Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agniechaaa

No to może topik dla nastolatek.......

Polecane posty

Ja zmiatam :D. Na TVP2 zaraz będzie Cube :). Pozdrawiam i życzę dobrej nocy :* :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unitra, już jestem w miarę doinformowana..ale dlaje czytam. I z jednym się nie zgodzę-starsi wcale nie są lepsi..no chyba, że założymy, że ja trafiłam na bardzo wyjątkowy wyjątek..wtedy się zgodzę z Waszym stwierdzeniem:) Myślę, że wasza różnica wieku w niczym nie przeszkadza..a skoro Twój facet jest taki słodki dla Ciebie jak opisujesz..to wręcz grzech byłoby się wiekiem przejmować..ale rozumiem, że rodziców się nie wybiera..:P Choć zapewne jak już tak widzą, że Wy coś do siebie..i stopniowo ich przygotowujesz ..to na pewno będzie dobrze:):) Kaczorynka, śliczne te Twoje zaręczyny..takie jak z roantycznego flimu wyjęte.Ja podejrzewam, że takich się nie doczekam, ale mam nadzieję, że też będą niezapomniane..A znjąc moje Kochanie tak będzie. A jak nie to mu powiem, że ma mi się oświadczyć jeszcze raz:P Żartuję oczywiście:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka----> rodzice sa super i pozwola nam byc razem ale twierdza ze jestem jeszcze za mloda no ale juz ich przygotowuje ;) no twoj jest wyjatkowo wyjatkowy ;) Marusia no pewnie po prostu tak mi sie glupio napisalo-ja mam mojego misia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myla mi sie te 88...musze sie przyzwyczajic...bo potem nie wiem sama co czytam i mi jedno do drugiego nie pasuje,hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaczorynka----> mi czasami tez ;) no kochane ja chyba bede sie zaraz zwijac bo musze jeszcze do wnny wskoczy c a potem moj Misiek bedzie dzwonil ;) I wiecei co... ja zaczynam nienadazac za tym naszym topiciem hihi tyle ty piszemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakimi minkami? Bo ja nie wiem o co chodzi :) Teraz mam dłuższą stopkę, moze ebdzie lepiej, bo mi też sie myli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmieniam stopke juz nie smutasy AAAAA ja do robaczka mowie jeszcze szczurku,hehe No wlasnie napisal mi znowu smska jeszcze z jakiegos innego numeru.... Napisal ze karte mu naprawia i nie straci tej kasy co ma na niej....i bedzie mog mi smski pisac..hehe :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra Dziewczyny ja ide juz.Zycze wszystkim Wam słodkich snow,aby wasi ukochani przyslali Wam slodziutkie eski na dobranoc no lub aby zadzwonili ;) Jesli brat mnie jutro na kompa wpusci to zajrze no i mam nadzieje ze uda mi sie jutro spotkac z moim Misiaczkiem . Dobranoc i buziaczki na noc ;) =* Kaczorynka widzisz jaki cudowny mowilam ze cos wymysli ;) Pa moje Baczki hihi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dobranoc 🌻 a więc, Kaczorynko: kwiat - 🌻 cool - :classic_cool: beksa 😭 czesc 🖐️ serce ❤️ spioch 😴 wsciekly 😡 zly 😠 ziewam 💤 usta 👄 Każde słowo trzeba umieścic w nawiasie kwadratowym. Tak jak w tlenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra, jednak ide spać... Właśnie ktoś mi znowu zepsuł humor... W takich chwilach najbardziej mi mojego miska brakuje... Ale nie bede mu mówic, że mi zle, bo raz nie uzalam sie nad sobą, a dwa, co go bede martwić... Dobrze, że mam Was :) Dobranoc 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kurcze, ja przyszłam.. a Wy wszystkie poszłyscie spac.. ehh.. moze poczekam jeszcze na kogos.. a jak nie... to tez pojde do mojego łóżeczka.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dalej nie spie,hehe...nie no,ale powaznie trzeba isc nynac ;) Jutro napewno wpadne.....bo do mnie nikt nie przyjezdza a nie przychodzi,kolejna niedziela w samotnosci(jeszcze mnie takie 4 czekaja,a moze 3...moze na 4 juz bedziemy razem). A na dodatek powaznie bede calkiem sama,bo mam idzie na caly dzien do pracy. No to DOBRANOC!!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kurcze, ja przyszłam.. a Wy wszystkie poszłyscie spac.. ehh.. moze poczekam jeszcze na kogos.. a jak nie... to tez pojde do mojego łóżeczka.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×