Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miracleee

SZUKAM PRZYJACIÓŁ-kobieta30l.

Polecane posty

Cześć Laski:D Właśnie wróciłam z siłowni, ale przed pójściem do wanny postanowiłam zajrzęc bo w pracy nie miałam czasu. Adminus - cześć:D Rozgość się;) A ja tam się śniegu doczekać nie mogę, ale nie takiego z deszczem - interesują mnie tylko konkrety. Fajny, skrzypiący śnieżek:) Mówię Wam zaczynam się martwić bo już drugi tydzień ten herbalife jem a efektów nie widzę. W pierwszym tygodniu poczułam się lżej i nawet miała lepsze samopoczucie, ale w tym zastój. Mam nadzieje, że będzie tak jak ze wszuystkimi moimi dietami dotychczas - najpierw pare tygodni nic (aż się zniechęcić można) a potem nagle momentalnie bum - w tydzień kilka kilogramów. Pisząc to pożarłam ciastko:| Jestem beznadziejna:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
Annka - idz dziewczyno do lekarza masz dwoje dzieci ...lepiej wiedziec co i jak wczesniej niz pozniej ...... zrob podst. badanie OB, morfologie i juz bedziesz wiedziała czy cos sie dzieje w organizmie :) Adminus -witam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
Fabiola - kolezanka schudła ok 25 kg jadła wszystko ale nie mieszała składnikow np. jak jadła wedline to tylko wedline jak pieczywo to samo pieczywo jak warzywa to same warzywa itd ... chodziła na basen i siłownie - ale efekt był super !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
Ja dzis zjadłam pyszną czekolade z orzechami ale nie bedę robic sobie z tego powodu wyrzutów choć boję sie że przytyję na zimę, jak to zwykle bywa. Ale do ćwiczeń jakos nie moge sie zmobilizować, może gdybym miała z kimś iść na jakiś aerobik a tu moje znajome do ćwiczeń się nie palą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
mam kol. w pracy tez w ubiegłym roku dużo schudła dzięki jakiejś diecie ale znów przytyła. Z tymi dietami tak najcześciej bywa, że gdy się juz schudnie i przestaje stosowac diety to znów sie tyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
uwielbiam czekolade z orzechami i od czsu do czasu tez sie delektuje .....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
a ta moja kol. po dziecku miała takie problemy wagowe no i jakos jej sie udało ale co bedzie za pare miesiecy to zobaczymy ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
Tak to bywa z tymi dietami , herbatkami , plastrami a ta naprawde tylko ograniczenie jedzenia i wiecej ruchu daje efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Zmeczona dzisiaj jestem i zmieta jak stówka. I ja jeszcze chciałam chodzić na aerobik. FAbiola - grunt ze sie zaciełaś i choidzisz na siłownie czy aerobik. Dieta dieta ale bez ruchu ani rusz. Nawet jak dieta zacznie działać to siłownia pomoze utrzymac wagę. A co do szybkiego chudniecia , przeciez nie jest zdrowe i zdradliwe bardzo. Po prostu efekt jojo. Ruch duzo ruchu i efekt murowany, i wtedy zadne ciastko niegroźne. Nie jesteś beznadziejna , wiesz co dobre ;D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
Fabiola - ale ja trzymam kciuki za Ciebie ;) a te jedno ciacho ...cicho czy wszyscy musza wiedziec ciiiii....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie dziewczyny mimo zmeczenia i tak jestem w skowronkach. W sobote lece do Mediolanu na weekand z kumpelkami. TAkie małe szaleństwo. NA nastepne bede musiała jeszcze długo poczekać. A wszystko wisiało na włosku , bo bilety dawno wykupione , a moja firma oznajmiła ze w ten weekand bedzie pracować , no i klops byłby, musiałam cos szybko wymyslić( no własnie na to były potrzebne wasze kciuki :D) No i udało sie. :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
loollllllll ale fajnie Mediolan powiedz ze na zakupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
I Włosii Ci cholerni podrywacze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
OOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!! To super :) Baw się dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
Fajnie lawina ciesze sie ze sie oderwiesz od wszystkich spraw i troche zabawisz ;) a moze jakiegos Włocha przywieziesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm no chciałabym , w koncu druga stolica mody , ale z kasa raczej cienko. Lecimy sie raczej odstresować i zdystansować. Zostawić wszystko w tyle, kazda ma co :). Nooo moze jakies buciki ...tak sobie niesmiało marze. Ale chciałabym przy okazji zobaczyc \"Ostatnią wieczerze\" Leonarda. Uwielbiam takie majestatyczne dzieła sztuki. Tylko czy dziewczyny bedą chciały ? ... A sma nie pojde bo zmysł orientacji mam na poziomie przedszkolaka. Znajomi mówia ze potrafie sie zgubić na środku Rynku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale taki Włoch ...czemu nie :D :D :D , szkoda ze nie jestem blondynką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
no blondynka to ma wieksze szanse ale Oni lubia wszystkie babeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
bardzo lubie Włochy ta atmosfere ....lecisz z Balic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tam chrzanie Włochów i cały ród męski ...(.póki co :D ). Grunt to odpocząc . Uciekam babeczki bo w związku z tym wyjazdem mam kupe jeszcze do zrobienia i całą litanie dla mojej córci i babci przy okazji , coby przypilnowała. . Musze to spisać, liste zrobić i 3 razy wtłuc do głowy. A ona sie juz cieszy na ta labe. CAłusy na dobranoc . Net jeszcze słówko do Ciebie - odpuśc sobie, spójrz na to z innej strony: widzisz ilu cie chce :D. A przyjaciel jak przyjaciel i mądry człowiek to zrozumie i dalej bedzie przyjacielem. Głowa do góry. Miłej nocki kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
Akria - ale lawina ma sie dobrze nie to co my ......mnie czeka w sobote malowanie pokoji ....ale atrakcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
No to szerokiego lotu czy połamania skrzydeł :D baw sie dobrze kochana i wracaj do nas ..... Pazdrow Włochow powiedz ze ich tam odwiedze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akria
a mnie sprzątanie - po tym remoncie, bo narazie posprzątałam pobieżnie. Chętnie bym gdzieś wyjechała i oderwała się od szarej codzienności choć na chwilkę. Wykorzystaj dobrze ten wyjazd Lawinio :) Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
Dobranoc :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi77-29
tak masz racje ja by tez gdzies pojechala .....mam marzenie Meksyk , Argentyna , Indie - moze kiedys kto wie :) jutro do pracy jade ok . Dobranoc wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lawinia, babo wstrętna, no jak mogłaś się nie pochawalić - ani słowem nie pisnęła wcześniej. SUPER - zabaw się, nie oglądaj się za siebie, bądź niegrzeczna i wróć szczęśliwa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Szalonej podróży Ci życzę - wybaw się za siebie i nas wszystkie:))) Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny. Mam na imie Basia i mieszkam w Chojnicach. Mam 34 lata i dwójkę wspaniałych brzdąców: Kamil lat 4 i Kasia lat 9. Mam kochanego męża. Pracuję w prywatnej firmie. Mam mało koleżanek z tytułu że bardzo dużo pracuję a resztę czasu zajmują mi dzieci. Więc w realu nie bardzo mam czas na spotkania i pogaduszki. Nawet do netu zaglądam z rzadka. Tak gdzieś od miesiąca czytam niektóre topiki a nawet w ostatnią środę miałam małą scysję z jedną lasią na innym topiku. No powiem wam że szok. Ja się bawiła ale lasia wszystko na serio. Ale cóż są ludzie i ludziska. Wiem o tym od dawna bo moja praca wiąże si ę z kontaktami z ludźmi i trafiali się naprawdę nieźli orginały że ręce opadały. Ok to tyle o mnie i jeszcze raz dziękuje za miłe przyjęcie. Miłego dnia dla wszystkich dziewczyn z topiku...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANNKA
Witajcie Dziewczyny, ja dzisiaj po nieprzespanej nocy bo Mały miał 39 stopni gorączki, odlot, wiedziałam, że tak będzie bo zima się zaczęła i wszędzie wirusy. Nie wiem jak ten jego roczek będzie wyglądał? to już za parę dni. Wczoraj komputer nie chciał mi wysłać wiadomości i chyba stąd ten kosmos. Próbowałam kilka razy i w końcu się udało a dzisiaj patrzę... o rany. Zbzikował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×