Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dietetyczka2

Sprawdzona dieta

Polecane posty

Gość neaaa
u mnie 2,5 kg mniej,moze byloby wiecej ale dostalam @,jak na razie bez grzeszkow,wszystko zgodnie z planem:) nie jestem glodna,chudne a to najwazniejsze,mam nadzieje ze dotrwam do konca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neaaa
u mnie przez 5 dni 3,5 kg,od wczoraj zlecial mi kilogram,normalnie jestem w szoku bo wczoraj zgrzeszylam...zjadlam galke loda i wypilam male piwko z sokiem:) super dietka,polecam wszystkim,najwazniejsze nie rezygnowac mimo malych odstepstw...spodnie luzniejsze,dobrze sie czuje,zatwardzen nie mam,naprawde warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agrafeczkaaaa
dołaczam sie do was od dzis tylko mam takie pytanka i prosze o szybka odp:) -czy bekon to ,to samo co boczek?? W jakiej postaci go jesc?? -czy te mieska mozna jescw dowolnej postaci tzn zmazyć,gotowac itp??? -i warzywak moga byc surowe czy musza byc na masle robione??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neaaa
super ze sie dolaczysz do nas:)ja jem miesko albo gotowane albo pieczone,warzywa surowe lub z maselkiem,tu mozna dowolnie,i przyprawiac jak chcemy,a bekon to boczek,ja go najpierw smaze w kosteczke i dodaje jajka,takie tlusciejsze jem,nie ograniczam sie ilosciowo i chudne,nie podjadam miedzy posilkami,jem do syta,np. wieczorem caly brokul na masle a do tego z 200,300 gram piersi z kurczaka,jesli mam wieprzowine to wieprzowine,mozna kazdy rodzaj miesa lub podrobow,dlatego ta dieta mi tak odpowiada,kazdy zauwaza ze schudlam i to mnie cieszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agrafeczkaaaa
i naprawde przy tak duzo kalorycznej diecie i ilosci tluszczu sie chudnie????Dla mnie to bardzo dziwne wam powiem ale nic sprubuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neaaa
agrafeeeczka to tylko sie wydaje ze tych kalorii jest duzo,tu chyba chodzi o polaczenie tych produktow,salata,greifrut pomagaja spalac ten tluszcz,kiedys liczylam i nie da sie przekroczyc 1500 kcl,po paru dniach nawet apetytu nie mam,wczoraj ugotowalam sobie skrzydlo z indyka i nie moglam zjesc,co u mnie jest bardzo dziwne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
neaaa, gratuluje spadku wagi - to naprawde duzo. ja zobacze w poniedzialek, jak u mnie wyglada z waga...licze na ok. -2 kilo. jaka mialas wage wajsciowa i ile masz wzrostu? - jezeli to nie tajemnica :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neaaa
87,165cm:) caly czas walcze,pochwale sie ze zeszlam z wagi 115...lubie jesc jak kazdy chyba,tyle diet wyprobowalam ze hoho,ta mi jakos spasowala,nie musze za bardzo kombinowac,no i nie czuje glodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margenitka
Dzisiaj minal 5 dzien. 2 kg mniej. Trzymajcie za mnie kciuki dziewczyny. jak wy mnie nie wesprzecie to nikt tego nie zrobi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rusałeczkaaaa
a ta sałata na obiad ma byc sama czy z innymi jakimis warzywakami???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dietetyczka2 do dupy ta dieta!!!!!!!!!!!! tylko szkodzi sam syf!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcdefghijklłmnop
a czemu doo dupy??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neaaa
salate ja robie z octem,przyprawami i olejem,ale sa juz gotowe sosy do salaty,ja jestem zadowolona z diety,nie poddawajmy sie,te 12 dni da sie wytrzymac,pozniej dwa dni przerwy i od nowa,mozna w latwy sposob pozbyc sie w ten sposob nadwagi,u mnie juz 8 dzien i 3,5 kg mniej,najwiecej widze po brzuchu,spodnie sa duzo luzniejsze,pije kawe ze smietanka,czasami do niej dam lyzeczke cukru,jesli ja daje rady przejsc to i wy powinniscie,jesli sie zaprzemy to damy rade,warto!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neaaa
przechodzilam juz ta diete kiedys i jakos mi nie zaszkodzila,nawet badania robilam i cholesterol byl nawet nizszy niz wczesniej,choruje na arytmie serca i w ten sposob sie odzywiajac ustapily moje skurcze dodatkowe,nie zapominajcie o witaminach,ja biore codziennie podczas posilku,no i zatwardzen nie mam,polecam brokul na kolacje,masa witamin i pychota z maselkiem:)ja prawie codziennie go jem,lubie tez papryke na surowo,dieta nie mialaby sensu gdybysmy ograniczyli warzywa i jedli same mieso,na dluzsza mete szkodliwe,no i jesli ktos je jak wrobelek to lepiej tej diety nie stosowac,te 1000 dp 1500 kcl musi byc,mysle ze szybciej poleca kilogramy jesli bedziemy jesc chude mieso typu piersi z kurczaka czy ryba,ja wcinam roznie,wczoraj lopatka wieprzowa,przedwczoraj skrzydlo z indyka,nie lubie monotonii,chudne a to jest najwazniejsze,uparlam sie i zgubie reszte sadla ,dzisiaj jade do rodzinki,jesli czyms mnie poczestuja to skosztuje odrobinke i na tym koniec,dieta ma byc dla nas a nie my dla niej,wazne wracac spowrotem na prawidlowe tory,no i lepiej nie miec grzeszkow:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie dalej trzymam, wczoraj bylam ze znajomymi na kolacji w restauracji, bylo super. jadlam wszystko oprocz chleba i ziemniakow. nie zamierzam nikomu opowiadac, ze robie jakas diete. nikt niczego nie zauwazyl. ja bede ta diete tak dlugo ciagnac, az osiagne swoj cel...50 kg nie zamierzam tez nikogo przekonywac na sile do tej diety. ja uwazam, ze jest zdrowa. od jutra zamierzam zaostrzyc rygor - ostatnie posilek musze zjesc przed 18:00!!! ja powoli chudne, bo za pozno jem ostatni posilek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neaaa
u mnie 9 dzien i 4 kilo mniej,a jak tam u was?cicho tu okropnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agrafeczkaaaaaaaaa
u mnie 1 dzien i jest super!wogole nie jestem głodna i jedzonko pyszne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mne po tygodniu 2 kilo mniej...lepiej tyle, niz nic. czuje sie swietnie i nie chodze glodna. jutro mam na obiad krewetki z grilla...pycha! pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neaaa
witajcie,moj 10 dzien,czuje sie super,czasami oslabiona,ale biore wtedy lyzeczke cukru,ogolnie super,jak zjem jajecznice z 3 jajek rano na boczku to dlugo nie czuje glodu,waga leci w dol wiec super,dzisiaj tyle samo co wczoraj ale ciagne dalej bo wiem ze to organizm sie buntuje,nie zrezygnuje za nic,kupilam sobie z knora te dodatki do salaty,dzisiaj zobacze jak bedzie smakowala:)wazne by duzo pic,w koncu to dieta bialkowa,malo pijac nie usuniemy resztek:)cisnienie mi spadlo,a jeszcze przed dietka mialam 140 skurczowe,a teraz nawet 99/70 kawe pije z mlekiem,zuje gumy i mam nadzieje trwac na niej tyle az dojde do upragnionej wagi,po 12 dniach zrobie dwa dni przerwy,pozwole sobie na wszystko,buleczki,frytki,czekoladki ,najem sie i ponownie zaczne,dziewczyny damy rade,jak ja sie ciesze kiedy rano wstaje i ogladam coraz plasciejszy brzuszek....olalala:)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neaaa
mysle ze bez problemu mozna na niej zrzucic te 20 kg w dwa miesiace,to wszystko zalezy od wagi wyjsciowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agrafeczkaaaaa
ja dzis 2 dzien i dopiero jem sniadanie bo rano szybko musialam wyjsc i teraz dopiero wrocilam wiec dzis 3 posilkow nie zjem.Ale i tak to sniadanie jem na przymus bo jesc mie sie nie chce:)A dzieje sie cos jak sie popusci jeden posilek???????????????????????????????? Za 2 godz lece na basen wiec znow nie zjem. Ale naprawde nie chce krakac ale jest super:)tez sobie pokupowałam te sosy do salatek i do tego warzywka i pychotka:)do tego duzo zuje gumy i woda i czekam az waga zacznie spadac.A co najlepsze nie ciagnie mnie do innego jedzenia i nie kusi bo wiem ze przjda te 2 dni wolnosci to sobie zjem kawalek pizzy lub cos innego. A po brzuchu juz czuje ze jest mniejszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja tez zuej gume i nieraz dodaje mleka do kawy. wiem, ze to niby niezgodne z dieta i moze ja spowalnia, ale co tam. ciesze sie, ze na tej diecie nie trzeba glodowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neaaa
u mnie 12 dzien,waga na razie stoi w miejscu,4 kg poszlo i to mnie cieszy,jeszcze dzisiaj i dwa dni przerwy,jutro ugotuje ryz z jablkami i tak bede jadla caly dzien,na drugi dzien sam kefir i owoce,mialam sie objadac do woli ale boje sie powrotu kilogramow,od niedzieli wracam na ta dietke,bardzo mi odpowiada,ostatnio musze sie zmuszac do jedzenia,przeszla mi ochota na slodkie,inni moga jesc przy mnie,nie robi to na mnie wrazenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agrafeczkaaaaaa
a mozna zamieniac posliki miedzy soba tzn to co na kolacje zjem na odbiad??????? Pozatym po 2 dniu 0.5 kg mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neaaa
ja czasami zamienialam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neaaa
ale tu cisza:)ja po dwoch dniach przerwy,jadlam malo ale wszystko,lody,ciastka,owoce,przytylam 0,5 kg,ale mysle ze to zatrzymanie wody po wprowadzeniu owocow i weglowodanow,od dzisiaj kolejne 12 dni,dieta mi odpowiada wiec jej nie przerywam,ubrania luzniejsze,samopoczucie dobre,mysle ze po kolejnej fazie znowi mi zejdzie z 4 kg,no i w sumie 24 dni 8 kg do tylu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrina87

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrina87
czesc wam wszystkim...jestem poraz pierwszy na tej stronie!!! od zawsze mialalm problem z nadwaga ;// meczy mnie to strasznie!!!chciala bym schudnac 20kg ale nie wiem jak bo uwielbiam jesc i to najczesciej wieczorami!!! chodze na silownie ale efektow w sumie brak bo okolo3-4kg w ciagu 2 miesiecy ;/ problem tez w tym ze nie bardzo lubie mieso...podajcie prosze jakas strone gdzie bedzie ta dieta napisana jak jesc i wogole...z gory dzieki ;DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×