Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agniechaaa

No to może topik dla nastolatek.......

Polecane posty

Aga 18-----> on mieszka na parterze a jego rodzice u gory;) Wystarczylo tylko noge do gory podniesc on mi podal reke tak ze mialam jakies podparcie i weszlam ;);) to okno bylo pol metra nad ziemia;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No chyba że tak:).Bo juz myslałam ze sie wdrapywałas do niego na 1piętro:Dto by dopiero było poswięcenie;)heh. A co tu taka cisza dzis jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) Zaniedbałam troszkę to nasze forum:( Ja z moim Kotkiem zobaczę się dopiero za tydzień - wtedy dostanie przepustkę:):) a póki co to zapowiada mi się morderczy tydzień w szkole:( Sprawdzian z matmy, hiszpana, biologii:o:o:o No i zaliczenie z historii!! Właśnie biegnę do przyjaciólki, żeby trochę z nią powkuwać - 3majcie za mnie kciuki!!:) Jak Wam leci weekend?? Ja byłam wczoraj na jazduni - pobrykałam sobie trochę po CK, potem na koreczkach z matematyczki i jak wróciłam to byłam taka padnięta, że pokręciłam się trochę po domku, posprzątałam ciut moje 4 kąty i poszłam spać o 20tej!! :D i spałam dziś do 8mej:D ale przynajmniej trochę wypoczęłam przed tym maratonem;) Buziaki dla Was wszystkich!!:) especially 4 Kaczorynka 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny Aga18---> no to mamy niedaleko do siebie :) :) Unitra---> to widze ze miałas ciekawy weekendzik :) Olusiaczek---> milej nauki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiaaa16
Moze tutaj ktoras mi pomoze :( zakochalam sie w chlopaku ktory teraz mnie zaczyna olewac nie jakos tak bardzo ale czuje sie odpepchnieta :( czuje sie durnie jak rozmawia ze swoimy kolezankami usmiecha sie do nich i wogole je adoruje :( wkurwia mnie juz to wszytsko wiele razy chcialam sobie dac spokoj ale zawsze ja zadzownie do niego bo wytzrymac nie moge mowi ze mnie kocha ze teskni wczoraj nawet dzwonil ale mi to nie styracza ja chce zeby byl taki jak na poczatku :( a juz chyba taki nie bedzie :( rozmawiam z nim o tym i on uwaza ze mu nie ufam itp skoro jestem taka zazdrosna wogole do duppy skoro mam sie tak meczyc a bardziej bede sie meczyc jak sobie dam spokoj :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniecha-----> nie pytaj oj nie pytaj ;););) ale powiem ci jedno----> dziewica jeszcze jestem ;) asiaaaa16=====>ale ty z nim chodzisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiaaa16
tak od 2 miesiecy :( dzis nawet do szkoly nie poszlam bo sie skupic nie moge :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej kobitki!!! Co tam u was slychac?? Jakos tak kazda z nas rzadko tu zaglada co nie ;)...ale wazne ze chociaz jeszcze pamietamy czasem o topiku :):):):):):):) BUZIORKI 4 ALL !!!!!!!!!!👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaczorynka ---> pamiętamy pamiętamy :) :) :) tylko kazda z nas ma mało czasu.....wiadomo obowiązki :) Pozdrowionka i buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:):):):) Jeeeeeeeej ale mi sie nic nie chce... i jestem niewyspana od kilku dni... :(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unitra---> ja tak samo jestem niewyspana.codziennie wstaje o 6 rano bo niestety musze i mam juz dosc, rano ledwo wstaje...mimo ze nie nie ide pozno spac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja sie boje!!!! Mam na powiece oka gradówke i beda mi ja najprawdopodobniej wycinac!!!!!!!!!!!!!!!:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to taki guzek pod powieka....:(:(:(:(:( wpisz w googlach gradówka to zobaczysz tam tego o gradowce jest fuuuul:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak nie bedzie zabiegu:) bo dostalam masci i krople do oczu ale okulistka powiedziala ze jesli mi to nie z niknie dzieki masciom to trzeba bedzie wycinac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unitra---> no to super...tylko teraz smaruj tymi masciami regularnie.jak cos sie w oku dzieje to to jest starszne...sama o tym wiem bo czesto odwiedzam okuliste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rano i wieczorem musze brac kropelki do oczu a w srodku dnia mam smarowac mascia.Na pewno bede regularnie to robic bo i tak musi mi to mama robic wiec spokojna twoja glowa:):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj!!!! Juz mi jest smutno za 5 godzin robaczek jedzie i juz go nie bedzie przy mnie,,,:(:(:(:(:( Teraz spi bo musi byc wypoczety na 25 godzinna jazde autem.Nic ide sie jeszcze do niego potulic.... papa...wieczorkiem zajrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kczorynka--> wiem jakie to musi byc dla ciebie ciezkie. a teraz jak pojedzie to kiedy wraca??? nie smuc sie jakos to bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!!!🌻 Jak mi smutno :(:(:(:(:(:(:(znowu jestem sama i to tyle czasu...mam tego dosyc...ostatnio jakos nie odczulam tak wyjazdu robaczka,bo byl w domu 7 tygodni i jakos tak wogole sie nie myslalo o jego wyjezdzie,a teraz byl tylko 3 tygodnie i tak strasznie to zlecialo...nawet nie wiem kiedy...no a te 9 tygodni bedzie sie teraz ciagnelo jak cholera :O:O:O:O:(:(:(:(:( Nie ma co ze soba zrobic.... A co tam u was slychac,co??? Buzka👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Kurcze Kaczorynka współczuje Ci ja sobie nie wyobrazam weekendu spędzonego sama a co tu dopiero tyle tyg.Podziwiam takie związki: ) Agniecha co tam u Ciebie?Jak tam w szkole bo nam dają taki wycisk że mam juz dosyc wszystkiego.Dopiero się tydzien zaczął a ja juz wysiadam:(katastrofa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×