Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martaaa85

ciagle pretensje, klotnie,zale, nie mam juz sily

Polecane posty

Gość A może chciałbyś
Reklama, reklamą;);)ale promocji nie było;):-D:-D:-D:-Dwięc nie dziw;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A może chciałbyś
więc się nie dziw;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na promocję jeszcze mam czas .... :> ja mam strategię opracowaną :D I nawet nikt nie zauważy kiedy TO się stanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ty się nie powtarzaj, się nie powtarzaj :D A ja się już niczemu nie dziwię:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A może chciałbyś
Jak na razie wejście na rynek niezbyt udane;);):-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Translate
A może chciałbyś---> ale jak Giovanni zacznie wdrażać strategię to zobaczysz jakie będą efekty. Ech idę spać. Dobranoc wszystkim 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzę, że Giovanni nam się rozszalał. Coś pił, człowieku? Wpadłam tylko zobaczyć czy Marta się pojawiła... ale widzę, że nie. Napisałam jej na gg, że się tutaj wszyscy martwią, ale nie odpisała mi nic. Hmmm.... no trudno, nie ma jej, a może jest, tylko nie wie co napisać. Dobranoc wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozszalałem się, a co sobie będę żałował? Piłem sobie, owszem, winko czerwone, a co? Dobranoc Translate, Małgoniu 😍 \"A może chciałbyś\" - mówisz tak, o zazdrościsz i tyle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A może chciałbyś
A czego mam Ci zazdrościć?:)bo Ja nie wiem?:-DPrzykro mi bardzo, ale nie należę do takich ludzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to fajnie, że się rozumiemy :) Ja kpię z samego siebie, no i z tego co ktoś tam wpisał na mój temat, a Ty nie zazdrościsz, bo i nie ma czego:D Wszystko jasne i jest zaj...ście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana.K.
kurde,czytam tak sobie i stwierdzam,ze macie fajnie,trzymacie się fajną kupką i widać że zżyliście się razem.fajowi ludzie z Was. Pozazdrościć.Pozdrawiam.:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana K. 🌼 hmm kolejne niewieście serca na moje pożarcie :D Przyłącz się do nas, to też się zżyjesz. A ja mam dziś głupawę, i należy mi wiele wybaczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana.K.
Giovanni hehehe,niewieście serce :) właśnie jestem w trakcie rozstania więc niedługo będę do wzięcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana.K.
juz raz byłam na tym topiku,ale jakoś tylko się zakręciłam i uciekłam, nie chciałam wbijać się Wam w dyskusje.Ale widzę, że dzisiaj atmosfera jest dość rozluźniona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo no widzisz tom trafił jak złoto :D Mam nadzieję, że Twoje rozstanie będzie mniej bolesne niż inne rozstania, które zostały tu opisane.... W każdym razie na pewno moja propozycja pomszczenia każdej skrzywodznej kobiety jest aktualna. Też będę się zbierał, jutro do pracy raniutko. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda, że się nie odezwałaś. Każdy głos, każda opinia jest cenna, jeśli tyko jest na temat:) Zaglądaj i odzywaj się częściej. Ja idę, nie zatrzymujcie mnie, o tabuny kobiet spragnionych \"rzalosnego fagsasa\" :) Over and out

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana.K.
ok,to życze miłej nocki i miłego jutrzejszego ... ja jeszcze siedzę, nie mam ochoty kłaść się do łóżka z prawie byłym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulla
hej Ana! witamy na topiku:) a dlaczego chcesz sie rozstac?? brrr jakosnieprzepadam za tym zjawiskiem:) giovanni ty masz zdrowie dla tych kobitek :) marta,marta hello gdzie ty skarbie jestes?? obiecalas.... wszyscy sie matwimy:( 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jednak jeszcze jedno słówko... Tomek, w sumie praca ułatwia kontakty towarzyskie, przebywa się z ludźmi, człowiek staje się swobodniejszy. A i prawo jazdy się przyda, człowiek niezależny no i pracodawca inaczej patrzy. Powodzenia chłopie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nooo co za baby.... nie dadzą mi pójść! Madziulla, znowu kusisz ustami! Zostaję jeszcze, hmm .... tak do 23:30 i spadam:) No też mnie zaczyna Marta niepokoić. Do Gosi się nie odezwała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana.K.
madziulla rozstaje sie bo mam juz dosc wszystkiego po koleji a poza tym stwierdzilam ze juz mi nie zalezy i nie ma sensu zebysmy sie meczyli nawzajem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magaluff
tomek pisales o jakiejs akademii daj sobie spokoj, prawojazdy zrob dla siebie, prace rowniez znajdz zeby miec zajecie, rozwijac sie, poznac nowych ludzi. przejmujesz sie swoim wygladem no nie wiem pomysl mozesz isc do fryzjera- pomyslec onopwej fryzurze..:) zgolic brode masz sie przede wszystkim sam sobie spodobac no i.... nie doluj sie badz pewny siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulla
giovanni tak sie ciesze, a to na dobranoc👄 hihihi moze ci sie przysnia jakies namietne pocalunki heheh:) ana dobrze, ze wiesz czego chcesz i mam wrazenie, ze jestes juz przekonana cio?? w sumie tyle przed Toba... a tego kwiatu to pol swiatu:)no nie??tylko gdzie szukac tych wyjatkowych egzemplarzy??;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Giorgia
magaluff, zgadzam się. Tomciu, wszystko, co robisz, rób dla siebie! Ale z Giovannim też się zgadzam. Praca i auto uniezależniają. Praca dodatkowo uczy kontaktów z ludźmi. Więcej pewności siebie, a mnie się podoasz (widziałam zdjęcie) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana.K.
madziulla no jestem już przekonana,ale wiesz po 8 latach to nie łatwo,problem w tym, że on nie chce się rozstawać,ale nie potrafi mnie do tego przekonać.Żadnych argumentów sensownych, twierdzi, że jest zamkniety w sobie i nie może jakoś ze mną pogadać jak zczłowiekiem. Fajnie co, po 8 latach,nie potrafi się otworzyć. Najgorsze ejst to, że niestety razem mieszkamy i żadne z nas nie ma zamiaru się wyprowdzić :) A kwiatu pół światu masz racje, a jak ma się znależć ten wyjątkowy to się znajdzie, tylko czy bedzie lepszy czy gorszy od poprzedniego ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziulla, no wiesz? Najpierw słodzisz, a potem gdzie tu szukać wyjątkowych egzemplarzy... Ale ja wiem, przejrzałem taktykę ... Taktyka kija i marchewki :D ajjjj...... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Giorgia
przestań tyle narzekać to znajdziesz dziewczynę. Jak dziewczyna słyszy od faceta non stop "o, jaki ja brzydki, beznadziejny, nieatrakcyjny, w ogóle do dupy, nie znajdę dziewczyny" to dziewczyna ma dość na wstępie. Pamiętaj - ludzie wiedzą o Tobie tyle, ile Ty im powiesz, no i po jakimś czasie zaczynają sądzić o Tobie to co Ty sam myślisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana.K.
Giorgia Zgadzam się z Tobą, i nie rozumiem dlaczego Tomek tak się użala nad swoim wyglądem,przecież wygląda całkiem przyzwoicie,no fakt faktem fryzjer by się przydał,ale ogólnie ok. Więcej wiary w siebie Tomciu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Giorgia mądrze prawi :) I ma takie imię italiano... Dobra, idę już serio. Przepraszam wszystkich, których mógł zdenerwować mój atak głupawki. Normalnie jestem (prawie) normalny. Tomek, zadbaj o siebie, kup fajne ciuchy, zainwestuj w siebie. Powodzenia z prawkiem, pracą i kobietami. No i zawsze możesz zapytać tutejszych dziewczyn jak zaimponować kobiecie:) Ja tu raczej ekspertem nie będę, sam mam problemy. Ale na \"nasze\" kobietki chyba możemy liczyć, co? Dobranoc 🖐️ Ostatecznie i definitywnie over and out ps. już mi się śnią namiętne pocałunki i nie tylko.... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Giorgia
Tomek, domyslam sie, ze nie mowisz tego dziewczynom... Ale sam mowisz - nie odzywasz sie prawie wcale, no i pewnie Twoje zachowanie swiadczy tez o niesmialosci. Nie mowie, zebys od razu gral macho, bo tego chyba zadna nie lubi. Troszke wiecej pewnosci siebie:) Idz do fryzjera i bedzie super! Ja bym sie z Toba umowila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×