Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martaaa85

ciagle pretensje, klotnie,zale, nie mam juz sily

Polecane posty

Nie no zartujesz...ja bym go zostawila i poszla spac do innego pokoju...ciekawe co by zrobil jakby sie rano obudzil?...chyba bylo by mu glupio..a moze nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisalam tej malej zeby po niego przyszla;D i dowiedzialam sie ze mowi jej ze wszystko skonczon juz dawno miedzy nami:) no no:) ciekawa sprawa:D jeszcze sie pewnie dziewczynka pzrestraszyla dlaczego do mnie przylecial:P troche zaluje ze jej napisalam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moglas nie pisac do niej... ze niby miedzy wami skonczone tak.... ...to ja juz nie wiem czego ten facet chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak pwoeidzial jej z eskonczone miedzy nami wszystko zapytalam czy jak byla z maricnem to bylo wszystko w porzadku a ona tzn a ja bo jest kompeltnie zalany i nie wiem co robil, piliscie razem czy jak a ona ze pili a ja czy duzo bo sie martwie, dziwila sie co on robi u mnie a ja jej na to ze tez sie dziwie bo przeciez skonczone wszystko miedzy nami co za sytuacja no wymiekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym go zostawila...ale nie ze bym przy nim siedziala i uzalala sie czy martwila....poprostu zostawilabymbym go w pokoju,a poszla spac do innego...a rano jakby sie obudzi i bylby przedewszystkim juz trzezwy to dopiero bym mu wygarnela...za np.ma mi sie wiecej nie pokazywac na oczy,ze takiej swini nie che ogladac i ze co on sobie wolole wyobraza i ze zalosny jest...ale powiedzialabym to spokojnie bez emocji...a jemu nie dalabym nic tlumaczyc..a jak by probowal to bym powiedziala,ze nie mam ochoty go sluchac i ze ma zejsc mi z oczu...no ale to ja tak bym zrobila ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez go zostaiwe pojde sobie spac obok;) tylko tak chrapie ze chyba nie zasne:D a rano oj ja juz sie z nim policze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe... a ja zrobilabym mu sniadanie do pracy:P,ale zostawilabym go bez slowa.Marta nie odzywaj sie do niego jak staniecie twarza w twarz,niech sie spali ze wstydu i pozniej blaga o przebaczenie,ciech sie boi,ze zrobil z siebie kretyna i totalnego idiote. (a skoro gadalas z ta mala,to ona ma Twoj nr.gg...moze walnij sobie opis \"i\'am beautiful & so glorious \" to utrze jej nosa za wszystko:P) NIE DAJ SIE;) Dobranoc:*!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zal dupe sciska
ale wy jestescie.... tez mi radocha.... facet olewa, ma inna , kreci, klamie, lezy pijany u bylej a byla sie cieszy ze on spi u niej... ja bym go wywalila za drzwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic ja mykam spac! Marta napisz jutro co zrobil \"twoj amant\",(oczywiscie jak chcesz)jak rano wstal.... Buziaczki 👄 Dobrej nocki wszystkim 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie nie ciesze w tym sensie:)))) z tym sniadaniem jest dobre:))) normalnie poakze tylk oswoja dobroc;) a wiecie czego sie boje? ze on sie wkurzy na mnie ze zagadalam do niej i ze mu zepsulam , ze wyjdzie na idiote, zemala bedzie pytac go dlaczego byl u mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale byscie widzialy jak tak stal w drzwiach i jak mowil, ze chce byc tylko z emna, zebym poszla znim do niego a on juz tamtej nigdy nie zobaczy bo dziala mu tylko na nerwy niby po pijaku clzowiek jest szczery, ale ja mu tam nie wierze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie boj sie,to on wyszedl i wyjdzie na idiote,tu nie ma Twojej winy.Poza tym nie nawtykalas jej! Postaraj sie jednak z nim nie rozmawiac,tylko suche \"czesc\" czy cos w tym stylu.Niech sobie nie mysli,ze Cie zlamal.Nie tak latwo! A opisik tez walnij sobie adekwatny,niech teraz ona poczyta co w trawie gra... Sniadanie to najlepszy pomysl..skoro juz go wpuscilas do domu,to i pozegnaj go ladnie;) Niech zal rwie jego serce,bo lepszej dziewczyny nie znajdzie:P Badz silna:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martuska, no no , bo bede na ciebie zla! ;) słysze(?) w Twoim glosie dziką radosc...no cóż pewnie też bym sie cieszyla na Twoim miejscu ze mam go na wyciągniecie ręki :D tylko go nie męcz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie mam na mysli meczenie w tej najgorszej formie, nie tej przyjemnej :D mój do mnie dzwonil i jestem cała w skowronkach :D A przez naszego Giovanniego pojade do niego tym bardziej! bo sprowokował mnie swoimi tekstami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestes genialna:)) tak nic jej nie pwoiedzialam tylko zapytalam czy byl normalny, czy pili i mzoe po niego niehc przyjdzie jak go tak bardzo chce, bo ja nie wiem co on robi u mnie, i pytalam czy duzo pil bo martwie sie a ona ze moze z 4 szklanki a ja ahai zapyutalam co jej mwoil o mnie czy to skonczone aona ze mowil wciaz ze skonczone, a ja czy od dawna a ona ze od czasu kiedy zaczelam mowic o masazyscie i czemu ma mi to mowic a ja jej odpwoiedzialam ze pytam sie tylko dlatego, bo nie wiem w takim razie po co do mnie przyszedla ona na to ze tez nie wie i poszla a ja jej ze dziekuje za infomracje i z emam nadzieje ze wypil tylko tyle ile mowila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znowu razem
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku, Martusińska, nie korci cię jego bliskość..? ja bym chyba oszalała...no, może ty tak długo nie żyłas w celibacie jak ja ( 2 miesiace!! :O ) ale bezwładne ciałko ukochanego...hhhmmmmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maruśka, tylko pamietaj - gadaj z nią jak z gówniarą, małolata, a nie tak jak to przedstawiasz!! no, żeby mi to ostatni raz tak grzecznie było! troszke ironii, ciut złosliwosci i duuuzo śmiechu i luzu- tym ją dobijesz ;) ...a w głowie mi sex... :D jejku, za kazdym razem jak uslysze jego ciepły głos to wariuję, wierze mu we wszystkim co mówi, jestem jak zahipnotyzowana...od razu spokojniejsza i pełna miłości... ale wiem ze jutro, za dwa dni znow wroci podejzliwosc i podly nastroj, zwątpienie... ale teraz jestem SZCZESLIWAAAAA!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie,nie,nie...zadnego przytulania!jemu nie nalezy sie od Ciebie takie cieplo.Niech go boli Twoj chlod:> Niech wyjdzie od Ciebie i teskni i sie skreca z bolu i niech je te kanapki i cierpiac za kare:P za to ze zachowal sie jak gowniarz. Badz silna i nie daj sie... Ostateczne dobranoc:* i klade sie z moim kociem,ktory mowi,ze jestem straszna baba...wg.Niego wkrecilam sie jak w brazylijska telenowele(moze cos w tym jest;P),papa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, ja bym wykorzystala to ze lezy \"jak trupek\" :D nacieszylabym sie jego bliskoscia i nabralabym energii na kolejne dni bez niego :D ale mówie to z punktu widzenia niezaspokajanej od dluzszego czasu kobiety :D wiec nie sluchaj :D jak cie nie kreci to oczym mowie to pomaluj mu paznokcie :D u nóg tez ::D ja swojemu kiedys w zlosci nakleilam tatułaz z gumy na czole jak spal :D z jakimis serduszkami byl :D rano nawet nie popatrzyl w lustro i poszedl do pracy, jak wrocil to mial czerwone czolo i zdarty naskórek :D ...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obetnij mu rzesy, albo wlóż w kieszen swoje stringi :D podpal wlosy łonowe... ogol pachy, pomaluj oczy... zrob cokolwiek , taaaka okazja nie wolno przepuscic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc Natia;)))) namaluje mu cos na fiutku hhehehhee;P wiecie co kiedys jak bylam pijana to on mi na drugi dzien pwoeidzial ze mnie sobie wykorzystal ale ja nie wiem czy to prawda bo nic nie czulam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natia, dobrej nocki :) Martuśka , no to masz szanse siew mu odwdzieczyc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×