Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martaaa85

ciagle pretensje, klotnie,zale, nie mam juz sily

Polecane posty

Gość Zielony dlugopis
Chcę zobaczyć jak wygląda Fotka to publiczny portal i nie wysyłasz przecież jego zdjęcia z osobistego albumu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulla
jeju wiecie co wqrza mnie to wszystko.... marta cierpi az mi serce sie kraje:( wiecie co chcialabym was wszystkkich przytulic poglaskac a wiec tak wirtualnie wsztkie smutne miski madzia przytula i zyczy slodkich snow marta ty nie jestes nic winna..... to on jest lamusem i niech spada na fotke szukac kolejnej 17-tki!!! nie obwiniaj sie slonce!!! a na weselu moze byc fajnie bez faceta pomysl, jeszcze ci jakis numer wywinie i sie bedziesz wstydzic. to dupek i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Giovanni pierwszy raz sie usmialam na glos jak przeczytalam co napsiales o tmy pomszczeniu i zwiedzaniu Polski:D dziekuje:) madziulla ja tez pocalowalam a w zasadzie kolega mnie pcoalowal jak myslalam ze z moim koniec, czy l ijestem nic niewarta:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielony dlugopis
Daj numer linka przynajmniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff, ale się forum rozrosło! Przeczytałam wpisy, ale nie jestem teraz w stanie jakoś tego ogarnąć:) i odpowiedzieć wszystkim :) Na-Marginesie ----> ostatni wpis - rewelacja! Nie warto się wiązać z tymi gościami na nowo, bo nic to nie da. Wrócą żale, przy każdej kłótni będą wyciągane brudy. Giovanni ------> bardzo dobrze robisz, daj jej szansę wytłumaczyć. Przykro mi, że tak zrobiła, ale każdy zasługuj na szansę. Tlko nie wiem jak to się skończy. A wiedziałeś, że ona kogoś ma? Bo jak kłamała, że nie ma nikogo to nie jest warta zachodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na-Marginesie
giovanni------->Mam wrażenie, że Ty szukasz kobiety dla siebie na siłę. Przyjdzie kiedyś taka chwila kiedy spotkasz dla siebie kogoś wartościowego, poczujesz to.Może jeszcze to nie ten czas?A ta dziewczyna może traktowała Cię tylko i wyłącznie jako kolegę?bo z tego co napisałeś można stwierdzić, że nie myśli o Tobie poważnie. Jest w związku albo lubi spotykać z mężczyznami:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e nie bo jedn ozdjecie ma tam ze mna;) nie wiem czemu jeszcze nie wykasowal:/ a pzoa tym tez mam konto na fotce ale nie mialam zdjec tylk osobie podgladalam co on robi ale wczoraj dodalam , zeby byl zazdrosny i co nic go nie rusza i chyab usuwam juz te zdjecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielony dlugopis
Pewnie nie chcesz żeby jakaś dziewczyna się tutaj w nim zakochała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulla
martus pocalowac myslac,ze koniec a umawiac sie na randki obiadki kolacyjki i balamucic i dzwonic zawracac glowe to roznica!!! kochana tonie o to chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na-Marginesie
DumnażonaPawełka=========>Dziękuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martuś, padam do nóżek i wiernie służę :D Mam w zanadrzu jeszcze parę głupawych pomysłów, więc jak coś - to wiesz, mogę pisać :D Madziulla, pewnie masz rację, ale i tak ja jestem taki, że dam jej się wytłumaczyć. Natia i tak trzymaj!...:) Na-Marginesie, masz rację, szukam na siłę. Ale wiesz co, czuje, ze to juz czas sie zenic, zakladac rodzine. Moze to glupie, bo nic na sile, ale czuje taka wewnetrzna presje. MAŁGONIA! Hej:) Dzięki za uznanie. Macie rację, pewnie lubi facetów... no to od dzis juz nie szukam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, no i mowila, ze nikogo nie ma haha kogo ja oszukuje? przejrzalem na oczy.... rychlo w czas no ale coz, umowilem sie, to pojde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulla
a moj mezczyzna jest na meskim wieczorze...a ja juz w domku ale mam was:) troche zadzrosna jestem ale co nie moglam go nie puscic albo isc z nim i go pilnowac no nie?? naszczescie co kilaknascie minut puszcza sygnaly, a ja tak tesknie i tesknie a to pozegananie przyajciela, ktory wyjezdza daleko daleko ehh a ja z dziewczyna tego przyjaciela na piwko poszlam ehhhh zazdrosnica ze mnie ale nie bede zaborcza a niech sie chlopaki napija trzeba im zaufac brrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulla
giovanni ale uwazaj na nia...aby ci takiej wersji nie opowiedziala, ze znowu na koalcje pojdziecie...:) juz cie oklamala, no ale nie moja sprawa madry chlopak z ciebie mam nadzieje,ze ja rozszyfrujesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na-Marginesie
giovanni===========>Nie powinieneś szukać kobiety na siłę. To powinno być spontaniczne, powinieneś to poczuć to uczycie, motyle w brzuchu, szczęście wewnętrzne.Małżeństwo jest poważnym krokiem wymaga poznania się, akceptowania, kompromisu, szczerości a przede wszystkim miłości bez niej małżeństwo się rozpadnie.A jak szukasz żony to powinna to być taka kobieta, przy której będziesz szczęśliwy i jak się będziesz na nią patrzył i stwierdzisz, że nie możesz bez niej żyć:)i akceptujesz wszystko w niej to będzie właśnie ta:)Nie należy szukać, należy to poczuć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgoniu, żadne sztuczki:) Ja po prostu uwielbiam to imię :) Madziulla, z męskiej perspektywy - nie ma nic gorszego niż zazdrosna kobieta. W przypadku, jeśli facet nie ma nic do ukrycia jest jeszcze gorzej, bo wiadomo, pretensje sa nieuzasadnione. Niech sie bawi, niech popije, kazdy ma prawo do wyjscia, a tu taka okazja. dobra, ja ide. Dzieki za porady. Dobranoc Małgoniu 🌼, Martusiu 🌼, Natia 🌼, Na-Marginesie 🌼, Madziulla 🌼, inne Panie, ktore to czytaja a sie nie ujawniaja 🌼 Tomek , Zielony dlugopis , inni faceci, ktorzy to czytaja Martusia85, pomysly bede zdradzal stopniowo, zebys nie pekla ze smiechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na-Marginesie, znowu racja :) Mądraś kobitka jest :) Nic na siłę. Giovanni, słodkich snów i powodzenia jutro! Ech, chyba też będę się zbierać. Jutro o 8 teść przywiezie mi moje dzieciątka :) Tak się stęskniłam! Ciekawe czy syn znowu powie \"mama\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na-Marginesie
Giovanni, DumnazonaPawełka---------->Dobranoc:):) 🌼🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na-Marginesie
Natia, Martusia-------->Ból jest, ale minie. Sądzę, że to co czujecie to jest przyzwyczajenie, przywiązanie i tęsknota, ale to nie miłość. Miłość przed Wami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez tak mysle ja gowidzialam 3,5 roku prawie codziennie, kazda chwila, kazde wyjscie, wszystko razem:( i jak teraz zyc jak Go nie ma??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a slowa nic nie znaczyly, licza sie czyny teraz to wiem coreczke chcial, zone chcial ( moz ei chcial ale chyba nie mnie) gdyby tyle nie mowil, znioslabym to latwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natpia podpisuje sie pod tym co napisalas, narazie nie chce nikogo innego i nie wiem czy kiedykolwiek bede chciala??? to on mnie zna, to przy nim moge sie swobodnie zachowywac, czasem glupotki gadac, czasem spiewac sobie i wiele innych:( jak to bedzie zinnym nie wyobrazam sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×