Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agniechaaa

No to może topik dla nastolatek.......

Polecane posty

Witam!!! no wlasnie ze mama nie ma z czego...a \"kochany tatus\" ma i to nie malo...ale co z tego jak on ma w dupie dorosla corke. O 17 mam nastepny egzamin...trzymcie kciuki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to zdalam...jeszcze juto i nastepny piatek :O ale obiecuje poprawe w nastepnym roku...jak zdam ten, oczywiscie ;) buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, dawno mnie nie bylo bo nie mialam netu, jak bede miala wiecej czasu to zajrze tu i wszystko przeczytam :) a teraz musze spadac Pozdrawiam pa pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bylo go od poczatku sierpnia...a wraca na 3 tygodnie...12 juz musi byc z powertem w norwegii:O...wcale mi sie to nie podoba :( ale chociaz tyle:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no 3 tygodnie to nawet sporo czasu, ale pewnie wam szybko zleci bo tak zawsze jest..ale cieszcie sie soba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tylko ze ja mam praktyki...a jak zdam to zacznie sie szkola i bedzie lipa bo polowe dnia w szkole przesiedze :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Dzisiaj mi niestey za dobrze nie poszlo na egzaminie...wynikow nie znam bo to pisemny byl.Ale czuje ze jest zle...ehhh ta gramatyka...buuuuuu:( Buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzis ide na typowa babska imprezke....rodzice mojej kolezanki wyjechali więc ma wolny dom....na poczatku myslala o normlanej imprezie ale potem doszla do wniosku że fajnie bedzie jak to bedzie tylko i wyłącznie babska impreza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ HEJ!!! a ja sobie siedze w domu.....i sie nudze.... P.S. macie pozdrowienia od olusiaczka...gadalam z nia na gg...nie moze wejsc na kafe,bo cos ma z netem... buziorki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie baby!!!! Myslalam ze tu z 3 stronki beda do czytania a tu nic..... DUUUUUUUPAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!! BUZIORKI OD MADZIORKI!!!!! he ;) 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 Nuuuudyyyyy.he;) Ale zmykam.PA :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja tu zajrze dopiero w piatek bo musze kuc caly tydzien Kaczorynka----> pozdrow od nas oolusiaczka;) pozdrowionka dzieczyny ;););););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilka_emcia
cześć dziewczyny:)Zapisuje do was hehe:) mam 18 lat i chlopaka za granica:P to podobny problem jak Kaczorynka :) buziaki dla was:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilka_emcia ----> witamy!!! agdzie jest twoj chłopak w jakim kraju??? on tam jest na stałe czy tylko do pracy???pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaczorynka-----> ty miałaś chyba jakoś teraz urodzinki. Wszystkiego Naj Naj i duzo szczęscia ( szczególnie w miłości :P ) Jeszcze raz wszystkiego najlepszego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mialam w niedziele...dzieki za zyczonka ...a swoja droga to jestem bardzo zla,bo wlasnie sioe dowiedzialam ze tomek jutro nie wraca, i wogole to nie wiem juz kiedy :( pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaczorynka----> znowu nie wiadomo czy przyjedzie??ehhh....ty masz ciezkiezycie ale jakos dajesz radę i to jest najwazniejsze.nie jedna dziewczyna na twoim miejscu by nie dała sobie rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wkoncu sie tego wykulam:):):) Jakby mnie ktos obudzil o 3 w nocy to moglabym wam nawet to wyspiewac :):):):) Marcin tez chce wyjechac za granice....ja tego nie przezyje :(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was wszystkie!!!!! No juz wiem ale dopiero teraz sie dowiedzialam ze robaczek wraca...juz jutro,he:) tylko nie wiem o ktorej...hmmmm tak licze(juz zrobilam duzy zakres)ze miedzy 15 a 20.No to juz niedlugo zostalo.Za 15 minut prom bedzie doplywal do brzego,bo planowany przyjazd na 23.45...no ale jesze czeka ich cala Dania, kawalek Niemiec i POLAND ;) Buziaki dla was 👄 Trzymajcie sie cieplutko...🌻 Unitra nie zamartwiaj sie na zapas.Buzka kochana 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaczorynka---> baaaardzo sie ciesze ze Twoj Robaczek wraca:):):):):):) tyle razy sie zamartwialas pamietasz hihi a teraz wraca :):):):) Mam nadzieje ze szybko do mnie napiszesz lub zadzwonisz i mi wszystko opoiesz;););););) Buziaczki Dziewczyny ;)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×