Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martaaa85

ciagle pretensje, klotnie,zale, nie mam juz sily

Polecane posty

Gość Na-Marginesie
Natia Dasz radę:)Bądź silna:)będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warta to ze nie bylo tak zle, mialam na mysli ten miesiac klotni, moich watpliwosci dowod milosci byl na poczatku, on sam mowil, ze bardzo mnie pokochal i chcial byc ze mna na zawsze a wiedzc , ze mialam zasady, ze chce byc tylko z jedynym mezczyzna, myslal ze to mu zapewni to, ze nigdy go nie zostawie. Rozmawialismy o tym jakies 2 miesiace temu, ze wie, ze tym wszystko zepsul. Myslal , ze jak z nim sie przespie to bedzie mial pewnosc, ze bedziemy razem na zawsze.Myslal o zareczynach, mowil o slubie, o corce ehh bylo kiedys zle( dziwka, szmata itp) to bylo jakies1,5 roku temu, pozniej zauwazylam zmiane, bal sie tak mowic do mnie, czepial sie tylko o to, ze marudze, On jest typem czlowieka co lubi miec zawsze racje,a ja czasem zamaist po prostu odpuscic a myslec swoje, drazylam temat. Mala powiedziala ze sie zakochala, jak jej zapytalam czy cos ich laczy ale w taki sposob, ze co mi do tego, a ja na to, ze ano tyle m ido tego, z eejstem w 3,5 rocznym zwiazku, mamy kryzys a ona mu miesza w glowie, z epowinna zaczekac jak zerwiemy i nie budowac czegos na nieszczesciu innych.Zazcela sie z emnie smiac, ze ja wszystko zniszczylam, i takie tam, byla bardzo zarozumniala, na koniec wysmiala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ona wyglada na taka normalna, milaa sie pzrejechalam jak sie odezwalam do niej i mowie ze wydaje sie byc mila osoba, dlatego chcialabym porozmawiac a ona nie mam czasu a czym cchesz gadac, bardzo niemila byla ogolnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulla
e tam mi sie nie podoba nos ma duzy i taka e tam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulla
marta ale ty jestes sliczna! i ty martwisz sie zycia bez niego?? dziewczyno chyba oszalalas!!!!!!!! bedziesz miala kolesi na peczko poczekaj az rok akademicki sie zacznie juz jako wolna pojdziesz na uczelnie imprezki dowoli nie doluj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha :D ale ta 17nacha ma smiesznie duzy nos i szpiczasta brode ;p bardziej przypomina jakas wiedzme niz \'laske\' :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kucie!! Marta ale ty naprawde jestes sliczna!!! az mnie zatkalo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulla
martus jak robisz loczki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na-Marginesie
kiedys zle( dziwka, szmata itp) to bylo jakies1,5 roku temu, pozniej zauwazylam zmiane, bal sie tak mowic do mnie, czepial sie tylko o to, ze marudze==========>Ojej:(Marta:(jak można być z takim człowiekiem:(który nie ma szacunku do kobiet:(Strasznym on jest człowiekiem, brak mu kultury, inteligencji, wychowania. Okropne!!Jak można tak do kobiety się zwracać?Nawet mi się to nie mieści w głowie. Inteligentny mężczyzna w towarzystwie kobiety nigdy nie przeklnie z szacunku do niej, A odzywac się do kobiety w ten sposób?Ja nigdy bym się do takiego człowieka nie odezwała i nie chciała go nawet znać!!!!On nie wie co do kultura osobista, wychowanie, inteligancja, szacunek do kobiet a to są najważniejsze cechy, które powinien mieć mężczyzna, a jak nie ma to go dyskwalifikuje jako człowieka i mężczyznę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak tylko dodam ze moj tez ma loczki ktorych nienawidzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za mile slowa, ale ja mam kompleksy bardzo duze:( no ale nie bede sie uzalac hihi a loczki te akurat na pierwszym zdjeciu robila mi fryzjerka a sama jak robie to po prostu w mokre wlosy pianka:) i sa nawet bardzo kolowate tylko przy glowie sie az tak nie kreca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natia moja tez, bo ona taki slodki z tymi loczkami:))) niah niah;) ale coz bylo , minelo:((( mam nadzieje ze u Ciebie na spotkaniu bedzie super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warta
Marta, jak zajrzysz, odpowiedz mi proszę, czemu, skoro rodzice nie mają nic przeciwko spotykaniu się jego z koleżankami, ojciec nie dopuścił, byś poszła normalnie do jego pokoju , jako jego dziewczyna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo oni maja domofon w domu i ojciec wyjrzal przez okno i sie usmiechnal i mowi z ejuz otwiera no i wyszedl moj pozniej spadam do kosciolka:)) moze t emisje naprawd emaja jakies znazcenie, ze akurat teraz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczytuję topik. Przyłączę się do ogólnych zachwytów: Marta, obowiązkowo loki :) I olej dupka, szkoda twojej ślicznej buzi na smutną minę i łzy. Jesteś taka młoda, jeszcze podziękujesz losowi, że cię uwolnił od niedojrzałego egoistycznego narcyza. Chociaż wiem, co czujesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich !!!! dziewczyny nie przejumjecie sie facetami i zastanówcie sie czy warto płakac i sei załamywac !! ale miałabym prośbe o to zeby któras z was osłała mi tą ksiązke \" dlaczego mężczyżni kochają zołzy \" a oto mój e-mail olciak21@onet.eu z góry dziekuję i sie usmiechnijcie bo zaden facet nie jset wart waszych łez !!! wi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja Ci wyślę
już szukam;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja Ci wyślę
Wysłałam:):)Przyznam się szczerze, że jeszcze jej nie czytałam;)Miłego czytania:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta, śliczna jesteś!!! :) Ja się dziwię kolesiowi, że wolał tamtą. Jak dla mnie jesteś duuuuuuuuuużo ładniejsza. A tamta w sumie też może być, miło wygląda. Widać pozory mylą. Byłem na włoskim, niedawno wróciłem. Zapomniałem wziąć ten tekst, ale nic straconego. A teraz idę, bo padam po całym dniu. Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Translate
ufff ale się dziewczyny rozgadały. Marta WOOOW - śliczna jesteś. Giovanni to teraz musisz się nam pochwalić czego się nauczyłeś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Translate
Tomek jak dla mnie ten facet jest beznadziejny. Nie lubię takich mięśniaków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no juz dosc tych milych slow bo wpadne w samouwielbienie;)))🌻 musze napisac na tym smietniku o usuniecie tych postow z linkami:) Giovanni no ja tez sie dziwie jak On mogl wybrac tamta:PPPP Niech teraz chlop zaluje;)))))) :PPP A tamt apanna mnie zmylila tez, myslalam , ze to sympatyczna osobka a jak m idowlila to az mnie zamurowalo:) Włoski chyba nie jest az tak bardzo trudny??:) bo kiedys bardzo chcialam sie nauczyc:) Podoba mi sie , tka jak francuski tez, ale francuskiego uczylam sie tylko w liceum i nic nie pamietam:) Dobranoc Giovanni:) Mieliscie mi obrzydzic mojego;))) tzn juz nie mojego:) a On znowu puszczal stzralke, albo dzwonil ale nie wiem bo nie mialam telefonu ze soba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak patzre na jego zdjecia to wcale zla na niego nie jestem zero nienawisci tylko pytanie dlaczego?? dlaczego m ito zrobil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on na takie rzeczy nie byl, w ogole nie krecilo go cos innego chcial miec jedna kobiete, zrobil cos ze mna i mialam byc jego zona mialam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×