurt naturalny ma być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tralalala mamy następną stronkę :D mój mężuś właśnie ogląda swój ulubiony serial \"Janosika\"to ja zagladam do Was. Kinga zrobiła bananowca a ja lodowca i tez jest pycha. A wieczorem robie jeszcze jedno nowe dla mnie ciasto i zobaczymy czy tez mi wyjdzie takie dobre. Ale to Wam napiszę potem. Kinga🌻 na drapiące gardełko polecam ciepłe mleko z żółtkiem, miodem i chyba czosnkiem.Naprawdę pomaga. Nie pogniewasz się jak i ja skopiuje sobie przepis? annah🌻 czy mam fajnego męża? Kurcze no pewnie! Gdyby było inaczej to mnie by tu nie było :D I nikomu go nie oddam!!! Jeśli chodzi o Dominikę to ma 9 lat i w poniedziałek zaczyna 3 klasę. Od pół roku należy do zuchów. A poza tym jest bardzo wrażliwa i delikatna ale też uparta. Ty i ja jesteśmy annah w tym samym wieku. Z jakiego jesteś miesiąca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FAJNA-AJ-
Thahluant _ no jasne ,że zamierzam u Was zakotwiczyć na dłużej - bo w końcu jest gdzie:-) Kinga 23 : I jak się czułaś w roli przedszkolanki . ? Ja mogłabym z tym związać życie ale niestety życie napisało zupełnie inny scenariusz :-) A teraz żegnam się z Wami dziewuszki, zamierzam od tej chwili zacząć resetować się od netu , ale w poniedziałek znów tu wskoczę :-) Całuje Was cieplutko W tym także małego Jasia , annah, e.w.k.a., happyD, gawit 27 i wszystkich o których mogłam w obecnej chwili niechcący nie pamiętać . Cmoooooooooook:-) Ps . Miłego wypoczynku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FAJNA-AJ-
a tak wogóle to skąd" thahluant "- cholera można sobie język połamać i oczopląsu dostać :-). Nawet nie wiem czy potrafię to przepisać:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajna-aj 🌻 przyzwyczaisz sie do mojego nicku, a kiedyś na pewno Wam powiem skąd się wziął itd. No to ja tez spadam. Pojawie się w niedziele wieczorkiem bo weekend spędzamy jeszcze poza domem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skads znam ten nick... a moze to tylko jakies podobienstwo:D tym bardziej ze zdaje sie ze od niedawna zaczerniony:D smigam i jeszcze zajrze:D b.ona Ciebie to juz gdzies spotkalam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć szczęściary! mój Pawełek ma 3 lata,jest to kochany rozbójnik,właśnie uwiesił się u nogi taty i nie puszcza:D a ja byłam wczoraj na grzybach i wróciłam z całym wiaderkiem! u nas dziś ciepło więc znikam na pole. pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobitki!!! My dzisiaj bylismy u teściowej - poszliśmy na spacer z psem na chwilę do lasy i przynieślismy rekalmówkę grzybków!!! Mloda rewelacyjnie znajdowała grzybki. Córci wyleciał wczoraj kolejny ząb (drugi w ciagu tygodnia) i zębowa wrózka omal nie zapomniala zostawić kasy pod poduszką i zabrać zęba - dobrze ze sie wcześniej niz zwykle obudziłam bo byłaby czarna rozpacz!!! Padam z nóg. Idę cos porobić - może zajrzę wieczorkiem podczas meczu - papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja już w Polsce. Lot faktycznie nie był taki straszny. Startu się bałam jak cholera!!!!Ten samolot wznosił się i wznosił i wszystko się takie malutkie robiło :) A lądowanie super:) Zbliżaliśmy się do ziemi i taka spokojna się zrobiłam :) A w domu jaka radość:) Wszyscy się cieszą, aż sie połakali, a ja razem z nimi :) Oh żal będzie wyjeżdżać! Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane 🌻 thahluant-jestem z sierpnia, dokładnie z 17-go-typowa lwica ze mnie ;).A Ty? e.w.k.a-wysyłasz Pawełka do przedszkola?bardzo podoba mi sie to imię,ale moje chłopaki sa za Bartkiem ;).A tych Bartków teraz tak dużo.... b.ona---ja do grzybów to w ogóle nie mam serca ;),mogę na nie nadepnąć a i tak nie zauważe.Ale jeść bardzo lubię,ostatnio objadłam się kaniami aż mnie brzuch bolał :P eh to obżarstwo! A wczoraj miałam taką ochotę na Michałki,normalnie oddałabym się za nie :P i mąż mi kupił pół kilo :).Nie "musiałam " się oddawać(a wielka szkoda),bo szedł do pracy na 18 :) Miłego dnia Wam życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć 🌼 U nas wczoraj zagościła tak śliczna pogoda że az żal było nie wkykorzystac :) Rankiem wstałam posprzatałam sobie w domku, popołudniem poszliśmy na spacerek i zakupki a wieczorekim poszliśmy na działeczke i razem z moją przyjaciółką i jej mężem oraz ich synkiem świetnie spedzilismy wieczorek :D Marcin zawsze sie naśmiewa ze ich synek jest potencjalnym kandydatem na chłopaka Julki :P A dziś bylismy zaproszeni na obiadek to teściowej :) Poszlismy tam z samego ranka i wróciliśmy przed godzinką ;) Marcin rozmawiał z szefem. Powiedział, że jesli nie dostanie urlopu - nazbierało mu sie tego trzy tygodnie czyli tak akurat jak potrzebne nam na ten jego próbny wyjazd do Niemczech) To złoży wypowiedzenie :o I szef sie musiał przerazić i zapytał Marcina od kiedy by go chciał :) Więc od czwartku (!) Marcin będzie na urlopiku. Wyjeżdżają w sobote i ma tam być nie dłuzej jak 2 tygodnie tylko tak na próbe...Uznalismy ze o dobre na początek :) annah - tak jogurcik naturalny ;) Brzmi smakowicie i mi smakuje :) Hmm...ta praca to czasem dobija prawda :P ?? A michałki to i ja bym zjadła...Chyba dzis wysle wieczorkiem po cos mojego Marcina :P thahluant - a moze podasz przepisek na tego lodowca ;) ?? Ten \"lek\" na drapiące gardełko juz sobie zakodowałam :) Dziękuje 🌼 A przepisek oczywiscie sobie skopiuj :) Jak zrobisz to ciacho to napisz jak ci wyszło i czy smakowało :) I jak sie udał weekend poza domkiem ;) ??? Fajna aj - ja uczyłam angielskiego w przedszkolu - taka nauka poprzez zabawe :) Piosenki różne, gry itp. To chyba była praca stworzona dla mnie ;) Ale nie sądziłam, że az tak przyzwyczaje sie do tych maluszków :) e.w.k.a - 🌼 b.ona - 🌼 Ja nie przepadam za zbieraniem grzybów ;) Ale jeść..To już lubie ale też nie wszystkie :P gwint - napewno wszyscy byli bardzo szczęsliwi :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wszystkim! Ja właściwie powiem Wam tylko dobranoc i kolorowych snów. Jestem padnięta i zmykam do spanko, bo jutro pobudka o 7 rano. annah ja jestem z 11 lutego gawit_27 witaj w Polsce Kinga pewnie że podam przepis na lodowca. Ale to jutro jak nie zapomnę! Jakby co to krzycz! Na razie jestem padnięta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FAJNA-AJ-
Witajcie po weekendzie ! Smutno było bez Was , korciło mnie aby wpaść i chociaż dotknąć klawiatury, no ale trzeba być twardym a nie miękkim :-) dlatego nie wymiękłam - no ale tak to jest jak jest się uzależnionym od internetu hi hi. U mnie weekend przeminął w miarę spokojnie . W sobotę robiłam generalne porządki w domciu ,no a później całe popołudnie nadrabiałam z mężem zaległości ( wiecie w czym :-) , , Niedziela jest dla mnie dniem rodzinnym więc cały wczorajszy dzień odwiedzaliśmy moich rodziców i teściów , na koniec poszłam do kościółka . No i to tyle odn mojego wolnego :-( Mam nadzieję ,że wskoczycie dziś pogawędzić . pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wpadłam na ploteczki :) Tak się cieszyła,że Jasiek nie płakał w piątek w przedszkolu...a dzisiaj-tragedia!!!ryczał na maksa przy pożegnaniu rano i za cholere nie chciał mnie puścić :(kiedy przyszłam go odebrać,powiedział,że już więcej tu nie przyjdzie :(,więc jutro rano podejrzewam,że będzie powtórka z dzisiaj....już się boję.... fajna aj---to może te zaległości z mężem czymś(kimś) zaowocują co???🌻 pozdrawiam was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FAJNA-AJ-
annah! Może :-) . Ps. A co się dzieje z obecnymi tu zawsze przemiłymi psóbkami .????? Wracajcie szybciutko bo jakoś tu smutno :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FAJNA-AJ-
mam nadzieję ,że mały Jasiu nabierze ochoty na uczestniczenie w zajęciach w przedszkolu . A już byłam pewna ,że je polubi :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FAJNA-AJ-
elooooooooooo!! JEST TU KTOŚ ????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem ,jestem :) Dziękuję za wsparcie,kochana jesteś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FAJNA-AJ-
a co z resztą naszej wesołej ekipy ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie myśl,ę,że jeśli będzie mocno histeryzował przez jakieś 2-3 tygodnie,to go zabiorę.Nie będę go zamęczać,jeśli naprawdę się tam nie zaaklimatyzuje.Ale chyba jest mały procent takich dzieci co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FAJNA-AJ-
annah - długo jesteś mężatką , czy mocno się wszystko zmienia gdy na świat przychodzi maleństwo ??? Bo najczęściej słyszę ,że dziecko w związku zmienia wszystko na gorsze . Jak to jet u ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FAJNA-AJ-
większość dzieci ma problem z zaklimatyzowaniem się .Myślę ,że z czasem się przyzwyczai , musisz próbować dobrze mu zrobi zabawa z innymi dziećmi . Nie martw się będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć 🖐️ Ale mamy dzis sliczną pogodke ;) Teraz Juleczka śpi :) Ja w domeczku już wszystko mam posprzątane i wypięknione wiec...na chwileczke wpadam do was :D annah - mam nadzieje, że twój syneczek jednak szybko sie przyzwyczaji do przedszkola...Trzymam za to kciuki 🌼🌼 Ale kiedy ja pracowałam w przedszkolu to dzieci też czasem płakały a kiedy pochodziły kilka dni to sie uspokajały..Moze to kwestia krótkiego czasu 🌼 fajna-aj - czyli weekendzik udany :) Niedzielka to zazwyczaj i dla nas takie rodzinne świeto i jak tylko pogoda dopisuje to jeżdzimy do rodziców moich lub teściów :) No ale niestety nie zawsze mozemy sobie na to pozwolić niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FAJNA-AJ-
Kurcze ja dziś mam pracowity dzionek . Z jednej pracy będę gonić do drugiej , Najgorsze jest to ,że nie mam dziś za bardzo nastroju . Dopadła mnie jakaś dolinka . Mam nadzieję ,że nie będzie mnie trzymać przez resztę dnia :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem 4 lata po ślubie :) a przed ślubem byliśmy ze sobą półtora roku :).Dziecko chcieliśmy najlepiej \"już\" :D.Czy nasze zycie się zmieniło?na pewno tak,ale na pewno na lepsze.Prawdą jest,że ma się mniej czasu dla znajomych albo spotyka się z tymi,którzy mają dzieci.Mąż wiele razy powtarza,że smutne byłoby życie bez Jaśka...teraz wariują w pokoju,a ja mam wolne przy kompie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FAJNA-AJ-
Cześć Kinga 23 :-) A już się martwiłam ,że nasze grono się pomniejsza . Faktycznie weekend miałam udany hi hi , ale czasami brakuje mi w moim związku kogoś malutkiego przy moim i męża boku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kinga :) moje mieszkanie czeka na sprzątanie,ale co ja mogę,że wolę siedzieć z wami???Muszę też wstawić pranie,ale poczeka...przecież nie ucieknie :D najwyżej nie będziemy mieli w czym chodzić :D fajna aj---a co to za prace?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×