Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agniechaaa

No to może topik dla nastolatek.......

Polecane posty

A nic ciekawego, dzisiaj jeszcze mam luz, ale od jutra bede sie rzadziej pojawiac, bo mam dużo różnych spraw do załatwienia, a za pare dni wyjeżdżam i wracam tuż przed rokiem szkolnym :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz jestem.... Mialam mala chandre.....a raczej duza bo ryczalam przez 3 godziny bez przerwy. Powoli mi przechodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem na wszystko zla....szczegolnie na robaczka...znaczy niby nic takiego nie zrobil,ale boje sie ze zostanie tam o miesiac dluzej a ja tego nie wytrzymam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaczorynka ----> kurde ja my sie przez tych facetów musimy meczyc...ja bym nie dala rady na towim miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mysle :) on tam tez raczej dluzej nie chce zostac,ale jak przyjedzie tam za tydzien pewna osoba to,jego brat bedzie chcial tam pewnie zostac dluzej...on w sumie jest tam swoim autem to decyduje...ale wiesz to dluga droga i lepiej zeby wracal z nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej no dziewczynki, nie łamiemy się :) ja się ze swoim kochaniem nie widziałam 6 tygodni i przetrwaliśmy ;]]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cichosza
marusia jestes tam ??? jak ja mam to sciagnac te piosenki ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...musisz nacisnac FRee a potem poczekac jakas minutke..wpisac kod sam tam sie pojawi i nacisnac download

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOOOOOO...!!!Widze ze juz nikt nie odwiedzi forum...no to ja mykam spac...moze dzisiaj uda mi sie szybciej zasnac ;) DOBREJ NOCKI ZYCZE WSZYSTKIM!!! 🌻 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane ja dalej nie spie........zna ktos sposob na bezsennosc...:( Znaczy ja znam,ale w tej chwili ta recepta jest nie dostepna :( Zwariuje zaraz.......niech mnie ktos przytuli! 😍 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcdefghijklłmnoprstuwxyzźż
zieeefffffffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonka89
Dziewczyny....nie hcce mi sie zyc....stracilam sens mojego istnienia...:(nie wiem co mam robic zeby o tym nie myslec.......:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehhh nie jestem juz z moim facetem.....juz nie daje rady.....caly czas rycze jak tylko pomysle o tej calej beznadziejnej sytuacji....:(pomocy.....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×