Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agniechaaa

No to może topik dla nastolatek.......

Polecane posty

Wlasnie mi dochodza...jeszcze ich nie widzialam...narazie 2% he.Thx olusiaczek. Unitra glowa do gory,swieci slonko...bedzie dobrze. Ogolnie u mnie ok...tylko ta cholerna poprawka...ehhhhh Pozdrawiam...buziorki!!!!!!!!!!👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unitra nie smutaj sie prosze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bedzie dobrze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To dla ciebie.....i dla wszystkich...... 👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻 👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻 👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻 👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bbbbbbbbbbbbbbbbbbbuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak apropos 18stek.mam pytanie do tych co juz maja 18 lat. czy wyprawialiscie impreze dla znajomych. Bo ja mam 18stke w listopadzie, ale nie wiem czy cos robic. Jakoś nie mam az tylu znajomych zeby robic 18stke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olusiaczek ---> no regeneruje sily na najblizszy tydzien...ten tydzien bylam taka zalatana przez te mature i wogole przez szkoly.moze przyszly tydzien bedzie luźniejszy.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam nie robilam zadnej imprezki najblizsi tak jak zawsze POZDRAWIAM!!!! Unitra...nie buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu ale mmmmmmmmmuhhhhhhhhhaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhhhhaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAczorynka----. nie muhaha tylko HHHAAAAHHHAAHHHAAAHHHAAAHHHAAAHHHAAA:d:d:d:d:d:d:d:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ale tu pustki....gdzie jestescie wszystkie??? ja niedługo idę spać bo niestety jutro znów muszę o 6 wstać...i tak cały tydzień :( ale jakos to będzie.pozdrawiam wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!!! No pustki pustki...ale moze sie rozkreci... Jutro o 17 mam egzamin...trzymac kciuki...albo i nie,bo i tak to nic nie da :O No to zmykam spac.😴 Dobrej nocki zycze!!!!!👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!!! No pustki pustki...ale moze sie rozkreci... Jutro o 17 mam egzamin...trzymac kciuki...albo i nie,bo i tak to nic nie da :O No to zmykam spac.😴 Dobrej nocki zycze!!!!!👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello everybody :DD Wróciłam :PP Tzn przypomniałam sobie o naszym temacie.. napisze cos wiecej jutro, o zaraz zbieram sie do spania.. blee... pobudka przed 6... :/ dobranoc :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Jak widac jestem dzis pirwsza..a tu dalej pustki...:P Za niedlugo jade na cholerna poprawke....buuuuu.. No to uciekam... Papapapapap👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny narazie to przezylam ta geografie hihi :D No i widzialam sie wczoraj z moim Misiem ;););) Oczywisscie mnie najpierw troche zdenerwowal no ale jak sie juz spotkalismy to az sie poplakalam bo bylo mi z nim taaaaaaaak dobrze ;);););););););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej...egzamin zdany:)..no ale zostaly jeszcze 3 :O zacznijcie sie w koncu odzywac ;) dobrej nocki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej...egzamin zdany:)..no ale zostaly jeszcze 3 :O zacznijcie sie w koncu odzywac ;) dobrej nocki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki!!! Nieladnie tak zaniedbywac topiczek...:P Bylam dzisiaj u laryngologa...nie beda mi wycinac migdalkow,he;)...no i zrobilam sobie zakupki...normalnie pochwale sie...kupilam sobie 2 kompleciki..jeden sztruksowy,brazowy, a drugi blekitny z materialu,taki bardziej elegancki...oby dwa to spodniace z marynarkami :P dobra nie zanudzam :P Musze sie dalej uczyc na piatek i na sobote :O :(...nie chce mi sie buuuu No to zmykam PA 👄 P.S.Niech sie w koncu ktos odezwie...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny bo nasz topic podupada!!!!!! odzywac sie bo niedlugo zniknie!!! :):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unitra my bedziemy raz dziennie cos pisac to nie upadnie,he;) :P Buziaki dla was!!!!! 👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄 No i kwiatuszkowych snow :P!!! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 DOBRANOC!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zniknie, nie zniknie....zawsze ktoś cos napisze....lurcze taka teraz ładna pogoda jest od kilku dni a w sierpniu bylo brzydko.....a tak to u mnie ok. w sumie rzadko ty wchodze bo nie moge znależć czasu, ale jak tylko mam czas to zaraz tu zaglądam . buziaki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrywieczor ;) Duuuupa!!!...ja wlasnie dostalam lekkiego kopa..znaczy przykro mi sie zrobilo jak cos dzisiaj uslyszalam... ..jak dzwonil robaczek dowiedzilam sie ze mam sobie zarobic sama na slub (wiadomo pol na pol)...oczywiscie ON nie powiedzial tego tylko jego brat,a glownie bratowa (ktora podobno jest moja kolezanka,no w sumie znamy sie od malego i od podstawowki az do liceum siedzialysmy razem w lawce)... ...bo robaczek sam chcial zrobic nam wesele..nie chcial pieniedzy mojej mamy...zreszta ona nie mialaby z czego wziasc,a kochany tatus ma swoje zycie i by mi nie dal... ...a tu ona zaczyna sie drzec po robaczku,ze co ja sobie nie mysle,ze on nie ma dac sie wykorzystac,ze mam sobie sama na slub zarobic...robaczek(przepraszam ze tak robaczkuje )powiedzial ze sie ma zjeb**,ze nie jej intesres i ze to sa nasze pieniadze,na co ona ze jak nasze??!!!jego a nie nasze bo jeszcze malzenstwem nie jestesmy,na co robaczek,ze mieszkamy razem i to sa nasze pieniadze...a jej nic do tego...i jeszcze jej powiedzial,ze ona zawsze miala wszystko tylko kiwla palcem,wiec ma sie nie odzywac... ...i jakos tak pzrykro mi sie zrobilo..no normalnie przepraszam ze nie mam mamy z kupa forsy i nie jest w stanie mi wesela zrobic,no a tata...tata..jest,ale co z tego jak ma swoje nowe zycie i co go interesuje dorosla corka ...chyba normalnie przeniose sie na zaoczne i pojde do pracy..moze chociaz jakas czesc odloze... ...znaczy robaczek powiedzial,ze mam sie nie przejmowac,ze mi to powiedzial,bo mowi mi wszystko co sie dzieje i nie chce niczego ukrywac przede mna...i ze dla niego to nie ma znaczenia co oni sobie gadaja i ze to nasza sparwa...tylko,ze ja nie chce zeby mi ktos za 2 lata wypomnial cos,a moge sie zalozyc,ze jakbysmy juz byli po slubie to na najblizszym spotkaniu rodzinnym,zostaloby mi to wypomniane...i z pewnoscia bardzo tak..niby przypadkowo,ale tak by docielo,ze szok...ona zawsze tak robi Cholera no...jak nie urok to sracz**...booooze skad sie biora tacy ludzie.....????? Buziaczki dla was!!! 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaczorybka---> rzeczywiscie co ja to obchodzi z czego bedziecie palcic za swoje wesele.....twoj chlopak powinnien ja porzadnie ochrzanić......a nie moga twoi rodzice tez cos pomóc w weselu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×