Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agniechaaa

No to może topik dla nastolatek.......

Polecane posty

no to cale szczescie bo juz sie balam ze zostane sama;) too czym teraz pogadamy?? za jakies pol godznki wraca moj brat :( I bede musiala spadac ale dam znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo mojemu ROBACZKOWI zepsula sie karta norweska do telefonu i teraz nie bede miala znim zadnego kontaktu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze a skad wiesz ze mu sie zepsula?? Kaczorynka przejdziemy przez to razem ;) bedziesz pisac to nie bedziesz tak o tym myslec;) a kiedy on wraca?? pisze do ciebie codziennie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No codziennie po 10 smsow,a teraz napisal od brata(jest tam z nim),ze mu sie zepsula....bo on przeklada raz polska araz norweska i z norweskiej pisal mi smsy,a ja mu rozni raz na polska a raz na norweska.Ponoc ma tam jakies wygiecie i juz nie dziala. A wraca dopiero za 4 tygodnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde pare godzin mnie nie było bo byłam z moim misiem a tu tyle wpisów jestem w szoku.... ale ciesze sie ze dołaczaja się nowe osoby ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej. a pisze ci czule meski?? bo czytalam topic gdzie chlopak wyjechal za granice i nawet nie pisal zadnego czulego slowa i napisal jej ze to koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet nie wiesz jak czule....w zadnym nie zapomni napisac ze koch i ze teskni niekiedy i 2 razy w jednym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja generalnie uważam ze zerwanie przez telefon lub przez smsa to straszne swinstwo.takie rzeczy powinno sie zalatwiac w zywe oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fajnie. Moj ostatnio cos zapomina o czulych slowkach ale za to codzinnie dzwoni i gadamy sobie nawet ponad godzinke ;) a nawet kilka godzinek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to okropne swinstwo a on nawet jej nie powiedzial czemu!!! SINIA z niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jutro bedzie dzwonic :) tym sie pocieszam ze chociaz raz w tygodniu go bede slyszec,a dlamnie to za malo musze wiedziec na biezaco,no a te 10 eskow mi wystarczalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mam szczescie ze on ma do mnie darmowe rozmowy codziennie i do mnie dzwoni przed snem i w ogole ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KACZORYNKA -----> współczuje ci ja nie wiem jak bym wytrzymała. w te wakacje wyjechalam na 2 tygodnie na obóz na Sycylie i tak za sobą teskniliśmy ze jużledwo co wytrzymliśmy. Tym bardziej że mielismy ograniczony kontakt, tylko przez smsy i to też ja mogłam wysłać 1 ewentualnie 2 smsy dziennie bo wiadomo ze z zaganicy sms jest drogi. Nie słyszelismy sie nawzajem przez 2 tyg.To było straszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ani razu tylko ani razu nie zapomnial...zawsze pisze ze kocha teskni i ze juz by sie do mnie przytulil,ucalowal i takie tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestesmy w orange a on ma tel na abonament i ma do 1 numeru za darmo eski, mmsy i dzwonienie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz juz mi do konca (prze 4 tygodnie)nie napisze nic milego :( Tylko bede go raz w tygodniu slyszec,nie kupi nowej startowej bo tam jest droga na nasze jakies 200 zl.A na tamtej mial zaladowane nowe 100zl na smsy do mnie no i przepadnie tez,chyba ze sie da ta karte jakos naprawic w co watpie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaczorynko - trzymaj się, przynajmniej tyle dobrego, że wiesz, że wróci :-) Unitra, postaw sie temu swojemu bratu jakoś, albo go zignoruj. Mój brat jest w gimnazjum i wszystkim musi udowadniać jaki jest świetny a inni to debile, ech :o A starsza siostra to sie do niczego mi nie wtrąca i jest ok ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o boziu taki ten jego brat jest ze nie da?? no co za cham, ale ja wierze ze twoje kochanie cos wymysli bo nie wytrzyma ;)wierze w to ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj brat---> wszedl i od razu zaczal sie rzadzic. Juztro jesli nie bedzie padac to zmykam na caly dzien z moim misiem zeby nie sluchac tego zrzedzenia mojego brata.Na razie spokoj bo sie kapie po podrozy. Ja sie nie moge postwaic bo wtedy dostaje od matki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mam nadzieje,bo teraz to bysmy sobe smski pisali :( No ja cos tam bedzie mial wznego mi do przekazania to da...ale cos waznego sie raczej nie zdaza codziennie ;) :( :( :( :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×