Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agniechaaa

No to może topik dla nastolatek.......

Polecane posty

moj chlopak wlasnie wyjechal wczoraj na studia do Warszawy. Niby nie az tak daleko, ale to nietypowe studia - wojskowe, mundur, poszluszenstwo, przepustki raz na 100 lat, a ja tak za nim tesknie - on za mna zreszta tez... Wiem, ze niewiele mozecie pomoc, ale moze kilka cieplych slowek? pozdro i dzieki za odezwe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kilka cieplych słówek...powiem ci tyle trzymaj sie jakos to bedzie...rozumiem cię...sama mam chłopaka i jak go nie widze tydzien to juz mnie skreca z tęsknoty.wiem że ci cięzko ale jaos dasz rade. a on tam bedzie caly rok??? 3maj sie.buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dam rade i zrobie to dla nas:) Tak sobie wlasnie wmawiam od jakiegos tygodnia. Nie na caly rok - to znaczy na cale 5 lat, ale zobaczymy sie za miesiac - bo on wtedy ma przysiege i bede mogla go odwiedzic, a potem najprawdopodobniej dostane ze 24 godziny przepustki i tyle wiem. Lipa jest bo oprocz spotkan - prawie codziennie mielismy jeszcze skypa, gg, itp. No ale dla dobra sprawy jakos trzeba przezyc:) Dlugo juz jestes Aga ze swoim chlopem? Buziaki - dzieki za wsio:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ivonnka89 - jestes z CK? A do jakiej szkolki chadzasz?? Bo ja tez jestem z CK. Tzn niedokladnie z CK, ale tu sie ucze:) I jeszcze z okolic jest chyba asiuuulka, o ile sie nie myle - pozdro - niech to forum ozyje! Dziewczynki z klas maturalnych - gdzie idziecie na studia i na co? Wybiera sie ktos moze na prawo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaczorynko... A Ty kiedys wspominalas cos o tym, ze Twoj chlopak... bral. Jakbys chciala to mozemy o tym pogadac, bo moj wprawdzie nei bral, ale... No wiesz - tematy pokrewne. Jakby cos to czekam na Twoj adres mailowy. Buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...no witam... olusiaczek---->...ja podalam wczesniej nr gg ...podam jeszcze raz 5831922...jak cos to mozesz napisac,a ja wtedy ci podam moj prawdziwy nr gg... na maila rzadko zagladam wiec..nie podaje... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olusiaczek ---> widze ze jestes tu nowa. Wiec my tu mowimy wszystko szczerze wszystkim i jesli chcesz to mozesz napisac nam wszystkim o tym twoim problemie podobnym do problemu KAczorynki:) ( znaczy o tym braniu jej chlopaka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie - problemu juz nie ma.:) Po prostu moje Slonko kiedys obracalo sie w nieodpowiednim towarzystwie - kiedy sie poznalismy on zaczynal handlowac trawa. Kto wie, co by bylo potem? W kazdym razie on jest dzis juz innym czlowiekiem - nieskromnie mowiac po czesci dzieki mnie, wiec pomyslalam, ze moge powymieniac sie odczuciami z Kaczorynka:) Na dodatek mam doswiadczenie w pracy z narkomanami (nie mowie tu Kaczorynko o Twoim chlopaku), wiec generalnie, gdyby ktoras miala jakies pytania - to do mnie;) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz sie dosc duzo cpunow naogladalam ,a o handlu tez cos wiem i to nie tylo trawa napisz na to gg to pogadamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...no co tak ucichlo..gdzie sie podziewacie kurcze...zapomnialam ze dzis sobota...to pewnie na spotkaniach z waszymi ukochanymi,co nie ;) BUZIACZKI!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olusiaczek ----->pytalas sie mnie wczesniej ile jestem zchlapakiem.jestem nim rok i 5 miesiecy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem czy bym mogla byc z chlopakiem który brał, bałabym sie ze znow wezmie....a najbardziej czego nienawidze to tego gówna narkotyków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez nie lubie...a wrecz nienawidze .... ...ale co czasem trzeba zaufac... ...ja juz z nim troche duzo przeszlam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehhh ja wam mowie same problemy z tymi chlopami :) ale co bysmy bez nich zrobily ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniechaaaa---> tak na szczescie :) teraz pisze tylko milutkie sms-y. Np. dzisiaj o 2 w nocy ni z tego ni z owego napisał : Kocham Cie moj Kwiatuszku =*Bardzo chciałbym cie miec teraz przy sobie... =*=*=*=*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem. no to super ze juz wszystko ok.wiesz tak jest bardzo czesto ze osobie ktora sie kocha w zdenerwowaniu sie mowi takie rzeczy o ktorych tak naprawde sie nie mysli...a potem sie tego zaluje...ja tak mialam nieraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe no ja tez juz mialam tak nie raz:) Teraz pusze tylko mile eski a ja tez juz nie jestem taka \"nachalna\". Jutro ma wolne ale sie nie spotkamy bo jedzie odebrac przyjaciela bo wraca zza granicy i nie robie mu awantury :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz... mialam tyle razy ochote isc do mamy nawet teraz ale kurcze nie ma okazji... a jak juz byla to zabraklo mi odwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello Dziefffczynki:) CO slychac sobotnim wieczorem? Ja mecze i mecze tych Niemcow, ale mi nie idzie:/ Dal relaksu obejrzalam sobie 9,5 tygodnia - ale jestem chyba jeszcze bardziej tym filmem zmeczona - szczerze polecam:) No wlasnie nie kazdy spotyka sie ze swoim ukochanym:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez sie z moim nie zobacze w ten weekend :( Olusiaczek ile masz latek a twoj chlopak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×