Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agniechaaa

No to może topik dla nastolatek.......

Polecane posty

Witaj w klubie... Moj facet studiuje 200 km ode mnie i to na dodatek nie na takiej zwyklej uczelni, tylko n a wojskowej, wec my dopiero mamy utrudnione kontakty:o ale nie maozna sie zalamywac - teraz przyjechal i calutki weekendzik byl nasz!!:):):) Ja wiem jak to jest z tymi ciezkimi studiami - chce na prawo - tez nie jest tak latwo sie dostac:O No ale tez n ie mozna sie zalmywac, trza isc do przodu:D a wiec juz od teraz robie Mongolow i wierze, ze mi sie uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga18---> kurde niedosyc ze chemy isc na ten sam kieruek(na farmacje) to jeszcze mamy podobna sytuacje z chlopakami. Moj wlasnie teraz zaczyna studia zaoczne i tez sie wlasnie dowiedział ze ma po 10 godzin zajęcia a nawet i dłuzej. ehhh....jakos to bedzie. Bedziemy sie widywać z nimi rzadziej, ale troche tesknoty zawsze sie przyda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!!🌻 Co tam slychac??? Bylam na tej rozmowie nie bylo tak zle,to byla rozmowa po angielsku (z racji kierunku:pedagogika-wychowanie przedszklne i ksztalcenie wczesnoszkolne ze specjalnoscia j.angileskim)...jestem dobrej mysli mam nadzieje ze sie dostane...ale zaczelam sie martwic tym ze moga nie otworzyc kierunku...chyba by mnie szlak trafil(taka dziewczyna mi powiedziala ze juz raz nie otworzyli :( ) Nie wiecie ile osob potrzeba na zaocznych zeby otworzyli kierunek?? Buziaki dla was 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga18---> Ja ide na Uniwersytet Łódzki. Jesteśmy razem 1,5 roku i mam takie same obawy jak ty. Boje sie ze przez to wszystko oddalismy sie od siebie, ale zobaczymy jak tosie ulozy. A ty ile jestes ze swoim chlopakiem???? A tak na marginesie dziewczyny czy któraś z was nosi soczewki?? Bo ja teraz zaczęłam nosic ale mam małe problemy z założeniem ich.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez myslałam o Uniwersytecie Łódzkim:).Ja ze swoim jestem juz ponad 3lata .Zobaczymy jak to będzie trzeba byc dobrej mysli że będzie dobrze:)Ale marzę juz o wakacjach ;) Niestety ja soczewek nie nosze,więc Ci nie pomogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga 18 ---> a skad jestes??? gdzies z okolic łodzi????? Kurcze to dlugo jestes ze swoim chłopakiem...................no to jests moja rywalka jesli chodzi o dostanie sie na studia :P :).................oczywiscie sobie zartuje z ta rywalka. Trzymam kciuki zebys sie dostala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No my juz jestesmy ze sobą dosyc długo:)i dlatego mam nadzieje że będzie dobrze:).Nie wyobrazam sobie teraz życia bez niego. Powiem Ci ze z biologi mam lepsze stopnie niz z chemi. Miejmy nadzieję ze dostaniemy się tam obydwie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nosze soczewki!!:) Przyzwyczaisz się --> to bardzo duzy komfort, zwlaszcza przy sporej wadzie, np takiej jak moja. Mam -3,5 dioptrii na obojgu oczu. A Ty?? Buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olusiaczek---> ja mam -4 takze jeszcze wieszka. i wlasnie mam problem bo sie mecze z zakladniem ich. Ta soczewka nieraz nie chce mi sie przykleic do oka. Przystawiam ja do oka a mimo to zostaje mi na palcu. Nie wiesz od czego to zalezy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olusiaczek---> kurcze tez musze jakis sobie sposob wynaleść. narazie cos kiepsko mi idzie to zakladanie ale mam nadzieje ze sie wkońcu tego naucze Pozdrawiam :) :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny!!! Ja sobie dzis zrobiłam wolne od szkoły, bo na boisku jest organizowany gril dla pierwszych klas, wiec miały być tylko 2 lekcje :) Miłego dzionka życze wszytkim :) :) :P :P :) :) :) :P :P :P :P :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej!!! U mnie nudy....robaczek mnie denerwuje...no bo chcialam disiaj jechac na basden kryty a on powiedzial ze nie jedziemy...zaczyna mnie juz denerewowac...wrrrrr 😠...ile mozna siedziec w domu...znaczy my ciagle gdzies jezdzimy ale to na zkupy to do jego mamy to do jakiegos urzedu...ale nigdzie tak...wiecie np. w gory, a przeciez niedaleko mamy (no ale powiedzial ze pojedziemy na narty do zakopanego) ...tylko ze ja teraz chcialam gdzies spedzic z nim caly dzien :( A co tam u was???? Buziaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej dziewcyny :):):):):) mam juz necik u siebie w pokju juuuuuuuupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co z wami dziewczyny?? Czemu zawsze jak ja wkoncu moge posiedziec na necie to nikogo nie ma???????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak bylismy na tym basenie :) Fajnie bylo...tylko mnie oczka szczypia i troszke glowka boli ale jest oki Buziaczki...👄 Milego wieczorka i nmocki :):):):):) :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo nie spotkalam sie z Misiem.... ale potem szlam do kumpeli na urodziny a po urodzinach o 23 poszlam do Miska hihi musialam wchodzic przez okno.... Reszty mozan sie domyslec...Bylam u niego do 24 ... ;););););) Było bosssssssssssssssssssssko;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny.Agniecha sory ze nic ci nie odp ale nie miałam nawet chwili aby wejsc.Ja mieszkam w Pabianicach. Unitra widzę ze miałas bardzo ciekawą nocke:P;)jak ty weszłas przez to okno:)ale chyba nie wspinałas się na ktores piętro:P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×