Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dietetyczka2

Sprawdzona dieta

Polecane posty

Czy po 4 dniach można wyciągnąć jakieś wnioski. Stosuje sie do diety, jeden minus to jem nieregularnie. Ale ciągle tez jestem zwyczajnie objedzona.Popołudniu mogłabym już nic nie jeść. Nazbierałam sobie kg przez jedzenie słodyczy, takie już kompulsywne po tragedii rodzinnej.Znalazłam dietę a ponieważ uwielbiam grejfruty ...zaczęłam. Czyję się dobrze ,nawet głowa nie boli mnie tak jak do tej pory,ale widzę ,że brzuch mam większy. Nie rezygnuję....czekam na jakiś przełom. Serdecznie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elissska
U mnie rewelacyjnie sprawdziła się wygodnadieta. Dzięki nim jem zdrowo, smacznie, świeżo i regularnie a to bardzo ułatwiło zrzucanie zbędnych kilogramów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ToTylko6kg
Dzis 11 dzien. Waga: -2.5kg. Szczerze liczylam na wiecej. Raczej tej diety w takiej formie nie bedę kontynuować-potrzebuję modyfikacji. Po pierwsze dlatego, ze mimo iz nie bylam głodna i niby czulam sie dobrze to nie bylam w stanie ćwiczyć-po przebiegnieciu 1km robilo mi sie słabo, po 10min cwiczen silowych to samo. Niby 2.5kg zjechalo na wadze ale w centymetrach tego nie widac jakos. Na pewno zostają grejpfruty do kazdego posiłku (nie ciagnie mnoe do slodkosci po tym a to byla moka najwieksza slabosc). Ale do sniadania muszę miec węgle (cwicze rano). Poza tym ograniczyc muszę tluszcz (ten bekon, pelnotlusty dressing do sałatki i maslo do warzyw to bylo za duzo dla mnie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piekarz51
Dieta jest bardzo ważna dla człowieka, pomaga np. w budowaniu wspaniałej szczupłej sylwetki, a także bardzo pozytywnie wpływa na samopoczucie, lecz do dobierania odpowiedniej diety potrzebny jest odpowiedni specjalista, który cie poprowadzi, a nie zaszkodzi, taką osobą jest Igor, którego gorąco polecam, naprawdę zna się na rzeczy. To jego strona: https://www.igortreneronline.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szefin
Jestem w trakcie stosowania tej diety. Dziś kończę 3dzien. Czuję się świetnie. Dieta jak najbardziej dla mnie bo lubię mięso a nie przepadam za słodyczami. Dotrwam do końca i zobaczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i znowu ty wielkie gratulacje jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem po 12dniach diety. Na wadze -4kg. Zrobiłam dwa dni przerwy i od nowa. Jest to pierwsza dieta na której dobrze się czuję. Nie jestem głodna i nie myślę obsesyjnie o jedzeniu. Przemiana materii zdecydowanie lepsza. Nastrój dobry, brak zawrotów głowy. Polecam. Planuje w sumie 3 "sesje" tej diety. Mam nadzieję, że dotrwam. Aaaaa ....niektóre osoby są zawiedzione , że na wadze mają -4 czy -3 kg. Ale to tylko 12 dni!! Na "normalnej" diecie -4 kg osiąga się w miesiąc. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchajcie, ja korzystałam z pomocy Igora. Z całego seruducha moge polecic. Przemily i rzeczowy chłopak. Faktycznie najważniejsza jest zarówno dieta, jak i cwiczenia. Mnie jednak najbardziej przerażało to, ze będę musiala ćwiczyć (jestem leniwcem :P). Jednak była to bardzo prosta i przyjemna aktywność, po ktorej lepiej się czulam. Jeżeli ktos potrzebuje dobrego dietetyka, to zostawiam namiar- http://www.igortreneronline.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam dietę ułożoną przez dietetyka. Mniej zaprzątania tym sobie głowy. Mamy przecież inne problemy. Najlepiej oddać to w czyjeś ręce. Jeżeli szuka ktoś dietetyka online, to http://www.igortreneronline.pl Fajny i rzeczowy chłopak, a dieta prosta smaczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeb  ani spamisci
Z******te było to fotum ,dopóki nie wjeb. .. Ali się z tymi cholernymi reklamami !!!!Spamującymi linkami. NIENAWIDZĘ WAS !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo się cieszę żę dałam się namówić na stosowanie tabletek Slimunox.Długo się broniłam bo twierdziłam że tabletki nie mogą pomóc.A tu takie miłe zaskoczenie nie tylko zmniejszyły apetyt ale także waga spada znacznie szybciej.Teraz jak ktoś mi się pyta co robię że tak chudną odpowiadam Slimunox

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Diets rewelacja bardzo zdrowa I dobrze zbalansowana ja mam niedoczynnosc tarczycy gdzie jest bardzo trudno zgubic wage po tygodniu jej stodowania zgubilam 2 kg I zamorrzam ja kontynuowac bo wierze ze zgubie 15 kg dziekuje Malgorzata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zaczynam od jutra ;) mam kilka pytań 1. co z dressingami? Jedynie na bazie oleju lub oliwy? 2.Czy pieczarki lub grzyby są dozwolone? 3.jak zrobić pulpety lub mięso w sosie bez dozwolonych produktów...( mąka, smietana) 4.czy wszelkie sery są zabronione? 5. Co z musztarda i majonezem? 6.czy można używać cytryny ? 7.czy dozwolona jest kapusta włoska lub pak choi? Dziękuję z góry za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynaxx
Moja koleżanka w ciąży sporo przytyła. Myślała, że gdy urodzi dziecko to jakoś to wszystko wróci do normy. Jednak wcale tak nie było. To znaczy oczywiście po wyjściu ze szpitala ważyła już trochę mniej. Jednak jakoś w pewnym momencie mimo tego, że się bardzo starała waga stanęła w miejscu.http://e4studio.pl/najlepsze-efekty-odchudzania/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frussik
polecam spróbować detoks sokami tylko radzę wybrać te wyciskane metodą cold press, bo są wtedy pełnowartościowe i dzięki temu nie czuje się głodu i zmęczenia. ja takie zamwiałam właśnie ostatnio od Nuja i były pyszne, pożywne i czułam się tak lekko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy można do kawy dolać mleka?? oczywiście bez cukru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdzona dieta to taka, która najlepiej odpowiada naszemu organizmowi. Każdy organizm inaczej zareaguje na różnego rodzaju diety. Jednak zdrowe, racjonalne odżywianie zawsze jest top, zawsze jest w modzie. Ważne jest też oczyszczenie organizmu z toksyn :) w tym przypadku najlepiej sprawdzi się woda niegazowana:) mnie najbardziej smakuje zielona Piwniczanka z cytryną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola

jestem 3 dzien na diecie . waga ani rusz, jajka juz mi zbrzydly, ale sie nie poddaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka28

U mnie dziś 4 dzień diety. Waga początkowa 66,5 przy 1,60. Dzisiaj na wadze 64,1 czyli 2,5 kg w trzy dni. Jem dwa posiłki dziennie. Rano pije kawę bez cukru i bez mleka potem około 12 jem śniadanie jajecznice. Około 16 obiad i to tyle. Dużo pije wody i herbat bez cukru zjadłam jednogo lub dwa grejpfrut. Jedząc w taki sposób korzystam z intermittel fasting bo moje okno żywieniowe trwa 4-5 godzin nie jestem w ciągu dnia głodna jedyne co to na wieczór odczuwam ssanie ale zapijam woda i idę spać 😉 a jak u was? Ktoś jeszcze dietkuje? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka28

U mnie dzisiaj 7 dzień waga bez zmian. Wciąż 64kg ale widzę że obwody lecą od rozpoczęcia spadło mi 8 cm w talii na linii pępka 2 cm reszta obwodów spadła po 1 cm. Łącznie straciłam jakieś 15 cm, wynik niezły. Zobaczymy jak dalej, do 12 dni jeszcze daleko, może jeszcze z kg spadnie 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola

Moim zdaniem obecnie są jak najabrdziej wskazana, sama się odchudzałam i bez wspomagania nic minie wychodziło, a po tym jak zaczęłam brać Foreverslim, to od razy wszystko poszło w dobrym kierunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Ja stosowałam i zachęcam wszystkich aby spróbować kuracji ziołami Tybetańskimi i myślę że już nic innego nie będziecie stosować.

Najważniejsze jest odchudzanie zdrowe, skuteczne i bez późniejszego efektu jo-jo.        

Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia i błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!.

Gdyby jakiekolwiek tabletki działały to ludzie byliby szczupli.

Zdrowa konsekwentna kuracja naturalnymi ziołami Tybetańskimi i zdrowa dieta jak najbardziej ale tabletki? po co sobie niszczyć żołądek dla i tak szybkiego efektu jo-jo L.

Różne diety typu:

dieta proteinowa dr Dukana, dieta 1000 kalorii ,dieta 1200 kcal, dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe.

 

Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko oryginalnych ziół w postaci suszu a nie chinskich tabletek czy proszków udających  tylko oryginalne Tibetan herbs.

A inne tabletki i proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Colominal, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex, Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp to  bardzo TOKSYCZNE trucizny.

Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu.

To naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre odżywianie.

Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie  uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2014 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”.

Ja ostrzegam przed chemią i z własnego doświadczenia namawiam na kurację ziołami Tybetańskimi, ja naprawdę  przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc właśnie Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu mocno podkręciłam swój metabolizm i dużo schudłam poprawiając zdrowie oraz komfort swojego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Ja stosowałam i zachęcam wszystkich aby spróbować kuracji ziołami Tybetańskimi i myślę że już nic innego nie będziecie stosować.

Najważniejsze jest odchudzanie zdrowe, skuteczne i bez późniejszego efektu jo-jo.        

Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia i błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!.

Gdyby jakiekolwiek tabletki działały to ludzie byliby szczupli.

Zdrowa konsekwentna kuracja naturalnymi ziołami Tybetańskimi i zdrowa dieta jak najbardziej ale tabletki? po co sobie niszczyć żołądek dla i tak szybkiego efektu jo-jo L.

Różne diety typu:

dieta proteinowa dr Dukana, dieta 1000 kalorii ,dieta 1200 kcal, dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe.

 

Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko oryginalnych ziół w postaci suszu a nie chinskich tabletek czy proszków udających  tylko oryginalne Tibetan herbs.

A inne tabletki i proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Colominal, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex, Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp to  bardzo TOKSYCZNE trucizny.

Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu.

To naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre odżywianie.

Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie  uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2014 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”.

Ja ostrzegam przed chemią i z własnego doświadczenia namawiam na kurację ziołami Tybetańskimi, ja naprawdę  przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc właśnie Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu mocno podkręciłam swój metabolizm i dużo schudłam poprawiając zdrowie oraz komfort swojego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DankaU

Moim zdaniem nie ma lepszego sposobu na pozbycie się problemów z nadwagą, jak zastosowanie Slimunox. U mnie po 3 miesiacach deity wspomaganej tymi tabletkami na wadze było mniej o 15 kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem na tak.

U mnie w domu jest szał na tą dietę. Mama po tygodniu schudła 5kg a kuzynka po 10 dniach 7 kg. Ja właśnie zaczynam. 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Jeśli chcecie sprawdzić siłę ziół wspomagających zrzucanie wagi, sprawdźcie na zbijamywage pl :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×