Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martaaa85

ciagle pretensje, klotnie,zale, nie mam juz sily

Polecane posty

Gość madziulla
sluchajcie wiecie moze co z marta?moze dokogos pisala zaczynam sie o nia martwic ehhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulla
Giovanni madry z Ciebie chlopak. dobrze postapiles!! szkoda,ze mieszkasz na drugim koncu Polski bo bym Ci urzadzila randke w ciemno:) mam tez kilka kolezanek ktore tez szukaja..... i albo trafiaja na lamusow...albo nie trafiaja... ehh szkoda:) fajny facet z ciebie, jak widac poszukiwania dotycza mnostwa stesknionych milosci duszyczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulla
giovanni jak robisz te kwiatuszki??? ja tez tak chce i serduszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serduszko robisz tak, ze wpisujesz slowo love w taki nawias [ ] a kwiatek - wpisujesz kwiatek w taki nawias jak przy serduszku:D 🌼 😍 i juz no ciekawe co z tą Martą, ale cos czuje, ze dala mu szanse, ze pekla. Ciekawe jak sie bawi Gosia? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulla
😍 🌼 udalo sie?? to dla was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulla
a sa jeszcze jakies obrazeczki?? 😍 🌼 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziulla s\'il vous plait - http://forum.o2.pl/emotikony.php :) :-) Uśmiech, radość, zadowolenie. :( :-( Smutek, przygnębienie. ;) ;-) Puścić oko, figlarnie, nić porozumienia. :D :-D Duży uśmiech, śmiech, cieszyć się jak dziecko. :P :-P :p :-p Pokazać komuś język. :o :-o :O :-O Zmieszanie, zakłopotanie. 😭 Płacz, łzy, żal. :classic_cool: Patrz, jaki jestem cool. Wyluzowany. 🌼 🌻 Kwiatek, słodki, wyraz sympatii i wdzięczności, ewentualnie dobrego humoru. 🖐️ Przywitanie, przyjazny gest. ❤️ 😍 Gorące uczucie. 😴 Spioch, senność, jeszcze ranek. 👄 😘 Pocałunek. 😠 Jestem taki zły. 😡 Wściekły. I to jak. 💤 Ziewam. Jestem zaspany. Ale nudy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulla
giovanni dziekuje, dziekuje dziekuje Ci bardzo 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nnno Madziulla .... jeśli tak wyglądają Twoje usta ..... uuuffff.... gorąco się robi .... 🌻 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek, gdzieżeś jest? Powiem Wam, martwię się, że Marta zmiękła. Hmmm....ciekawe co u Małgoni, czy goście poszli czy nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feminka
🖐️ sorki że się wtrącam, ale nie znałam tych wszystkich emot, więc sobie tu od Was skorzystałam. Dzięki za namiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór, kochani :) 🖐️ Giovanni, co Ty się tak rozkręciłeś, co? Madziullę podrywasz, o mnie wypytujesz, no ale Tomka to już oszczędź, wyraźnie mówił, że woli kobiety :P No ja po imprezie, kuzyni poszli pół godziny temu, posprzątałam, wzięłam szybki prysznic i zaraz idę się położyć. Włączę TV, obejrzę sobie drugą część \"Nigdy w życiu!\" a może \"Psychopatę\"? No też się martwię o Martę .... Na gg jej nie ma, ale opis wcześniejszy zniknął... nie wiem, też się boję, że jednak nie wytrzymała. Ale bądźmy dobrej mysli, może nam wyjaśni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Feminka, ja zawsze i wszedzie Damom sluze :D Małgoniu, no ja jakos nie moge sie oprzec no:) Takie fajne jestescie :) Poza tym, musze wykonywac podwojna robote, bo Tomek zniknal :P no Marta jest dorosla, chyba wie, co robi. Ale jak wrocila do niego a on ja znowu tak potraktuje to niech sie nie zali i nie placze nam. Zostala wystarczajaco ostrzezona. Tez bede niedlugo szedl, bo jutro do rodzicow na obiad mam isc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu, dobranoc :) uuuufff.... znowu te usta ... ja nie usne :P no nic, nie ma nikogo to tez ide. Over and out

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek, przeciez sie nie powiesze. Zreszta, nawet nie ogladalem tego meczu dokladnie, bo mialem 3 projekty do dokonczenia. Ale jakos nie lubie ogladac jak nasi graja, zawsze porazka, niezaleznie od trenera. Coz, bylo - minelo, zycie jest za krotkie, zeby sie przejmowac meczami. A teraz powaznie juz ide. Trzymaj sie Tomek 🖐️ Over and out

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olciak_21
Przeczytałam cały ten topik i jest naprawdę świetny !! może spodobał mi się dlatego żę ja też mam problemy w związku, niedawno się rozstaliśmy !!! i jest mi strasznie smutno !!! mogę sie do was dołączyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olciak_21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest tragicznie, opowiem Wam pozniej bo nawet nie mam sil, ale na pewno powiem Giovanni chyba jednka Cie poprosze o pomoc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc wszystkim. Tomek, pewnie, ze damy im szanse z Serbia. Olciak, mysle, ze moge smialo odpowiedziec w imieniu Autorki - jasne, ze mozesz dolaczyc :D Welcome on board :D 🌼 Marta, Ty nawet nie zartuj, bo sie za bardzo napale:P Dawaj namiary, to skrzykne paru chlopow, Tomek pewnie pomoze Cie pomscic, co? Natia, pewnie, ze bedzie, bo sie dziewczynie pomoze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amee, a do kogo to pytanko? hheheeh. Marta, jak wida,c opowie wszystko potem, ale chyba rzeczywiscie tragicznie bylo skoro chce mnie prosic o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×