Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dietetyczka2

Sprawdzona dieta

Polecane posty

Gość Bonelka
A ten mój drugi start z wagi 99, niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bonelka
Znowu wracam. waga bez zmian, czyli koszmar. Może tym razem się uda. Znów kupiłam wszystkie składniki i zaczęłam. Ale też - właśnie piję kawę a to zabronione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryby
Wypowiadałam się na temat diety 20 .09.2008.Upłynęło od tego czasu prawie 2 miesiące i nic nie przytyłam ,nawet mam jeszcze około 2 kg mniej.Nie stosuję już w tej chwili diety tak restrykcyjnie jak w czasie odchudzania , ale też nie jem wszystkiego jak leci.Jem dużo warzyw , mięso umiarkowanie,mało pieczywa[tylko ciemne],jogurty odtłuszczone,nie jem słodyczy,makaronów.Piję 1 lub 2 kawy dziennie max.Odstawiłam jajka gdyż podskoczył mi cholesterol.Pozostałe wyniki badań są w porządku.Cieszę się bardzo że zdecydowałam się na tą dietę pomimo ,że musiałam zmienić wiele w swojej garderobie(z44 na40).Pozdrawiam wszystkie odchudzające panie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MeggiC
Jestem zadowolona z tej diety, schudłam 6 kg. Z 62kg na 56kg. Nie cierpiałam głodu w trakcie jej trwania i często jadłam mięso smażone, a nie gotowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a fu fu fu :o a wiecie ze bez warzyw mieso nie spala sie w organizmie, jesli nie to bardzo uboga wasza wiedza :o może chudniecie, a w jelitach pozniej macie same smiecie zgnilizny jak kolezanka z 1 strony, spowodowalo to u niej zaparcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sprobuje
przez 12 dni,jak zadziala to postaram sie kontynuowac,zaczynam od jutra(a w zasadzie od dzisiaj)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafantynka
ja też spróbuje zobaczymy start jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylvia20
dzisiaj zaczynam diete i mam nadzieję trochę jeszcze schudnąć... :-) WAGA 58kg CEL 54kg niby mało ale zawsze coś i w końcu wrócę do swojej wagi pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maRcek
Moi drodzy ja 4 stycznia ważyłem 100 kg dziś waże około 83 - dietę stosowałem do 20 lutego i chudłem w oczach - oczywiście do tego dużo ćwiczeń - a teraz bez jojo - pilnuję sie i trzymam wage - pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhhh
hmmm ja waze 95 kg ale gdybyscie mnie zobaczyly to byscie zwatpily i powiedzialy ze sciemniam....mam 176 cm wzrostu i troche sadelka....nie jestem rozlana na wszystkie boki tluszczem ale u mnie wazy sila;///przez to strasznie wsydze sie swojej wagi....ja stosuje diete redukcyjna i biegam po 8-10km dziennie wieczorem....do tego stosuje karianityne.....w mojej diecie masz wypisane tylko jakie produkty mozesz jesc a jakich nie i sama ustalasz sobie co mozesz jesc...do tego z tym ze nie jemy po 18 czy 19 to jest wielki kit....bo duzo osob idzie duzo pozniej spac i przez to czuja głod....organizm ktory czuje ze jestes glodna gdy dostanie sniadanie....zmagazynuje wszystko co zjadlas na sniadanie....dlatego nawet pol godziny przed snem jesli to bedzie nawet godzina 23 powinnyscie zjesc jablko albo jogurt zeby nie isc glodnym spac i rano wstac wypoczetym...to pomaga...ja sie nie warze...ale cm w brzuchu ubywa:))pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta dieta
To się sprawdza, to super dieta, ja schudłam 14,5 kg w miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tester
ze 116kg na 104kg w 6 tygodni , i nadal stosuje. POLECAM !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZuzkaTo
Witam, czyktoś mogłby napisaćcos wiecej n temat tej diety, np, co znacz w dowolnej formie i czy muszę rezygnować zkwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Łobuzów
Witajcie. Stosuję tą dietkę od wczoraj. Do tego dodałam tabletki Reduxil. Myślę, że jakoś pójdzie :). Dam Wam znać jaki efekt :) Do stracenia mam 20 kg!!!! Poświęciłam wagę dla dwóch łobuzów, ale mimo wszystko warto było!!! Pozdrawiam wszystkich dietkowiczów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jovitatrn
ktos wie moze czy w tej diecie mozna zjesc platki badz jogurt zamiast ktoregos z wymienionych? jestem drugi dzien na tej diecie i juz zaczyna mi brakowac tego;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Łobuzów
Nie można jeść ani płatków ani jogurtu :( Ja dziś pierwszy raz od tygodnia stanęłam na wagę i .....przez tydzień schudłam 5,5 kg. jedząc 3 posiłki dziennie :) Czuję się rewelacyjnie. Teraz wiem, że dam radę :) Jeszcze 15 w dół i koniec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta.
Cześć. Mam pytanie, ponieważ jestem szczupła bo nie ważę dużo, ale chciałabym się pozbyć małej fałdki z brzucha. Na ćwiczenia jestem zbyt leniwa. Nie wiem czy ta dieta jest odpowiednia dla mnie? Byłabym wdzięczna za odpowiedź (:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jovitatrn
dzisiaj 6 dzien diety i jak na razie 3kg w dol. chcialabym tak jeszcze z 7, mam nadzieje ze dotrwam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bitka-załamka
stosowałam już tyle diet. boję się zacząć nowej , bo jak mi się nie uda to załamka . kiedyś ważyłam 83 ale w ubiegłym roku schudłam do 73 . mam 15 lat i 172. jade nad morze więc nie chce traćić czasu .i nie chce się głodzić . napiszcie na forum czy jest jakiś efekt jojo. albo czy się chudnie równomiernir , bo z nóg też chce ???????????????????????????????????? pomózcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bitka-załamka
A I POWODZENIA WSZYSTKIM . UWIERZCIE W SIEBIE !!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bitka-załamka
mam pytanie : czy można tą dietę stosować tylko 12 dni i skończyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neaaa
no to ja od dzisiaj na tej diecie,jest prosta no i teraz sezon na warzywa,zjadlam jajecznice z dwoch jajek na boczku do tego pol szklanki soku greipfrutowego,kto sie dolaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madelanaaa
hey dziewczyny:)) zamierzam zaczac ta diete od jutra- chcialam sie was zapytac czy wiecie moze czy te miesko ma byc smazone czy gotowane??? i tak samo warzywa??? a i jesli jestescie na tej diecie to pow czy waga leci rownomiernie czy tylko widac po brzuchu???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żadna dieta..tylko
raczej racjonalne żywienie:-) mi udało się schudnąć komponując posiłki tak by w 3 głównych posiłkach było trochę białka węglowodanów i tłuszczy i by do każdego posiłku był jakis owoc lub warzywa... nie liczyłam kalorii a raczej sprawdzałam by jeśc produkty jak najmniej przetworzone co 2 dzień cwiczenia siłowe a codziennie przed śniadaniem ok 30 min skakania na skakance.. powoli chudłam i mimo ze po kilku miesiącach osiągnęłam to co chciałam to nadal jem i ćwiczę.... odchudzanie to długi proces na całe życie...ciągła walka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neaaa
super ze sie dolaczycie:) pierwszy dzien mam za soba,ja jem mieso gotowane lub smazone,to jest obojetne,na kolacje pokroilam dwie papryki,podsmazylam je na masle,do tego pomidory i schab w kawalkach,przyprawy i super danie,na noc wypilam szklanke mleka,jutro kupie sok pomidorowy,tez dobre:)kiedys juz bylam na tej diecie i schudlam 6 kilogramow,a moja znajoma przez dwa miesiace az 15 kg ale z dwu dniowymi przerwami kiedy jadla wszystko,wiec mysle ze warta uwagi,razem damy rade:) dobrze sie komus pisze,cwiczyc i ograniczyc jedzenie....ja musze miec schemat inaczej polegam,;)zjem jedna bulke,siegam po druga,przewaznie objadam sie wieczorami....wiem ze jest wiecej osob takich jak ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka153
Ja też zaczynam od jutra. I mam takie pytanko: dlaczego nie można stosować tej dietki podczas okresu? Może ktoś wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, fajnie, ze jest wiecej chetnych-razem zawsze razniej. ja juz po sniadanku. staram sie jesc nie czesciej, niz co 3-4 godziny. w tym czasie pije tylko wode minieralna, albo jakies nieslodzone herbatki. jak robilam ta diete, to nie spadalo mi duzo kilogramow (ok. 4), za to w obwodach ubywalo mi bardzo duzo, tak, ze po paru dniach spodnie mi zjezdzaly z tylka. ale wiadomo - kazdy organizm reaguje inaczej. trzeby po prostu sie zawziasc, wytrzymac raz te 2x dwa tygodnie i cierpliwie poczekac na efekty. ja to diete robilam tez w czasie okresu i nie zauwazylam nic specjalnego...a wiec nie wiem o co chodzi, moze o ogolne oslabiebnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neaaa
u mnie drugi dzien,minus 1 kg,czuje sie dobrze,ja jestem przed okresem i ta diete stosuje,biore witaminy wiec to wystarczy,nie czuje glodu,to chyba po jajecznicy na boczku,jak ja zjem to dlugo jestem syta,na obiad zjadlam piers z kurczaka z salata,na kolacje ugotuje sobie fasolke szparagowa z maslem,do tego ryba,dobrze ze mozna jesc duzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neaaa
u mnie pol kg mniej,jestem objedzona i chudne,wszedzie pelno pokus,arbuzik w lodowce,ciasta na stoliku,pyszne obiadki dla rodzinki...tym razem nie odpuszcze,co to jest 12 dni,musze wytrzymac,przed chwila zjadam 3 jajka na boczku,w przepisie jest 2 ale jesli mam male to daje wiecej,wczoraj na kolacja zjadlam az 250 gram miesa z indyka,do tego brokul z maselkiem,istna uczta:) nie zapominam o soku z greipfruta i salacie na obiad,bo to dzieki nim spalamy tluszcze,wogole trzymam sie jadlospisu,a jak wam dziewczyny idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie zawzielam. na razie u mnie wszystko zgodnie z planem. brzuszek juz spadl, chociaz to dopier dwa dni. dzis byly na kolacje brokuly smazone z bekonem. do slodyczy tez mnie w ogole nie ciagnie - to fajny efekt uboczny tej diety...trzymam za was kciuki. zwaze sie dopiero za tydzien, jestem ciekawa ile bedzie na wadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×