Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agniechaaa

No to może topik dla nastolatek.......

Polecane posty

nie wątpię, że jest ktoś taki :) ale zwróć uwagę na fakt, że napewno nie jest ON takim profesjonalistą, niczego nie ujmując temu zapewnie miłemu chłopcu. nie tylko fajnie piszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz... ja ci powiem tak...Moze i fajnie jest to zrobic z kims kto juz sie na tym zna. Ale ja osobiscie chce abysmy nasz pierwszy raz mieli wspolnie i chce widziec jak oboje sie uczymy razem wspolnie tej sztuki ;) Wiec ja wole wszystko z moim facetem ;) No a tez nie jest to chlopak w moim wieku ,jakbys czytal caly topic to bys wiedzial ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) życzę powodzenia ale gdyby coś ;) teraz udam się do sąsiedniego działu celem poderwania stażystki :D wczoraj juz nieco przygotowałem grunt ;) 🌼 i miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie smutaski - co sie stało? Napiszcie, to Wam bedzie lepiej :) U nas jak na razie super i miło no i czekamy na spotkanie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...nie wiem kiedy robaczek wroci...ma zepsuta karte i nic nie umie napisac.....niby ja mu doladowalam polska karte ale tylko za 5 zl....to mu starczy tylko na 2 smsy...no ale zawsze cos...i jednego mi niedawno napisal...ale jakos tak...chce zadzwonic na domowy...no a pieknie mi od soboty jeszcze linii nie naprawili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nie wiem kiedy bedzie gotowy ten cholerny domowy......normalnie niby coraz wiecej techniki na tym swiecie...ale jak przychodzi co do czego...to nic nie dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.....bo bardzo mozliwe ze jego brat bedzie jeszcze chcial zostac...no i nie wiem...niby to on decyduje a nie brat...bo sa jego autem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tu takie pustki dziewczyny????? marusia88---->no ja tez mam sporo spraw do zalatwienia i calego dnia nie moge w necie siedziec. kurdeeee....moi rodzice zaczynają mi truc o maturze, zebym sie powoli zaczynała uczyc wgole.wiem ze maja racje, ale nie chce mi sie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ja sie balam wlasnie po wakacjach tak jak ty (i wogole wy)...myslalam ze ten rok szybko przeleci i ani sie obejrze i bedzie kwiecien..a ja nie bede nic umiec...no i tak bylo..przelecialo..tylko ze jak bylo im blizej matury tym mniej sie balam (nie wiem czemu..ale nie tylko ja tak mialam)...mimo to ze jakos tak ciezko bylo mi siasc do ksiazej..tyle dobrze ze nasza wychowawczyni robila powtorki z biologii zeby nas zmobilizowac do uczenia sie (bo u nas prawie cala klasa biole zdawala)..no i kazdy musial miec 3 oceny z tych powtorek...no to cos tam sobie powtorzylam..ale troszke malo tego bylo...nawet takie najgorsze osly zdaly...to czemu wybyscie nie mialy....a napewno z was najlepsze uczennice,hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×