Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agniechaaa

No to może topik dla nastolatek.......

Polecane posty

no cholera mnie trafi!!! Niedosc ze Marcin wrocil baaardzo pozno, nie mial zasiegu i ja sie martwilam. to jakas godzinke temu mi napisal ze jedzie z bratem do media markt a potem do nas wpadnie....A obiecal mi ze sie dzis spotkamy!!!! :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem,jestem tylko cos mi ten net strasznie wolno zaczal chodzic....noramlnie wszystko przeciwko mnie telefon,komputer,co jeszcze :( Unitra nie martw sie przynajmniej go zobaczysz......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAczorynka----> ale on obiecal,dal slowo. Tak,zobacze go przez 2 minuty i moj brat zamknie sie z nim w pokoju!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unitra -->to powiedz mu, ze uwazasz, ze powinnas byc dla niego wazniejsza nic jakis Media Markt i Twój brat... tym bardziej, ze Ci obiecał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest ostatni dzien ktory mozemy spedzic razem bo za szybko nastepnej okzaji nie bedzie :(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAczorynka---> tak kolega mojego brata. Asiuulka----> jak mu powiem to bedzie foch...czasami tak ma :(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tez jestem ciekawa czy moj robaczek bedzie tez mial foch....napisalam mu ze ma zadzwonic do mojej kolezani....tylko wczesniej musi mi poslac sygnal ze jedzie do budki wtedy do niej pobiegna.........ciekawe czy \"kochany\" braciszek...da mu poslac sygnalka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unitra --> no to Ty strzel mu focha.. Tobie obiecał, Tobie sie spotkanie nalezy.. ehh.. ja tam bym go objechała.. ale moze ja jestem za ostra dla facetów.. i dlatego chłopaka nie mam.. wiec.. nie wiem, czy powinnas mnie słuchac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze mowil ze jesli nie bedzie padac to na 100% wyjdziemy... a tu... piekne sloneczko i kurwa lipa!!!!!!!!!!!!!Nie wyjdziemy:(:((:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiuulka----> ale ja nie potrafie strzelac na niego focha.Wiesz jak u mnie wygladaja fochy?? Pisze mu ze jestem zla a za 5 minut i tak do niego pisze i co to za foch??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasem lepiej byc cicho......i sie nie odzywac....bo potem jest jeszcze gorzej Ale dobry sposob na faceta......udac smutna...i taka troszke obojetna....wtedy nie bedzie wiedzial o co chodzi.....bron boze nie zloscic sie...bo to wkurza facetow...i wtedy oni tez sie zloszcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unitra --> no to jak wrócą z Media Mart i przyjdzie do Ciebie na chwilke, a potem bedzie chciał isc do brata, to powiedz, ze z nim moze sie spotkac innym razem, a teraz zostaje z Tobą.... bratu nie jest tak potrzebny, jak Tobie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agniechaa---> poczkeam az wroci i zobacze co zrobi. Jesli nic nie powie o naszym spotkaniu to naprawde walne focha i nawet nie zejde na dol jak do nas przyjdzie!! aha i taka sytuacja zdazyla sie juz 2 raz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiuulka---> tylko ze my mielismy wyjsc na spacerek bo w domu nie mozemy sie spotykac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos o tym wiem......kiedys jak ja sie obrazilam to on tez...i tyle z tego...a kto potem przepraszal?....oczywiscie ja!A najlepsze bylo to jak na dodatek tak sie wkurzyl,ze pojechal do domu. Teraz to troszke innaczej wyglada,bo wiem ze jak sie obraze to on nigdzie nie pojedzie(no chyba ze na godzinke) bo teraz jego dom to i moj dom....wiec za duzego wyboru nie ma. No fakt moze pojechac jeszcze do mamy...ale wiecie....tezs tylko na pare godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas zawsze tez ja musialam [rzepraszac...No chyba ze on naprawde przegial to on przepraszal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaczorynka----> wspolczuje. jestem cholernie zla bo mamy okazje wykorzystac ostatni dzien a on przychodzi do mojego brata . tylko pytanie skad ja wiedzialam ze tak bedzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki kochana👄 tylko co ja zrobie jak on nie bedzie chcial sie spotkac... chyba na sero strzele focha ale takiego porzadnego.Jak sie cos obiecuje to trzeba dotrzymac slowa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mam unitra do ciebie pytanko: Twoji rodzice cos podejrzewaja...ze ty i on...albo brat...czy zupelnie nic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaczorynka---> juz pisalam ze tak... Rodzice podejrzewaja i widza jak na siebie patrzymy i brat tez sie domysla... a raczej wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×