Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość załamana 19tkaaaaa

tabletki 2 ciąża prawie potwierdzona przez gin???

Polecane posty

Gość kamila1988
hmmm....mam problem....biore tabletki microgynon i spóźnia mi sie okres mam tak pierwszy raz.....nie wiem co mam robić.....strasznie sie boje bo jezeli jestem w ciaży to umre......ni chce miec dziecka.................nie teraz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mahda
Ja Diane zaczęłam zażywać majac 17lat . W sumie w tym samym czasie zaproponowała mi ten lek dermatolog i ginekolog (miałam straszny trądzik). Trądzik z czasem ustąpił. zadnych problemów z owłosieniem ,tyciem, bólem sutków ani z cała reszta nigdy nie miałam.Byłam z tego leku zadowolona. Robiłam przerwy w jego zażywaniu.Oczywiście z czasem zaczęłam współżyć. Gdy chciałam zmienic lek na inny anty.. lekarz mi powiedział ze nie trzeba jak diana 35 mi służy. Więc ją biorę nadal- nie robiłam przerwy odkąd poznałam mego przyszłego męża (jeszcze nim nie jest ,ale oboje chcemy spędzic razem zycie)-czyli 2 lata. Przez ten okres miesiączka mi sie wyregulowała tak ,ze gdy kończyłam opakowanie w niedziele,to w każdy piatek ( w tej 7-dniowej przerwie) dostawałam miesiaczke. Teraz dostałam ją w wtorek. jakos tak inaczej sie czuje..: mam małe zawroty głowy, brzuszek mi sie wypuklił ,zmienił mi sie apetyt/zmniejszył mi się., mam uczucie rwania/rozciągania brzucha-. Zastanawiam się czy oby nie jestem w ciąży??? CZy to skutki uboczne.. Musze odstawic diane!!! DZWONIŁAM do lekarza- jego sekretarka mi powiedziała ze przy stosowaniu diany mogą wystapic objawy wcześniejszego krwawienia niż zwykle, czy plamienia przed lub po miesiaczcce. TYlko ,ze mi się to nie zdarzało?? Chyba pójde na wizytę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwi kiwi
Mam do was pytanie dziewczyny, niewiem co sie dzieje , koncze 3opakowanie harmonet , w pierwszym opakowaniu mialam gesty sluz bialy, nic nieplamilam i bylo ok.Przy drugim zapomnialam wziasc 3tabl. dwie w pierwszym tygodniu i jedna w drugim, kochalam sie z mezem bez dodatkowego zabezpieczenia,sluz stal sie sliski, przezroczysty i ciagliwy(jak przy owulacji)czasem z domieszka krwi, pod koniec opakowania z jakies 1,5tyg mialam minimalne plamienie ktore bylo w srodku tylko,czasem puscil sie brazowy sluz ale minimalne.Okres niby dostalam z odstawienia ale trwal krocej, po 7dniowej przerwie zamiast wziasc w 8dniu ja wzielam w 10tym, w 9dniu kochalismy sie i teraz od tamtej pory mam sluz albo bialy roziagliwy albo wodnisty, zapach jest wyrazny dosc slodki, noi mam wciaz temperature wieksza okolo 37.2 , jestem goraca szczegolne na brzuchu ( maz to zauwazyl ), mam bole podbrzusza i jakby spuchniete troszku, noi zaobserwowalam ze wargi wewnetrzne i zewnetrzne oraz ujscie do pochwy mam prawie brazowe.. Czy myslicie ze moglam zajsc w ciaze? Zostaly mi jeszcze do wizecia dzis i jutro tabl.i od dwoch dni sluz wodnisty nabral troszke koloru kawowego.. Czasami to az sluz mi sie wylewa na zewnatrz, a przeciez przy harmonecie powinnam miec sucho...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwi kiwi
aha jestem senna, nic mi sie niechce, i wciaz bym tylko w loziu spala i lezala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnaij
hej od miesiąca biere diane czuje sie strasznie zgaga nudnosci zmeczenie zachcianki bóle u dołu brzucha rosną mi piersi chce wiedziec czy to normalne gdyz nie mam isc teraz jak do Gin bo nie jestem w pl a tu jest troche ciezko wiec powiedzcie mi cos bo boje sie ze to nie przez tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość colacoca
czarnaij napewno nie przez ciaze. Diane to jedne z najmocniejszych tabletek na rynku, zawieraja duza megadawke hormonow wiec Twoje dolegliwosci sa napewno tym spowodowane, Jesli nie ustapia wkrotce to lepiej chyba bedzie jak zmienisz na inne. Ja biore Diane od kilku lat...czasami robie przerwy 2-3 miesieczne...tak srednio raz w roku. Ja nie mialam po nich nigdy jakis okrutnych dolegliwosci zero tycia zero pryszczy ( to akurat okej), moze troszke piersi sie powiekszaja...ale nie boj sie jesli bierzesz regularnie to napewno nie jestes w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwi kiwi
czy ktos mi odpowie :( prosze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innnna
Mam pytanie czy jak w czwartek brałam lek przeciwbólowy Ketonal i po pół godz wzięłam tabletkę anty a następnego dnia wypiłam jednego drinka i kochałam się z moim chłopakiem to mogę być w ciąży? Mogły nie zadziałać proszki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anajbaa
Witam, kurcze mam taki problem biorac ostatnia tabletke z drugiego opakowania w niedziele uswiadomilam sobie ze zostala jeszcze jedna czyli musialam kiedys nie wziac, i wiadomo ze sie nie zabezpieczalam inaczej w tym czasie bo nie bylam swiadaoma tego i tak sie zastanawiam co teraz, czekam do czwartku, a wy co o tym myslicie??????? moze ktoras miala podobne problemy, czy mogr byc w ciazy??????? do czwartku idzie zwariowac, piszcie cos, a ja w czwartek napisze co i jak, zobaczymy, piszcie, piszcie, Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anjabaa
Kurcze sadzac po datach to chyba z nikim tu nie popisze, a jak tam iwi kiwi u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwi kiwi
a dziekuje, u mnie wporzasiu, staranka trwaja wiec moze sie wreszcie uda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anajbaa
iwi kiwi czyli rozumiem ze twoj niepokoj wtedy byl niepotrzebny, tak? Ja dostalam tego krwawienia dzis i tak sie zastanawiam czy juz mam sie przestac niepokoic i zastanawiac, sama juz nie wiem? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwi kiwi
Tak , to bylo przez tavletki ale w ciazy niebylam wiec wszystko bylo w normie ...poprostu organizm przez te zapomniane tabl.tak zareagowal :) mysle ze u ciebie tez jest ok, zaobserwuj sobie to krwawienie ;) i daj znac co ijak :) nie zawsze slabe krwawienie ozancza cieze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja biore nvynette od 2 lat (pierwsza wzielam w wieku 17 lat) Jestem uczulna na lateks, nie zgrublam nic mi sie nie dzial o a dzidiusie nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patiiiiiiiii20
hmm.. wiec tak.. biore tabletki novynette juz.. z 1,5 roku.. wszystko pieknie..az do tego momentu..zrobilam 7 dniowa przerwe ..okres mial zaczynac sie w niedziele.. zaczal sie ale byl bardzo skapy .. (przepraszam za wyrazenie) ale na caly okres moglam uzyc z 2 wkladki.. wiec zdenerwowana.. wyruszylam..we wtorek do Gina..i pani wyraznie mi powiedziala.. _ jezeli bierzesz regularnie.. mozesz miec 3 godziny w ta..albo w tamta.. _ jezeli nie wystapily.. wymioty..Bo biegunka.. musialaby byc bardzo silna.. _jezeli nie bralas zadnych antybiotykow.. (najwazniejsze zeby kazdemu lekarzowi mowic.. Biore tab. anty..wtedy beda dobierac odpowiedno)... to nie ma mozliwosci..zebym zaszla w ciaze... !!!!! poddalam sie badaniu...w 3 dniu mojego nby krwawienia.. i okazalo sie ze to nie ciaza... Moja Gin.. powiedziala mi ze jak zajde przy braniu novynette..to idziemy po nobla ;D Kazdy ma inny organizm.. na kazdego inaczej reaguja rozne leki.. mi sie wydaje ze nie mozna dopasowywac sie do innych osob.. Tez mialam skape krwawienie prawie go nie bylo( 1 raz od kad biore tab, zawsze mialam normalne tylko bezbolesne ) i czytajac to forum.. sie zalamalam..ze dziewczyna tak miala..i zaszla w ciaze.. a co do testu..Kolezanka robila.. i wyszedl tak jak badanie krwi tab.anty nie koniecznie oslabiaja testy ciazowe... osobiscie nie znam zadnego przypadku..zajscia w ciaze p[rzy tabletkach.... Jedynie kolezanki siostra ale przyznala sie ze zapominala o tabletkach dosyc czesto.. " Jezeli zdecydowalas sie na antykoncepcje.. jezeli uwazasz.., starasz sie.. i wszystko.. wskazuje na to ze ciazy powinno nie byc a jest... to pamietaj.. ZE TAK MUSIALO BYC !!!!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patiiiiiiiii20
Co Do innych tabletek.. nie sluchajcie ze ta to miala nudnosci.. a tamta.. przytyla.. a nastepna..to miala pryszcze i czesto siusiala.. kazdy organizm jest inny.. a jezeli wyczuwasz ze cos moze byc nie tak.. Idz do lekarza..zbadaj sie.. czytanie forum nie raz mnie dobilo..kiedys bralam syndi-35..Cos jak diana.. mialo mi polepszyc.. wszystko co sie da.. a ja mialam takie migreny ze nie moglam na oczy patrzec..a na forum tez bylo napisane..ze migreny przechodza.. i wszystko sie polepszy.. Nie ryzykujcie swojego zdrowia.. !!!zabezpieczac sie mozna ale z glowa..jezeli jest cos nie tak.. naprawde zgloscie sie do lekarza.. To jest na pewno lepsze wysjcie niz schizy i glupie wmawianie sobie.." Ojeju..ja juz czuje ruchy dziecka.." Pozdrawiam..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeschizowanaaa
wiem, ze to co napsize moze byc dziwne ale amm mega schizy... do tej pry uzywalam gumek i tabsow teraz tylko tabsy... bylo to w 7dniowej przerwie, dzien wcezsnie jwymiotowlaam, wiem ,ze to nie wplywa ale sie i tak schizuje na nastepny dzien mialam krwawienie z odstawienia...wiec niby ok 2 tygodnie przed wspolzyciem zapomnialam tabletki ale potem bralama juz regularnie ale teraz ciagle chce mi sie spac, jestem zmeczona wiecznie bym jadla...tydzien temu bylam u ginekolog na kontroli po leczeniu nadzerki i powiedziala ,ze wsyzstk ok ale jednak czy ewentualnie moze byc ciaza..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grecia162
Witam mam mały problem w trakcie brania drugiego opakowania novynette kochałam się z chłopakiem nie używalismy gumki tylko stosunek przerywany. Skończyłam brać drugie opakowanie jestem w trakcie przerwy 5 dxien tej przerwy a ja nadal nie mam okresu przy poprzednim opakowaniu okresu dostałam 4 dnia po odstawieniu czy jest możliwość zajścia w ciąże tabletki bralam o stałej porze nie ominełam żadnej wymiotów nie miałam biegunki też nie. Pomocy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamawpadka
Ja chyba też przy braniu tabletek zaszłam w ciążę. W piątek test dodatni, w sobotę usg nic nie wykazało. W niedzielę po południu dostałam krwawienia z odstawienia. Boli mnie brzuch, miesiączka jest dość obfita, ale to chyba wynik odstawienia tabletek. Nie wiem, kiedy teraz powtórzyć test. Wariuję... Czy przy tabletkowych wpadkach występuje normalne krwawienie, czy tylko plamienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama19
Ja też mam19 lat skonczone e tym roku mam 4miesieczego synka i jestem bardzo szczesliwa mama napoczatku to moze tragedia ale teraz nie moglo byc inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adiomene
Jejku, dziewczyny... Teraz to juz wpadlam w mega paranoje. Biore Novynette od ponad roku i do tej pory wszystko bylo w porzadku. A teraz jestem w czwartym dniu przerwy miedzy opakowaniami i NIC. Zero krwawienia za to mnostwo stresu, ze w ciázy jestem. A przeciez wszystkie tabsy bralam regularnie (no... moze raz spoznilam sie 3h ale to jest wg ulotki dopuszczalne) i zazwyczaj mialam okres juz w drugim dniu przerwy. Juz mi nerwy puszczaja i nie wiem co robic. Ja NIE CHCE byc w ciazy!!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenkaa20
Hey dziewczyny ;) Mam pewien dylemat na który niestety nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi. Może Wy pomożecie? ;) Otóż sprawa wygląda następująco: Przyjmuję Diane 35, wcześniej przez 2 lata brałam inne tabletki. Zmieniłam na Diane z powodu powrotu problemów skórnych. Jestem w połowie drugiego blistra. Wczoraj po godzinie (może mniej) od przyjęcia tabletki wystąpiły wymioty. Nie były one na tyle obfite aby całkowicie lub w znacznym stopniu opróżnić mój żołądek ale jednak wystąpiły... i to w krótkim czasie od przyjęcia tabletki. Podejrzewam, że tabletka nie zdążyła się wchłonąć. Na dodatek dziś rano uprawiałam seks. Pewnie dziwicie się jak mogłam się kochać skoro prawdopodobnie zwróciłam tabletkę. Szczerze to ja też się sobie dziwie. Może to głupie i śmieszne ale po prostu zapomniałam o tym. To był szybki, spontaniczny seks... zupełnie nie planowany. Zastanawiam się czy z tego powodu mogę być w ciąży... Trochę się obawiam, zwłaszcza, że podobno Diane może powodować poronienia i wady płodu. Dziś wzięłam kolejną tabletkę, ale może powinnam je odstawić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niechcaca
Wiem, że autorka topicu pisała dawno, al episzę to żeby dziewczyny się nie nakręcały. Autorka pisała, żę brała witaminy na włosy i paznokcie...ciekawa jestem czy zwróciła uwagę na skład tego preparatu, ponieważ witaminy z grupy B, przede wszystkim witamina B6 obniża skuteczność tabletek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziurawiecnoooo
w ulotce novynette jest wyraźnie napisane, że preparaty z dziurawcem obniżają skuteczność. większość preparatów wzmacniających włosy i paznokcie jest produkowanych na bazie dziurawca. obstawiałabym, że to o to chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barburka20
Hej dziewczyny;) Moze Wy mi cos poradzicie na moj pewien problem. Biore Novynette od sierpniowej miesiaczki (2009), wszytsko w porzadku:) moje pierwsze tabsy a sie zdziwilam ze tak od razu dopasowane. Pod koniec listopada przyjechal do mnie chlopak na noc;p heh nie planowalismy nic no ale jednak tak wyszlo, tyle ze sie nie zabezpieczylismy dodatkowo gumka (co zawsze robimy- jedynie w grze wstepnej czasami wchodzi bez ale to chwilke na rozgrzanie sytuacji:D), przez co nie skonczyl we mnie;). Dostalam normalnie w 7dniowej przerwie okres (tą "grudniową", zawsze w 4dniu dostaje) ale po dwoch tyg zauwazylam ze mam strasznie wzdety brzuch:( wiem ze do tego doszly swieta:D ale zaczely sie one jeszcze przed. Nie wiem co mam myslec czy juz brzuch mi rosnie od ciazy, bo moze przeoczyłam coś i brałam dalej tabletki:( czy to te moje uznawane wzdecia. A nie zalatwiłam sie ze tak napisze "porządnie" wlasnie od tamtego czasu. Wczesniej uprawialismy seks gumka no i do tego tabsy, dodam jeszcze ze nawet z gumka nie konczy we mnie tylko wychodzi (jakos mu to nie przeszkadza;p a ze obydwoje jestesmy na studiach wiec za wczesnie na dzidzi i chcemy byc pewni ze robimy wszytsko zeby zapobiec ciazy).Poradzicie cos?;> chyba dziwna sprawa co nie?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edijko
Jeśli masz wątpliwości -zrób test. ale moim zdaniem możesz mieć zwykłe wzdecia. co moze powodowaćzła dieta lub spozywanie duzej ilości napojów gazowanych. Jeśli masz z tym wielki problem polecam Espumisan ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Expertos
Temat juz stary, ale jakby ktos szukal, wszelkie informacje na temat tabletek PO, znajdziecie na www.wpadka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×